Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Cześć dziewczyny,jesteście:-) Luna u mnie też silny wiatr... Wpadam dzisiaj do Ciebie na obiad:-) Dzięki..... X Globusiku,pędzisz i pędzisz....Wyspałyście się dzisiaj??? Ja wstałam w starym czasie i miałam godzinkę zaoszczędzoną:-) X Z S wypiliśmy herbatkę i wyprawiłam go na pociąg. X Marysiu jesteś z Fr??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam i herbatę stawiam. Miałam chęć na kawę ale jednak za późno. x Jedyneczko pędzę bo widzę taki ....owczy pęd... ludzie gdzieś gnają więc nie mogę zostać w tyle i również pędzę. Czuje się atmosferę 1go listopada. x Bardzo często S wraca do rodzinnego gniazda. Jak to dobrze,że narobiłaś tyle zapasów na zimę:D . Przygotowany słoiczek i zapakowany do torby ułatwia życie:) x Lunka! jak się czuje PB i Ty również??? czy jest już w domu.Obawiałaś się,że może być ciężko:( Ja dzisiaj niedomagam. Jak zawsze zwalam to na karb pogody ale wiadomo,że prawda jest inna:D x Marylko szepnij jak Cie przywitał Franio? x Miłego popołudnia wagonikowe Kumy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie koleżanki. Globusiku,co tam z Tobą?? Bądź zdrowa,przed Tobą podróż.... przesyłam Ci moje siły i energię!!Pozytywną!!!Wiem...rozumiem...trzymaj się!!! X Ja jutro mam pogrzeb, kolegi....dobry człowiek z niego był...50 lat.. Nie wiem jak się wyrobię???Chciałabym go pożegnać... X Mamkę jutro ze szpitala odbieram!!!! X Dobrej nocki koleżanki.Śpijcie spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko czuję rozdrażnienie i jednocześnie osowiałość. Miałam podwyższone ciśnienie. Nic noc przed nami ...jutro musi być OK. x Mama wraca do domu to znaczy,że jest dobrze. Wiesz co w domu to w domu. Zachcianki:D łatwiej jest załagodzić i katy swoje:) życzę Jej zdrowia. x Drogie Panie dobrej nocy i do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
...miało być ..kąty swoje ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry koleżanki. Jak minęła Wam nocka??? Zapraszam na kawę.Globusiku pięknie nam zagrałaś na dobranoc:-) Jak tam Twoje ciśnienie??? X U Was też tak ciepło?? O 6 rano było 13 stopni...Świeci słońce. Czekam na telefon i jadę po mamkę. Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Kawa (_)> ...przygotowana. x U mnie dzień słoneczny i ciepły. Na szczęście tylko troszkę silniejszy wiatr. Słyszę o huraganach. Lunka jak u Ciebie ??? z informacji jakie słyszę mogło być groźnie. Jedyneczko masz dzień napięty. Marylko jak u Ciebie. Na rozpoczęcie dnia tyle do zobaczenia później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko. Cisnie sprawdzałam jest OK. Samopoczucie też lepsze:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Witam was, za kawę dziękuję. Smakuje jak zwykle, bo z wami. Globusiku wieje u nas bardzo mocno, dziś może troszkę zelżało, ale wczoraj to była masakra. Nasz rejon jakoś trochę ominął huragan. Nie ma szkód. Opowiem wam jak Z wczoraj uniknął wypadku. Był w drodze do pracy, na poboczach po obydwóch stronach rosną wielkie kasztany i dosłownie przed samym autem spadła gruba gałąź. Jak by tak 3 sekundy wcześniej jechał to nie wiem jak by się to skończyło. Opatrzność Boża nad nim jest. Jedyneczko mama pewnie siedzi już jak na szpilkach. PB opowiada niestworzone rzeczy, Parkinson jest straszną chorobą, trzeba mieć stalowe nerwy. Wyzwiska też leca pod moim imieniem. Ale mam na nia sposób. Mówię ,że zaraz wyjdę i już nie wrócę. Wtedy płacze i mówi że nie mogę jej samej zostawić. Noce są z czestymi pobudkami, nie chce do toalety tylko że wszystko jest pozamykane, że ktoś stoi w jej pokoju, jej rodzice ją wołają, pyta gdzie ona w ogóle jest ,że to nie jest jej mieszkanie itp. Dzisiaj moje samopoczucie trochę lepsze. Co dziś gotujecie na obiad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Luna. To rzeczywiście Twój Z miał szczęście.... Co do PB nie wiedziałam,że ma parkinsona... X Wieje i u mnie ,nawet bardzo mocno.... Nadal czekam na telefon....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie koleżanki. O 13-stej odebrałam mamę ze szpitala,bardzo długo ten wypis trwał,ale już w domu i przeszczęśliwa.Mam zakaz w dniu dzisiejszym odwiedzenia jej!!!Powiedziała,że mam zająć się swoimi sprawami....Niech i tak będzie:-) X Globusiku szykujesz się do drogi??? X Luna,Marysiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam wieczorem. Jedyneczko Twoja Mama czasami rozbraja:) nie ma to jak własne łóżko, nawet własna woda na herbatę:) oczywiście jest lepsza!! Po przebieganym tygodniu masz chwilę wytchnienia. Mama wie jak zareagować i co powiedzieć.Życzę jej dużo zdrowia. x Po woli myślę ,że podróż się zbliża. W miarę możliwości postaram się wpadać do Stacyjkowa. x Lunka PB jest biedna to okrutna choroba. Nie jest Ci łatwo ale z czasem znajdziesz sposoby aby to wszystko opanować. Lunka na szczęście , tym razem opatrzność się ...nie spóźniła!!! mogłoby być różnie. x U mnie dzień ciepły i w zasadzie spokojny. Na ulicach ruch jak licho:) dojechać gdziekolwiek samochodem .... nie łatwo. x W nawiązaniu do zmiany czasu .... bardzo dobrze się z nim czuję:) x Spokojnego wieczoru i do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam i zapraszam na spotkanie przy kawie. x Wiem wszystkie nie mamy czasu ale w wolnej chwili zakukajcie. x Komu w drogę temu czas. Do zobaczenia hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie koleżanki. Dziękuję Globusiku za kawę.Rzeczywiście dzisiaj od rana jestem zabiegana i dodatkowo mam gościa:-) Wczoraj wieczorem przyjechała dziewczyna starszego S z Niemiec. Pięć miesięcy tam pracowała... Od jutra zaczyna poszukiwania pracy w swoim zawodzie... X Dobrego dnia koleżanki,biorę się za koniec miesiąca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Uff w końcu ogarnęłam to co miałam zaplanowane. Ciągle w biegu. Jedyneczko mamka w domu, odetchniesz chwilkę. Globusiku nawet sobie nie wyobrazasz jaka to straszna choroba, uczestniczę w życiu PB, nie wiem jak dalej wytrzymam psychicznie. Mąż PB nie ułatwia nam niczego. Muszę mu zdawać relację ze wszystkiego. A potem idzie do niej i wszystko jej mówi że tak czy siak powiedziała a ona się denerwuje.Potem ma do nas pretensje. Nie wiemy jak postępować. Marylko pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam wrażenie Luna, że mylisz parkinsona z alzheimerem -parkinson nie zaburza pamięci, myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was. Jako że dziś pierwsza tu jestem, zaparzam kawę i herbatę. Wpadajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu może masz rację, tylko jak do Parkinsona dochodzi jeszcze demencja i depresja to mamy nie złą mieszankę. Dzisiaj będę miała książkę o Parkinsonie więc dowiem się jak i co. Wiem tylko tyle, że Parkinson powoduje zanik kory mózgowej. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś znowu mam zabiegany dzień, wybieram się do miasta, czas na zakup nowego szlafroka i piżamy do szpitala, a jako że mają duże obniżki w C & A nie omieszkam tam zajrzeć. Pogodę mamy cudną, słoneczko od rana i trochę przymrozek złapał. Pozdrawiam was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już ogarnęłam wszystko co było zaplanowane. Na obiad mam wołową wątróbkę. Która lubi zapraszam! Jedyneczko złap oddechu trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero skończyłam z fakturami.Co za dzień:-( Teraz lecę do kuchni.....,jutro przyjedzie brat z rodziną,a w tej chwili odjeżdża mój starszy z dziewczyną,a przyjeżdża młodszy i przyjdzie do niego dziewczyna....ot takie tam:-) X Luna ja mam wątróbkę drobiową:-) możemy się wymienić.... To lecę pa koleżanki. Marysiu teraz Ty się nam zapodziałaś:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PROSZE O GŁOS
Cześć proszę jeszcze raz o głosik, dziś jest ostatni dzień głosowania więc nie będę już was dręczyć usmiech.gif głosować można kilka razy dziennie co 5 godzien. proszę pomóżcie http://www.vub.sk/portaly/ zaznacz na LEVOCA proszę i naciśnij HLASOVAT jeśli możecie wyślijcie to dalej na FB lub na inne portale do dobrych znajomych. Proszę zagłosujcie to nic nie kosztuje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie wieczorem. Pozdrawiam Was serdecznie. x gościnnie korzystam z kompa. Chciałam Was zobaczyć:) x Pozdrawiam i do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 Listopada XX ...WIADOMO KOMU... XX 1 listopada czas cierpień, wspomnień, tęsknoty Czas gdzie nie ma miejsca na ludzkie głupoty. Nie ma czasu na polityczne rozterki To także nie pora na halloweenowe cukierki. XX To dla zmarłych hołd, dla tych co odeszli Dla tych co w inne życie już weszli. Może tam im jest lepiej niż tutaj I na pewno tak jest A my tylko pokazujemy, że o nich pamiętamy przez zapalenia znicza gest. XX To jedyne w roku takie smutne święto Gdzie nikt nie namawia do uśmiechu, płaczu nikt nie broni Bo nie cierpieć nie nauczy nikt ludzi Gdy nagle ważna osoba już nigdy się nie budzi... autor Dziara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×