Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

KAWA cieniutka - spokojności potrzebuję a na całkowita rezygnację się nie godzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Livio dziękuję. Dziś znowu piękna pogoda się zapowiada. Rolnicy sprzątają siano z łąk,zapach niesamowity. Dla wszystkich pań miłego dnia życzę. Zmykam do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ranne ptaszki:-) Za kawkę dziękuję Livciu,chwilkę z Wami posiedzę> Pracownik na zwolnieniu:-( znowu sama naginam,a tu jeszcze koniec miesiąca ,papierkowa robota. Jakoś temu podołam:-) Dobrego dnia koleżanki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
.... ja się przeciągam otwierając oczy i myślę czym nowym dziś mnie dzień zaskoczy tak jak dzień się budzi tak w sercu nadzieja nowe plany na przyszłość i nowe pragnienia i Ty otwórz oczy przegoń smutny sen z uśmiechem na ustach zacznij nowy dzień....... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Globus dziękuję za wierszyk. Jak się poprzeciągam może przestaną mnie boleć kości.Wstałam połamana:D Piękna pogoda, ale od dawna nie padało. Deszcz przydałby się na nasze ogrody. Miłego dnia w pracy i w domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Przysiadłam na chwilę na końcu Wagonu. Spokój , podróżni pracują. Przez okno widzę duże drzewo liście do mnie kiwają i zapraszają do rozmowy. Fajnie się rozmawia. Zostawiam na wieczór napoje , zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasiadam na odpoczynek. Dziewczyny, u nas kwitną topole,pełno tego cholerstwa fruwa w powietrzu, wszędzie tego leży,okien nie można otworzyć bo w domu zaraz biało. Polatałam z odkurzaczem,pomyłam okna i podłogi w domu. Deszcz też by się już przydał. 123 wszystko na twojej głowie,nic my kobiety silne i zahartowane,damy radę. Globusiku sięgam po napój, piję kompot z rabarbaru. Marylko czy te bóle to po piłce z wnukami? Livciu jak twoje prace w ogrodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj LUNKA! Wyobraź sobie,że topolę mam jakieś 10 m od okna. Mowy nie ma żeby je otworzyć, otwieram z drugiej strony. Nic nie pomaga, też mam pełno tej bawełny dosłownie wszędzie. Odkurzać można kilka razy dziennie i na nic. Poza tym dość mocny wiatr przywiał dosłownie 5 kropli deszczu, tyle było na szybie:) tyle się wydarzyło dzisiaj:) Pozdrawiam hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luna Tak myślałam rano, że to po piłce 53 lata i piłka nożna:) Na szczęście przeszło. Globus lubię kompot z rabarbaru. Jesteście przy kompie? Zapraszam na pogawędkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka koleżanki:-) Marysiu jestem przy kompa,tylko ten się zbiesił:-( Tak wolno mi chodzi.Dlaczego nie bierze przykładu ze mnie?:-D Burza się zbliża!!! Deszcz ogromnym strumieniem pada,zaczyna błyskać:-( Globusiku,napoje przydały się!!! Susza w ciągu dnia była!!! Luna,masz rację,my tam silne babki,damy sobie radę:-) Livciu lecę z pompą deszczową i podlewam Twój ogród:-) Ale leje!!! Marysiu,wyobrażam sobie zawsze Twoje zabawy z wnukami:-) jak potrzebne będzie wsparcie,przybywam!!! Mogę kopać,podrzucać itp....:-) Uwielbiam zabawy z maluchami:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 lej z pompą mój ogród też:D Tu spadły 3 krople, duży wiatr i zrobiło się zimno. Możesz mi pomóc w czytaniu bajek. Dzisiaj na noc będzie jeden z wnuków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysieńko,w tym byłam bardzo dobra:-) Mogę czytać!!! Obym tylko nie przysnęła przed maluszkiem:-( Ciężki dzień . Śpijcie kochane spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny kochane. Suszaaaaa,podlewałam wieczorkiem przy Waszej pomocy.Dziękuję. Wiatrzysko dodatkowo wysusza ziemię. Muszę Wam powiedzieć,że odwiedzi łam nad morzem Trzęsacz. Wzruszona byłam,przede wszystki poleciałam pomięedzy wielkie drzewa - sądzilam,że to dęby hehee.... Babki - są nadal niesamowite,tyle,że to buki !!! Kawałekkościoła nadal tkwi zabezpieczony na wydmie. Wzruszyłam się,wspominałam dawny pobyt tam z C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
pierwsza dosiadam się do kawy. Dziękuję. Dobrego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej koleżanki. 123,Globusiku z dużym kubłem kawy, dosiadam się do was. Pochmurno i pochłodniało,widać wszędzie pogoda jednakowa. Odtchniemy od upałów. Dziś mam lżejszy dzionek w pracy,w domu też wszystko zrobione. Zostało coś ugotować,nie mam pomysłu! Wczoraj rozmawiałam z siostrą na skype,ciąża jej nie służy,od samego początku żle się czuje.Lekarz jej powiedział że będzie wcześniak no i cesarka. Maluszek zdrowy i waży ok 1,5 kg. Długo nie mogła zasnąć,1000 myśli na sekundę. Miłego i spokojnego dnia życzę. Pa do wieczorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Dosiadam do kawy. W niedzielę mam komunię wnuka. C.wyprawia w restauracji. Zastanawiam się dziewczyny, Jak to będzie? Ciasta pieczemy same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Nie wiem jak mam się witać , niby dzień niby wieczór. Mówię więc U mnie zajaśniało odzyskałam swoją "B" i do tego byłam na 5-tej rocznicy urodzin jej Wnusia. Od Jubilatka dostałam specjalnego rogalika. Był tak smaczny,że rozpłynął się w ustach❤️ MARYLKO! Przed Tobą ważna uroczystość.W lokalu?? pewnie będzie dobrze. C zaoszczędziła pracy sobie i Tobie to pewne. Tyle co wiem to większość tak praktykuje może to wygoda , a może moda ...nie wiem. No to masz troszkę biegania. Wszystko będzie w porządku MARYLKO. LUNKA! Maluszek jest zdrowy TO SZCZĘŚCIE. Siostra przy pomocy lekarzy też szczęśliwie pokona ciężki czas .LUNKA , a dlaczego lekarze twierdzą ,że będzie wcześniak??? Po nieprzespanej nocy dobrze ,że masz luźniejszy dzień i do tego bez upałów. U mnie również chłodniej. LIVIO! jesteś dzisiaj małomówna , ja też . 1 2 3! Kończy się dzień , wieczorny odpoczynek przed Tobą. Co prawda z wysiłkiem ale zbiorę się i z daleka popatrzę jak oddychasz na balkonie. Mówię wszystkim do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie koleżanki!!!! Globusiku, możesz już mnie obserwować:-) Kolacja wydana,kuchnia wysprzątana!!! Zapiekankę z makaronu zrobiłam,jak jesteście głodne zapraszam:-) Ja nie jem!!! Nawdychałam się zapachów i jestem syta!!!! Marysiu,u nas z rocznym wyprzedzeniem rodzice zamawiają sale na komunię.Przeważnie ci,którzy mieszkają w bloku.Na takich imprezach są też "zabawiacze" organizują dzieciom atrakcje:-) Wliczone to jest w talerzyk:-D W tym roku 80 zł. od osoby!! W przyszłym już drożej:-) Jestem na topie,bo mój pracownik ma przyszłego komunistę:-) Ciasta we własnym zakresie,tak jest i u nas. Twoje są pyszne!!! Nie będzie siary:-D Luna co tam słychać po pracy??? Livciu, Marysiu,wlało u mnie znowu!! Podlewam Wam ogrody:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry . Zapraszam na bardzo wczesną kawę. Na termometrze tylko 4 st. rozgrzewam się więc kawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Chłodno Globusiku u ciebie,u nas zapowiadają na popołudniu deszcz i burze. Miłego dnia i pozdrowionka dla was wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poranna kawusia może wykrzesa ze mnie jakieś chęci do dzialania. DZIKI OGRÓD WOLA !! Padać miał deszcz - nie pada,za to ochlodzenie.Jeżeli w dzikim ogrodzie,siedzi nadal ten wąż,to przynajmniej w taka pogode ma zwolniony metabolizm,mniej mam przed nim obawy. Babki - nad morzem zrobilam dla siebie bardzo bobry zakup - KIJKI :D robiłam dzieki nim sporo kilometrów,podpierały mnie :D:D moja C ostatnio podała niezły pomysł na wyleczenie nóg. Usłyszała o tej metodzie od paru osób. Pralka typu "Frania" - nogi do pralki.Bez jaj. Już wypróbowałam - faktycznie ulga.:) Przy okazji pięknie się wymyją :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Deszcz nie pada, dalej zimno. Moja wnusia ma nóżki w gipsie, na 2 tygodnie.Teraz taką metodę zastosował ortopeda, potem operacja. Stwierdził, że rehabilitacja tylko likwiduje ból. Nic więcej.No i trochę póżno na leczenie. Od roku chodzą po lekarzach i dopiero trafili na specjalistę. Oczywiście prywatnie Ale jestem dobrej myśli Dobrego dnia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×