Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Dzień dobry. Po smutnej wizycie w PL zapraszam was na kawę. Dziewczyny jesteśmy tak zmęczeni psychicznie. W czwartek pochowaliśmy brata mojego Z. Miał 61 lat. Mało tego, na następny dzień zmarła mama Z. Wczoraj spoczęła w miejscu ostatniego spoczynku. Po pogrzebie jechaliśmy do domu. Dziś do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
lunka milczeniem wyrażam wyrazy współczucia❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mówię...bardzo chłodne dzień dobry ;) Przymrozek do nas przywędrował :O Lunka Bardzo Ci współczuję ❤️ Tym razem wizyta w PL,rzeczywiście była smutna Przytulam Ciebie 👄 Dziewczyny kochane Choroba dalej mnie męczy.Lekarz przepisał mi takie leki,że serce mam raz w...czterech literach a raz w gardle ;) Dzisiaj jadę z córką na spirometrię a za chwilę mają nam wyłączyć prąd. Jakieś modernizacje...Tylko czemu wtedy,gdy na dworze ziąb? Piec oczywiście na energię,więc trochę sobie pomarźniemy :O Pozdrawiam Was wszystkie cieplutko 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ime ,witaj. Same smutne wieści od rana,co za dzień??? Zdrowiej nam szybko!!! U mnie leje.Wczoraj tylko kapnęło i ze dwa razy zagrzmiało. Dom jest od wczorajszego upału bardzo nagrzany,spałam przy otwartym oknie i nie odczuwałam chłodu. Ime cieplutko Cię pozdrawiam,odezwij się po spirometrii 👄 Teraz jeszcze Zumba u Globusika;-) i do roboty!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja miłość
No to się odzywam...;) Wyniki spirometrii dobre ale... Pani doktor zrobiła córce testy skórne Wyszło duże uczulenie na koteła i pieseła,jak mówi córa ;) Kolejne alergie,tym bardziej,że córka uwielbia wszystko co ma cztery łapy :) Mówi się trudno i żyje się dalej ;) A wiecie że w weekend ma być 30,stopni? 10 w piątek 10 w sobotę i 10 w niedzielę :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:-) Dzień dobry.Jestem z kawką zapraszam. Ime no co ty nie powiesz??? Taki upał się nam szykuje:-D Spirometria dobra,to tylko się cieszyć;-) Jutro pracuję,jak co roku... W nocy był przymrozek,ale na szczęście kwiaty na tarasie nie pomarzły. Dobrego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie. Jedyneczko dziękuję za czarną polewkę. Znowu nie mogłam zasnąć. Co za męka!!!!:( potrzebuję kawy na dobry początek dnia. Ja jutro również pracuję. Będzie nas dwie. x Lunka ❤️ wiem ,że jest Wam ciężko:(. x Ime Wyobraź sobie ,że antybiotyki zrujnowały mi żołądek. Tobie buntuje się serducho. Na jedno pomaga drugie rujnuje. Ja na pieseła i koteła nie jest uczulona . Jestem uczulona na siebie:D szukam lekarstwa. Może wiesz jak to wyleczyć.:) x Nie wiem jak to się dzieje . Jestem padnięta a chce mi się żartować:) Dobrego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku witaj. Pozdrówki dla B. Po nieprzespanej nocy,ciężko Ci będzie się rozruszać... Zdrówka życzę i dobrego dnia.. Ja zakańczam miesiąc na papierkach Jutro MAJ🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry dzyń :D Globusiku He he...jak wyleczyć alergię? Jak nie można odczulić(bo na koteła i pieseła się nie odczula)to trzeba unikać alergenu Może spróbuj siebie unikać? ;) :D Jedyneczko Wychodzę z Tobą ;) Poczekaj na mnieeeee ;) Ja też jak Globusik,jestem dzisiaj padnięta :D Od 6 rano zasuwam jak motorek Miłego...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Babki Chętne zapraszam na kawę. x O wczorajszym dniu wolę nie myśleć. Po wizycie w Stacyjkowie diabli wzięli internet. Oczywiście szybko było zgłoszone do operatora. Miła Pani powiedziała ,że ...spec...będzie między 12 a 14. No cóż trzeba było czekać. Na tym nie koniec.Przed 12tą wyłączyli światło. Facet był punktualny był przed 13tą. Z naprawy nici bo nie ma światła. OOOOO Matko!!! pomyślałam. No cóż trudno. Niepocieszona zabrałam się w garść poszłam po zakupy. Wróciłam , w domu bez zmian. Po dość długim czasie zabłysły żarówki. Ponieważ w innych pionach światła nie było dużo wcześniej technik mnie poinformował,że awaria internetu mogła być tym spowodowana. Po włączeniu może być OK. Szybko więc włączyłam kompa. Wyobraźcie sobie jaka ulga. Internet jest!!!! Cała kołomyja trwała do późnego popołudnia. x No cóż było minęło. Jedyneczko oj lubię takie posiedzenia w kawiarniach , karczmach, pubach:)zapewne było miło. x Ime dobra rada będę siebie unikać:D tylko proszę nie unikaj Ty mnie:D x Dzisiaj nie świętuję.Jutro mam grylla u znajomych. Ogarniam więc w domu co trzeba. Na obiad będzie młoda kapusta. W moim rejonie się mówi ...kapusta na krótko... nie wiem co to znaczy:) ale zrobię kapustę na krótko:D x Miłego dzionka wszystkim życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witam Globusiku.Dosiadam się do kawki i na pogaduchy. Kapusta na krótko:-)Zabawne:-) Ciekawska jestem,co to znaczy??? Powiesiłam flagę i świętuję Święto pracy w pracy;-) Mam na dzisiaj umówionych klientów na maszyny ogrodnicze... Wczorajszy wieczór mile spędziłam w gronie moich kumpeli,jedna straszna gaduła,czuję niedosyt w wygadaniu się:-D Jutro kolejne spotkanie. Skończyłyśmy na moim tarasie na huśtawce;-)Lokal wcześnie zamknęli bo była rezerwacja... Dzisiaj znowu impreza:-( Urodziny teściowej.Zaplanowała w altanie,na świeżym powietrzu. Ime co do odczulań,nie mam zaufania,to nie działa:-( No to wszystkiego dobrego kumpele :-) idę popracować./Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Globusiku Cmok za kawkę 👄 ;) Ależ miałaś hecyję wczoraj :O Ale grunt,że jesteś już z nami :D Gdzieżbym tam śmiała unikać Ciebie! Nawet mi to przez myśl nie przeszło ;) Kapusta na krótko...bo bez kiszonej,a ta wiadomo,gotuje się dłużej U nas jak się robi bigos,to trwa to niemal 3 dni! ;) Jedyneczko Imprezujesz sobie...To super! Odpoczynek dobra rzecz :D Też sceptycznie podchodziłam do odczulania ;) Ale... Po testach córki,wyszło,że jednak odczulanie na kurz dało rezultaty Bąbel tym razem był najmniejszy :D Na koteła i pieseła...gigantyczne :) Pozdrowionka dla Marysi i Lunki Czas do pracy,rodacy! :) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie koleżanki. Spóźniona jestem ale kawką się delektuję. Dziś mam syzyfy w domu, poprasowane już mam, druga pralka sobie lata , jeszcze jedna! Ufff nic mi się nie chce, ale muszę dzień wolny wykorzystać. Z pojechał do pracy. Zapraszam was na obiad, dziś serwuję szparagi białe w sosie holenderskim. Sezon się zaczął! Cena w miarę dostępna , taniej jak w zeszłym roku. Globusiku kapusta na krótko znam to powiedzenie. Mama zawsze tak mówiła. W końcu jesteśmy ziomalkami . Jedyna fajnie tak się spotkać w gronie kolezanek. Czujesz niedosyt to znak ,że atmosfera była odpowiednia. Miłości ty nasza alergeny , spirometria jestem w temacie. Mój syn alergik , astmatyk ! Tylko u niego z wiekiem dużo zelżała alergia i astma. Za oknem maj , słoneczko świeci ,drzewa się zielenią a ja jakaś taka, że nie potrafię się tym wszystkim cieszyć. Miłego i spokojnego dnia wam życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A,tu jesteście:-) Cześć Luna,Ime,pracusie:-) Luna,cóż tyle złego Wam się przydarzyło ostatnio,nie dziwię Ci się,że samopoczucie do kitu:-( Trzeba jakoś odreagować i ukoić strzaskane nerwy.... Ime już kumam,co to kapucha na krótko:-D w sumie pierwszy raz słyszę. Marysiu wpadaj na kawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Lunka A ile lat ma Twój syn,jeśli mogę wiedzieć? ;) Mój brat miał to samo,ale również z tego wyrósł Córka natomiast łapie wszystko dalej Choć i mi na stare lata przytrafiła się alergia na PPD :O U Ciebie słoneczko a u mnie leje :( Deszcz mnie z ogrodu przepędził ale zdążyłam zrobić to co zamierzałam :) Przyjdzie i pora na uciechy,Lunka To zrozumiałe,że nic Ci się teraz nie chce bo ostatnio sporo przeszłaś Ale myślę,że to minie.Potrzeba dać czas czasowi ;) Dziewczyny Jutro mnie nie będzie bo jedziemy z mężem w Polskę Do Tuszyna Poubierać tych,co jeszcze nie kupili nic na weselisko :D Mam nadzieję,że coś sobie tam kupię bo byliśmy już tam trzy razy i zawsze mi coś wpadło w oko ;) Więc do miłego❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Który to maj spędzamy razem na kawie? Ciekawa jestem? Globus piąty raz ? U mnie zimno, 10 stopni i pada. Flaga powieszona na balkonie , żeby tradycji stało się zadość. Miłego dnia koleżanki:) Idę na kawę do kuzynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Panie pisze się na wszystko co macie w garnkach. Ja wystawiam swoje i mamy żarcia do diabła. x Lunka od tygodnia wiosennie porządkuję mieszkanie. Został mi jeszcze jeden kąt:D ale to już po niedzieli. Lubię jeśli jest czysto i świeżo dlatego na zdziwienie moich koleżanek odpowiadam ..... wolnoć Tomku w swoim domku. Jutro będzie leniwa sobota u znajomych. Co do niedzieli jeszcze nie wiem. Pozdrawiam Was bardzo ciepło. x Ime oj oj w Tuszynie można kupić i to dużo. Ciut znam to miejsce. Niektóre stoiska na moim bazarku zaopatrywane są w towar przywożony stamtąd. Jednak to nie to. Milości nasza:) czy aby nie będziecie jechać blisko mnie ??? może by tak zahaczyć o mój płot:D Gdyby co!!!! proszę o telefon:D x Jedyneczko rozumiem ,że u Ciebie dalszy ciąg balangi:D jeśli tak to machnij jednego ...fikołka ... za moje zdrowie:) x Miłego popołudnia babki. x Marylko pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
O jej Marylko ale Cie ściągnęłam na kawę. No właśnie który to maj???? zapytamy o to Jedynkę ona wszystko o majach ma w jednym palcu:D x Jedynko który to Maj????? x Marylko u mnie tez zimno i przelotnie pata deszcz. x Pozdrawiam Cię ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku Nie wiem czy pojedziemy koło Twojego płotu ;) Ale jakby co,to się odezwę :) Oooo i nasza Marysia się pokazała :) Miłej kawki Marysiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie co u was? Jestem tu pierwszy raz, moge byc z wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ku ku ku ku :) Komu w drogę temu czas :) Zostawiam gorący płyn,który mi się bardzo przydał ;) Czarny i słodki... Witaj gościu Wpadaj do nas :,) Pozdrawiam Was dziewczynki i macham do Was łapką :) Miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj nasza miłości:) dzięki za kawusię. Życzę szerokości i udanych zakupów. x Jedyneczko kawa czeka , przybywaj:) x gościu jeżeli lubisz kawę to zapraszamy. x Dziewczyny mam wyjazdową sobotę. Życzę wszystkim fajnego weekendu. Do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Witam miło w 4 rocznicę założenia topiku przez Globusika. Równiutko cztery lata temu o godz.15,32 w Święto Flagi Narodowej, Globusik napisał piękny wierszyk,którym zaprosił mnie na topikową kawę;-) I tak tu sobie siedzimy przy tej kawce już cztery latka:-),a kawa nadal smakuje... ❤️❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. No to też mamy dziś rocznicę! Życzę nam następnych 4 lat spotkań przy kawie, doli i niedoli! Za oknem słoneczko tak pięknie świeci. Byłam już z piesem na spacerze. Wiem że potrzeba czasu, na przetrawienie tego co się stało! Tylko że ja miałam przed oczami moich rodziców, powróciło wszystko. Ech łzy same napływają do oczu. Muszę być teraz silna za nas dwoje. Wiem doskonale co teraz czuje Z. Miłości mój syn w czerwcu będzie obchodził 18 tkę. Dużo się poprawiło z jego zdrowiem. Mówił mi że jak tak zostanie to może z tym żyć. Życzę ci udanych zakupów. Globusiku odpoczywaj, ja dziś mam w planie ogródek. Muszę dokończyć przekopywanie trawnika. Praca dobra na wszystko. Marysiu, Jedyna pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To po zakupach! Stoimy w Zgierzu... Mój mąż trąba zamiast ropy,wlał do baka benzynę... Koniec jazdy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ime ,biedulku:-( To ci dopiero:-( Macie kłopot,brzydkie słowo mam na końcu języka:-( No cóż,zdarza się, cholerka,zatarty silnik jak nic,pompa wtryskowa itp... Trzymaj się kochana ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteśmy już w domciu Jedyneczko Na szczęście obyło się bez większych zniszczeń Odholowali nas do najbliższego warsztatu i tam od razu spuszczono całe paliwo i przeczyszczono wszystko co się dało :D Silnik była zatarty 2 lata temu.Po prostu chciał remontu.I jest po remoncie Tylko,że wtedy to ja jechałam autem i zostałam posądzona przez męża, dokładnie o to samo,co on dzisiaj odwalił :D Ja zatankowałam ropę a on dzisiaj wlał benzynę.Całe 48 litrów!:D He...i kto tu jest blondynką? ;) :D :D Nic to Na zakupy jeszcze zdążyliśmy...tylko mi się nic nie dostało :( Czemu? A zgadnijcie? ;) Na dzisiaj mam dość wrażeń Idę spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
❤️Witam się z Wami bardzo serdecznie. Jeśli macie ochotę na świąteczną małą kawę zapraszam. x Jedyneczko Zrobiło mi się bardzo nostalgicznie. To już cztery lata spotkań przy kawie. Tyle się wydarzyło !!!!! trwajmy i pijmy dalej kawę która jest dla nas lekiem❤️ Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie. x Lunka masz rację praca jest dobra na wszystko. Praca w ogródku to przyjemność. Miałam okazję wczoraj popatrzeć i posiedzieć na powietrzu / szkoda,że było chłodno/ wśród kwiatów. Kwitnąca magnolia mnie powaliła. Trzymaj się. x IME Pomyłki kosztują:( Na szczęście , mogliście samochodem wrócić do domu. Ciekawe czy w dalszym użytkowaniu nie będzie problemów. O by nie. Po powrocie do domu szybko weszłam na topik. Było późno więc nie dzwoniłam żeby Cię nie budzić. Mam nadzieję ,że przez noc odreagowałaś stres. Piszesz ,że na zakupach nic nie wybrałaś dla siebie.Ja myślę,że powód tylko jeden . Nic godnego nie zauważyłaś co by Cię porwało.Czy tak????? Pozdrawiam. x Babki nasi znajomi mają ...nowego....pieska.Rasa..... Mops. Co za piękne zwierzątko. Zapałałam chęcią żeby takiego mieć. x Miłej niedzieli wszystkim życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×