Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Wisława Szymborska Do serca w niedzielę Dziękuję ci, serce moje, że nie marudzisz, że się uwijasz bez pochlebstw, bez nagrody, z wrodzonej pilności. Masz siedemdziesiąt zasług na minutę. Każdy twój skurcz jest jak zepchnięcie łodzi na pełne morze w podróż dookoła świata. Dziękuję ci, serce moje, że raz po raz wyjmujesz mnie z całości nawet we śnie osobną. Dbasz, żebym nie prześniła się na wylot, na wylot, do którego skrzydeł nie potrzeba. Dziękuję ci, serce moje, że obudziłam się znowu i chociaż jest niedziela, dzień odpoczywania, pod żebrami trwa zwykły przedświąteczny ruch. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Przez szeroko otwarte okna wpada zapach bzu, ciepła i szczebiot ptaków. Taka jest niedziela u mnie. Małych radości dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie koleżanki:-) Specjalna porcja babeczek zrobiona dla Was:-) Częstujcie się. Globusiku,dziękuję za pomoc:-) Kotlety po staropolsku,ulepione, zabieram się do smażenia.35 szt+7 dla nas, kobietki:-) Zapraszam na obiadek!!!! Dobrego dnia kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 dziękuję za obiadek. Chętnie się poczęstuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO! Nic dodać nic ująć niedziela piękna. Nasza koleżanka podkarmiła nas czymś konkretnym i słodkościami:) przez co zaoszczędziłyśmy sporo czasu:) 1 2 3! Dziękujemy wszystko było było bardzo smaczne.Babeczki nie dość,że smaczne są również śliczne:D jak to babeczki:D:D Ja niedawno wróciłam z kociego raju. Byliśmy na wspomnianej wystawie. Co za piękne okazy kotów. Wiele rożnych ras. Zwierzaki nie były zbyt gościnne:) większość spała:) klatki pięknie przystrojone dodawały efektu. I tak powolutku mija ciepła i bezdeszczowa niedziela. Pozdrawiam i do zobaczenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! witaj. Chętnie , bardzo chętnie :) napiję się kawy.Dziękuję. Dobrego dnia hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. 123 dziękuję za kawkę. Pusio to piękny kot i "przytulny". Jadę dziś do siostry, wybieramy się dziś na rower, jutro na basen. Odezwę się po powrocie. Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj MARYLKO! Dzień zaplanowany na sportowo:) Ja mam zamiar zmagać się z lodówką:( lepiej o tym nie myśleć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
UWAGA!! Koleżanki! Wagonowa Agencja :) donosi,że nasza koleżanka LIVIA przedłużyła pobyt na ...wywczasach:) czuje się świetnie, nastąpiła poprawa pogody i dalej LIVCIA odpoczywa. Dla nas wszystkich przesyła pozdrowienia. A ja byłam dzisiaj mrówką.Spokojnie nie zjadłam obiadu ponieważ walczyłam z lodówką. Zasiadam więc do obiadokolacji. Wpadnę później pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Po jedzeniu jestem leniwa. LIVIA na wczasach , MARYLKA na rajdzie rowerowym , a ja walczyłam z syzyfami. Zanosi się,że będzie taki cały tydzień ...bo kto w poniedziałek pracuje cały tydzień tyra:):) MARYLKO jaką trasę pokonałaś ??? a może nic nie mówiłaś i jedziesz do mnie:) 1 2 3! Pewnie też solidnie popracowałaś?? ale nic to!!! po powrocie koleżanek my wybierzemy się na urlopy :) Ciężko było cokolwiek zrobić , jest bardzo ciepło a w zasadzie parno. Zabieram herbatkę i idę na balkon. Oby tylko wszędobylska sąsiadka mnie nie wystraszyła:) Miłego wieczoru Koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku:-) Bardzo się cieszę,że turnus u Livci przedłużył się:-) To znaczy,że jest dobrze!!!! Livciu,wypoczywaj!!!! Czekam na Ciebie z utęsknieniem,ale co tam :-) jestem cierpliwa!!! Łykaj jodu jak najwięcej:-) Wracaj wypoczęta i opowiadaj nam...... Globusiku,u mnie też parno,deszczyk spadł, słoneczko mu towarzyszyło.Przepiękną tęczę można było zaobserwować.Cieplutko,tak jak lubię:-) Marysiu, zabierz mnie na te sporty!!!! Zazdroszczę Ci:-) Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj 1 2 3! Kawa dla Ciebie przygotowana , ja już rozkoszuję się smakiem. Zapowiada się bardzo ciepło. U Ciebie aura dość zróżnicowana. Przechodzą deszcze. U nas sucho a trawniki zaczynają być miejscami żółte.Pospacerowałam na balkonie:) przyjemny ranek, rześkie powietrze pobudza do życia. miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Słońce z lekka się już budzi, grzeje i weseli ludzi. Ja już wstałem, Ty też wstawaj, uśmiech swój światu rozdawaj:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem:-) Dzień dobry Globusiku. Dziękuję za kawę:-) i miłe słowa!!! Ten wczorajszy deszcz to była niespodzianka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! hej jestem na poobiedniej kawie.Bardzo ciepły dzień tyle,że wygląda jakby myła mgła tak duże pylenie drzew, kwiatów itp. W mieszkaniu mam również białe kłaczki z topoli, takie to lekkie, że wpada przez okna. Cieszy się kot , gania za nimi , ja mniej muszę sprzątać:) Dla alergików ciężki okres. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki. Jestem już w domku. Podróż w tamtą i spowrotem MASAKRA!!! oduczyłam się jeżdzić autobusami. Do Polski jak jechałam ,autokar miał 4 godz spóżnienia na całej trasie,do domu znowu przygody. Na granicy postój bo, celnicy kontrolowali dokumenty . Jestem zmęczona jak diabli. Nogi mam spuchnięte. Wrażenia mam fajne,pogoda dopisała,nabawiłam się 8 pęcherzy na stopach od nowych butów. Chrześniak zadowolony z prezentu i najważniejsze że ciocia była. Pozwiedzałam stare kąty,wróciłam do czasów dzieciństwa.Niesamowite ile człowiek może sobie przypomnieć. Muszę odpocząć. Do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LUNKA! witamy Cię serdecznie. Odpoczywaj . Autobus tyle godzin opóźniony! trudno wyliczyć ile trwała podróż. Wizyta u chrześniaka i w rodzinnych stronach przyćmiła wszystkie niedogodności. Wspomnienia to piękne uczucia. Bywa,że świadomie nie chcę do nich wracać , zabierają mi za dużo czasu:) W domu dalej będziesz wspominać opowiadając Z. Przyjemnych rozmów i dobrego odpoczynku życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej koleżanki:-) Lunka,wróciłaś :-) Te wszystkie niewygody pójdą w niepamięć:-) Współczuję podróży!!! Wspomnienia zostaną:-) Spotkałaś się z rodziną,zwiedziłaś stare kąty.......Odpoczywaj:-) Koktajl na orzeźwienie i na dobry sen serwuję!! Globusiku,Ty miałaś również ciężki dzień!!!! Marysiu,dosiadaj się:-) Koktajl wzmacniający!!! Banan,jogurcik, truskawki:-) Blender pracuje:-) Ja też jestem po przeżyciach:-) Byłam na wywiadówce:-) Nie jest źle, ZDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Oj :) wszystkie miałyśmy przeżycia. Żeby się ożywić popędzę do sauny w której są rózgi. Wcześniej jednak napiję się przysmaków serwowanych prze Koleżankę. 1 2 3! otóż zostałam posiadaczką :) blendera , urządzenie spisuje się super.Czekam na wysyp truskawek będą super koktajle. 1 2 3! I o to własnie chodzi , najważniejsze,że zda. Reszta ???nie warto o tym myśleć. Babki u mnie zaczął się ...bardzo spieszyć..:D..wiatr. Może zapowiedź deszczu??? Powolutku zaczyna się kompletować lista pasażerek:) znaczy,że wszystko wraca do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku,wpadaj na huśtawkę :-) Pobujamy się,nie musimy ble, ble,ot tak sobie w zaciszu moich pięknych roślinek.Jest cieplutko,słoneczko jeszcze nie zaszło. Marysiu,Ciebie też ciągnę za rękę!!! Przybywaj. Co tam???? Nie wypiłaś z nami rano kawki???:-( jesteśmy z Tobą:-) Lunka,Ciebie przykrywam kocykiem,jutro pewnie od rana działasz??? Miejsce na moim bujaku wolne:-)Jeśli czujesz się na siłach,zapraszam!! Livciu:-) Myślami jestem z Tobą:-) Nie przyzwyczajaj się tak za bardzo do tej BRYZY:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzosmutnabell
jesteście dojrzałe więc może mnie pocieszycie: z mężem i małym dzieckiem mieszkamy w mieszkaniu mojej mamy stało puste bo ona była w związku z mężczyzną z którym mieszkała w innej miejscowości teraz już nie są razem i ona chce wrócić do swojego mieszkania. Sama nas namawiała abyśmy w jej mieszkaniu zamieszkali zrobiliśmy remont kupiliśmy meble i sądziliśmy że zostaniemy z dwa lata ( odłozymy kase, mamy mieszkanie swoje ale daleko stad i koniec Polski jest wynajmowane bo mamy dwa kredyty hipoteczny i 2gotówkowe chcieliśmy te gotówkowe sobie spłacić i wtedy albo kupić kolejne mieszkanie albo wynająć w większej od tej gdzie teraz mieszkamy miejscowości tam bym znalazł pracę. Ale wraca mama i nie wiem co robić załamałam się, czuję się oszukana włożyliśmy w to mieszkanie dużo kasy i na marne nic nie mamy. Nie chcę z nią mieszkać choć ona mówi że nie będzie się w nic wtrącać. Jest jej przykro, że pomieszała nam plany a ja czuje do niej wielki żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzosmutnabell
ale co robić wyprowadzać się od razu czy próbować z nią mieszkać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Czekam na Was z kawką.Jestem tu od 6-rano!!! Nie chciałam Was budzić. Klient wczoraj błagał,żeby wydać mu dzisiaj wcześnie maszynę. Otworzyłam,jeszcze się nie pokazał :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie. 123 kawka stawia na nogi. Trochę jestem spózniona więc zmykam. Do wieczorka pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie Paniusie! Przybyłam z opóźnieniem , noc miałam okropnistą:) sen się oddalił. Nie pomogło liczenie gwiazd :) Dobrze ,że mamy pogodna środę. Wypijam kawę . 1 2 3! Jeżeli powtórzy się bezsenna noc ...pojadę....do Ciebie na ble ble do samego rana. Widzę,że działasz od samego rana ja też ale ślamazarnie. LUNKA! Trzymaj się dzielnie w ...pracuni.... i wracaj na dalsza regenerację sił do domku. Ja również mam co nie co do zrobienia. Po kawie przystępuję do pracy.Dzień musi być owocny:) Dobrego dnia Dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na śniadanie!!!! Swojski chlebek dostałam DUŻY z blaszki,jeszcze ciepły:-) do tego jajecznica ze szczypiorkiem. Wpadajcie babki:-) Marysiu??? Co tam u Ciebie słychać? Globusiku przysiądź,odpocznij!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×