Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
MARYLKO! Dziękuję za poranne spotkanie na kawie:) Pogadałyście wczoraj, a ja ...późnej.... kawie ogarnął mnie sen i tak wieczór miną:) Babki dołączam do grona nerwicówek może dlatego nie kupiłam śledzi ...zapomniałam mimo tego,że ...jadłospis... miałam w ręku. 1 2 3! GRATULACJE!!!! w takich sytuacjach CHCE SIĘ ŻYĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Marylko kawa pychota,moja głowa też jeszcze śpi. Rudka masz fajną pracę. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
SPRAWDZIŁAMTO! Będę trzymać kciuki za powodzenie , będzie OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LUNKA! witaj. Czy dzisiaj pracujesz???? powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kumoszki . RUDKA - praca Twoja..fiufiuu!! Mam do ciebie pytanie - czy osobom oprowadzanym mówisz o Powstaniu Warszawskim? Swiat o nim nie wie - :( a jeżeli nawet,jest niestety jego znaczenie bardzo pomniejszane. W końcu,gdyby nie powstanie,bylibyśmy kolejną republiką!! Znasz języki? teraz zapewne dla wszystkich starcza angielski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RUDKA - fajnie przybliżyłaś tą historię. O nazwisku wiedziałam.Swiat to jedna wielka hipokryzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Zapraszam na popołudniową kawę. Gotuję kapuśniak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej po pracy:) Sprawdziłamto masz ciekawą pracę. Możesz nam przybliżyć historię. Fajnie opowiadasz:) Co porabiacie wieczorem? Wybieram się z drugą siostrą na basen. W końcu, dawno nie byłyśmy. Muszę się obejrzeć, czy nie mam siniaków po wczorajszym bolą mnie biodra i plecy. Ale woda wszystko wyciągnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Luna:-) Z kwaszonej kapusty ten kapuśniaczek? Co tam w pracy, szybko dziś skończyłaś.Ja jeszcze pół godzinki. Dzisiaj miałam dużo pracy w pracy, tak jak lubię:-) Od południa sypie śnieg, po pracy biorę się za łopatę. Dziękuję wszystkim Paniom, za wczorajsze gratulacje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki :) Ja po pracy, po obiadku. Koleżanki dziś wpadną, posiedzimy, pogadamy. Sprawdzilamto - sama jeszcze niedawno mialam dylemat co do ślubu, poniewaz ja i mój jestesmy parą od liceum, gdzie to już trochę lat minęło, nie mielismy wczesniej zadnych powaznych zwiazkow, jestesmy taka swoją pierwsza miloscia, ale oboje nie wyobrazamy sobie miec innych partnerów, wiec chyba nie pozostaje nam nic innego niż ślub.. :D Miłego popołudnia kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapuśniak z kiszonej kapusty ,troszkę wędzonki i z zasmażką! Dziś wcześniej wróciłam do domu,bo u jednej pani dzieci się pochorowały. Ma takie małe szkraby, a wiadomo jak dzieci chore to zaraz płaczą i same nie wiedzą czego chcą. Papilocik ma dziś babski wieczór,też bym chciała. Marylka wybrała się na basen,mam nadzieję, że siniaków nie ma. Globusiku,Livciu,123 wpadajcie na herbatkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nici z basenu.Siostra ma jakiś problem. Zrobiłam ogień w kominku, kolację i tak sobie siedzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Co to ma znaczyć? Ostatki, śledzik na stole, wpadajcie:-) Wiem,że nie każda z Was lubi, ale znajdzie się coś jeszcze. Pod tego śledzika też:-) Papilocikui, bawcie się dobrze. Rudka (fajne pseudo) jak Ci poszło w pracy? Bardzo długo pracujesz i BARDZO wcześnie wstajesz:-) Pozdrawiam. Livciu? Globusiku? Marysiu, pływasz jeszcze? Lunka, czuję zapach kapuśniaczku.Nie skuszę się:-( Także nie wpraszam się:-) Dzisiaj od rana zajadam śledziki:-) Zestaw z kapuśniakiem nie koniecznie.Ale uwielbiam, moja jedyna zupa, którą jem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 czemu nie? Ogień pali się powoli, kupiłam mokre drzewo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, to nie daje za dużo ciepełka, ja Ci je przesyłam:-) Dobrym słowem:-) No to co : czerwone winko? dżin z tonikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za dobre słowo. Dżin z tonikiem poproszę. Siostrę wypuścili do domu ze skierowaniem do kadriologa i lekami, żeby podleczyć zawał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po odśnieżaniu:-) Nie muszę tego robić, chłopaki czuwają, ale taka gimnastyka przed snem. Super. Może w końcu będę spała jednym ciągiem:-D. Znowu zaczęłam wybudzać się w środku nocy.Oczekiwanie? Potem sen, trzeba wstawać.I tu zaczyna się problem:-( Marysiu, drink jaki lubisz:-) Widzisz, dostanie leki, będzie się pilnowała, nie ma złego co by na lepsze...Ustawią leczenie. Nie jest najgorzej.Wiem, to nie pocieszenie, ale? co by było gdyby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dosiadam się do was z kieliszkiem czerwonego wina! Ciepło u nas,6 na plusie,na wochenende zapowiadają 14,może wiosna zawita,szpaki tak ładnie gwizdają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak tam,pod tego śledzika, Dziewczyny,trochę o gwiazdach - tych od piosenek:( Psmiętam,jako dzieciak tak ok.10 lat - moje siostry wycinały do zeszytów Gwiazdy. Jerzy Połomski - lat 50-te,łysy jak kolano. Potem wlosy "załatwił - i w wieku 79 lat,wygląda tak samo jak 50 lat temu :):D Widziałam w dzisiejszym wydaniu "jaka to melodia" Czas w miejscu stanął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej MROWECZKI:) Mam ochotę na alkohol i to większą ilość. Stoi przede mną pierwszy drink, PIJĘ z Wami. Zapowiedziała się "B" , no i cóż z tego ma chore serce , alkohol odpada.Wypiję za nią i za siebie. LUNKA! W czwartek będę robić kapuśniak z kapusty kiszonej. Jem wszystkie zupy , które są z naturalnym kwasem , mój żołądek tego wymaga. Póki co dzisiaj przysiądę do Waszego stołu. MARYLKO! Odpuściłaś basen może dobrze. Po wczorajszym upadku jesteś wygimnastykowana:) Wracając od LUNKI odwiedzę Ciebie. Do późnych godzin posiedzimy razem.Lubię ciepełko. Jutrzejsze spotkanie u fryzjerki również aktualne. 1 2 3! Przyjeżdżaj czym prędzej do nas na pogaduszki. Jeżeli masz śledzie to poproszę. Ja nie miałam dzisiaj , zapomniałam kupić. PAPILOCIKU! Uważam , że Wasza miłość przez tyle lat jest wypróbowana i trwała. Nie bierz na serio przypadku koleżanki. Nie wszyscy mężowie się tak zachowują. Ja trzymam kciuki za Waszą MIŁOŚĆ do końca ❤️ cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zbierałam plakaty,ale Połomski to nie moje czasy. Z Polskich zespołów to PAPA DANCE,LOMBARD,LADY PANK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! więc stukamy się kieliszkami , pijemy , wznosimy toast ..ZA >>>>LUNKĘ MARYLKĘ>>>>>PAPILOCIKA>>>> RUDĄ i ZA NAS 👄 RUDA! Jeżeli jesteś w domu przybywaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×