Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
dobrej nocy i do zobaczenia na śniadaniu i kawie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Piję kawę, pewnie nie będę potem spała. W końcu po 12 godzinach z dziećmi cisza w domu. Rano o 6 . Fr. potem wnuki. Byłam cały czas w ruchu, świetnie się bawiliśmy, O 18 tej " padłam" . Fajnie ale siły już nie te:D Globus , przynajmniej się wyspałaś :) Jedynko pozdrawiam. Dora❤️ Pa , spokojnej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie,dzień dobry. Jestem z kawą,zapraszam. Od kilku dni mamy problem z internetem.Wyłączają na kilka godzin dziennie,także ciesze się,że mogę wypić z Wami kawkę:-) Marysiu ciekawa jestem bardzo ,czy usnęłaś po tej kawie?? Globusiku,co tam?? Pozdrawiam Was.Pa. Zabieram się za koniec miesiąca.... Luna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko. Dziękuję za kawę. Z problemami ale dotarłam do Stacyjkowa.Wiatr cofa do tyłu:) Rzeczywiście to już koniec miesiąca....ciemnego miesiąca:) x Marylko Ty z małymi a ja byłam z dużymi dziećmi. Oj czasami lepiej być z małymi :D szybciej się można dogadać:) Duże dzieci odjechały. Została cisza i malutki bałaganik. x Lunka x Dobrego dnia hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Globusiku. U mnie też porządnie dmucha... Wczoraj wieczorem padał śnieg z deszczem, ślizgawica niesamowita się zrobiła ..dzisiaj już na plusie,tylko ten wiatr. Przed nami jeszcze jeden długi i ciemny miesiąc...a potem już z górki i aby do maja:-) Dzisiaj przyjeżdża mój studencik,trzeba zaplanować coś pysznego na obiad:-) Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Jedynko u mnie tez na plusie i wiatr. Odgruzowałam łazienkę:D . Obiad mam z głowy pozostały ...resztki po gościach:D nawet jest mi to na rękę! Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku,witaj Marysiu. Sprytnie sobie w tym miesiącu poradziłam z fakturami:-) Zostawiłam jeszcze na jutro parę,ale tylko po to żeby za bardzo się nie nudzić. Przyjechał już mój studencik.Wyobraźcie sobie jechał MPK po zajęciach i wypatrzył przez okno tatę,akurat mąż pojechał po towar zatelefonował do niego i tak fuksem udało się mu wcześniej przyjechać:-) X Miłego popołudnia i wieczoru.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Wypiłam wieczorem x wy­piłam wie­czo­rem mi­niony dzień z kielicha spełnionych chwil i te­raz myśla­mi… niet­rzeźwa w wyt­rawnym sma­ku chcę tkwić.../znalezione w necie/ x Te słowa wam dedykuję Kumpelki. x Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Jedynko , zasnęłam wczoraj bez problemów. Dzieci babcię wykończyły. Dobrze, że zostawiłaś mało papierków na jutro. Zaraz lepiej się wstaje rano jak wiadomo,że nie ma dużo roboty. Globus dziękuję za myśli nam dedykowane. A duże dzieci? Masz rację, nieraz trudniej się z nimi dogadać. Pogoda u mnie tez wietrzna i na plusie. Po śniegu nie ma śladu. Robię sałatkę brokułową z jajem. Mam jutro gości , kuzynki z Niemiec i siostra. Zaś rodzinne spotkanie , drink i gadu-gadu. Dobrej nocy kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam sie po ciemku:) ledwie trafiłam do Wagonika. Węch:D mnie przyprowadził. Kawa gotowa. x Marylko no to będziesz miała Inny i miły dzień. Gadu gadu o wszystkim. Życzę miłych chwil. x Jedyneczko rach ciach i fakturki załatwione.Już Cie widzę jak się uwijasz w kuchni:) x Ja gadam z pralką , ma być gotowa do pracy!!! Jechaliśmy z Pusiem do lecznicy .... wiadomo pazurki. Tak sie biedactwo wystraszyło,że zrobił małe siusiu na moja kurtkę:D. Nic innego mi nie pozostaje jak ...... ojciec prać!!! Nie wiem czy pamiętacie te reklamę proszku do prania???:D x A więc do roboty . Miłego i spokojnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
SPOKÓJ!! x Nie uśmiecha się i nie płacze x Nie dobiega z dzioba sowy ani pyska wilka x Nie przykleja się do stóp nie lepi się do palców x Nie zaciska się wokół krtani nie łaskocze w pięty x Nie wywraca nic na lewą stronę Nie brudzi prawej x Nie traci zdrowia i pieniędzy x Radzi sobie z wiatrem i deszczem. x autorka Anna Bobak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Globusiku.Dzień dobry. Z uśmiechem na twarzy i ze spokojem na sercu zasiadam do kawy. Jak się wybudzę to wpadnę do wagonika. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej pobudka:) Jedyneczko tylko spokój może nas uratować:) do spokoju dołączam radio Romantika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) Już doszłam do pionu:-) Globusiku,pamiętam reklamę :ojciec prać:-) nagminnie wykorzystywało się to powiedzenie:-) Jak często trzeba te pazurki obcinać???Biedny Pusio,nawet koty nie mają lekko:-( Planuję wyjść na miasto:-) Ty dzisiaj w domu Globusiku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu narobiłaś mi ochoty z tą sałatką brokułową.Bardzo ją lubię,ale dawno nie robiłam.Dodaję jeszcze pomidora i kukurydzę. Może zrobię jutro na andrzejkowy wieczór:-) U Ciebie też goście:-) Fajnie!! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko Tak raz na miesiąc biedaczysko przeżywa stres. Ale co tam ...WTRZYMIE:D:D x Juto andrzejki , będzie lanie wosku przez dziurkę od klucza????? x Dziewczyny pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorkiem. Globusiku lanie wosku raczej nie zapowiada się,będzie lane co innego:-) Męskie towarzystwo się zapowiedziało:-) Szykuję co nieco, bo jak inaczej??? Lubię tworzyć smakołyki,mam ku temu okazję:-) Zapachy roznoszą się na całą ulicę!! X Dzisiaj po południu z nieba spadały kulki taki jak ze styropianu:-)Ładnie to wyglądało... X Nasz pracownik ma psa,stary wilczur,że tak powiem, ledwo już łazi:-( Wyobraźcie sobie ,że parę dni temu do jego budy wprowadził się malutki kotek,maciupki:-) Śpi sobie wtulony w ciepłą sierść Kajzera,a on też szczęśliwy:-) Co tam biedaczysko,nie jest mu smutno.Kotek je z psiej miski...też mu to nie przeszkadza:-) widok niesamowity!! Kotek domownikom nie pozwala za bardzo zbliżać się do budy:-) X Dobrej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko aż się rozczuliłam.Wspaniała przyjaźń kotka i pieska. Służą sobie pomocą i na pewno mogą na siebie liczyć. x Zapachy doleciały nawet do mnie. No no inaczej być nie może:) będzie ...szkło ...i do szkła. Wieczorem wpadnę na jednego:D. x Marylko szykuj drinka. Dzisiaj zabawię u Ciebie jutro u Jedynej:) x Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Święty Andrzej Ci ukaże, co Ci los przyniesie w darze. xx Dzień dobry. Ja przyniosłam kawę i pozdrowienia dla Was i Jędrusiów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Drogi Andrzeju! W Wigilię Świętego Andrzeja, spełniona niech będzie Twoja nadzieja. Żeby Ci się sprawdziło to, co kiedyś Ci się wymarzyło. Nalej wosku na wodę, ujrzyj swoją przygodę. Rzecz ciekawa, co z niego wypłynie, mały,biały domek w polskiej krainie! Wokół ogród z czerwonymi różami, miej przez całe życie ich płatki pod stopami. xx Jedyneczko przesyłam życzenia dla Twoich Andrzejów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Globusiku. Dziękuję bardzo:-) Przekażę na pewno piękne życzenia. Zastawiam stół w wagoniku.Galaretki drobiowe,sałatka warzywna,swojska biała kiełbaska na gorąco i swojski chleb. Zapraszam na śniadanie:-) Częstujcie się i dobrego dnia życzę. Dzięki za kawę Globusiku,delektuję się smakiem... Marysiu Lunka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
No nie powiem:D jest co zjeść. Po takim obżarstwie bedzie następna kawa i luzik:) Miłego dnia Paniusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry:) Czy koleżanki otworzyły oczy??? stawiam kawę i na wszelki wypadek kwas chlebowy:D. x Miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien bardzo dobry:)Czy moge sie troche przyłaczyc...mam kawe i moge wypic w fajnym towarzystwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Wczorajszy wieczór spędziłam z rodzinką na kręglach.Było śmiechu co niemiara, na 7 osób miałam trzecie miejsce... Globusiku niestety nie pamiętam co mi się śniło w andrzejkową noc. Pozdrawiam niedzielnie Ciebie i Pusia:) Jedynko jedzonko zrobiłaś smaczne. Miłego dnia dziewczyny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Wilcza Mamo pewnie ,że możesz. x Witaj Marylko! Jesteś dobra w kręgle. Trzecie miejsce ...super:) Również nie pamiętam snu w noc andrzejkową. Wyobraź sobie,że właśnie wczoraj Andrzejki połączyłam z instruktażem krzyżykowego haftu. Widziałam prace tej Babeczki , która mnie wtajemniczała w te arkana. Wpadłam w zachwyt. Robi piękne obrazy , serwetki, małe poduszeczki itd. Jeden obraz potrafi haftować nawet rok. Teraz ma na krosnach /kupiła specjalne krosna/ obraz ... wybuch wulkanu. Obrazy to prawdziwe dzieła. Ja kocham kwiaty i prosiłam o taki wzór.Wybrała mi nasturcje w wazonie. Dzisiaj przygotowywałam nici..... molinę .. trzeba pozwijać na takie prawie szpulki żeby się nie plątała. x Dziewczyny przede mną prawdziwe wyzwanie .Będę próbować. Na pewno potrzeba BARDZO dużo cierpliwości. Z tym u mnie bywa różnie. Czas pokaże czy dam radę. x U mnie pierwszy dzień grudnia deszczowy i ciemny. x Dobrej nocy i do zobaczenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry. Jestem z kawą i zapraszam miłośniczki tego napoju. Wieje okrutnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie. Gościu dziękujemy. Gościnna kawa będzie smakować. x Za oknem jakoś jasno niby wstaje słońce. Powiewa też. x Dobrego poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×