Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Jak chciałyście to macie , pociągam za gwizdek. Pobudka czas wstawać. Kawa , herbata i różne inne gorące napoje przygotowane. Witam bardzo serdecznie. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Oj Globusiku,troszkę z opóżnieniem ,ale usłyszałam gwizdek! Nie wiem ale jakoś coraz ciężej mi się wstaje. Potrzebuję odpoczynku. Za oknem przymrozek,piesa nie chciała daleko maszerować. Dla was wszystkich miłego dnia życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Dopiero drugi gwizdek mnie obudził:) Dzięki Globus. Piję kawę i myślę jak tu opóżnić wyjście z domu:) Dobrego dnia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Dopiero drugi gwizdek mnie obudził:) Dzięki Globus. Piję kawę i myślę jak tu opóżnić wyjście z domu:) Dobrego dnia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmęczona Livia wita Was. Odpoczywam przy kompie,czym zdążyłam się zmęczyć? prez sen słyszałam jakieś gwizdy,kojarzyły mi się w głowie z dzwonkiem szkolnym - na przerwę:) Potem jakiś stukot - moja chodowla srok, stukająca dziobami na balkonie. Smiejemy się z M,że niedługo będą znosiły nam jajka. zabawnie to wygląda jak stoją w grupie nad karmnikiem i zajadają. sikorek w tym roku nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam sprawy do załatwienia w WIELKIM MIEŚCIE .. muszę ruszyć d....,ale jutro.. odkładam na jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie. Odwiedziła mnie "B" z młodszym wnusiem , w marcu skończy dwa latka. Był u mnie pierwszy raz. Będę miała szczęście , na przywitanie zrobił kupę:) Gotuje się biały barszczyk , głodomorków zapraszam. Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Witajcie wieczorkiem:-) Gwizdek rano słyszałam, ale z przyczyn technicznych nie mogłam do Was się dostać. Globusiku:-) no to szczęście Ci się wróży:-D Co tam słychać? Marzniecie troszkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam na piechotę z pracy. Zmarzłam, teraz się zastanawiam jak skoczyć do bankomatu. Muszę bo kasa się skończyła :D Na razie pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu, czapkę załóż! Livciu rozumiem, że służbowo wyjeżdżasz? :-) Na długo? :-( Papilocik, jak wyjechał, tak i nie wraca .Albo się spodobało, albo w korkach ugrzązł:-( Hej??? Wpadajcie na herbatkę kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej wieczorkiem. 1 2 3! No nie powiem mróz ściska. Na szczęście w domu ciepło, nawet Pusio nie ciągnie mnie poranny balkonowy spacer. Podejdzie tylko do otwartych drzwi machnie łapka o szybko ucieka:) Potwierdzam to co piszesz .Nareszcie będę miała pełna chatę szczęścia:) MARYLKO! Wracając z bankomatu z dużą kasą:) natychmiast się rozgrzejesz:) Mówię Ci tak jest ze mną:D BABKI , a czy PAPILOCIK to jeszcze śmiga na nartach??? LUNKA , LIVIO, SPRAWDZIŁAM TO pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie koleżanki! Zimno i u nas jest, dziś w nocy ma być minus 7. Obiadokolacja zjedzona,gołąbki odmroziłam i odsmażyłam! 123 czy sałatkę zrobiłaś? Smakowła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku, widzisz jak mało do szczęścia potrzeba:-D Jak tam maluszek, porozrabiał troszkę? Z kotkiem się pewnie bawił? Poprzestawiał '' mebelki'' ? Maluchy uwielbiają dotykać wszystko, co nowe? A może skrył się w babcinych objęciach? Miłą wizytę miałaś.:-) Luna, zabrakło mi ogórków:-( Nie zrobiłam. Nie byłam dziś w sklepie. Jutro zrobię:-) Wczytałam się ponownie, myślałam, że to kiszone mają być. Takie u mnie zawsze są:-) Czytasz, drugą część? Hej Ruda, u mnie teraz jest -19 :-) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Poprosiłam starszego s. Podwiózł mnie . Wzięłam kasę, kupiłam chlebek i do domciu. Na dworzu minus 14 stopni . Nie zachęca do zakupów:D Globus no to miałaś wesoło. Kotek nie pogniewał się na panią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki ubierać się cieplutko! 123 tak czytam,jestem w połowie. Trochę się zszokowałam, jak Marysia nie chciała wracać z matką! Postawiłam się w takiej sytuacji,miałam o czym myśleć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( Spać poszłyście ? zimno - to nie ma jak pod pierzynką :D A tu jakieś w kinie były. "Dwie starsze kobiety poszły do kina. Po seansie na ulicy spotykają trzecią. Ta pyta: - Na czym byłyście? - No... To... Takie... Z ziemi sterczy do góry. - Słup? - Nie, nie. Żywe. - Drzewo? - Nie, mniejsze. - Kwiat jakiś? - Tak, tak. Czerwony taki... - Tulipan? - Nie, nie. Kolce ma. - Róża? - O, właśnie! - zwracając się do drugiej. Róża, na czym byłyśmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Livciu:-D Dobre:-) Musiałam się oddalić i przywieźć M z punktu ''B'' do punktu ''A'' W tamtym punkcie ma swój garaż:-) Zmarzłam w aucie. Może być herbatka z prądem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie! :) Jak się bawiłyście na nartach? Szło Wam wspaniale! Wczoraj się nie odezwałam, miałam trochę pracy, poza tym wiadomo, trzeba się wypakowac, przystosowac do życia :D Wszystko niebawem nadrobię. Możecie mi w skrócie powiedziec, co u Was się działo, poza wypadem na narty :D Lunko, livciu, co u Was? Jak się miewacie? Marylko, co tam w pracy? Dzieci nie dają wytchnienia? Globusiku, jak Twoje zdrówko, jak samopoczucie? 123, jak dzieciaki? :) co u Ciebie? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Papilocik:-) U nas ? No wiesz troszkę się działo, nasz pociąg zamiast do Wisły (zbłądził) postał troszkę na bocznicy, zawitał do nas dawno nie widziany gość i tak sobie z nim ble.. ble.. Pytasz o moje dzieci? Ok. Szybko wydoroślały. Dzisiaj gościłam dziewczynę starszego, wczoraj była młodszego itp.:-) Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Luty , trzeba podkuć buty:) Witam. Jak dla mnie mróz za duży - 16 st. Stawiam gorące napoje. Jestem w zastępstwie gwizdka ponieważ zamarzł , a kogut spi. Budzę więc Was. Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdzilamto
Ha ha, zdrasze Wam tajemnice, ze jestem ogromnym spiochem i nocnym markiem.Od gurnia zmuszam sie, zeby codzienne klasc sie spac przed polnoca i wstawac o 7 chocby nie wiem co. Dwa miesiace to fajny wynik, ale nie powiem, zeby bylo latwo:) Kafeteria stala sie jednym z moich porannych rytualow, ktore trzeba miec, zeby sie chcialo wstawac :) no wiec pozdrawiam wszystkich cieplutko i zazdroszcze globuskowi, Marii, ktore czesto pojawiaja sie tutaj rano przede mna :) Milego dnia! -- http://www.sprawdzilamto.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Piję gorące napoje, dzięki Globusiku. Zimno:-) -22 w tej chwili u mnie. Pozdrawiam wszystkie koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was cieplutko! Temperatura minus 7,może trochę te okropne przeziębienia się wymrożą! Lecę do pracy,miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×