Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Kobieta z przeszłością Czy dziwi Cię jej wytrwałość Może siła i mądrość tak wielka tego nauczyła ją wieczna życia męka Czy to może być możliwe? Całkiem normalne zjawisko To jawa czy... Kobieta z przeszłością To ona przetrwała Strachu wygrać nie dała Czy jest coś piękniejszego Od zadowolonego ego? Wciąż odważna, silna Zdrowa, bystra, pilna Kobieta z przeszłością Przeżyła dużo I z większa mądrością Wkracza w przyszłość - Iza Szczepanska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAPILOCIK - sukienki piękne. Ta druga bardziej mnie urzekła,ale wybór należy do ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też wybieram
tą drugą sukienkę-piękna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ja globus wszystkim facetom dziękuję za piękną piosenkę:) Miłe Koleżanki jeszcze pracujecie , czy pijecie .... kobiecą:)... kawę. U mnie bez pracy się nie obyło, wypiłam też kawę. Na stole stanął różowy hiacynt. Zrobiło się wiosennie a słońce też nie zawiodło. Odbiegam od tematu i pytam Was czy powstające nowe słowa określające zawód kobiet nie rażą Was??? np. psycholożka , premierka, marszałkini !!! Mnie przez gardło nie przeszły i nie przejdą. Brzmią one ...ŁOKROPNIE... ale to tylko moje zdanie. Pozdrawiam hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Napisałam liścik i go wcięło. Ja globus wszystkim facetom dziękuję za piękną piosenkę:) Miłe Koleżanki czy jeszcze pracujecie, czy pijecie ....kobiecą ...kawę. U mnie było różniście, trochę pracy , trochę kawy i święto prawie za mną. Na stole stanął różowy hiacynt , zrobiło się wiosennie , słońce też nie zawiodło. Babki odbiegnę od tematu i zapytam czy powstające nowe słowa określające zawód kobiet jak np. psycholożka , marszałkini , premierka nie rażą Was??? mnie okropnie. Jakoś nie mogę ich wypowiedzieć. Moim zdaniem brzmi to ...ŁOKROPNIE... ale to tak na marginesie. Życzę wszystkim miłego zbliżającego się wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
No i masz ci los...są dwa listy o podobnej treści:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obie
są ładne-ale to zależy jaką masz figurę.Ta druga wymaga nieskazitelnej figury ,ta pierwsza ma nienaturalnie długą spódnicę.Natomiast obie są dość ryzykowne ,bez rękawków. Rozejrzyj się jeszcze masz trochę czasu.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim dziękuje za rady :) nad figurą pracuje, zeby była nieskazitelna :D musze zobaczyc jak to wszystko będzie wyglądało na mnie. Widze, ze troszke osobek tu do nas zagląda, ale za bardzo nie chcą się ujawniac, hej, zapraszamy. Globusiku masz racje, niektóre "nowosci" nigdy nie powinny pojawic sie w słownikach. Kochane moje babki, wszystkiego dobre! Kwiatuszek ode mnie. Mam nadzieje, ze Wasze drugie połówki nie zapomniały o jakże miłym święcie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała i z tuszą
żadna nie jest dla ciebie- sukienka slubna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorową porą kobietki. Papilociku, jesteś szczupła, piękna i młoda!!!!! Obydwie sukienki są cudne.Będziesz wyglądała pięknie i dostojnie. Dostałam tulipany i różyczki.U mojej sąsiadki Kwiaciareczki, jeszcze drzwi się nie zamykają.Mężczyźni wynoszą bukiety:-) Globusiku, masz rację,okropne te nazewnictwo, dorzucę jeszcze jedno:-) Na wychowawczynię klasy młodzież mówi : nasza wycha.??? Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejże
Papilocik :D Ja Ci nie życzę źle, ale majac 160 cm i 58 kg, powinnaś się mocno zastanowic nad tymi sukienkami. One uwydatnią każdą Twoja fałdkę, przy takiej wadze, nie oszukujmy się, jednak wystepują, no i te odsłoniete ramiona, chyba , że długim welonem je zasłonisz. Te suknie to raczej dla dziewczyn powyżej 170 cm. Oczywiście, przymierz je i oceń sama, poproś też kogoś życzliwego, naprawdę życzliwego aby Cię zobaczył zanim kupisz. Dobrego wyboru życzę. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Wpadłam jeszcze na chwilę. Oto życzenia dla Was od mojego CIENIA.. Kochane Kobiety nie ważne ile macie lat , jakie macie wady / jeżeli macie/ to życie bez Was byłoby NIC NIE WARTE.Więc bądźcie sobą bo my chłopy doceniamy Waszą WIELKOŚĆ🌻 LUNKA! A Ty gdzie??? czy dźwigasz naręcze kwiatów ????? MARYLKO! Od Cienia masz najlepsze życzenia ❤️ LIVIO SPRAWDZIŁAMTO! dla Ciebie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobiety kochane. Póżno ale jestem, Z zaprosił mnie dziś na kolację do restauracji. Dopiero wróciliśmy. Cudnie było,Globusiku kwiaty są, bukiet tulipanów. Dziękuję twojemu Cieniowi za życzenia. Zmykam do łóżeczka,śpijcie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Kawa na stole. Globus podziękuj Cieniowi ode mnie za życzenia. Od syna dostałam różę. Miłego dnia. Poszłam wczoraj spać o 21.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry! MARYLKO! dzięki za poranny dyżur i kawę. Przed Tobą weekend będziesz się relaksować. Nastąpiła zmiana pogody pochmurno i mglisto. Miłego dnia hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Słońce widzę,widzę słońce. No w końcu,kawałek niebieskiego nieba. Człowiek już pomału depresji dostaje od tej pogody. Jak dobrze mi się dziś spało,byłam już na spacerku z piesem,obserwuję rozwijające się pąki na krzakach,napawa mnie to optymizmem. Pozdrawiam was wszystkie i życzę spokojnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Wasza Livia jest z Wami:) M pojechał do dohtorufff! Jest we mnie tyle energii - jak w klapniętym baloniku:( Kawy dzban może pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ja też jestem klapnięta i ...uszko...mam klapnięte jak Miś Uszatek. Witajcie wszystkie Babeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GLOBUSIK - takie piękne kwiaty i motyle. Wczoraj przyszły zamówione przeze mnie nasiona. Tak pięknie wyglądały rośliny na obrazkach,a do mnie przyszły drobniutkie jak maczek nasionka z obszernymi instrukcjami - jak toto wychodować:D A ja co, ogrodnik?hehe.. Już widzę,co z tego wyrośnie. Najpierw muszę zorganizować szklarnię,potem szkółkę...a za 10 lat będę miała radochę:( ojjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak przeczytałam "mała i z tuszą" to wyobraziłam sobie małego, słodkiego grubaska :D no fałdki są gdzieniegdzie, nie da się ukryc... mam dosyc duży biust i mam nadzieje, ze sukienki sa do tego przystosowane :D Jadę z mama, ona na pewno mi dobrze doradzi :) Wczoraj pojechalam pierwszy raz na "zumbę" i wiecie co? Zajęcia odwołane, ale sie zdenerwowalam. Jakie plany na weekend? Wypoczynek? Cięższe prace? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę wtrącić swoje trzy grosze :Papilocik będziesz wyglądała cudnie i nie przejmuj się wypowiedziami negatywnymi.Widocznie wolą wieszaki.Pa Pozdrowienia dla wszystkich dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×