Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Dzień dobry. Jestem z kawą.Globusiku ja tez zapowiadam się do Ciebie na ten pyszny obiad:-) X Marysiu to przesilenie jesienne:-) Ja wczoraj do późna łupałam orzechy.Mam już dość..nigdy więcej:-Dnie wspomnę już o tym,że kawałek śrubokręta wbiłam sobie w dłoń..ale nic się nie stało ,malutka ranka:-) Śrubokrętem rozłupywałam orzechy... X Patrzę przez okno,ale tak na oko nie mogę stwierdzić nic o pogodzie.Jest:-) Wybieram się po rogale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Spałam za szybko i za krótko. Piję kawę. x Dzień dobry. Jedyneczko u mnie 4 st. i wiatr. Na obiad oczywiście zapraszam Marylko Ciebie również. Wystarczy dla wszystkich:) x Nie mogłam się oprzeć wzięłam całą garść orzechów , smaczne soczyste :) x Marylko Czuję się podobnie. Niby dużo śpię a uczucie senności towarzyszy mi cały dzień, x Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Globusiku. Właśnie wróciłam z podwórka,jest ciepło wiatr jeszcze do mnie nie doszedł. Popracowałam troszkę na powietrzu... Marysiu moje pelargonie tak samo jak u Ciebie "buszują" Dobrego dnia koleżanki.Cieszę się,że jutro już sobota...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku,to ja już jestem u Ciebie na obiedzie. Przyniosłam gruszki w occie(do ogórków będą pasowały) i kompot z suszonych jabłek z goździkiem:-) X U mnie leje całym niebem,dawno tak nie padało. Pomimo deszczu klienci dopisują i raczej się nie nudzę. Dzisiaj przyjeżdża mój studencik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Jedyneczko:) ale mnie wyczułaś , bardzo ale to bardzo lubię gruszki w occie niestety dość dawno nie miałam okazji jeść.Dziękuję. Cieszysz się z przyjazdu studencika❤️ a ja wyobraź sobie cieszę się bo w niedzielę przyjeżdża Wnuk Senior ze swoją koleżanką. Ale fajnie!!:D Dlatego też piszę króciutko bo przygotowania do wyjścia i przyjazdu są w pełni . x Marylko! jak u Ciebie z przygotowaniem na jutrzejsze wyjście. x Lunka❤️ x Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku,miłego wieczoru. Marysiu jak Twoje samopoczucie?? X Mój studencik przyjechał,pogościł się przez chwilkę i już go nie ma:-( Nadal leje...Nic tylko pod kocyk z książką :-) Pozdrawiam Was. Luna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Rano o 6 , jak szłam do Fr. pięknie śpiewał jakiś ptaszek. Pomyliła mu się pora roku. Ale fajnie:) Zrobiłam dziś już zakupy , żeby jutro tyle nie dżwigac i nie stać w kolejkach. Globus cieszę się ,że będzie Twój wnuk z dziewczyną. Młodzi potrafią sprawić , że same młodniejemy :) X Przygotowania u mnie do wyjścia , otworzyłam szafę i stwierdziłam " same stare ciuchy, nie mam co ubrać!", Typowe , nie? :D Jedynko , syn korzysta z życia , pogadał z Mamą i poleciał. Normalne. Też takie byłyśmy , kiedyś. Dobrej nocki dziewczyny. Jutro można dłużej pospać Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedynko kupię Ci dziadka do orzechów. Śrubokręt zostaw do śrubek. Jesteś pomysłowy Dobromir:) Była taka bajka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam w sobotni poranek. Zostawiam kawę na podgrzewaczu. x Marylko ha ha ja tez nie mam co na siebie założyć:D x Jedyneczko na szczęście u mnie nie pada.:) dzisiaj deszcz byłby mi nie na rękę. x Miłej soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dzisiaj spóźniona jestem z kawą,miałam robotę. Marysiu,co ten dziadek do orzechów może???Staruszek jeden pięć orzeszków i zmęczony:-D Ja miałam 3kg. orzechów i zachciało mi się od razu.... Wiecie ile wyszło po obraniu???80 dag. Podzieliłam na porcje i mam gotowe.... X Odwieczny problem kobiet:-( Bo ja nie mam co na siebie włożyć.... Marysiu jeszcze raz przejrzyj szafę:-) Globusiku Ty już po imprezie?? wczoraj była?? Dobrego dnia dziewczęta:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny. Jedynko ,nie wiedziałam ,że masz tyle orzechów naraz. :) A co do stroju, zajrzę rano do szafy i w czym dobrze będę się czuła to ubiorę. Proste:) A sobota jak minęła? Sprzątanie, pranie, wizyta u mamy. Potem obiad i wieczorem domówka. U jednej siostry, druga siostra , szwagier, jakieś jedzonko , drink i rozmowy na temat dzieci , wnuków, polityki, podatków:D Rodzinne spotkanie. Fajnie, że mam dużą rodzinkę... Dobrej nocy koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam. Jestem z kawą. Zapraszam. x Babki sprawdźcie pocztę. Wysłałam @ od Lunki. x Jestem po imprezie. Troszkę nie dospana .Czekam na dzieci. x Z rana wprawiłyście mnie w dobry humor. Trzeba liczyć na siebie a nie na... dziadka do orzechów..:D Miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorem. Pogubiłam się już w datach i spojrzałam w kalendarz:-) Leje cały dzień.... W telewizorze same reklamy:-( Nie na moje nerwy!!! Spędzam więc miło czas w kuchni:-) unosi się zapach pieczonego ciasta z owocami(śliwka,jabłko,gruszka i dużo cynamonu) do tego jakiś grzaniec by się przydał:-) Marysiu fajnie spędzasz czas z rodzinką,pozazdrościć.. Globusiku,ty zapewne też już masz gości,samych przyjemnych chwil życzę...Dzięki za dobrą wiadomość... Zapraszam na ciasto koleżanki. Miłego wieczoru.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Wróciłam z 90 tki objedzona. Miło było spotkać kuzynów po wielu latach. Część mieszka w Niemczech, specjalnie zjechali na urodziny. Ciocia wzruszona, dziękowała wszystkim za przybycie:) Mieć tyle lat, być zdrową psychicznie to fajna rzecz. X Jedyneczko ciasto na pewno pyszne . Dzięki, ale już dziś nic nie zmieszczę... X Globus dzięki za @. Dobra wiadomość. X Dobrej nocy kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś tu jeszcze jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witam poniedziałkowo.Miesiąc do świąt.... Parzę kawę,zapraszam. Marysiu to rzeczywiście rzadkość,dożyć 90-siątki i być sprawną. Życzę PB stówy:-) w zdrowiu.... X Dobrego dnia koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Dziewczyny. Wpadłam na małą kawę. x Chałupa pełna ludzi. Jedyneczko "robię ":D za Pawlaka:D. Nawet nie przeczytałam listów. x Do zobaczenia po południu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Stawiam ciasto .Wspólnie upieczone z gośćmi. Do ciasta herbata .. owocowa pokusa:D x Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie na kawie. x Zaczynam planowanie dnia. Co gotować jak gotować:D Najpierw jednak śniadanie. Wyskoczę po świeże bułeczki. x Widziałaś pierwszy śnieg w tym roku:) ja jeszcze nie. x Jedyneczko A jak u Ciebie??? posypało na biało???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Marylko do Ciebie skierowałam zdanie ,że widziałaś pierwszy śnie:D..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Śniegu spodziewam się jutro:-) Teraz wypiję kawkę ,dzięki Globusiku. Pogoda na minusie,ale ma być słonecznie. Globusiku,upilnowałaś:-) Marysiu u Ciebie zima??? Pamiętam jak w tamtym roku już w październiku odśnieżałam.... Dzisiaj mam dentystę. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Jedyneczko! Po obiedzie młodzież wyszła na spacer. Ha ha.. wszystko jest pod kontrolą. Dzisiejsza noc to ...zielona noc.... a co tam poświęcę się :D odeśpię jutro:D Cały czas myślami jestem z Tobą i wewnątrz zaśmiewam się. Co na starość spotyka ludzi!! trzeba być na czatach:D:D x Oj jutro nie będzie mi tak do śmiechu , wróci normalka. x miłego dnia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorkiem. Hej Globusiku,ja też się śmieję:-) Kargulowy system już u mnie nie działa:-) Odpuściłam:-D X Lekki mróz,ale fajnie jest,słonko świeciło i naładowałam bateryjki,chociaż troszkę... Po pracy odwiedziłam mamkę,u niej "norma" jak mi powiedziała,nie najgorzej...teraz ona bawi się z orzechami:-) X Marysiu co tam u Ciebie??po śniegu pewnie ani śladu?? Chłopaki wymienili mi koła na zimówki,jestem już spokojniejsza i zima mnie nie zaskoczy. X Globusiku,pasta przygotowana na zieloną noc??:-) Miłego wieczoru. Luna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Padał śnieg do 13 tej, teraz chlapa i kozaki białe , ale od soli. Pierwsze zabawy na śniegu zaliczone z Fr. Śnieg jest brrr.. znaczy- zimny. Globus co się naśmiejesz tego nikt Ci nie odbierze:) Za bardzo nie pilnuj, pewnie młodzież pilnuje kiedy babcia uśnie:D Jedynko a jeszcze przedwczoraj zastanawiałam się, czy nie włączyć kosiarki ..., dziś miotła w dłoń i zamiatałam śnieg na schodach. Byłam wieczorem u wnuków, układałam z Zośką puzzle. No i ma wnusia problem : G. duży, T. duży a ja nie... Babciu czemu? Bo teraz rosną chłopcy, a dziewczynki póżniej:) Chyba jej to wyjaśnienie wystarczyło:D Dobranoc kobietki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie zostawiam kawę. x Zielona noc minęła.Babcia spała jak należy. Może dostałam usypiacza:D x Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Kawa smakuje dziś wybornie Globusiku. Szykujesz pewnie dzieciaki do odjazdu....zostaną miłe wspomnienia:-) Trzymaj się Globusiku!! X Marysiu świetnie Z wytłumaczyłaś :-) ja to bym się rozgadała i zagmatwała:-) Mówisz,że pierwszego bałwana już zaliczyłaś z Fr:-) U mnie raczej się jeszcze nie zapowiada na śnieg,ale słoneczko będzie świeciło na pewno czego i Wam życzę. Dobrego dnia.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×