Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Siadam , jeżeli mogę to tylko chlebek z masłem. Taki chlebek można jeść bez niczego.Dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Siadam , jeżeli mogę to tylko chlebek z masłem. Taki chlebek można jeść bez niczego.Dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Globusiku:-) Ja jem z masełkiem i pomidorkiem zwanym Malinówką. Znalazłam stałego dostawcę swojskiego,wiejskiego chlebka:-) Od jakiegoś już czasu kupuję i nigdy się nie zawiodłam:-) Chleb jest pyszny!! Globusiku upał u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! Rano było bardzo gorąco i pełne słońce. Teraz zaś:D pokazują się chmury. Podobno grzać solidnie będzie do jutra to tak dla LIVI. Czuję,że przyjedzie pełna energii i zadowolenia.Tak trzymaj LIVIO! U mnie na bazarku jest chleb podobno wiejski. Znam smak chleba wiejskiego i ni jak nie mogę wyczuć nawet podobnego w ty wiejskim bazarowym.Na drugi dzień są same okruszki.Zaprzestałam kupować. Ale ja tak gadu gadu a przecież pora obiadu zapraszam na napoje trzeba uzupełnić płyny w organizmie :) Przyjemności na resztę dnia dla wszystkich Pań. MARYLKO! Dokąd pedałujesz???? ale masz kondycję:) Zrób przystanek w Stacyjkowie niebo się rozpogodziło i napić się można czegoś orzeźwiającego:) LUNKA! Przysiądź na chwilkę:) Do zobaczenia , mam nadzieję jeszcze dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Wróciłam dzisiaj.Było fajnie i na rowerze i na basenie. Poczytam Was i potem napiszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luna cieszę się, że bezpiecznie wróciłaś. Przeżycia niezapomniane, rodzinne kąty. A w domu pewnie nadrabiasz zaległości w pracy też, za chwilę zapomnisz, że odpoczywałaś:) Globus pozdrawiam:) Ile km przejechałam nie wiem? Ale to wspaniałe uczucie poczuć wiatr we włosach... Myślałam o Was pijąc wczoraj zmrożonego szampana. Opowiadałam siostrze o koleżankach z kafeterii. 123 cieszę się , że Twój syn zda, oceny nieważne. Liczy się świadectwo. Dobrej nocy dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO! witaj wiatr we włosach ..coś pięknego! Dobrej nocy spij spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej koleżanki:-) Marysiu ja to myślałam,że Ty ot tak sobie rowerkiem pojechałaś się przejechać:-D, a tu proszę prawdziwa i długa podróż rowerowa:-) Wielki szacun:-D Odpoczywasz??? Luna,jak tam pierwszy dzień po DŁUGIM urlopie??? Globusiku , koleżanki,ja też muszę już uciekać,życzę Wam dobrej nocki!!! Pa,do jutra!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero teraz znalazłam chwilkę,żeby do was wpaść. Po urlopie ciężki dzień, może to i lepiej ,znowu jestem w swoim żywiole. W domku troszkę zaległości,nic zrobię jutro. Dziś za bardzo sie narobiłam. Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie do dojrzałych Pań
Otóż wczoraj wpadła tutaj jakaś osoba w poszukiwaniu rady, z jakiego powodu ostentacyjnie udałyście, że to sie nie zdarzyło? Tak zadufane w sobie jesteście? Tak dumne, że żadna nie pochyliła sie nad tamtą niebogą? Macie serca? Czy może jakaś zmowa tu panuje, zamknięty krąg? Macie ludzkie odruchy, czy tylko o chlebkach z masłem sobie rozmawiacie i pogodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie do dojrzałych Pań
Bardzosmutnabell jest więcej podobnych tematów. Poszukaj: menopauza, przekwitanie, klimakterium itd. bardzo Ci współczuję, bo na pewno zaglądałaś tu w poszukiwaniu odp.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie do dojrzałych Pań
A ja- bo może powinnam to wyjaśnić, poszukiwałam sobie miejsca, gdzie podzielić bym się mogła swoimi radościami i troskami. Przejrzałam sobie ostatnie wpisy i dziękuję, co nikogo tutaj nie zmartwi. Widać, że boicie się obcych:o I życia się boicie. tak więc jedzcie swoje chlebki z masełkkiem w waszych domeczkach z mężusiami lub bez:D Ja nie tracę, wy tym bardziej🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie do dojrzałych Pań
Nie odpowiedzą.Przemilczą:oJak zwykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie do dojrzałych Pań
Prawomyślnie milczą:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie do dojrzałych Pań
Jutro Szefowa pokasuje i po sprawie. Święty topik skalany:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie Kochane Koleżanki. Kawa gotowa zapraszam. Na chwasty nie zwracajcie uwagi. W naszym towarzystwie kawa smakuje zawsze. Musimy poszerzyć wiedzę o chwastach. Wiem,że chwasty nie są nigdzie mile widziane.Chwasty szukają różnych podstępów żeby zapuścić korzenie.Chwasty są szybko rozpoznawane i wyrzucane. Chwasty nie ustępują. Tyle na wstępie:) Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i zmykam. Jakoś czas przecieka mi przez palce. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co do.....
domniemanej nazwy chwastu- błędna dedukcja :P jest rano ale- złość- za złość. Głupia cipa z ciebie! Sprawdź w redakcji jaki wpis zniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Wszystkie mamy szybki dzień. Zbieram się , muszę odwiedzić sklepy i bazarek. U mnie dzień słoneczny ale chłodniejszy. Rześki wiaterek i kawa pobudzają do działania:) Do zobaczenia później na kolejnym gadu gadu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Piękna pogoda, nie jest za gorąco. Wybieram się do miasta . Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Mróweczki :) czas na lancz :) Stawiam truskawki. Pierwszy raz kupiłam są bardzo smaczne , dojrzałe i słodkie. Plana... wykonałam.Sklepy odwiedziłam , bazarek tylko zaliczyłam. Wiatr spieszył się tak bardzo:) że parasole fruwały, stelaże leciały i właściciele za nimi. Może dobrze wydałam niej kasy. Szybko wróciłam więc przygotowałam wywar na botwinkę co prawda ja nie bardzo lubię ale ...reszta rodziny ...tak. Cóż innego mi pozostało tylko ugotować. Zapraszam na jutro. MARYLKO jak u Ciebie z zakupami czy też Cię przepędziło do domu?? LUNKA! 1 2 3! pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
przepraszam nie moja wina:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Drogie Kumpelki. Jeżeli znajdziecie chwilkę czasu! przeczytajcie.Chcę się podzielić wrażeniami dotyczącymi tańca. Otóż śledzę prawie wszystkie odcinki programu You Can Dance. Ostatnia edycja zbliża się do końca. Podziwiam młodych WSPANIAŁYCH ludzi którzy do końca poświęcili się tańcowi. Zwykle miałam faworyta i wysyłałam smsa dodając swój głos. Tym razem nie zrobię tego. Jest dwóch tancerzy którzy zachwycają mnie. Nie chcę żadnego skrzywdzić i zostawiam to losowi. Szkoda ,że tylko jeden może być zwycięzca. Ależ oni tańczą! Z niecierpliwością czekam na ostatni odcinek , będzie za tydzień. Myślę czy jeszcze jest coś o czym chciałam napisać:) na razie chyba wszystko:) Pozdrawiam hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku witaj wieczorową porą:-) Tym owocom nikt się nie oprze:-) Zjadam 2,3 reszta oczy jedzą :-( Tak już u mnie jest!!!!Musi być DUŻO,a potem oczy się cieszą:-) Co do wspomnianego programu tanecznego,dużo słyszałam,niestety nigdy na niego nie natrafiłam:-) Pora emisji nie pasuje mi:-( Cieszę się,że Ty kibicujesz:-) Młodzi,bardzo zdolni ludzie!!! Dzisiejszy dzień???- Zwariowany i szybki.Muszę troszkę odsapnąć:-) Piję z Wami koktajl truskawkowy:-) Globusiku,mieszamy? Pozdrawiam wszystkie koleżanki!!! Liwciu mogę pomóc Ci się rozpakować??? JESTEŚ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luna,Tobie relaks też jak najbardziej wskazany!!!!Wpadaj na koktajl:-) Marysiu,sportowcu nasz dla Ciebie podwójny!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! witaj. Ponieważ sałatka LUNKI przypomina mi tradycyjną jarzynową i bardzo mi smakuje własnie zrobiłam i zapraszam. Koktajl smakowity:) Obawiam się,że LIVIA jeszcze rozkoszuje się nadmorskim powietrzem i wdycha jod:) a to ci dopiero jak się wypuściła na urlopowanie. Z rozpakowaniem będzie mniej kłopotu:) po powrocie otwieram torbę i przekładam wszystko do pralki:D:D ale oczywiście będziemy pomagać! Własnie LUNKA! czas odpocząć. Nawet po dłuższej nieobecności w domu zastałaś ład i porządek. Z przygotował wszystko aż lśniło:) MARYLKO! szybciutko siadaj do stolika koktajl czeka:) sałatka też. 1 2 3! To fakt pora nadawania programu jest według mnie niefortunna szczególnie dla osób pracujących. Napój pyszny , mogę jeszcze?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz Globusiku:-)Polewam:-) Oddaliłam się,trzecie pranie nastawiam:-) Ci moi chłopcy,brudzą się niesamowicie!!!! Dobrze,że dzień taki długi i widny:-) Zimą pod pierzynką o tej porze bym się relaksowała:-) To ta nasza Livcia urlopuje na całego:-) Śpijcie spokojnie!!! Dobrej nocki:-) Zmykam przygotować kolację dla głodomorów:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×