Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Jedyneczko gorączka dalej trwa?? x Dziewczyny czekałam na otwarcie nowej kwiaciarni.Zapowiedzi były buńczuczne:) no i stało się otworzyli i co????? i nic:) nadzwyczajnego. Nadzwyczajne tylko ceny:) Pozostaję przy swoich wymysłach. Takie stroiki jak widziałam mogę zrobić sama. Postanowiłam otworzyć stary kufer i poszperać. x Ime napisz jakie masz pomysły ???? związane z zimową dekoracją? x Za oknem brzydko, wieje i zaczęło mżyć . x Do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ;) :D Czytam Was jak zwykle,żeby być na bierząco Jedyneczko Czemu krople okazały się nieskuteczne? Za słabe czy nie trafione ;) Współczuję wymuszonego remontu Jak u nas się tak dzieje to zawsze jestem z tym sama ;) Ostatnio kotłownię nam zalało ;) Dziś z pieca się cofało,dymu masę w domu...ale dałam sobie radę :D Globusiku W moim rodzinnym miasteczku też otworzyli nową kwiaciarnię Ja otworzyłam buzię z powodu cen,które tam zobaczyłam :O Pytasz mnie zimowe dekoracje... Jak jest śnieg,to nic innego jak...światełka,najlepiej białe o zimnej barwie Kocham wszystkie lampki led.Sama je montuję,łącznie z podpięciem zasilacza Ostatnio wieszałam sobie lampę w kształcie żarówki...i żyję ;) Lubię też płomień ze świec Wykorzystałam stary żyrandol,który miał grube szkło w kształcie kwadratów.Wymontowałam je i wstawiłam świeczki podgrzewacze Boszsze...Mogłabym o tym pisać do jutra! :D Marysiu Skubnę ostatni okruszek Twojego jabłecznika ;) Lunka Pozdrowienia Jutro dalszy ciąg wichury...Trochę się obawiam co znowu nam spsoci ;) Do uzdrzeni ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
:( to nie jest dobry dzień:( kawa również mi nie smakuje:( /oglądam telewizję/ x Ime uwielbiam wszelkie oświetlenia. Sama za takie rzeczy się nie zabieram.Muszę wykorzystać rodzinę:) Imuś trudno mi sie skupić:( x Trzymajmy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Jestem przerażona,słucham wiadomości:-( Również nie mogę się skupić.... Na razie nie będę pisała o przyziemnych sprawach;-) które mnie dotyczą... Szok!!! Kochane,dobrego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sollka
Witam Was wszystkie w piekny,jesienny kanadyjski dzien.Tego roku jestesmy rozpieszczani przez Matke Nature,polowa listopada,a sniegu nie widac,hurra!!! Tak pieknej jesieni to chyba jeszcze nie przezylam,liscie klonow tworza niesamowity widok,zielone,czerwone,zolte,przepieknie.W moim zyciu duzo zmian,oczywiscie na lepsze.Mam prace o jakiej marzylam,maz rowniez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Spokojnej i miłej jesiennej niedzieli życzę. x Sollka pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów. Bardzo przyjemnie czytać o spełnionej i zadowolonej kobiecie. U nas również jesień obchodzi się z nami łagodnie. Mimo wszystkiego jesieni nie lubię. Jeszcze raz pozdrawiam i życzę dużo dobrego a przede wszystkim zdrowia. Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Kawusia gotowa, jestem na posterunku. Tamtem tydzien to istne wariactwo bylo. Zwiedzalismy duzo, siedzielismy do pozna i rozmawialismy. Goscie wyjechali z pozytywnym wrazeniem. Wczoraj posprzatalismy w domu i odpoczywalismy caly dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Lunka. Dziękuję za kawę. Ostatnimi czasy jedni goście wyjeżdżają drudzy przyjeżdżają:) czy będziesz miała jesienną przerwę:) Pozdrawiam. x U mnie zaniosło się na deszcz i ...ciągle pada, a w czasie deszczu dzieci się nudzą:) Wczoraj nie siedziałam we własnym domu ale siedziałam w cudzym:) Jeśli kapie na głowę co można robić innego. x Jedyneczko jak u Ciebie???? mają się sprawy. x Ime wstawaj na równe nogi:) i przybywaj. x Marylko czujesz zapach kawy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Witam Was ze słońcem... Ostatnie dni lało,lało,lało zacięłam się:-) U mnie wszystko po staremu,czyli w trakcie przeróbek łazienkowych:-( Kiedy to się skończy??? Dobrego dnia Wam życzę. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sądziłam,że dojrzałe kobiety mają coś mądrego do powiedzenia.Wchodzę na temat by coś pożytecznego przeczytać,a tymczasem tu dno, same bzdury.Odnoszę wrażenie ,że sama autorka siedzi tu od dawna i pisze byle pisać. Jakieś infantylne stare babsko truje o ....niczym.Przyjaciół widocznie brak w życiu,został jej internet i efekty widać gołym okiem.Ograniczone babsko-nie wystarczy znać litery!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Lunka Widziałam jak się dobrze bawiłaś ;) Od czego mamy FB? :D Oby więcej takich spotkań! :D Jedyneczko Przede mną też remont Damy radę ;) Globusiku Wstałam na równe nogi...ale Musiałam pojechać do biura po wydruki ZUS-u,potem do banku je zapłacić Następnie dzwoni Junior...mama przyjedź po mnie do szkoły ;) Prosto ze szkoły,pojechaliśmy znowu do banku...bowiem Od lipca zbierałam do skarbonki 1,2 i 5 zł Po przeliczeniu i uporządkowaniu w przepisowe woreczki,okazało się,że uzbierałam... Która zgadnie ile? ;) Jutro ginekolog,po jutrze dentysta i ortopeda W piątek wybywamy do znajomych,na imprezę Andrzejkową Wracamy w sobotę wieczorem Także proszę nie krzyczeć na Ime,że się nie pojawi na kawę ;) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cha cha cha cha i to pisze dojrzała kobieta? ma skąpe życie ten ktoś wyżej ma rację z tymi wypocinami jedna osoba pisze pod różnymi nickami, żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sie z wami! U nas deszczowo i wietrznie. Zostawiam dla was ciepla kawe. Dzis musze wczesnie wyjechac, auto drugie odmowilo posluszenstwa. Musze Z Do pracy podrzucic. Ime 300 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:-) Luneczką dzięki za kawkę;-) Żeby się nie powtarzać 450 zł, Ime??? Zakładam,że więcej piątaków było;-) A teraz nie wymiguj się,tylko odpowiedz bo ciekawość mnię zżera:-D Ależ masz grafik...na koniec najprzyjemniejsze:-) Globusiku co tam,jak tam?? Kawa bez Ciebie się nie liczy.... Marysiu,a Ty zaplanowałaś już Andrzejki?? Pa kochane dobrego dnia i nie dajmy się;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dziewczyny jestem pozbawiona wspólnej kawy. Trwają prace serwisowe i dostęp do internetu jest bardzo ograniczony.Podobno o godz, 14tej będzie OK. Pozdrawiam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień witam z Wami Rozpadało się i nie chce mi się jechać do miasta :O Kochane moje Zaraz zaspokoję Waszą ciekawość ;) :D Otóż...starczyło na dość duży zakup :D Kupiłam za to zmywarkę do naczyń :D Lunka Byłaś dość blisko z tym 300 zł Dodaj jeszcze 1 tys./i mamy całą sumkę :D Miłego dzionka Wam życzę ❤️ Powoli się zbieram Nie chcem ale muszem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ime:-D No nie spodziewałam się takiej sumki;-) Liczę i ni jak nie mogę dojść;-) Ktoś jeszcze musiał Ci wrzucać piątaka:-D Jedź Imuś,trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
postaram się aby rano dotrzeć na kawę. Coś jednak jeszcze jest nie tak z internetem. Trza jutro dzwonić. x Ime zdradź jak to robiłaś???? czy tuczyłaś świnkę??? Miłego wieczoru wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć,witajcie... Zapowiadają wichury,u mnie już wieje i leje. X Wypijmy kawę,zapraszam. Do kawy ciasteczka mojego wypieku:owsiane z żurawiną,owsiane z pestkami z dyni.Wczorajszy wieczór spędziłam na wypiekach;-) Dobrego dnia koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ufff dotarłam Stacyjkowa:) Groźny poranek. Silny wiatr, niski pułap ciemnych chmur nie wróży nic dobrego. Moje plany poszły z ogarami w las.... będę miała domówkę. x Zapraszam na kawowe spotkanie. x Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko dziękuję , ale wyżerka . Mamy tyle ...ciastków..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku:-) Na jednym ciastku nie wiedząc czemu wyszła skrzywiona minka:-) Nie zrażajcie się nią,są pyszne;-) Tyle ciastków:-D To są zamienniki,zamiast czekoladowych Grześków,którymi zajadam się porą wieczorową:-( Globusiku domówki też są fajne;-) i nic nie robienie,też jest fajne;-) X O, co słyszę w radiu :-D Uniewinniają niewinnych...to ci dopiero zmiany.... Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka wyżerka! :) :D Jedyneczko Co prawda nie jem słodyczy ale na Twoje ciastko się skuszę :D Poproszę to z żurawiną ;) U mnie już w nocy zaczęło lać i wiać ;) Chciałam się wybrać na rynek ale pogoda mnie odstrasza :( Globusiku Stoję pod Twoimi drzwiami.Otwórz proszę :D Tak,tuczyłam świnkę ;) Nie rozbijałam jej bo szkoda mi było ;) Jest z grubego przeźroczystego szkła Poprosiłam męża o poszerzenie otworu boschem ;) Tuczę ją nadal :D Lunka Marysiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko tak tak mam przymusową domówkę. Leje i wieje. Gdybym wiedziała to wczorajsze prace zostałyby na dzisiaj. Byłam szwaczką. Skracałam spodnie:) i wiesz co ? dobrze to zrobiłam:) x ciasteczek ubyło, do wieczora nie będzie ani jednego. Nie widziałam żadnego grymasa na buźce. x noooooo ja też to słyszałam. x Ime trzymaj się mocno niech Cię wiatr nie porwie:) x Lunka , Marylko pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Ime co za spotkanie. Wiesz co idę na targ po świnię będę ją tuczyć. Tyle tylko ,że otwór u mnie musi być ...mniejszy..... żeby nie było pokus. x Jutro mam dentystę. Zastanawiam się czy pogoda pozwoli wyjść? postawię jednak wszystko na jedną kartę ..... powiem sobie muszem iść. x Pozdrawiam hejka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Globusiku Targ zaliczony ale ja tam świni nie widziałam :D Jak Ty swoją utuczysz to w mieszkaniu się nie zmieści ;) I w dodatku zatwardzenia dostanie bo...otwór chcesz jej pomniejszać ;) Tak na serio,to moja może mieć i dwa razy większy.Mnie nie będzie kusić :D A jak kogoś z domowników rączka będzie swędziała,to po niej dostanie! ;) Miałam mieć dzisiaj wizytę u dentysty ale odstąpiłam ją córce Za chwilę wybywam do ortopedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Ime Globusiku Dzisiaj świętujemy rodzinnie.. Starszy S dostał pracę w WM... Zmiany:-) On bardzo się cieszy,my razem z nim. Praca od 1-go stycznia. Ma czas na rezygnację z dotychczasowej pracy. W nowej pracy spotkał się z koleżankami ze studiów i z żoną kolegi z którym studiował i siedział w jednej ławce;-) To tyle dobrego na dzisiaj;-) Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyneczko Przyłączam się się do świętowania :D Tylko do tego się dzisiaj nadaję ;) Dostałam zastrzyk sterydowy w palec Spuchł jak bania i boli ;) Wiatr zaczął nieźle hulać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×