Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość Maria59
Hej dziewczyny. Jedynko , książki "Cukiernia pod Amorem czytałam w zeszłym roku. Fajna saga , ale zakończenie mi się nie podobało. Globus mam nadzieję, że fryzura ładnia i nie na łyso. Żartowałaś? Ime nie mogę Cię znależc na Fb. Kacperka miałam dziś do 19 tej 30. Niespodzianie, ale jestem zmęczona. Livio może się spotkamy nad morzem? Jadę do Jarosławca. Od 15 sierpnia na 2 tygodnie. Jeszcze się nie spakowałam , nie ma kiedy. Luna pozdrawiam. Dobrej nocy dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sollka
Wpadam do Was tylko na chwile,z pozdrowieniami.Jestem zabiegana,nowa praca,duzo stresu,wysilku.Bedzie dobrze,maz wspomaga mnie jak tylko potrafi.W Kanadzie jest piekne lato.Macham do Was,moze wkrotce wpadne znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Kawa gotowa, zapraszam. Marysiu też się wybierasz nad morze, tylko pozazdrościć wam. Pakowanie walizki szybko pójdzie. Ime zdrowiej nam. Sollka jak fajnie ,że się odezwałaś. Wpadaj do nas częściej. W przyszłym tyg wyjeżdżam na kilka dni do PL. Tym razem nie w moje strony. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. x Lunka dziękuję za kawkę. Wpadasz do PL ? nic,że nie Twoje strony ale znany Ci klimat:) x Obudził mnie chłodny wiatr. Baaardzo chętnie wstałam z wyreczka. Wiedziałam ,że w umówionym miejscu już czeka kawa:) x Babki osiadałam we własnym domu. Trza zregenerować siły na przyszły tydzień:) Z tego co widzę następuje atak na polskie morze. Ja również jadę na tydzień ale dopiero 11 września. x Miłego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Sollka dalszego powodzenia!!! pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was miło:-) Nerw chodził po mnie od rana,myślałam,że już do Was nie dotrę. W nocy burza,ulewa,i internetu niet. Ale wszystko już w porzo:-) Sollka witaj!!! miło,że wpadłaś.Pozdrawiam Cię. X No to towarzystwo nam się rozjeżdża:-)Fajnie babki ,bardzo się cieszę!!!Marysiu jakim cudem dostałaś wolne??? Luna kawa pyszna,dzięki;-) Ime Tobie dużo zdrowia!!!Uczepiły się Ciebie te choróbska:-( Zażywasz jeszcze liść oliwny??zauważyłaś zmiany? Globusiku no tak, od jutra zaczyna się długi weekend...rozważamy z M czy nie skorzystać z wolnej soboty??? S czuje się już dobrze,wczorajszy dzień spędził w łóżku.Okazuje się,że jego szef przeszedł to samo,pewnie wirusówka... Pozdrawiam Was do uzdrzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Pozdrawiam i przyjemnego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witaj Globusiku.Tobie również dobrego dnia:-) Za oknem dźwięki akordeonu,młody Rumun w towarzystwie małej dziewczynki.... pięknie gra.Złociste chryzantemy... Wrzucę mu parę złociszków :-) Świeci słoneczko, ciepło. Częstujcie się jeszcze ciepłą szarlotką.Jadę do mamki. Do jutra,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria59
Cześc dziewczyny. Wpadam tylko się pożegnac. Wyjazd o 15 tej. Laptopa nie zabieram , nie starczyło miejsca w walizce. Pozdrawiam Was serdecznie. Do zobaczenia za 2 tygodnie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Marylko powodzenia i miłego pobytu. x Jedyneczko jaka szkoda,że u mnie zaniechali grajkowie spacerów pod oknem:( dla mnie było to bardzo romantyczne. Częstuję się szarlotką dziękuję. x Pozdrowienia dla reszty towarzystwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livia21
Witjcie na wieczornej herbatce - z czego??Jak która woli. x Rozmawiałam dzisiaj sobie przez telefono z C.rozłączyłyśmy się,za moment znowu dzwonek - -odebrałam,c.zapewne coś jeszcze chciała.. - znaczie to uczucie brrrrrrrr??ST z wrocławka- -"zajete było u Ciebie,Wiem,że rozmawiałaś z C.-sprawdzałam jej telefon - też był zajęty":D x Dzisiejszy temat przewodni to witamina B17 i czeremcha......\ x Powiedziała mi jedną fajną rzecz. Jej sąsiadki,zaprzestały brać jakiekolwiek tabletki,na wszelkie choroby z cukrzycą włącznie - - zażywają czeremchę i pestki z moreli !!!!!! Tylko w głosie jakieś zwątpienie - - jak myślisz,czy to prawda?Ale sprawdzi,pójdzie do lekarza i dowie się czy chodzą.:D:D x Wyobrażacie sobie mieć sąsiadkę z mojej ST? x Przesidują sobie emerytki na ławeczkach pod blokiem,dosiada się do nich - WIEM O CZYM W KÓLKO NADAJE, dzisiaj tylko z 40 min mówiła do mnie, zapewne kobiety postanowiły sobie z niej zakpic. ech życie.. herbatka z czeremchy póki co..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się wieczornie Jedyneczko Cóż za rzadki okaz w tych czasach pod Twoim oknem ;) Szarlotka.Ech...dawno nie jadłam ;) Marylko Do uzdrzeni ! Miłego odpoczynku i dobrej pogody! Globusiku Dziękuję za pozdrowienia i odwzajemniam ! Livio Detektywa masz w rodzinie? ;) I dzieje się u Ciebie ;) Solka Niech Ci się darzy! Wpadaj częściej i dbaj o siebie Lunka A może wybierasz się w moje strony? Pozdrawiam wszystkie i fajnego weekendu❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Pracujących zapraszam na kawę , śpiących przykrywam puchową kołdrą ..odpoczywajcie. x u mnie pół jesienny dzień. 14 st. W końcu pada przelotny deszcz. x Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Są klienci jest praca.Zapraszam na czarną i blondi... Marysiu,Tobie pięknej pogody życzę.Odpoczywaj i nabieraj sił:-) Livio:-D nie chciałabym mieć ani w sąsiedztwie,ani wśród znajomych takiej ST:-D ale za to Ty jesteś dzielna ;-) O Globusiku jesteś i Ty:-) Piszę do Was od godziny.... Dobrego dnia Wszystkim!!!! Jeszcze się zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was,kawa wspaniała,szkoda,bo się kończy..w moim kubku.Nic to,wlewam nową. x Jedyna,staram sie być dzielna z całych sił moich:D,tym bardziej,że chore wydanie ST mam w posiadaniu. Płyta się zacięła, a ja w głowie puszczam ją w ruch na zwolnionych obrotach z muzyką relaxxxx. co można zrobić jak człowiek jest bezsilny? np NIC - siedzieć i spokojnie obserwować jak zycie mija. ech..przyjemności sobotnio-niedzielnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i rozpoczynam nowy tydzień. Kawą oczywiście,zapraszam. Puste ławeczki w naszym wagoniku:-( A ja zaczynam narzekaniem na pogodę.Zimno.Jeszcze godzinę temu na termometrze było 8 stopni.Jesień pędzi do nas wielkimi krokami:-( Co u Was słychać????? Dobrego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Zapraszam was na kawę po weekendzie. Dziś jeszcze do pracy a jutro z rana wyjazd. Ime no szkoda tym razem wybieram się w opolskie. U nas pogoda bez zmian, deszcz codziennie pada. Miłego dnia wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie. Dzięki za kawę. Pozdrawiam i do uzdrzeni później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Na pożegnanie zostawiam wam po kubełku kawy. Trzymajcie się cieplutko.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Zapraszam na poranna kawę. x Nic nowego nie napisze ale tak dla przypomnienia. Koło zamachowe zwane życiem kręci się dalej. Widziałam klucz ptaków . Znowu nas opuszczają. U nas póki co trwają wakacje. Marysia odpoczywa , Lunka w drodze na wakacje. Pozostałyśmy my kobiety pracujące które żadnej pracy się nie boją. x Jedyneczko Livio Ime co macie w palnie?? na dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Lunka co za spotkanie przed wyjazdem. Życzę Wam szerokości i przyjemności:) na wakacjach. Do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha:-) Dzień dobry.Miałam właśnie ogłosić,że bufet otwarty,a Wy tu już jesteście... Luna,dzięki za kawkę,Globusiku Tobie również :-D Luna szczęśliwej drogi!!!Odezwij się jak tylko wrócisz.... Pytasz Globusiku co w planach??? O 8 mam wizytę u fryzjera:-) Wczoraj przy śniadaniu powiedziałam chłopakom ,że mam dla nich komunikat ,niech nic w tych godz. porannych nie planuję,bo muszą mnie zastąpić... Moja fryzjerka miesiąc temu urodziła dzidziusia,musi nieźle kombinować,żeby się wyrwać do swoich klientek.. Byłam już w piekarence,zostawiam Wam chrupiące rogaliki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livia21
Witajcie - podobno już wtorkowo. x Do kawy przynoszę dzisiaj sok z czeremchy :) x tak Dziewczyny,zycie to jakiś "matrix',jak tak dokładnie się przyjrzeć. No,bo np,mojaST z wrocławka,co ostatnio pisałam nadawała o czeremsze - x nastepnego dnia,pogadałam z sąsiadką zza drogi,stałyśmy na jej podwóreczku,podjakimś drzewkiem - gadu,gadu..ona sięgnęła do gałązki - zerwała mały czarny owoc - pytam,co to za drzewko? ODPOWIEDŻ CZEREMCHA ..hahaha x no i dzisiaj stoi przede mną koszyczek wspaniałych owoców - GLOBUSIK - dzisiaj z niego robię sok. zrywałam je wczoraj pod wieczór.Dostałam też słoiczek soku, którym dzielę się z Wami. x W jakiś sposób jesteśmy z sobą wszyscy powiązani.. i z czeremchą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livia21
Dzisiaj "olałam" system PSEUDO OPIEKI LEKARSKIEJ. W ubiegłym roku,jakoś jesienią byłam naKONTROLI:)w poradni cukrzycowej. Kiedys opisywałam Wam ten koszmar do którego nas szufladują i zmuszają - pod grożbą -OJJ NIE WYPISZĘ RECEPT .(.opieka domowa). Jak już wszyscy cukrzycy z całego województwa zarejestrowani są do 2 specjalistów - machina rusza i sie kręci. noo,na każdy dzień jest około 100 nieszczęśników,nijak dopasować,jak to zrobić,aby nie było koszmaru. x Mój M chory na cukrzycę od bardzo wielu lat i od bardzo wielu lat pod ich "opieką". Nie zauważyli niczego,absolutnie - jego coraz bardziej postepującej choroby nóg - zadnej reakcji. stwierdzają fakt - acha.. rodzinny skierował na chirurgię,acha..był zabieg..acha się nie goi? to nic..ustalamy dla pana nowy termin wizyty. W międzyczasie prosimy zaliczyć - okulistę i co tam jeszcze się da.Skierowania na wyniki nie damy,bo miał pan pół roku temu.......... acha - skontaktował się pan z Poznaniem -ech.. jak pan chce..tam niewiele pomogą hehehe.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dzisiaj jest o godz 8,50 termin wyznaczony dla mnie - to co tam sie dzieje,jest nawet zabawne. Najważniejsza jest pielęgniarka -bez niej ani rusz, musi zważyć,zmierzyc byle jak cisnienie,wrzucic do kompa wyniki z apartu do mierzenia cukru.I WYDAĆ NUMEREK - ostatnio jak byłam,okazałosię,że mój miały 3 osoby :) x Ale pielęgnoarka - też człowiek,przecież ludzie zrozumcie,ona o 15-tej idzie do domu,jest zmęczona!!No pewnie,jak 100 osób"zaliczyła" to tylko głupi by nie zrozumiał. A lekarze - ta święta 2-ka jakos chyba na "prochach",bo przyjmują od 8 - do het,het wieczora. x musiałybyście Dziewczyny widzieć te biedne ofiary,tej troskliwej "opieki". Niektórzy to chyba lubią,dyskusje,rozmowy,smiechy,ale są i tacy co ledwo siedzą. najważniejsze,że dla SPECJALISTÓW na każdego chorego - zaliczonego - NFZ forsę daje. x Tak więc dzisiaj robię sok z czeremchy i jest fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Livciu. W sumie mogłaś iść,ot chociaż z ciekawości:-) Żartuję oczywiście.Należało iść!!!. Teść mój ma również wyznaczone wizyty co pół roku. Wszystko jest wiadome,dieta,insulina itp... Ale ostatnio np. zmniejszył lekarz dawkę insuliny.Co do dyżurów lekarzy,masz rację.Mogą sobie dorobić:-)Z dyżuru nocnego idą do poradni,a potem wracają na dyżur:-( Mamy tu takiego urologa,który po pracy w szpitalu,przychodzi do gabinetu prywatnego i przyjmuje często nawet do 1-wszej w nocy.Potem znowu na dyżur lub do poradni itp...W moim mieście przyjmuje raz w tygodniu,w pobliskich miejscowościach również przyjmuje prywatnie. Mój mąż w czerwcu był przyjęty o 21,30,a za nim jeszcze czekało 6 osób..Ludzie chwalą doktora ,a ja zawsze się zastanawiam jak on funkcjonuje?? Ime co tam porabiasz??? Do uzdrzeni:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,mam super wiadomość:-) Melinę zamknęli!!! Przed chwilką przyjechał Urząd Celny i zapakowali gry do busa. Czyżbym miała dzisiejszą noc przespać w całości??? Pa. Idę ogłosić dobrą nowinę Światu:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie Dziewczyny. x Piszecie o opiece lekarskiej. Zastanawiam się czy taka istnieje. Znajoma mi kobieta przeszła operacje serca. Oczywiście na trzeci dzień została wypisana do domu. Po operacji nie czuła się dobrze. Na utyskiwania słyszała opinie,że na wszystko potrzeba czasu i samopoczucie się poprawi. Poczuła się bardzo źle. Dzisiaj znalazła się w szpitalu . BYŁO JUŻ ZA PÓŹNO. Przed godziną się dowiedziałam:( Dla mnie wniosek oczywisty. Gdyby leżała w szpitalu może ktoś by się zainteresował i doszedł do wniosku ,że coś jest nie tak ale to tylko moje ...gdybanie :( x Jedyneczko widzę nową fryzurkę jest bardzo twarzowa:) x Livio do tej pory czeremchę traktowałam jak byle jaki krzew. Okazuje się ,że niesłusznie. Jestem bardzo ciekawa jaki okaże się zrobiony z niej sok. Co jakiś czas ludzie odkrywają coś nowego co może służyć naszemu zdrowiu. x Ime bardzo chętnie oglądam zdjęcia:) dzięki. x Do uzdrzeni wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×