Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

A tak na powaznie.niedługo kurier przywiezie mi nowy telefon komórkowy..hehe,będę miała co rozgryzać. mój operator bardzo o mnie dba.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio:-D wzrok Renaty jakby Anioła zobaczyła:-D :-D :-D Ten psiunia to krzyżówka małpy? Mnie Pocztex codziennie doręcza przesyłki z bon prix.:-) W pracy nuda, zresztą nie mogę się skupić, a powinnam ponieważ robię spis z natury- remanent końcowy. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123- jak remanent? zgłaszam się do pomocy. Globus - Oderwij się na chwilę od rosołku. Przywiózł kurier telefon :( jak toto powłączać?Duże litery dla seniora,M powinien być zadowolony. Może wreszcie wyiąść się za robotę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Livio. Na razie usiłuję spisać towar, ale nie mogę się skupić. Mama została w szpitalu. Siedzi na korytarzu i czeka aż zwolni się jakieś miejsce.:-(. Nie spodziewaliśmy się, że zostanie. Muszę pakować to co najpotrzebniejsze i w drogę. Czekam na auto. Z telefonem dasz radę:-) Ja to bym miała zagadkę. Mamie kupiłam komórkę dla seniorów. Miała być prosta w obsłudze, jedyną jej zaletą to duże literki. Moja mamka kumata, lubi takie zabaweczki. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! Zasmuciłam się , Mama w szpitalu.Choć jestem zwolenniczką szpitala w sytuacji kiedy dopada choroba to rozumiem , że wiadomość Was poraziła. Dowiesz się więcej jeżeli dojedziesz do Mamy. Trzymaj się mocno mój cień jest za Tobą. LIVIO! Rosołek ugotowany i zjedzony. Usiadłam w swojej ...kafejce internetowej ..... próbuję coś nabazgrać , dosłownie nabazgrać. Wiadomość 1 2 3 usadziła mnie:( Czy już telefon opanowany??? Ponieważ w większości korzystam z telefonu stacjonarnego , komórkę mam na kartę. Zaczęła szwankować podczas pobytu Dzieci. Może dobrze ,że w tym czasie:) bo Synowa zostawiła mi swój aparat. Wygodny ma układ liter jak w kompie. Opanowałam go dość szybko. Ty też opanujesz , pewnie już tak jest. Po południu mamy wychodne , baaarzdo mi się nie chce. Pozdrawiam wszystkie Koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 - jestem z Tobą. Oj te telefony.. ja ostatnio swój zalałam. Na szafce koło łóżka stoi telefon i mała woda (w nocy zawsze chce mi się pić) i ostatnio telefon + mała woda = zalanie i zepsucie telefonu :D Marylko, to jutro odpoczywasz od dzieciaków? :) Co do mojej sukni ślubnej to nie wyobrażam sobie jej wybierać bez mamy! :) Kobietki co w Waszych kuchniach słychac? Ja dziś zrobię ajerkoniak, w sobotę zawiozę go do rodziców na obiadek, zostaniemy na noc, wolni od samochodu, wiec można się napić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio filmiki fajnie .Najbardziej spodobał mi się ten z dzieciakami, faktycznie zdolne. 123 szpitala nikt nie lubi ale jak mus to mus. Przynajmniej Mamę dokładnie przebadają. Trzymam kciuki. Globus ciesz się , że masz wychodne. Zawsze jakaś odmiana.:) W pracy dzieci na widok śniegu: pani łał. pani patrzy, dachy! Widzę ... jakie ? Białe, śnieg:D No za godzinę już śniegu nie było. Zrobiłam sobie kopytka z ziemniaków z gęstą śmietaną.Dobre było. Też mam zaraz wychodne, umówiłam się z siostrą na kawę. Do wieczorka.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki. 123 współczuję,mama w szpitalu,mam nadzieję ,że nic poważnego się nie dzieje. Globusiku co u ciebie jak samopoczucie? Zabieramy się do jedzenia,pizza dostarczona,prosto z włoskiej pizzerii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papilocik jesteś dobrą córką. Mama jest na pewno dumna z Ciebie. Ja ze swojej też jestem i mówię Jej o tym:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki. 123 współczuję,mama w szpitalu,mam nadzieję ,że nic poważnego się nie dzieje. Globusiku co u ciebie jak samopoczucie? Zabieramy się do jedzenia,pizza dostarczona,prosto z włoskiej pizzerii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje miłe. Dzięki za wsparcie i życzliwe słowa. Najwięcej wolnego czasu spędzam w szpitalach, niestety już od wielu lat. Jako odwiedzająca póki co. Przyzwyczaiłam się, i nie dramatyzuję. Zło konieczne. To nie jest miłe miejsce, ale potrzebne w tej sytuacji. Ja czuję się bezpieczniej. Będzie diagnoza, lekarze są, pielęgniarki, pomoc. Bardziej się martwię jak mamę zostawiam samą w domu. Nie zawsze mogę dobiec. Jutro może będę wiedziała coś więcej. Jest przed badaniami. Dobrej nocki Wam życzę i uciekam. Troszkę się zmęczyłam .Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 - mimo wszystko w szpitalu jest bezpieczna i krzywdy jej tam nie zrobią, nie jest to miłe, ale konieczne.. Daj znac po wynikach. Trzymaj się ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorem. Dzień minął.Mój M przeleżał go,przespał - ja zachowuję się cicho,bo sen to świętość :(:( - ,w ten sposób odpoczywa odkurzacz i wszystko inne - co do jasnej ch...y,tak ma juz zostać? Powrzeszczę sobie trochę w Wagonie - dobrze? 123 - Mamie porobią badania. A Ty nie tylko jako odwiedzająca,ale zapewne też jako pomagająca, czas w nich spędzasz.Znam to. Moja siostra,matka zakonnicy,córki od operacji nie widziała.dowiaduje się od czasu do czasu telefonicznie.Podobno jeszcze dokladnie nic nie wiadomo - SIŁA SPOKOJU. Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Mówię wszystkim dobranoc i do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Położyłam się na sofie z zamiarem oglądania filmu,tak mi się miło zrobiło ,że oko się przymkło. Ja się obudziłam,byłam w SPA a wy tymczasem już zamknęłyście wagonik. No nic to do jutra. Śnijcie piękne sny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Wiatr i deszcz mnie obudził. Przygotowałam kawę , zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Globusiku. Kawa aż u mnie pachnie. Za oknem wiatr.Nie chce się wychodzić na dwór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Globusiku. Kawa aż u mnie pachnie. Za oknem wiatr.Nie chce się wychodzić na dwór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś z netem nie tak,znowu dwa razy mi się wysłało. Przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.łapię za kawę. Lunka - w necie panują REKLAMY. Tego dziadostwa jest tyle,że prawie normalnie nie można nic poczytać. Kolejny deszczowy dzień.niech pada,bo straszliwa susza u mnie. Jak nie powodzie,to susze. Dziewczyny - piatek,znowu koniec tygodnia. wybieram się do lekarzowej.po leki..ojj jak nie lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dosiadam się do Was i zapytuję czy mamy tu dziś solenizantkę? Jeśli tak, wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze. Dużo zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Pijemy kawę razem. MARYLKA wolny dzień nich sobie odpoczywa. Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dolączyłam do kawy. U mnie też pada i wieje. A chciałam umyć ostatnie dwa okna. II wybrać się po prezenty dla wnuków. Ale na razie nic mi się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie wszystkie Panie. Ja własnie tak sobie leniuchuję. MARYLKO! Na taka pogodę nie warto myć okien. Szkoda Twojej pracy. 1 2 3! Czy spis już zrobiony? że też takie głupoty ktoś wymyślił:) Zapytam Ci e , jak noga Syna? Co prawda chodzi do szkoły to należy sądzić,że wszystko OK. LIVIO! Że tez na taka pogodę poszłaś do miasta. Wiem są takie sprawy, że nie można wybierać pogody.Po powrocie się pokaż. LUNKA! Pytałaś mnie o samopoczucie, odpowiadam czuję się ....jak groch przy drodze... pewnie znasz to przysłowie:) PAPILOCIKU! Jeżeli jesteś w pracy , życzę Ci powodzenia. Na mnie chyba czeka ...wyrko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×