Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Dziękuję a gdzie twój S się obecnie podziewa,pisałaś że często podróżuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LUNKA obecnie jest w domu. Wyjeżdża w połowie lutego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Wyobraź sobie,że muszę wyrzucić śmieci , intensywnie myślę jak to zrobić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I już po balu! Dzieciom mój strój się podobał. Były tańce z muzyką M.Jeżowskiej, Konkursy, śmiech, słodycze, Pizza na obiad:) Maluchy rozbawione , nie spały na leżakach, padną rodzicom w domach.:D Livio nie dziwię się ,że boisz się podjąć opieki nad dzieckiem.Rodzice są różni. Ostatnio mówie jednej mamie, że synek mówi niewyrażnie, przdałby się logopeda. Mama na to :przecież on świetnie mówi po angielsku. Ale mieszka w Polsce i będzie chodził do szkoły tutaj , prawda? Do każdego rodzica trzeba więcej cierpliwości niż do dziecka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globus dzięki za wiersze. Czytając odpoczywam i uspokajam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku, worek ze śmieciami na balkon:-D nic im nie będzie:-D Jak się ociepli, wyniesiesz! :-D Siedź w domku, nie wychodź! :-) Witaj Luna . Ano jakoś tam przetrwamy.Przyzwyczajeni jesteśmy, do takich temperatur zimą. Męczące to, ale cóż? Maria ma dzisiaj ten bal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Wyobraźcie sobie ,że śmieci wyrzuciłam i co najważniejsze wróciłam szybko do domu. Piszę o tym , ponieważ znajomej maż wyszedł w kapciach również w zimę i wrócił po dwóch dniach:D Ale co tam , wrócił!!! MARYLKO! witaj bardzo lubię czytać wiersze, dla mnie chwila wytchnienia. Kiedy masz bal , proszę pokaż się w kostiumie Damy. 1 2 3! Ile mrozu zanotujesz dzisiaj????? Wyobraź sobie,że nie mogę przetłumaczyć Pusiowi,że nie wolno otwierać balkonu. Rozmowa trwa już dłuższy czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
O jej MARYLKO! Gapa jestem , bal miałaś dzisiaj , czy tak?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 nie szkodzi:) Spisałam produkty na sałatkę, Mam zamiar wyjść na zakupy... W lodówce pustawo. półka dla syna przygotowana. Jakoś zakupów na niej nie widać. Je chyba jak mnie nie ma w domu. ... Globus wyrzucę Ci śmieci,, jak bedę szła do sklepu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku, w tej chwili -20, co będzie w nocy? Będę spała pod pierzynką. Mam taką osobistą :-) S uczulony na pierze, z daleka od niego. W dzień wynoszę ją na godz.na balkon. te mrozy dobrze jej zrobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globus poproszę synową, żeby zrobiła mi zdjęcie i wyślę Ci pocztą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upiorny - 1 Czy to nasz Upiorny?? Upiorny - ktuuś podebrał ci czerwony nick. Niewiele zrozumiałam z tych dzisiejszych Twoich wpisów. Jakby nie Ty:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO! Bardzo będę czekała na zdjęcie, dziękuję. LIVIO! No własnie jak to jest z tym upiornym?????? 1 2 3, LUNKA, ST, PAPILOCIKU, LIVIO, MARYLKO dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio, ten:-) Albo, już nie wiem:-( Jednak stawiam ,żetę:-D Co tam u Ciebie? Ja musiałam się jednak oddalić i pojechać po M. Mróz jest, a jakże by inaczej? To jeszcze tylko parę dni. Wytrzymamy. Wiesz Livciu, pamiętam takie zdarzenie: Odwoziłam dzieci brata , z wakacji u babci, czyli mojej mamy:-) Jechaliśmy pociągiem, ja i cała moja trójca: 6 latek . 5 latka i mój syn 4 latek. Pociąg przeładowany jak zwykle, brak miejsc. Nam się udało. Siedzimy sobie, dzieciaki podekscytowane podróżą.... Do przedziału wchodzi pan w średnim wieku, zadowolony, że znalazł wolne miejsca , woła swoją żonę. Ona wchodzi i ... robi mu awanturę: Przecież tu są dzieci! Z obrzydzeniem wręcz i wielką pogardą raczyła usiąść w tym przedziale. Nie odezwałam się, byłam bardzo młoda, nie wierzyłam w to co usłyszałam. Przez całą drogę wachlowała się chusteczką. Dzieciaki były? normalne:-) jak to dzieci, nikt jej nie napluł na buty (szkoda) na korytarzu było dużo miejsca. Są ludzie, którzy nie cierpią dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123- są tacy ludzie. tylko - nie powinni znani ludzie,wypowiadać swoich przekonan w telewizorze:( Nie winię czubaszkowej -KTOŚ JEJ NA TO POZWOLIŁ I DOPUŚCIŁ JĄ DO POWIEDZENIA SWOICH szowinistycznych poglądów. wSZYSTKO W ramach oslabienia roli rodziny w społeczeństwie. Jak wygląda w naszym kraju rodzina? Kraje silne - jak silny związek w rodzinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 - dzisiaj na obiad zrobiła wg Twojego przepisu te mini-pizze. Smakowala, bardzo fajny przepis,juz "sprzedałam"dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livciu , zgadzam się z Tobą . Ja też tak myślę. Oj, ja też mam poglądy:-) Ale na razie niech zostaną ze mną:-) Cieszę się, że smakowało:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zajadam sałatkę. Wyszła pyszna.Wnuczek mi pomagał:) W nagrodę dostał miseczkę , zaniósł mamie i tacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to była chwilowa nieobecność, spowodowana wyjazdem do pracy na 2 godz. Zabrałam Z ze sobą,pomógł mi,wiecie nie jedna kobieta mogła by się na nim wzorować,facet po prostu umie sprzątać! Kocham go za to, że nigdy mi nie odmówi, jak go o coś poproszę! Dziś moja siostrzenica ma urodziny,pogadałyśmy na Skype,skończyła 21 lat,ma porażenie mózgowe,nie chodzi,w tym roku kończy liceum. U siostry zanotowali dziś minus 30!!!! Widzę że moja sałatka zrobiła furorę,cieszę się! Idę z piesem na małą przechadzkę i do kąpieli,potem wyrko. Dobrej nocy koleżanki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam👄 Dokonałam przeglądu Wagonika. Wszystko w porządku. Przygotowałam napoje.Zapraszam. Miłej soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Globusik już stoi na warcie,zrobiła przegląd i wszystko jest git! Kawa cieplutka, smakuje w takie zimno. Dziewczyny mam wiadomość. Zostanę po raz kolejny ciocią! Trzymajcie się cieplutko,ja za chwilkę ruszam do pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :-) Dziękuję za kawę Globusiku, ranny ptaszku. Ciociu Luniu - gratulacje:-) Mam już dość tych mrozów, a jeszcze tydzień nie miną :-( -30 było nad ranem. Od 3 nie spałam, coś strzeliło w rurach z takim hukiem, że aż mi moją otomanę przesunęło, szyby zadrżały. Nie wiem co to było. Jak trzeba było wstać, dopiero się zdrzemnęłam:-) Jak to dobrze że pracę mam w zasięgu ręki:-) Miłej soboty kobietki. Słucham wiadomości:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Globus dzięki za kawkę. 123 sałatką poczęstowałam s. Papilocik masz dużo pracy? Luna gratulacje:) Sprawdziłam to:) Livio 🖐️ Upiorny🖐️ Wybieram się do mamy jak zwykle w sobotę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie zimowo.dzisaj trochę mniej u mnie -4. Przygnębiające to wszystko co w tv i RZECZYWISTOŚCI. A rzeczywistość ciągle jakaś szara i skrzeczy. Okazja do rozliczeń na wysokich szczeblach,do zabłyśnięć. Rola znanego DETEKTYWA, z początku wydawała się "dziwna" -wymusza na swojej klientce przyznanie. Ale - jest to bardzo dobra droga do umniejszenia winy - w sumie wszyscy niewinni. Biedne dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczęłam ponurawo. UPIORNY "Bydzia jakoś sobie daje radę z upiorniejszym mrozem ode mnie. Więc..." Wkleiłam zdanie z Twojego wpisu. CO TO ZA BYDZIA??Jaśniej proszę!Jednym słowem "kogo poeta miał na mysli":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×