Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość LAURA 21
DZIĘKUJĘ ZA POZDROWIENIA cieszę że czar mojego pantofelka działa,kawa na którą mnie zaprosilyście okazała się pyszna i aromatyczna,dziękuję .Wreszcie można z kimś normalnie pogadać mam dość tekstow o porzuconych żonach i głupich facetach ale Kiedy się miało szczęście Jakie się nie trafia miłość całą,świat cały a zostaje tylko fotografia to wciąż mało ,tak mało Trzymajcie się cieplutko w ten jesienny zimny wieczor.....pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka,witajcie wieczorem. Ciemno i zimno,tak w skrócie o pogodzie:-) X Globusiku już się oswoiłam z nieobecnością S.Jakże by inaczej??? Jutro przyjedzie:-) Piątek ma wolny,następny uczy się i tak co dwa tygodnie. Fajnie!!!piekę szarlotkę,wysprzątałam mu pokój,chociaż zostawił porządek...ale tak po swojemu:-) Błysk:-D Na razie jest zadowolony.Dużo matematyki i fizyki i już zadają:-) Dzisiaj między zajęciami miał 4 godz. przerwy pojechał na stancję i rozwiązywał zadania z matmy. Z gotowaniem:-D też sobie radzi,wczoraj gotował zupę???? Domyślam się ,że gorący kubek:-) Obiecał mi,że będzie stołował się w stołówce akademickiej. Ot i rozgadałam się na wiadomy temat:-) X Marysiu pokój wyremontowany,możesz spokojnie jechać.Oby samopoczucie dopisywało.....Tego Ci życzę. X Luneczka,co u Ciebie???Zapewne szykujesz się do pracy.Spokojnej nocki!!! Wam również koleżanki.Do jutra przy kawie i szarlotce.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LAURA 21
z wielką przyjemnością uwielbiam jedno i drugie do tego Wasze mile towarzystwo ,tego mi właśnie potrzeba -trzymajcie się cieplo i milutko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witam Was koleżanki z kawą i szarlotką. Zapraszam do stołu:-) X Jeśli chodzi o pogodę to jeszcze się nie rozeznałam,na term zero stopni.Liczę na słońce:-) Dobrego dnia Wszystkim życzę:-) Podnoszę roletę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam Jedyneczko i pozostałe Panie. Piję kawę iiiiii nie może być inaczej ...jadę do lasa:D .Jutro będą grzyby w śmietanie zapraszam już dzisiaj:) x Laura z przyjemnością zapraszamy do naszego ...klanu....:) x Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
x jeśli chodzi o pogodę to wiem ,że jest 0 st. Byłam na balkonowym spacerze ...ziiiiimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LAURA 21
cześć wszystkim ,jeszcze trochę ziewam nalejcie mi kawy o szarlotka ..jest super ,co tam u Was ,dobrze że Was znalazła nie może odkryłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej koleżanki. Jedyneczko rozpieszczasz nas, szarlotka, kawa. Pychotka. Globusiku maślaki są pyszne, uwielbiam w śmietanie z dużą ilością cebuli. Już mi ślina cieknie. Lauro bo u nas jest tak normalnie, każda z nas opowiada co przynosi dzień i jak nam życie upływa, może czasem wpadamy w dołki ale wtedy pozostałe koleżanki łapią się za łopaty i zakopują te dołki podając wcześniej ręce żeby wyciągnąć z tego dołka. Nam również jest miło ,że wpadasz do nas. Marylko co u ciebie? Dziewczynki u nas dziś święto , Zjednoczenie Niemiec. Za oknem cisza, każdy odsypia bo długi weekend przed nami. Pogoda, wietrznie, że mało głowy nie urwie ale słonecznie. Pozdrawiamy was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Luna Witaj Lauro.Cieszę się,że szarlotka mi się udała:-) X Luna Ty też masz wolne?? Niemcy w jakiś szczególny sposób obchodzą to wielkie święto??? X Marysiu,Ty również masz dzisiaj imprezkę:-) Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
......w takim razie napiszę o sobie : ostatnio siedzę w domu jestem uziemiona opieką ojca chorego na parkinsona .opiekuję się wspolnie z mamą ale ona swoje lata ma a ta choroba to ostatnie stadium rozumiecie ,od 13 lat jestem wdową właśnie moja dorosła corka wróciła z Holandii.między czasie czytam wszystko poza fantazją i ociekającymi krwią kryminałami,haftuję,opiekuję się ogrodem i dorywczo czasami pracuję...pozdrawiam(LAURA21) NIE WIEM CO SIĘ DZIEJE DLACZEGO POD SWOIM hasłem nie mogę wysłać wiadomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LAURA 21
Rumieńce lata pobladły, Liść złoty z wiatrem mknie. I klonom ręce opadły, i mnie.................. LAURA21- POZDRAWIAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LAURA 21
Mieszkam w okolicach Lublina a Wy skąd jesteście ,właśnie siedzę w kuchni i smaże placki ziemniaczane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LAURA 21
O ktorej spotykacie się wieczorem bo w tym momencie mam jeszcze parę tematów do ogarnięcia,zapraszam na placki i herbatę ,do miłego zobaczenia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyneczko a kiedy ja mam wolne? Nie, nie mam wolnego. Dzis pani babcia zaproponowała mi żebym z Z i z piesą się do niej przeprowadziła, tak by było jej najlepiej. Niemcy obchodzą to Święto ale czy w szczególny sposób to raczej nie, jest po prostu czerwona kartka w kalendarzu i jest to dzień wolny od pracy. Lauro ziomalko, ja też kiedyś mieszkałam w okolicach Lublina, moja rodzinka tam mieszka. Wieczorkiem mnie nie ma, pracuję. Za placki dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam wieczorem. x Jestem ..wyspacerowana :) po lesie ... nogi mam w czterech literach i UWAGA znalazłam jednego prawd****a i troszkę maślaków. Fajnie,że pojechałam. Obieranie grzybów zostawiam na jutro. Mam zamęt w głowie jak po mocnym drinku:) Dzisiaj tyle. x Lauro! wiesz co ??? będziemy miały o czym pisać.Jesteśmy w podobnych ..klimatach:( Nie mamy ustalonych godzin do kontaktów w klubie:) piszemy kiedy mamy czas . Wpadamy codziennie o różnych porach. Dlatego proponuję kiedy będziesz miała chęć , potrzebę i czas wpadaj i dziel się wiadomościami. Jesteśmy z różnych stron , ja mieszkam w woj. kujawsko-pomorskim ale Twoje tereny nie są mi obce. Pozostałe koleżanki napiszą Ci zapewne też gdzie pomieszkują. Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie. x Miłego wieczoru życzę , Wagonik zamykam ... klucz pod wycieraczką..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Lauro BARDZO DZIĘKUJĘ z piękne myśli zawarte w króciutkim wierszu ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorową porą. Globusiku gratuluję zbiorów:-) Zamknij oczy!!! Co widzisz??? grzyby:-) tak myślałam...Cieszę się,że jednak wybrałaś się do lasu. X Lauro mieszkam w podlaskim,w regionie "zielonych płuc" z okolic Lublina znam tylko naszą Lunę:-),a teraz Ciebie. X Luneczka babcia wybrała wygodne rozwiązanie(dla siebie) :-) To miłe z jej strony,widać,że darzy Cię wielkim zaufaniem. X Marysiu,co tam??? X Dziewczyny przyjechał mój S.Jest bardzo zadowolony,to najważniejsze..... X Lauro tak jak Globusik mówi wpadamy tu o różnej porze,klucz leży pod wycieraczką już wiesz gdzie.... X Kiedyś mój kolega zostawił kartkę w drzwiach z wiadomością dla brata:klucz pod wycieraczką:-D Tak w sumie ludzie kiedyś to często praktykowali, w moim bloku gdzie mieszkałam to była normalka:-) Globusiku jutro wpadnę i pomogę Ci przy tych grzybach...tak jak wspominałam bardzo lubię maślaki:-) Odpoczywajcie.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Spakowana i zmęczona:) Zabieram laptopa, będę się odzywać. Lauro witaj, cieszę się, że będziesz padać na kawę. Mieszkam w woj. pomorskim. Globus czuję zapach grzybów w Twojej kuchni. Jedynko cała szczęśliwa jesteś. Syn w domu na wekend. Luna nie wprowadzaj się do pani babci, byłabyś cały czas w pracy:) Ale lubi Cię na pewno. Dobrej nocy kobietki. O 7 rano mam pociąg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Kawa przygotowana. x Marylko dzisiaj wyruszasz , dużo przyjemności życzę , fajnego odpoczynku, wracaj z podreperowanym:) kręgosłupem. x Ja będę się kręcić w domu. Zaległości w syzyfach trzeba likwidować. x Na obiad grzybki ..zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LAURA 21
Dzień Dobry Wszystkim wstała specjalnie wcześniei żeby coś napisać.Dziękuje za miłe przyjęcie ,nalejcie mi kawy ,właśnie patrzę za okno chyba będzie ładny dzień bo wreszcie zaświeciło słońce .teraz już muszę iść ...wcale nie chcę od WAS IŚĆ ale rozumiecie tatuś zasiusiany po pachy ,leki śniadanie ,zmiana pościeli ,rozumiecie właśnie idę go myć...pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Jestem na kawie ,dziękuję Globusiku. Na termometrze -5 stopni.Spodziewam się słońca:-) Globusiku na grzybową czuję się zaproszona:-) X Marylko szczęśliwej podróży,wracaj zdrowa!!!! Luna,Lauro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jdyneczko! Oczywiście na grzybowe zapraszam wszystkich. U mnie rażące słońce i zimny wiatr. x Witaj Lauro dziękujemy ,że znalazłaś dla nas chwilkę czasu. Oprócz Ciebie i Mamy obdarzony cierpieniem jest również Tata. Bardzo Cię rozumiem. Na szczęście ma przy sobie Was. Choć w ten sposób czuje ulgę w cierpieniu. Posilany Cię kawą dodajemy sił i pozdrawiamy. x Dobrego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
miało być na... grzybowe danie ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Witam was. Marylko szczęśliwej podróży, mam nadzieję,że kręgosłupa nie przeciążyłaś ciężką walizką. Odpoczywaj i wracaj z podreperowanym zdrowiem. Globusiku wpadnę na te grzyby, jak je przygotujesz? Mówię od razu ,lubię pod każdą postacią. Lauro ciężka praca, z uwagi na to, że to twój tato! Ja też pracuję przy chorej pani babci. Współczuję ci serdecznie. Jedyneczko toż to prawie zima u ciebie. S już w domu? Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
x Brzechwa Jan Piątek Uciekł piątek z kalendarza - To się nieraz piątkom zdarza. Poszedł z nudów między ludzi I wciąż stękał: "Mnie się nudzi!" Chciał go kowal wziąć do kuźni: "Piątek w piątek się nie spóźni, W piątek dobry jest początek, Taki piątek to majątek. x Wieczorową porą zapraszam na herbatkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku mnie nie tylko piątek uciekł, wszystkie te dni tak szybko mijają. Miłego wieczoru i spokojnej nocy wam życzę. Marylko czy podróż minęła ci dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LAURA 21
Chętnie napiję się herbaty ,proszę nalej mi .......dzień minął pracowicie ,po części zepchnęła dom owe zaległości,jestem zmęczona ale zadowolona ,jutro jeszcze zmiana dekoracji w kuchni na jesienną ,już mam wrzos suszony w bukiecie ,z szafek zwisają gałązki chmielu znalezione na łące w Pizunach(Roztocze) okolice Narola.Serwetka z motywem jesiennym haftuje się,mojej własnej kompozycji.Wczoraj młodzież podrzuciła film biograficzny o Barabaszu.najbardziej zrobiły na mnie dwa przesłania wypływające z niego,zmaganie człowieka ze sobą jest też darem od Boga a dobre uczynki w życiu wynikają z interwencji Jego w nasze życie,nawet jeśli mamy sceptyczne nastawienie do własnej wiary w niego i jego naukę.Luno z której strony Lublina pochodzisz.Wiem jak piękne jest Podlasie zwłaszcza o tej porze roku.......miłego wieczoru .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×