Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Kawy , kawy poproszę kawy!!!! Brak mi dyscypliny, wstaje rano szwendam się , a później gonię. x dzień dobry:) zmykam do zobaczenia po południu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej . Spózniłam się na poranną kawę w wagoniku. Wypijam teraz ,ale bez was jakoś mi nie wchodzi. Jedyneczko chłodno u ciebie, my mamy słońce i 16 st. Globusiku gdzie tak pędzisz? Marylko jesienna tęcza, ludzie są tak zaganiani że drobiazgów nie zauważają. Kiedy wyjeżdżasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Panie jestem na popołudniowym ble ble. Jak dobrze być w domu! x Marylko! Ja podziwiałam tęczę w lato. Również była piękna, duża z wyraźnymi kolorami.Ty miałaś wyjątkową okazję , o tej porze roku takie zjawiska bywają rzadko. Właśnie wielka szkoda,że nie dostrzegamy piękna. Może dlatego życie jest takie jakie jest:( Marylko to co najważniejsze/bilet i skierowanie / masz:) pakowanie najlepiej robić dzień przed. Im wcześniej tym ma się więcej wątpliwości.... co zabrać:) a przecież sprawa jasna ,że będziemy Ci przypominać co masz zabrać:) Już dziś mówię ... do zobaczenia:) x Lunka pytasz gdzie pędzę :) za dużo by pisać. Lepiej opowiem przy najbliższej okazji:) Zabiegane mam pierwsze dni tygodnia. Jutro już mogę ....domkować:D... nareszcie. x Od poniedziałku znowu się zacznie. Do tego w niedzielę wraca moja "B". Wyobraźcie sobie ,że mam ją przywitać na dworcu..... tak sobie zażyczyła:) Odpowiedziałam ...jasne będę z "wiązanką" róż:D x Jedyneczko! Mój balkon już opustoszał. Wiesz moja Mama w domu miała dużo pelargonii. Rosły i kwitły prawie cały rok. Ja próbowałam również.Niestety nic z tego. Zachęcam Ciebie próbuj może się uda je przechować. x Wyobraźcie sobie,że odwiedził mnie kolega ..leń... chyba sobie zrobię ..Dzień Dziecka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wieczorem. Globusiku po dzisiejszych biegach:-) masz prawo przyjmować gościa lenia!!! X W połowie uporałam się z porządkami na tarasie,do tego odwiedziłam sklep meblowy.Za parę dni mój najmłodszy wybywa z domu:-( muszę mu kupić spanie na stancję. Mieszkanie bardzo dobrze zaopatrzone,ale brakuje łóżka.... Nic nam nie wpadło w oko:-) Jutro dalsze poszukiwania. X Jestem lekko padnięta.Piję z Wami herbatkę i zmykam na wypoczynek przed TV. Spokojnej nocy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Globus masz rację z pakowaniem:) Wiem , że muszę zabrać strój i klapki na basen. Jadę 4 pażdziernika . To się p. B. ucieszy jak przywitasz Ją z bukietem. Jedynko czeka Cię rozstanie z synem. Tak jakby szedł już na swoje Niestety dzieci szybko dorastają. Luna u Ciebie ciepło, fajnie. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Nie wiem czy mżawka , czy mgła opada ciut wilgotne ulice. Witam się z Wami. Kawa w termosie czeka. x Poszwendam się trochę i wyjdę po zakupy. Myślę ,że przejdę na ...zimowe zupy... np: grochowa. x Jedyneczko Twoje pisklę opuszcza gniazdo.Czas pokaże czy do niego powróci. x Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Coraz trudniej jest wstać... Globusiku,dzięki za kawę,mam nadzieję,że szybko postawi mnie na nogi. Wczoraj miałam zimową zupę:-) Fasolówkę. Bardzo ładnie wszyscy zjedli:-) Marysiu to już za tydzień wyjeżdżasz.Ile trwa turnus?? W każdym razie Globus ma rację z pakowaniem:-) Możesz na nas liczyć!!! Luna,jak Ci nocka minęła??Pospałaś ?? Dziewczyny u mnie 0 stopni:-( na razie pa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedynko:) U mnie 7 st. ale wilgotne powietrze. Wybiorę się na balkon obadam sprawę ..jak się ubrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na popołudniową kawę dziewczynki. U nas słoneczko w całej swej krasie. Wizyta u lekarza z poważną diagnozą. Nic to, głowa do góry i trza żyć dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tam Luna??? Nie strasz:-( X chętnie wypiję herbatkę,ręce mi skostniały.Dzisiaj mam siedzącą pracę,koniec miesiąca się zbliża i jakoś tak zmarzłam... Za oknem świeci słoneczko,ale jest bardzo zimno. M pojechał z młodym do wielkiego miasta po wersalkę:-) Ciekawi mnie,czy kupili??? Trzymaj się Luneczka,dzięki za herbatkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Wam:) x Jedyneczko! w Stacyjkowie rozpalam ognisko. Mnie również nie jest za ciepło. Na zakupach przyłapał mnie deszcz:) byłam przezorna i wyszłam z parasolką.Wiadomo ochroniłam głowę , a reszta???? mokra. x Lunka masz rację głowa do góry.Wiesz z diagnozami bywa rożnie. Z tego co piszesz u Ciebie jeszcze lato! x Ja czekam na zmianę czasu. Będzie pod koniec października. Rano ciężko mi się wstaje. x Marylko x Do zobaczenia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Wsta­je poranek źdźbło tra­wy wi­ta słońce perłami rosy. x Dzień dobry.Ja witam poranek kawą. Zapraszam do towarzystwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Globusiku. Jestem na kawie.Niech rozgrzeje i postawi na nogi.Zero stopni u mnie na zewnątrz,ale w domku cieplutko. Wybieram się do piekarenki i po rybę.Miruna dzisiaj na obiad i pomidorowa. To na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Globusiku dosiadam się do kawy i bardzo dziękuję,za to że zawsze na nas czekasz w wagoniku. Wiesz diagnoza jest jaka jest, muszę poddać się zabiegowi. Sama czuję i widzę, że muszę. Kiedy to nastapi jeszcze musimy przemyśleć , bo jakoś to trzeba zaplanować. Tylko tak się zawsze składa ,że czas jest nieodpowiedni. Cóż choroba nie wybiera! Jedyneczko czy wersalka zakupiona? Pogoda jak na razie zapowiada , piękną i pogodną jesień. Temp do 21 st. Pozdrawiam was wszystkie i nie przeziębiajcie się tylko. Pamiętajcie o ciepłych skarpetkach i kaloszach w mokre pogody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Luna. Czy to jest taki sam zabieg ,który miałaś w Polsce?? Zdrowia życzę i nie odwlekaj z decyzją!!! X Zazdroszczę Ci pogody,jesień jeszcze potrwa, mam nadzieję,że ta piękna....złota.... jeszcze dotrze do nas.... Wersalka kupiona.Co prawda nie w wielkim mieście,chłopaki nie sprostali zadaniu:-) poszłam z S u nas do meblowego i w pięć minut sprawa załatwiona:-) W niedzielę już wyjeżdża:-( Dobrego dnia koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyneczko tym razem będzie radykalny zabieg. Inaczej się już nie da. Hormony które przyjmuję są tylko chwilowym rozwiązaniem, żeby dotrzymać do zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Tup tup tup ...to ja.Przytupałam na mały odpoczynek . Przeczytałam liściki , podumałam iiii ...za pióro się chwytam:) piszę:) x Lunka to przykre o czym piszesz ale jeżeli jest taka konieczność trzeba zaufać lekarzom. Zaplanować też jakoś trzeba ale chyba Jedyneczka ma rację nie odkładaj za bardzo w czasie. Powszechna opinia jest taka , że czym wcześniej wykonany zabieg tym lepiej. Jednak sama będziesz wiedziała najlepiej.Wszystko będzie zależeć od samopoczucia. Lunka życzę Ci zdrowia. x Jedyneczko! O jej już w niedzielę mała przeprowadzka S. Póki co miej pod ręką chusteczkę.Czuję ,że możesz mieć oczy ..na mokrym miejscu:) Ale cóż takie życie. Można powiedzieć ,że jest pełna rodzina ... kiedy dzieci są małe. Ale powodu do smutku nie ma. Czas strzeli i S stanie w drzwiach z dyplomem:) wtedy znowu będą oczy ..na mokrym miejscu ... ale z radości. x Marylko! czy już walizka przygotowana?? Wiesz co może dlatego nie lubię podróży bo przed!! mniej czy więcej ale trzeba coś ze sobą zabrać:) i zapakować. x Miłego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie w sobotę. Zapraszam na kawę. x Obudziłam się głodna. Na śniadanie jadłam białe szaleństwo:) ..twarożek ...i dalej jestem głodna:) Miłej soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Globusiku:-) Smacznego!!! Mam jajka z majonezem,podrzucam Ci jeśli lubisz,ja na razie zadowolę się kawą:-) Zapowiada się piękny dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko. Lubie wszystko a szczególnie jeśli jestem głodna. x U mnie również poranek pogodny. Musze się na dzisiaj zaprogramować:) bez programu trudno cokolwiek robić:) Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i za kubełek z kawą chwytam. Globusiku wiem ,że czym bardziej będę odkładać tym będzie gorzej, po zabiegu muszę 5 tyg na chorobowym być. To mnie dobija już w tej chwili. Z bardzo smutny, jakiaś depresja go dopadła. Jedyneczko dożyłaś i ty tego czasu ,że dzieci wam z gniazdka wyfruwają. Dziwne odczucie, prawda? Marylko gotowa jesteś do podróży? Pozdrawiam i miłego dnia. Wybywamy na zakupy a potem syzyfy itd. Słoneczko nas rozpieszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Lunka. x Wiesz co nie wybiegaj w przyszłość. Takie myśli dołują. Jesień niekorzystna pora roku smuteczek dopada wszystkich. Może dlatego Z tak się czuje. Nic nam nie pozostało tylko dźwigać się w górę. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorkiem. Po części spakowałam synka...jakoś mi dzisiaj robota się nie klei. Na przemian wspomnienia i teraźniejszość. On też jakiś smutas ???? To tylko 40 km:-) Niech rusza i nabywa wiedzy i doświadczeń życiowych!!!! Dzisiaj szybki kurs kulinarny był.Co i jak i żeby nie przepalić wody:-) Jak ugotować jajka na miękko i takie tam.... Często pomagał mi w kuchni, troszkę ma pojęcia.Zresztą to nie te czasy żeby martwić się czym wypełnić żołądek.Z praniem też sobie poradzi,w piątek przywiezie do domku:-) X Co tam u Was koleżanki??? Globusiku bukiet róż czeka na B??? :-) X Dobrej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Wiersz o mgle x - Napisz wiersz o mgle- powiedziała mi, niełatwo napisać wiersz, a cóż dopiero wiersz na temat mgły. Mgła się zjawia, pojawia, rozpływa , znika, objawia , przemawia- co z tego wynika? Sted- to naturę mgły znał, nosił ją w swoim wnętrzu, z " Siekierezady" krzepki drwal zachwycał sie mgłą jak tęczą. A ja - to tylko ja, lecz we mnie coś z mgły jest, rozpływam się w obłokach kart, czy taki miał być wiersz? autor slawerock x Dzień dobry. Mam piękny krajobraz za oknem. Mgła opada a jej pasma falują nad łączką. Bardzo spokojny poranek, nawet pan i pani z pupilkami po łączce nie spacerują ... niedzielny odpoczynek. x W Wagoniku kawa pachnie drażni nozdrza :) wstawać czas. x Jedyneczko wiązanka zamówiona:D x Miłej i radosnej niedzieli. x Zbieram siły , jadę na dworzec przywitać "B":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Zapach kawy dotarł do mnie, poproszę o duży kubełek. Ciężka noc!!! Globusiku witasz dziś B, pewnie stęsknione wpadniecie sobie w ramiona i opowiadań nie będzie końca. Jedyneczko wyprowadzka pewnie już się zaczęła, powodzenia życzę twojemu S. Marysiu pozdrowionka. Fajnego dnia wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam. Zostawiam kawę i do zobaczenia po południu. x Lunka Tak przywitałam "B". Cała w skowronkach. x Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×