Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Wściekam się,wiele napisałam na laptopie dla Was - jedno złe kliknięcie - no i pooszło. Rano siedzę na kompie - napiszę.Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senna niedziela zielonoświądkowa -j ak u mie. M zaczął brać nowy lek od neurologa:( działanie ?? - zaniepokojona jestem,czy na nogi pomoże? Ech... Dzień starałam się spędzić wsród zieleni.W koło pełno jej.Martwią mnie roboty przeznaczone dla M.Zaden wielki problem..ale...nie mogę Go zastąpić,musi mieć cuuś dla siebie. A w jego oczach jakaś bezbadzieja. Myślami jestem ciągle koło morza. Jaka tam była beztroska - chociaż...w ośrodku tym pierwszym - panował dryllll. Obsewowały nas kamery. Wszystkim zarządzał taki gospodarz od wszystkiego. Najważniejszy był regulamin. Facio bardzo poważnie traktował swój obowiązek. SEGREGACJA ŚMIECI - podstawa. Rano też opróżniał popielniczki. Zapytał mnie któregoś dnia - CO PANI ROBI Z KIEPAMI ????W popielniczce ich nie ma. nooo zbladłam z wrażenia :D powiedziałam mu co. Póki co - pozgadujcie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wieczorem. Dzień pełen wrażeń,pogoda cudna, aż nie chce się w domu siedzieć. Po śniadaniu pojechaliśmy na flohmarkt,to taki targ,mydło, powidło, starocie,budki z jedzeniem itp. Potem pojechaliśmy na obiad do restauracji. Odpoczęliśmy godzinkę i zrobiliśmy dużą rundę rowerami z naszą piesą. Na kolację przygotowałam koktajl z truskawek,arbuza i bananów. Zapraszam was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livciu to tak jak byście były w BIG BROTHER!!! A tak zapytam wprost. Coś ty z tymi kiepami zrobiła????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam się z Wami. Na kawę proszę:) LIVIO! nie zgadnę , proszę napisz co z tymi petami???:D:D Babki jak by co??:D to dzisiaj poniedziałek , dobrego tygodnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! hej. o tej samej godzinie otwierałyśmy Wagonik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej - przy kawie zdradzę Wam - lubię w takich przypadkach mieć popielniczke zrobioną z pustej plastikowej butelki po napoju.:) wlewam do niej wodę ok,pół butelki i jak wrzucam kipa,szybko gasnie,nie brudzi i nie śmierdzi. Polowa popielniczka jest bardzo wygodna,szczególnie na plazy,czy w miejscach gdzie nie ma pod ręką śmietników. Owinieta w papier nie zdradza obrzydliwej zawartości :D:D Bałam sie tylko,czy pan cieć,nie zarzuci,że segregacja nie pasuje :D A nad brama powiewała dumnie niemiecka flaga !! Można bylo się bać..hehehe... Lunka - ogladaj telewizję,może mnie tam zobaczysz? może faktycznie nie wiedzialam w czym biorę udział..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - w tym roku mam przepiękne wielki piwonie. Woda z jaj!! Podlewałam niz właąśnie szczególnie piwonie. Dzisiaj idę plewić.Pomożecie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiele spraw się wyjasnia - nawet po latach,kiedy juz o nich nie pamietamy. C.mojej siostry,jakieś parę lat temu wyszla za mąż za sycylijczyka. jak to bywa - wyjechała za chlebem. odwiedzaja oczywiście rodziców dziewczyny w polsce. wiadomo,że facio jest 9może juz mniej) ale wielka atrakcja rodzinna. Słuchy docierały i do mnie,a to jak dziwi sie wszystkiemu co polskie. Pewnego razu moja siostra,zapytala,czy moglabym gościc ich u siebie przez parę dni. Interesuje go bardzo Berlin - a ode mnie przecież nie jest daleko.Wakacje to były,moja C w domu - będzie pomocna z językiem angielskim - nawet bardzo sie ucieszyłam - W KOŃCU ZASZCZYT !! Przygotowałam się na wizytę z typowo polskim gestem. jadła - wiadomo -fuullll. przyjechali - włoch i dwie moje siostrzenice. On - bardzo fajny facio,jak to wloch - STRASZLIWIE MILCZĄCY. Wiadomo, w końcu wychowany na sycylii :D Mało bylo gosci u mnie, jezdzili do Berlina, latali po MOIM WIELKIM MIESCIE. co wracali - wystawialam jedzenie,obiady,kolacje,sniadania - sycylijczyk kompletnie niczego nie jadł. moja C zdradziła mi potem,że szukał podczas wojazy,przede wszystkim tureckich knajpek.Tam się OBJADAŁ. Przyjęłam to jako dziwactwo obcokrajowca.W końcu, jego sprawa. moja siostrzenica bardzo go usprawiedliwiała. ciocia - on taki juz jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Wczoraj pisałam wieczorem, też uciekło... Livio pomysł dobry:) Czasami w tym celu wykorzystywałam słoik po dżemie, też wlewałam wodę. A swoją drogą, gdzie byłaś. że panował taki terror?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo - jak taki jest,to niech jest !! wyjechali - a w pół roku po ich wizycie,m znalazł ta butelkę w spluczce.butelka pusta,zamknieta.aby ja tam wsadzić,trzeba było niezle się natrudzic.w kobncu spluczke trzeba bylo rozebrac,aby to zrobic. Po co i na co? smietnik gdzie wyrzucali butelki po piwe,pod ręka. DZIEWCZYNY - jestem teraz nad morzem z moją siostrą (mam ich 5) nie zwiazana z rodzina sycylijska. opowiada mi jak podczas ostatnich odwiedzin w polsce,u teściów,sycylijczyk wcinał polskie potrawy i strasznie mu smakowaly. mowie więc - u mnie nic nie ruszyl. I CO JA SLYSZĘ ?? BO SIĘ CIEBIE BARDZO BAŁ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOżecie sobie wyobrazić- wielkie oczy mi się zrobily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszę dalej - wg niego jestem wiedżmą,czy jakos tak. Na scianach mam moje ukochane korzenie,wokół pełno kamieni - pełno suszonych bukietów - TA BUTELKA - MUSI TO BYŁO ODCZYNIENIE ZLA Z POBYTU U NAS . Ciekawe jakie zaklęcia tam powtykakal, L U D Z I E !! Smiać się czy płakać?? a mojej rodzinie w to graj! Prawdę glosi Wloch,bo skąd u mnie tyle nieszczęść? Sama na siebie ściągam. ciekawa wiedżma,co rtyle pomogla innym a sama sobie szkodzi, powod do izolacji i ucieczki od siostry w wiecznych nieszczęściach, bardzo dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialo być napisane przeze mnie na wesolo,tylko dlaczego mi nie jest? Macie obowiazek się smiać. juz teraz całkiem dobrze rozumiem,dlaczego moja pewna siostra na ostatnim spotkaniu rodzinnym 2 lata temu,podeszla mnie od tyłu i przyladowala cięzkimi łapami w szyję i plecy,wrzeszcząc pijackim glosem TEGO SZATANA Z CIEBIE WYGONIĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poniedziałkowo. Dziś mamy świąt ciąg dalszy,mamy wolne. Globusiku, Marylko jakie plany na dzisiaj? 123 miłej pracy. Livciu a to ci dopiero ITALIANO, przestraszył się cioci. Terrorystka z ciebie!!! Ha ha ha ha.Wpadnę do ciebie,pomogę bardzo chetnie. Dla was wszystkich miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio niestety nie ma się z czego śmiać. No chyba z sycylijczyka, że taka ciemnota z niego. A pomóc w pieleniu? Czemu nie? Lubię pracować w ogrodzie. Globus , gdzie wybyłaś? 123 masz pewnie dużo pracy w sklepie? Pogoda sprzyja remontom. Gotuję kalafior z tartą bułką, zrazy z wołowiny. Będzie super obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam przed wieczorem:) MARYLKO! Obiadek rzeczywiście smakowity.Ja ...męczyłam ...drugą połówkę /jaka została od wczoraj / upieczonego kurczaka też z kalafiorem. Pytasz gdzie się oddaliłam ??? otóż wczoraj do końca oglądałam Kabareton. Zasnęłam późno a rano naturalnie byłam śnięta.Wykorzystał to kolega leń i towarzyszy mi cały dzień:D Niedawno zebrałam siły poczytałam Was :) Dziewczyny co za czary mary. Otworzyłam skype i co ja widzę , jakiś Don Korleone pisze, że jest naszym znajomym:D:D:D LIVIO! Może to ten sam:) . Nie przyznajemy się do takich znajomości , gadki nie będzie:D Jak widzę każda z nas ma swoja inną popielniczkę. Ja mam słoik z wodą . To dobra metoda pety szybko gasi i nie śmierdzi tytoniem. LUNKA! Uwielbiam chodzić po jarmarkach z mydłem i powidłem , a szczególnie podpatrywać starocie. Nie raz można kupić coś bardzo fajnego i niedrogiego. 1 2 3! Oj dużo masz pracy w pracy:D ale zbliża się wieczór będzie odpoczynek na balkonie wśród kwiatów. U mnie tez kolorowo. Wokół domu zakwitło na biało. Akacja , kalina i jaśmin. Ulice zasypane kwieciem jak po procesji. Akacja zagląda mi w okna . Szkoda wielka,że jest susza. Od bardzo dawna nie było kropli deszczu. Jeszcze z tydzień i będzie kaput! Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! Rzeczywiście piosenka M.Rodowicz piękna. Wydała nową płytę. Teksty Agnieszki Osieckiej. Pani Marylka zawsze na topie. :) Poczta dzisiaj fiksuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wieczorkiem. Dzień minął mi, nawet nie wiem kiedy. Rano trochę syzyfów odrobiłam,potem pojechaliśmy rowerami nad rzekę.Z łowił ryby a ja cztałam książkę. Na 2 godz byłam w pracy i znowu wybyliśmy ,tym razem pojechaliśmy do naszego ukochanego starego miasteczka. Pospacerowaliśmy brzegiem Renu,dotleniona i opalona jestem. Jutro do pracy ,koniec laby. Babki miłego wieczoru i spokojnej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje miłe koleżanki wieczorową porą. Globusiku kochany,nie tylko poczta fiksuje!!! Ja też!!! Bardzo ciężki i trudny dzień dzisiaj miałam:-( Tak bywa. Livciu,przeczytałam Twoje posty .Ten Sycylijczyk szurnięty? Ty wiedźminko bądź i żyj wiecznie:-) Zapraszam w moje kąty!!!! Będziemy się straszyły na wzajem!!! Ja też jestem wiedźminem:-D Uwielbiam czary mary:-D Lunka ,co tam u Ciebie? Mam nadzieję ,że nie tak jak u mnie:-) Marysiu,co tam na urlopie słychać? Pozdrawiam Was Wszystkie!!!! Papilociku? Odezwij się!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za dzień !! niw-e było żadnego plewienia :( Jutro będzie lepiej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Livciu:-:-) Jutro będzie lepiej!!! Z tą myślą oddalam się do pieleszy:-) Dobrej nocki!!! O plewienie nie martw si ę:-) Jutro przybywam:-) Pomogę dobrym słowem:-) Może Złota Rybka cuś pomoże? Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
co za dzień! zbiłam słoik z sokiem i bardzo ładny flakonik. Niczego nie żałuję to na szczęście:) Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie w ten DOBRY DZIEN !! Zrobilam kawe cieńkusza - dla siebie. Dla Was jest czarny,smolisty napój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! witaj. Dzięki za szatana:) a czemu tak cieniutka Twoja kawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×