Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość gość
( gość- nie gość) :) Globus- mój " piernikowy" też był ( jest)z Torunia:) Życie się powikłało:( Pewnie tak musiało być!;) Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej x Mario 348 dobrze,że wstałaś , szkoda dnia na sen:) x Gościu wiele w życiu się wikła:( x Jedyneczko czy plany przemeblowania już zatwierdzone? Ja przemeblowałam stolikiem . Stoi w innym miejscu. Tak mało a cieszy. Tak w ogóle to kolega nie pozwala mi się realizować:) x Lunka , Ime , Livio , Marylko pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Globusiku Dziękuję za pozdrowienia i...odwzajemniam ❤️ I smacznego piernika!!! ;) Zalatana jestem.Jęzor na plecach mam ;) Zaglądam do Was wieczorkiem :O Całuję i życzę dobrej niedzieli👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Wszystkim życzę dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dziewczyny okazuje się,że z powodu sankcji :D piernikowe serce musicie sobie wyobrazić!!! x Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Witaj Globusiku,sorki za spóźnienie.Byłam na dużym bazarku.Grzybów zatrzęsienie... Dokupiłam pięciorniki no i śliczne buciki:-) X Wyobrażam sobie piernika:-) Ime,a kto Ciebie tak gania???? Słonecznie,ciepło,cudnie!!! Ze względu na sprzyjające warunki atmosferyczne Globusiku,przemeblowanie przełożone. Pozdrawiam Was wszystkie i do miłego.... Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko. x podobno w niektórych rejonach są duże ilości grzybów. U mnie na razie skromnie. Jestem po wizycie w aptece. Co się z tym wiąże wiecie:) Miedzi ubyło. Jedyneczko napisz jakie kupiłaś buciki. x Do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku. Jak fajnie,że wpadłam:-) Kupiłam czarne,lakierowane trzewiki.Bardzo wygodne. Jak pięknie na podwórku,siedzę jak na szpilkach i nie mogę się doczekać końca pracy... Mąż z młodszym S kończą elewację domku na dużym placu. Uparli się,że sami to zrobią i jakoś im to tak pięknie wychodzi:-) Troszkę miedzi zaoszczędzonej... Co porabiacie babeczki??? Livio,Lunka gdzie nam przepadłyście??? Marysia jest usprawiedliwiona. Ime mam nadzieję,że i Ty znajdziesz czas do nas zaklikać. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zwykle...wieczornie się z Wami witam:D A więc co mnie tak goni... Dzisiaj wizyta na myjni(o auto dbam ja),potem biuro rachunkowe po kopię pitu do zasiłku rodzinnego Następnie do Urzędu Gminu po nakaz płatniczy za gospodarstwo rolne,potrzebne do...zasiłku rodzinnego A gospodarstwo nasze...nie nasze ;) Potem z juniorem do lekarza bo zasmarkany,zakaszlany itd. Miedzi też mi ubyło,podobnie jak Globusikowi ;) Reszta...standart...dom,zakupy,kotłownia,ogród I stary zepsuty laptop :D Kombinuję jak dziada się pozbyć i zarobić a nie stracić Młodsza siostra po studiach informatycznych więc mi w tym pomaga;) Jutro badania na test ROMA Uff...:D Jedyneczko Sprawiłaś sobie przyjemność kupując to,co kobiety najbardziej lubią :D Tak trzymaj ;) Pozdrawiam wszystkie z wagonika Udusicie mnie za tą tyradę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam i o zdrowie pytam panie obecne w Wagoniku i te nieobecne tyż:) Zapraszam na kawę. U mnie mgła ale ciepło. Szkoda,że na wyjazd popsuła się pogoda. Nic to, nie zniechęca mnie do wyjazdu:) x Jedyneczko ale czad!!! rzeczywiście buciki piękne no i na trendy. Taki zakup uskrzydla. Niech Ci się dobrze noszą. x Ime trzymam bardzo mocno kciuki❤️ będzie OK. x Pozdrawiam i dobrego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Zapraszam na napój,jak zwykle czarny i blondi. Ime nie zadusimy Cię bo Cię kochamy:-D Mam nadzieję,że dzisiejszy dzień będziesz miała luźniejszy.Powodzenia na badaniach. X Bardzo ciepło. I tak też Was pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Globusiku. Dzisiaj jeszcze dodatkowe atrakcje mnie czekają,fryzjer;-) Globusiku wyjazd już jutro...myślę,że będzie ciepło,to tylko chwilowe zachmurzenie. Dobrego dnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyna popatrzyłam na zdjęcia pięciorników. Wiem jak wyglądają. Ale będziesz miała kolorowo i pięknie. Rozumiem,że na Rodos będzie również domek. Nic dodać nic ująć.Gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:D Kawa przepyszna jak zwykle,dziękuję ;) Jestem po badaniach Nie mogli mi pobrać krwi bo zrost się zrobił po pobycie w szpitalu Ale po dłuższych perypetiach,udało się ;) Jedyneczko Dziękuję za miłe słowa❤️ Miłego fryzurowania :D Globusiku Życzę Ci słoneczka i przeogromu jodu❤️ Miłego pobytu nad morzem :D A gdzie reszta? Idę na grzyby... Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej koleżanki. Jestem po chorobie, grypa żołądkowo jelitowa mnie dopadła. Kawki na razie nie piję, za to herbatę. Taką mieszankę ziół. Wszystkim wam zdrówka życzę i odpoczynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Babeczki! Witaj Lunka. Grypa żołądkowa to okropne paskudztwo. Dobrze,że masz za sobą. x Jedyneczko Nowa , fryzurka , nowe buciki i dobre samopoczucie ..prawda??? x Ime jak udało sie grzybobranie?? na ryneczku widziałam dużo kani. Z braku na przygotowanie nie kupiłam. Zrobię to po powrocie. x Drogie Panie dziękuje za życzenia. Małe pakowanie już za mną. Do zobaczenia po powrocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Jestem z kawą.Zapraszam.Luna nie wiem jakie ziółka pijesz,ale melisa na pewno nie zaszkodzi. Globusiku wczoraj nie zdążyłam się z Tobą pożegnać,byłam odłączona od sieci z powodu burzy. Miłego pobytu Ci życzę i szczęśliwego powrotu Ime pokuli Cię wczoraj:-( współczuję... Jestem po kawie ,ale nadal półprzytomna... Dobrego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria59
Dzień dobry dziewczyny. Wreszcie mam internet i mogę z Wami wypić kawę. Pozdrawiam :) Już zapomniałam o odpoczynku. Opieka nad Kacperkiem , mycie okien itp. rzeczywistość zapukała do drzwi. Ale sanatorium Arka polecam. Dobre jedzenie, zabiegi i rozrywka w razie niepogody. Było super. Miłego dnia kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Marysiu.Fajnie ,że już jesteś. Łyknęłaś trochę odpoczynku.Przyjemne z pożytecznym... Teraz pełna energii przystąpiłaś do pracy;-) U nas jak widzisz dziewczyny wyjeżdżają,wracają,chorują...ale wagonik mknie dalej:-) Pozdrawiam Cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry,witajcie. Nie będziecie piły kawy??? Jestem już i przepraszam za spóźnienie. Nastawiam czajnik. Luna jak się czujesz?? Rano dzień zapowiadał się tak ładnie....a teraz coś mi się widzi,że będzie padało:-( A mnie tak szkoda lata😭 Na otarcie łez upiekę dziś szarlotkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Zaparzam kawę dla was wszystkich. Ja dalej tylko herbatka. Jakaś taka zaganiania jestem, wszystko mi się skumulowało. Dziewczynki nie palę! 11 dzień bez fajek!!!! Jakoś dobrze mi z tym. Chłodno za oknem. Czuć w powietrzu jesień. Wczoraj rolnicy zaczęli kopać buraki cukrowe. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Luna dziękuję Ci za kawę. Powodzenia w postanowieniu,trzymam kciuki!!! U nas też plony zebrane,uwieńczeniem zbiorów były dożynki w niedzielę... Pogoda u mnie przepiękna,wysoko na plusie. Ime co porabiasz?? jak zdrówko? Pozdrawiam Was wszystkie.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogółem :D Gonię Jedyneczko ;) Sama siebie chyba ;) Jadę do mamy,do szpitala.Jest po zabiegu Ręka mi spuchła,powieki też Ale jakoś daję radę U nas leje ale o dziwo jest ciepło :D Lunka Gratulejszen :D Trzymaj tak dalej Pozdrowionka dla wszystkich❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Ime:-) Bo Ciebie to normalnie trzeba na trzy różańce do pieca i wtedy wszystkie choróbska przepadną;-) Z mamą wszystko ok?? X Zapomniałam Wam powiedzieć,że melina po sąsiedzku znowu działa:-( Tylko trzy dni było spokojnie.Dowieźli sobie nowe gry i jest b/z. Livio co u Ciebie???? Marysiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he Jedyneczko :D To ja już lepiej sama wlyzę do tego pieca a Ty będziesz drzwiczki trzymać i różaniec klepać ;) Z mamą okey,dzwoniła do mnie zaraz po zabiegu Za chwilę przyjeżdża siostra i razem jedziemy do mamci ;) No to masz dalej przechlapane z tą meliną :( A myśmy się już wszystkie ucieszyły,że będziesz miała spokój :O Lecę... Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny wieczorem. Luna podziwiam Ciebie i trzymam kciuki. Też chciałabym rzucić palenie, nie mam silnej woli. Może powiesz jak to robisz? Jedynko , nic się nie da zrobić z tym hałasem? Może naoisz do lokalnej gazety, jak nagłosnisz problem może w końcu coś z tym zrobią/ Globus odpoczywaj, oddychaj jodem, pełen relaks:) Ime czemu przyplątało się do Ciebie choróbsko? Jesteś pełna energii, nie daj się.. Livio pozdrawiam. Dla wszystkich dziewczyn spokojnej nocy.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry,witajcie przy kawie. Zaparzyłam.... Piję dzisiaj wyjątkowo dwa kubki.O drugiej w nocy mieliśmy klientów,mieli awarię trzeba było pomóc.No i jeszcze melina:-( Marysiu rozważam to pisanie do gazety za każdym razem jak dadzą się nam we znaki,ale potem to złość mija itp... Bardzo ciepło u mnie. Ime zgadzam się na te różańce:-D Pozdrawiam Was .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczornie :D Marysiu Fajnie,że już jesteś❤️ Zaglądaj do nas częściej proszę :D Jedyneczko O drugiej w nocy klientów miałaś? To kiedy Ty śpisz...bo jeszcze te upiorne hałasy u Ciebie :O Globusik Wiadomo gdzie jest...tęsknię ❤️ Lunka Gdzieś Ty? Co porabiasz? ;) Różańce pomogły Jedyneczko :D Tym bardziej,że w poniedziałek jadę zapisać się na operację :O Im szybciej tym lepiej I ani słowa o chorobach,przynajmniej moich,wrrrrr Mam ich już dość ;) Pozdrawiam i miłej niedzieli życzę👄 Wybieram się jutro nad morze...takie sentymentalne letnie pożegnanie z nim,mam nadzieję,że pogoda dopisze jak dziś,+23 stopnie Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×