Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Witam i na kawę zapraszam. x Zanosi się na na intensywny tydzień:( pozdrawiam i zmykam. Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Globusiku. Czytam o małym strażaku i buzia mi się uśmiecha:-) Kiedyś jak starszy S był mały, mąż zorganizował mu wycieczkę do Straży Pożarnej.Kolega miał służbę i udostępnił mu samochód strażacki do zwiedzania. Młody był też strasznym gadułą,wypytał o wszystko...... Na koniec wycieczki ,kolega pyta go:-To co??pewnie zostaniesz strażakiem??? Pada odpowiedź: -NIGDY!!!! Jednak mu się nie spodobało:-) wolał być maszynistą. X Globusiku,dzięki za kawę.Dokąd pędzisz ??Jak Twoje kolano???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko. x Jadą goście!! koleżanka ze średniej szkoły ze swoją siostrą będą w czwartek. Sama wiesz coś trzeba przygotować. "B" w oczekiwaniu ...miedzy 8,oo a 12,oo wnusio będzie miał zabieg. Ja również czekam na wiadomość. x Pozdrowienia ślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
A ha ! kolano niby troszkę lepiej. Tak naprawdę to w tym tygodniu nie będzie czasu na lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku. Zabiegu nie ma co się obawiać.Wszystko będzie ok. Mój młodszy S miał usunięte migdałki w wieku 6 lat. Od tamtej pory nigdy nie miał już zapalenia gardła.Dobra decyzja rodziców. Pozdrów B i nie zamartwiajcie się:-) X Czeka Cię babski spotkanie.....po latach,będzie przyjemnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Piękny dzień wrześniowy i miły wiersz . Skosiłam już trawę w ogrodzie, do pracy dziś na jedenastą. Dobrego dnia kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Marysiu. U mnie też cudnie.Niebo bez chmurki i piękne słońce. Trwaj chwilo jak najdłużej...:-) Dobrego dnia Tobie również. Luna wpadaj na słodzenie:-)Co tam u Ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hejka:) x Jedyneczko ! od Lunki idzie zmiana pogody. Od około 14tej słońca nie ma i ochłodziło się ale to przecież żadna nowość. x Mały wybudzony po zabiegu. Jeżeli nie będzie gorączki jutro wypis. Zgadzam się z Tobą mój starszy wnuk również ma usunięte migdały. Od tego czasu skończyły się anginy. x Ja popracowałam zgodnie z planem. Dobrze ...nie mam zaległości. x Marylko! bardzo lubię zapach skoszonej trawy. Kosić też lubię jaka szkoda ,że nie mogę Cię wyręczyć. x Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witam Was koleżanki z gorącą i pachnącą kawą. Zapraszam.... Już i do mnie dotarły ciemne chmury:-( Ledwo wstałam... Na razie pa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Jedyneczko kawa zapachniała i wypijam z checią. U nas chłodno 12 st. Zachmurzone niebo. Najlepiej bym siedziała w domu. Muszę załatwić pare spraw. Globusiku miłe spotkanie przed tobą, udanego dnia wam życzę. Marysiu ja również lubię zapach skoszonej trawy. Chyba już nie długo kosiarka pójdzie na zimowy urlop. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Luna. U mnie pada,ale przed deszczem załatwiłam jeszcze kilka spraw... Niech pada,jest bardzo sucho i grzyby nie rosną!!!!-mówi mój pracownik, zagorzały grzybiarz :-) X Globusiku coś musiało się wydarzyć,nie piłaś dzisiaj kawy z nami... X Marysiu jeszcze tylko kilka koszeń :-) i odśnieżanie się zacznie:-( Pozdrawiam Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dzisiaj świadkiem rozmowy dwóch znajomych,która mnie bardzo rozbawiła:-) Kobieta z ręką w gipsie spotkała koleżankę. Tamta z troską w głosie pyta:--Cóż to się stało??? A wiesz,byliśmy w górach,było tak cudownie-opowieści nie było końca,co zwiedzili,gdzie się wspinali.... -no i co spadłaś z góry??? pyta zniecierpliwiona znajoma... -nie, to w pensjonacie pod prysznicem poślizgnęłam się. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odchamiłem sie moj-sekret.pl/kg.php?nexpag=13 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dziewczyny jestem wśśśśśściekła.Od rana nie mogę wejść na kafeterią. Nie jestem pewna czy uda mi się wysłać te kilka słów. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocki koleżanki. Skorzystałam z niepogody i wyszorowałam kilka okien.... Płyn się skończył:-) mam wymówkę:-D X Zamęczona i radosna...Jutro nowy dzień. Młody zaliczył wszystkie badania.Okazało się,że niepotrzebnie się nakręcał i ja też!!!!! Badania są potrzebne!!!! Wszystkie dla przyszłych studentów bezpłatne.Przeszedł pozytywnie:okulistę, (od soczewek) neurologa,laryngologa,kardiologa,jest ok!!! To najważniejsze.Lament:-) -tyle czasu straciłem!!! X Synuś-mówię,wszystko przed Tobą....a zdrowie najważniejsze. X Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie , dobrego dnia życzę. Pada deszcz ,a ja muszę wyjść. Najpierw jednak wspólna kawa. Zapraszam. x Jedyneczko! Możesz być spokojna o zdrowie S. Tak naprawdę to okresowe badania są przydatne choć w tym wypadku taki ...przywilej.... mają studenci rozpoczynający naukę. Dobre i to. Rozbawiłaś mnie ...rozmowa Pań ...bardzo mi się podobała. Do przyszłych wakacji ręka się zrośnie:D. x Oj zaczyna padać coraz mocniej:( x Pozdrowienia ślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witaj Globusiku,płaszcz przeciwdeszczowy Ci podrzucam... To dzisiaj spodziewasz się gości??? U mnie zapowiada się słoneczny dzień.Rano mgła,ledwie do sklepiku trafiłam:-) Jest cieplutko,szpaki śpiewają,zajadają jarzębinę .... Podnoszę roletę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko. Dzięki za płaszcz. Wisi gotowy do założenia na kark:). Dziewczyny będą jutro. Paaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jak dobrze,że można chwilkę odpocząć i napisać kilka słów. x Popracowałam dzisiaj. Świadoma zmęczenia nie odpuściłam. Jutro będzie czas na rozmowy. x Pozdrawiam i do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. x Wiadomość z ostatniej chwili .... dzisiaj ..jest 255 dniem roku 2013. Bezpowrotnie przeminęły. Ile kaw prze te dni wypiłyśmy trudno zliczyć. x Spotkanie przygotowane , zapraszam na ...oczywiście na kawę. x U mnie mgła. Chłodno. Myślę o przemeblowaniu w szafach. Lekkie fatałaszki pójdą w kąt. x Jedyneczko U ciebie jeszcze lato. Trzymaj go mocno bo ze wszystkich stron idzie jesień. Widzisz i słyszysz ptaszki. U mnie nastała cisza:( pozostała wierna sroczka. Odwiedza balkony , spaceruje po ulicy czasami krzyczy. Strach pomyśleć gdyby nas opuściła. x Dobrego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Jestem z kawą .Zapraszam koleżanki. Deszczyk siąpi,smutny poranek.... Globusiku,oczekujesz gości?? Marysiu,Luna,a Wy gdzie się podziewacie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku:-) Aż tyle dni upłynęło???? Do mnie też dociera jesień.Tak dumam sobie,że powinnam wyjść z miotłą liście pozamiatać. Piję kawę ,a co tam mam się spieszyć??? i tak mnie nikt nie wyręczy:-) Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry koleżanki. Wczoraj deszcz, dziś mgła. W ogrodzie pełno wróbli. Za płotem mam orzech włoski, może im smakuje:) Piję z Wami kawkę i podgotowuję obiad. Zaskoczyłaś mnie Globus , tym ,że już 255 dni minęło. Za szybko , chcę jeszcze lato. Rypley proszę:) Miłego dnia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Marysiu. Piję z Tobą drugą kawę.Pierwsza nie zadziałała:-( Piszesz o orzechu włoskim,obrodziły orzeszki w tym roku??? W tamtym było mnóstwo,wiem bo u teściów w ogrodzie rośnie. Dawno tam nie byłam.... X Dobrego dnia Marysiu......Co tam pichcisz???Nie mam pomysłu na dzisiejszy obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Marylko. Niestety to prawda , dni minęły:( Marylko jesteś w bardzo miłym towarzystwie wróbelków. Zapowiada się miły dzień. Pamiętasz o uśmiechu??? x Jedyneczko tak dzisiaj zaczyna się wizyta. Wypadałoby patrzeć w okno. Nic to zmieni , geście będą kiedy nadejdzie czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Mam stres bez końca, stąd moja nieobecność na kafe. Wybaczcie to potrwa trochę. Nie obrażcie się na mnie jak mnie nie będzie jakiś czas. Czekajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Jestem z kawą.Zapraszam!!! Bardzo ciemne chmury na moim niebie:-( ale za to ciepło. Wróciłam z piekarenki,minęłam panią,która niosła kosz ,no może koszyczek,grzybów:-) Znaczy się urosły:-) Dobrego dnia koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Livia wreszcie przejrzała na oczy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×