Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

A tak na dobranoc do pomarańczy!!!! Nie ma domniemanej nazwy chwastu!!!! Chwast jest chwastem!!!Trzeba go tępić bo się rozprzestrzeni|!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak na razie szok klimatyczny:( MORZE - pozostwiłam nietknięte dla Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i oczywiście upominki dla każdej z Was. ale po mału.żapomniałam jak pisze się na kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przede wszystkim muszę poczytać co u Was. Słyszę,że jakaś pomarańcz tu się pęta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Oj oj oj !!!Dziewczyny LIWIA WRÓCIŁA:) LIVIO witaj ❤️ dla Ciebie:) Poczytaj , zaklimatyzuj się i niech wróci rzeczywistość:) Dobrej nocy baj baj wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie do dojrzałych Pań
Chwastem mnie nazwałyście? :( A jak nazywacie tamtą osobę, która poprosiła Was o radę ? Bo ja szukałam sobie przyjaznego forum, ona rady dojrzałych kobiet. Też zapewne jest dla was chwastem? Pozdrawiam Chwast, co za chwastem się wstawił:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Koleżanki zapraszam na kawę. U nas upały, wczoraj mieliśmy 30 st w cieniu. Mam dużo pracy. Livciu opowiedz jak było. Marylko co porabiasz? 123 ja wczoraj też robiłam koktajl z truskawek. Globusiku truskawki i botwinka same pyszności. Dla was wszystkich życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Livciu:-D- Jak miło,że wróciłaś!!!! Luna dzięki za kawę, Miłego dnia kobietki!!! Zmykam do pracy:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! dobrze piszesz Globus - RZECZYWISTOŚC przede mną. Po raz pierwszy miałam urlop od emerytury:D Przydał się. Nachodząmie teraz wyrzuty sumienia - po co tyle kasy poszlo? i na co?:D Na prezenty dla Was.:( GLOBUS - DLA CIEBIE mam ruchomy obraz z piasku.odwracaj go.układajasię piekne wzory wydm i plazy.Obraz emanuje spokojem i ciszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry ! Kawa już czeka .LUNKA dzięki. Poranek mamy troszkę chłodniejszy. Pogoda daje nam odpocząć. Po upałach przychodzi lekkie ochłodzenie.Z resztą miałaś okazję odczuć jak jest u nas. Dobrego dnia LUNKA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! LIVIO! witajcie. LIVIO! ....rzeczywistość..... miałam na myśli nasze kąty w Wagoniku❤️ ale inaczej się nie da ..rzeczywistość.... wraca wszędzie. BARDZO DZIĘKUJĘ za prezent. Jak wiesz lubię marzyć, lubię się przenieść w miejsce spokoju i ciszy. Morze jest piękne , ciemno granatowe ,słyszę szum. Jest CUDNIE. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARII - dla Ciebie mam piekny wypolerowany przez fale morza zielony kamyk. to kamień magiczny. wszystkie środki komunikacji dla ciebie stoją otworem bez biletu. Poniewaz niedawno dowiedziałam się,że jestem CO NIECO WIEDZMIŃSKA - kamień na pewno spełni Twoje cichutkie MARZENIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! Przez chwilę nie miej wyrzutów sumienia. KASA!!!! gdybyś była w domu również by poszła. Jak odebrałaś ogród , czy urosły warzywa , zakwitły kwiaty???? Pozdrawiam Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO! Wszystkie czekamy na Ciebie!!!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Pobierowie bylam po raz pierwszy. Zastanawialam się,jestem jeszcze u siebie? Zewsząd wszechobecny jezyk pochodzenia germańskiego:) W ośrodkach deklarowanych jako polskie - nad bramami najczęściej trzy flagi - niemiecka,jewropejska i nasza - jak wiecie bialo-czerwona. Troche polskich emerytów,najczęściej zorganizowanych przez zwiazek emerytalny. Ceny baaardzo odpowiadały naszym emerytkom za te zbiorowe wyjazdy:( W koncu odkładały przez cały rok- aby w końcu byc parę dni nad morzem drożej niz ja. to taka pierwsza porada. Zadnych wczesniejszych rezerwacji,zorganizowanych noclegów i posiłków. Tak sie porobilo,że na rezerwacji,mozna niezle stracic. O malo nas to spotkalo. Po pierwsze - za 8o zł za pokoik na dobę - w cenach promocji,bo przed sezonem,czekała na nas klitka,z dwoma wąskimi leżankami,miedzy którymi - my baby słusznego wygladu,bysmy sie nie wymineły. Przeboje zaczęły sie więc dla nas od samego poczatku,tym bardziej,że 250 m do morza,przeciągnęło sie magicznie w kilometr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUNKA - dla Ciebie przywiozłam piekna muszlę. Jak przystawisz do ucha,tam usłyszysz na tle szumu morza,krzyk mew - jeszcze krzyczą po polsku!W moim ukochanym języku :) Z pewnościa przydadzą ci się momenty bez "szwargotu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 - widzisz ta złota rybkę, plywająca w tym pieknym polskim morzu? Ta rybka dla Ciebie.Spełnia zyczenia- i to bez liku. przyjmij ja ode mnie,razem z wlosami Syreny wyrzucanymi oprzez morze na brzeg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
PISZĘ DUŻYMI LITERAMI , CHCĘ TO WYKRZYCZEĆ!!!!!!!!!!! JAKA MOŻE BYĆ PIĘKNA WIRTUALNA PRZYJAŹŃ❤️. DZIEWCZYNY LIVIA MNIE WZRUSZYŁA. LIVIO BYŁAŚ NA URLOPIE , ZNALAZŁAŚ CZAS DLA KAŻDEJ Z NAS. JA DZIĘKUJĘ SERCEM❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Handel bzdetami kwitnie. Natrafiłam na długi namiot - WSZYSTKO ZA ZLOTÓWKĘ. Co prawda nie wszystko bylo za zlotówkę,ale...... troche drożej kupilam prezent dla NAJWIERNIEJSZEJ Z NASZYCH KLUBOWYCH DZIEWCZYN -KLARCI. Klara mam dla ciebie taka fajną drapaczke do pleców - prtzy okazji,mozna bardzo wygodnie podrapać się nia po glowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GLOBUSIK - mnie tez chce sie krzyczeć. Nasza przyjażn jest czyms najfajniejszym.chyba słyszałyście jak z Wami sie kłóciłam i dyskutowałam.Tyle,że mogłyscie nie usłyszec,sztormowa pogoda i szum morza,mógł porywac moje słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dziękuję Livio za zielony kamyk i za myśli kierowane do każdej z nas. Cieszę się, że już wróciłaś. Na pewno naładowałaś się pozytywną energią. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie koleżanki!!! Droga Livciu,witam Cię swojskim chlebem i solą:-) i z masłem:-) Dziękuję za podarunek,wzruszyłam się!!!! Taki prezent:-) Moja złota rybka będzie zapracowana:-) Moim pierwszym życzeniem jest prośba o zdrowie dla nas i naszych rodzin!!!! Drugim? - Oby każdy człowiek wynalazł coś takiego jak śmiech i radość z życia każdego dnia!!!(stopka Globusika) To by było na tyle co do rybki:-) Mam wiele pragnień i pomysłów!!! Cieszę się bardzo,że wróciłaś szczęśliwie.Przygód było pewnie sporo? Jak już ogarniesz swój powrót-pisz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku piękne słowa piosenki, wykonanie również!!! Nie ważny jest wiek, te słowa odnoszą się do każdego:-) Co tam u Was paniusie słychać wieczorową porą? Odpoczywacie? Smażę bekon,wpadajcie na huśtawkę!!! Pozdrawiam Was:-) Żeby nie było!!!! Na obiad była RYBA!!!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie do dojrzałych Pań
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! Twe życzenia są bardzo mądre❤️ Oczywiście na bekon wpadnę.Właśnie czuję mały głodek. Za plecami ktoś :) czeka chyba chce mnie wysadzić od kompa:( Baj Babki na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku, siła wyższa:-) Dobrej nocki, na moim tarasiku stół zastawiony:-) Częstujcie się:-) Latarenki świecą się, muzyczka gra,jesteście mile widziane:-) Jeśli chodzi o pytania pomarańczy,proszę zapisać się u mojej sekretarki:-) Będzie za dwa tygodnie :-( Postaramy się odpisać jak najszybciej, najbliższy termin??? Proszę czekać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×