Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
1 2 3! Pyzy , a czy z młodych ziemniaków???? co za jedzenie:) pychota wiem dlaczego M tak goni do domu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Paniusie! Przed nami piątek , zapowiada się ,że będzie szybki :) mówię więc dobrej nocy. A tak szczerze :) to Cień bierze mnie za chochoł i wysadza z fotela:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze kaszankę smażoną z cebulką i ziemniaki z koperkiem. Zostało z obiadu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu,to przestaję pościć!!! Tak właśnie mam:-( Cały dzień na nie z jedzeniem,a jak przyjdzie pora spania:-( Pochłaniam tą Twoją kaszaneczkę z cebulką:-) Co tam ,jutro będę pościła:-) Zajadam i też zmykam!! Globusiku,życz dobrej nocki Twojemu Cieniowi i Tobie również,żebyś spała pomalutku i spokojnie!!! Marysieńko,Ty też odpoczywaj:-) Dobrej nocki. Do jutra koleżanki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Upiekło mi się , M rozmawia prze telefon. MARYLKO! Kolację mam z głowy. Jesteś gościnna bardzo Ci dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
👄 paaaaaaaaaaaaaaaa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Tylko 6 st. bardzo zimno. Rozgrzejmy się kawą , zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej ponownie:) Podobno jaki piątek taki świątek. U mnie będzie pracowity dlatego żeby świątek nie był pracowity. MARYLKO! Przed Tobą rodzinna uroczystość . Czy fryzurka już zrobiona??? Życzę Ci wiele radości. 1 2 3! Wpadaj na kawę . Do zobaczenia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Kawa mi wystygła:-( nie miałam czasu nawet na łyczka . Słoneczko od rana, dosyć ciepło !!! to dodało ludziom energii i chęci do pracy. Dobrego dnia , uciekam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Słonecznie i zimno . O fryzurce pomyślę potem.. Na razie będę miała wnusię na 2 godz. Może pójdziemy na huśtawki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedna mała kobietka mnie zmęczyła:) Zrobiłyśmy razem obiad , byłyśmy po kwiaty dla prababci. Prawdziwa Zosia Samosia:) Karmiła Kaję kotletem i herbatnikami. Teraz córka zabrała ją do domu na drzemkę. A ja wybieram się do fryzjera. Choć nie ukrywam drzemka też by mi się przydała. A Wy co porabiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nivea.....
Ktoś się nudzi!!! Inteligentni ludzie tego nie mają :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Jak to jest, że debil ma zawsze wysokie mniemanie o sobie ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj MARYLKO! Mała kobietka może bardzo wiele:) zajęła się Babcią , Kają i wieloma innymi sprawi:D:D. Rozumiem,że kreacja przygotowana , jeszcze tylko fryzurka i gotowa do wyjścia. Wiele przyjemności życzę MARYLKO dla Ciebie i całego grona❤️. 1 2 3! Dużo pracy w pracy????? ja też miałam dużo ale w kuchni:) Obiadek na jutro , niedzielę a jak się uda również na poniedziałek:) przygotowany. Teraz zapraszam na pieczoną roladę boczkową. Oj tam , oj tam:) zaraz cholesterol!!! przecież często takich smaczności nie jadamy:) Pozdrawiam hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku:-) Mówisz jaki piątek ,taki świątek:-) Świątek u mnie będzie pracowity:-) Zobowiązałam się mojej koleżance pomóc w przygotowaniach do komunii. Wiadomo,wszystko w ostatniej chwili,żeby było świeże i ciepłe. Dam radę:-) Ta pomoc sprawia mi wielką przyjemność, uwielbiam jej dzieciaki:-) Globusiku, widzę,że miałaś też pracowity dzień w kuchni:-) Ale świątek,masz wolny:-) Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3!!! Ha ha ha , ale się uhahałam :D Baaardzo się starałam więc się nabiegałam :) W sobotę i niedzielę jest Międzynarodowa Wystawa Kotów. Chcemy pójść.Wybierzemy chyba jutro:) W niedzielę wnuczka naszych przyjaciół przystępuje do Komunii idziemy do kościoła. Dlatego przygotowałam Catering na 3 dni:D W mojej parafii uroczystości komunijne były w kwietniu. Wcześniej również pomagałam koleżance w przygotowaniu przyjęcia. Było nas kilka i każda miała co robić.Wyobrażam sobie jaką będziesz pomocą ,Ty plus energia = błyskawica:) Cieszmy się ,ze możemy służyć pomocą.Odpoczywaj więc i nabieraj sił. Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3 witaj. Jak dobrze,że jest kawusia. Prawda :) słońce już rano rozpieszcza:) trochę za bardzo wieje zimny wiatr. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
:D:D Sobota Dzisiaj sobota mówią: imieniny kota. A ja uważam największa robota. Cały tydzień człowiek gania szkoła, praca dom,zebranie inne zainteresowania a w domu zaniedbania. Sprzątanie,pranie i gotowanie to właśnie sobota i największa domowa robota.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Globus :D Podpisuje się pod wierszem dwiema rękami.! Sprzątanie, pranie , prasowanie, gotowanie to sobota :) A poważnie , na uroczystości łzy mi poleciały. Najstarsza z nas podziękowała mamie za to, że nas wychowała , urodziła itd. Były pamiątkowe zdjęcia, dwie wnuczki oczekujące dzieciątka.Rodzina rozwojowa.Śmiech, żarty i mama wspominająca tatę. Wybieram się dziś posprzątać po imprezie. Eks przysłał mojej mamie kwiaty pocztą kwiatową. Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry MARYLKO! Wzruszyłaś się wczoraj , a ja dzisiaj .Piękna uroczystość. Zbieram się też. Pochodzę po bazarku tak bez celu. Pozdrawiam hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namkt
mi sie kobiety kojarzą z pasożytami na emeryturach, jednoczesnie do niczego są nieprzydatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do namkt
Starość nie radość , młodość nie wieczność - przemyśl to sobie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Przy sobocie po robocie:) zrobiłam sobie sjestę i obudziły mnie koszmary:( brrr No i trudno :( Chata naszych dzieci częściowo się zapełniła chłopcy wrócili. Obaj bardzo zadowoleni. My też. Bardzo miłego wieczoru życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:-) Globusiku najważniejsze,że chłopaki wrócili:-) Ja też niby po robocie,ale jeszcze mnie tyle czeka:-( Babeczki nadziewane wykonałam.Ładnie wyglądają:-) Mam nadzieję,że równie dobrze będą smakowały!!! Wiozę je do koleżanki!!! Jutro od rana będę produkowała danie na ciepło.No tak na 30 osób:-) Muszę jeszcze swoje syzyfy odrobić:-( Pozdrawiam Was kochane koleżanki,do jutra. Spokojnej nocki!!! Livciu!! przedłużam Ci turnus:-) Słoneczko ma ponoć jutro nad morzem zaświecić. Ale miło Cię będzie w wagoniku spotkać:-) Marysiu,pozdrawiam:-) Bardzo wzruszające i miłe przyjęcie u mamki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! witaj. Babeczki są śliczne!!!!! na pewno będą smakować. Już miałam chęć jedną ....zwernąć:D../czytaj podkraść/ ale nie wypada:D to dla dostojnych gości. Przed nami wieczorne spotkania więc poprosimy o babeczki myślę,że nie odmówisz:D i przygotujesz. Wieczór będzie ...na słodko..... może MARYLKA podrzuci nam ...fale Dunaju . Waham się jaką decyzję podjąć względem LIVI:) tak ma być słońce i cieplej , CZY PRZEDŁUŻYĆ LABĘ????? wiem ,że upałów nie lubi:) LIVIO!!!!!!!!!!!!! decyduj sama my zaczekamy:D:D Na wszelki wypadek życzę szczęśliwego powrotu. W przyszłym tygodniu / tak myślę/ będziemy wyczekiwać LUNKI. Ale się nam Damulki rozjeździły:) MARYLKO! Czy porządki zrobione??? pewnie tak .Po porządkach herbatka i rozmowa z Mamą❤️ Ja się mobilizuję na oglądanie TV znaczy się:) bardzo ważnego finałowego Ligi Mistrzów, czuję,że będzie się działo:D 👄 dla Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
O jej :( miało być...bardzo ważnego meczu!!!!!!!!!!!! przepraszam zakałapućkałam się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porządki u mamy zrobione. Wpiłyśmy sobie kawę i tort czekoladowy do tego:) Potem porządki w moim domku. obiad, pranie. I popołudniowa kawa w ogrodzie, z wnukiem. A dlaczego to a dlaczego tamto? Ostatnio wszystkie zdania zaczyna od dlaczego? Globus Twoje wnuki wróciły zdrowe. Rodzinka w komplecie, już nie musisz się martwić. Przyjemnego oglądania meczu. 123 napracujesz się jutro. Ale dobry uczynek wraca:) Livio słoneczko dziś było.Fajnie, ale z chęcią Cię powitamy w domu. I pewnie nie tylko my:D Papilocik, Rudka wszystko u Was w porządku? Luna pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Niedzielna kawa gotowa. Zapraszam. 1 2 3! Jesteś na pełnych obrotach w kuchni. Ja będę pilnować żeby nic się nie przypaliło:) MARYLKO! Dlaczego?????? nie raz trzeba dobrze pogłówkować aby odpowiedzieć na każde dlaczego?????:D Mecz obejrzałam do końca , ale były emocje! Miłej i spokojnej niedzieli do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×