Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Hej dziewczynki. Przepraszam za nieobecność. W niedzielę po południu mieliśmy niespodziewanych gości z PL. Musiałam przygotować wszystko do spania , jedzenia itd. Bardzo ucieszyliśmy się ,że nas odwiedzili. Wczoraj wyjechali. Dziś ładny dzień się zapowiada, słońce wstaje. Pozdrawiamy was z Z. Globusiku ładny gest z twojej strony, my jak bylismy w PL zrobiliśmy zakupy i przekazaliśmy na fundację,, Pomóż dzieciom przetwać zimę''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam. Spóźniona kawa smakuje mi wyjątkowo.Pierniczki o ho ho ...cymes. Musze się zadomowić we własnym domu. Z rana miałam ważne sprawy do załatwienia. Efekt !!! będzie jutro. x Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej mrówki:) miłego wieczoru życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wieczorem. U mnie też było słońce. Wybrałam się z Frankiem na spacer. Kupiłam mu lizaka i śmiałam się z jego miny. Mniam ciocia, mniam... A nie wiedział którą stroną włożyć do buzi:) Widocznie mama mu jeszcze nie kupowała lizaka. Luna miałaś niezapowiedzianych gości. To fajnie :) Super niespodzianka. Globus co załatwiałaś? Mam nadzieję, że pozytywnie. Jedynko jaką pracę wymyśliłaś sobie na dworzu? Dziewczyny mam jutro wolny dzień. Skoczę na pocztę i do urzędu popłacić rachunki. Potem na zakupy, brakują mi prezenty dla wnuka i Fr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Jestem z kawą,zapraszam. Zakwasy mam po wczorajszych porządkach:-) Marysiu,po podwórku z miotłą ganiałam:-)Śnieg stopniał,a brudy pozostały. Przekupiłaś Fr.:-) nie zapomni Ci tego lizaka:-D X Globusiku wstałaś już??Jakie plany? Luna,jak nocka minęła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam , jestem z kawą. x Marylko! opróżnisz kiesę na opłaty , a ja na leki:( na dzisiaj mam mieć receptę. x Za oknem widzę ustrojoną choinkę ... z czymś mi się kojarzy:D x Przybywajcie na kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko witaj. tak już wstałam i smakuje kawę. Za oknem szaro i brudno. Popracowałaś solidnie ale jest czyściutko. O własne posesje dbają właściciele a u mnie co prawda wczoraj wywozili zgniłe liście. Na tym sprzątanie pewnie się zakończy. Za jakiś czas powlokę:D się na powietrze. Ciepło 3 st. x Dobrego dnia hejka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki. Jestem na kawie. Zaraz wybywam na spacer z psami, sąsiadka już czeka! Ciepło ale po chmurno. Wczoraj z p. babcią planowałyśmy świąteczne menu. Lista zakupów zrobiona. Jedyneczko ja wczoraj polatałam z miotłą na podwórku. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Znowu musiałam odwiedzić pocztę,tym razem byłam pierwsza:-) Kartki świąteczne wysłane. U mnie też ciepło,ale pochmurno.Wczoraj świeciło:-) Luna P. Babcia w lepszej formie? Dobrego dnia koleżanki.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Pozazdrościłam Wam latania z miotła. Polatałam po chacie. Polowa kwiatków wylądowała w koszu. Doglądam każdego a one coraz mniejsze. Bez żalu rozstaliśmy się:) Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Moje storczyki zaczęły pięknie kwitnąć. A Wiesz Globusiku,może dlatego,że powiedziałam im o moich zamiarach pozbycia się ich. X Dzisiaj jestem bardzo miła dla moich klientów,każdego częstuję pierniczkiem korzennym ;-) Przecież przed świętami najbardziej smakują:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam i na krótkie spotkanie przy kawie zapraszam. x Jedyneczko rozmawiałam z kwiatkami ale mnie nie słuchały. W mieszkaniu zrobiło się dużo luźniej:) Wczoraj po dłuższej przerwie pokonała schody i przyszła do mnie "B". Jeszcze dużo potrzeba czasu żeby poczuła się pewniejsza.Rehabilitacja dalej trwa. Po kawie rozejrzę się za siebie i zaplanuję dzień:) x Miłego czwartku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ,dzień dobry. Dosiadam się do kawy Globusiku. Jestem już po spacerze:-) Kupiłam śledzie i zamówiłam wypatroszonego karpia. Pani B pokonała schody:-) cieszę się,niech wraca szybko do zdrowia. Tyle mam planów na dzień dzisiejszy,po prostu nie wiem od czego zacząć:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Piję już dugą kawę, muszę się rozruszać. Pochmurno i chyba będzie padać. Mam dziś w planie odkurzyć auto. W domu wszystko wysprzątane. Co do storczyków , to moje kwitną i już znowu maja pełno pąków. Globusiku gratulacje dla B, rehabilitacja dużo dała. Jedyneczko pani B w lepszej formie, przyjmuje leki i jest duża poprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Luna.To cieszę się,a i Tobie o wiele lżej. Myślę,że jest w niezłej formie skoro planuje men świąteczne:-) W święta też masz dyżur?? U mnie dla odmiany świeci słońce i lekki mróz. Ludzie uwijają się jak mrówki,wszędzie ich pełno:-) Gorączka przedświąteczna trwa. X Luna,ja też mam już kąty wysprzątane,a nawet popakowane prezenty:-) W niedzielę postawię choinkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jakiś men mi się wplątał w wypowiedzi do Ciebie Luna:-) Chodziło o menu:-) Marysiu,nie piłaś z nami kawy!! Gdzie się podziewasz,pewnie też masz zakwasy po wczorajszym wolnym dniu??? Globusiku,realizujesz plan ? Jak tam Twoje robótki ręczne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Babki Tak realizuję palny. U mnie na zmianę słońce za chwilę chmury. O st. Robótki ręczne mnie pochłaniają ale niesamowicie żmudna praca. Przecież nigdzie mi sie nie spieszy:). x Lunka jak to dobrze,że PB czuje się lepiej. Leki swoje zrobią. x Marylko! czy choinka już stoi??? x lecę dalej do ..plana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Smaczna kawa dziękuje, ciasteczka też. Witam i dobrego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Jedyneczko kawa smakuje, dziękuję! Globusiku , Marylko,Jedyneczko pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jestem z kawą. Zapraszam i mówię dzień dobry. x Mam dobrą wiadomość. Dzisiaj jest najkrótszy dzień. Teraz tylko będzie go przybywać. Zaczęła się też astronomiczna zima. U mnie 2 dwa stopnie na plusie. Miłego dnia , pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Chwila refleksji przed nadchodzącymi świętami. W wolnej chwili przeczytajcie. x Panie Ty wiesz lepiej aniżeli ja sam,że się starzeję,pewnego dnia będę stary.Zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania,że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji.Odbierz mi chęć prostowania każdemu jego ścieżek. Uczyń mnie poważnym,lecz nie ponurym,czynnym,lecz nie narzucającym się. Szkoda mi nie spożytkować wielkich zasobów mądrości jakie posiadam,ale Ty Panie,wiesz,że chciałbym do końca zachować paru przyjaciół.Więc wyzwól mój umysł od niekończącego brnięcia w szczegóły,dodaj mi skrzydeł,bym w lot przechodził do rzeczy. Zamknij mi usta w przedmiocie moich niedomagań i cierpień w miarę jak ich przybywa,a chęć wyliczania ich staje się z upływem lat coraz słodsza. Nie proszę o łaskę rozkoszowania się opowieściami o cudzych cierpieniach,ale daj mi cierpliwość wysłuchiwania ich. Nie śmiem Cię prosić o lepszą pamięć,ale proszę o większą pokorę i mniej niezachwianą pewność,gdy moje wspomnienia wydają się sprzeczne z cudzymi.Użycz mi chwilowego poczucia,że czasami mogę się mylić. Zachowaj mnie miłym dla ludzi,choć z niektórymi z nich doprawdy trudno wytrzymać. Nie chcę być świętym,ale zgryźliwi starcy to jedno ze szczytowych osiągnięć szatana. Daj mi zdolność dostrzegania dobrych rzeczy w nieoczekiwanych miejscach i niespodziewanych zalet w ludziach.Daj mi Panie łaskę mówienia o tym....Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Narobiłam się ,przysiadłam,żeby odpocząć. Globusiku,rzeczywiście ta modlitwa wzbudza wiele emocji i refleksji... X Dzisiaj z okazji zbliżających się świąt zrobiłam sobie wolne:-) Wszystkie okna lśnią,firanki zawieszone,choinka czeka,żeby ją postawić w wybranym miejscu,planuję dzisiaj wieczorem ją ustawić:-) Chłopaki bardzo mi pomogli,dzięki temu szykuję im pyszny obiad. A miałam się nie dotykać do okien:-D najlepiej jest nic nie planować,tylko iść na żywioł:-) No ,ale jak można zawiesić firany na brudne okna?? Luna,Marysiu co tam u Was?? Pozdrawiam Was koleżanki.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Pracowite dni przed świętami u nas wszystkich. Właśnie skończyłam pierogi z kapustą i grzybami. Jakoś za szybko lecą mi dni. Pewnie dlatego , że takie krótkie , jak pisze Globus. Modlitwa piękna, pasuje do wieku dojrzałego. Z uwagą i refleksją czytałam. Dziękuję . Jedynko, Luno przeczytałam jak wypucowałyście wasze domy. Super :) Już pachnie u Was świętami. Dobrej nocy koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Oj w końcu usiadłam na swoje 4 litery. Od rana biegam. Nic za to plan wykonany. Dziewczyny od wczoraj jestem o rok starsza. Lecą te lata jak oszalałe. Globusiku przeczytałam, piękna modlitwa. Jedyneczko masz pomocników to fajnie. Ja mojego Z zaciągnę we wtorek do kuchni. Chociaż solenizanta się nie powinno, ale nie odmówi mi. Marysiu już ugotowałaś pierogi, może wpadniesz do mnie bo ja muszę ich trochę nalepić, każda para rąk się przyda. Sąsiedzi przychodzą do nas w drugi dzień Świat no i pierogi muszą być. Spokojnej nocy wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka jestem i ja:-) Luna mam200 pierogów ulepionych,przesyłam:-)Dzielę się z Wami Kiedyś nie było zamrażarek,robiło się na bieżąco:-) X Luneczko wszystkiego dobrego!!! Zdrowia i jeszcze raz!!!!! Bądź szczęśliwa❤️ X Marysiu,prawda robota jest,chata czysta i kręgosłup nawala:-) Robię szyszki:-) Globusiku serduszka,buziaczki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Niedziela przywitała nas deszczowo, ale to nic gorącą kawę zrobiłam. Zapraszam. Jedyneczko dziękuję za życzenia i za pierogi. Dzis mam w planie gotowanie bigosu. Miłego dnia wam życzymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×