Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Ime Daj mi też potrzymać :-D Znaleźliście kogoś do pracy?? Ależ ponuro i ciemno... Byłam u fryzjera...beżowy blond?(taki ciemniejszy) Może być:-) Luna byłaś u dohtora??? Globusiku co porabiasz??? Słucham w między czasie Adele ,jak ona pięknie śpiewa rozmarzyłam się;-) U mnie już po obiedzie;-) pozmywane,posprzątane,jestem wolna:-) od 16-stej... Studencik jurto przeprowadza się do akademika,to już ostateczna decyzja:-( Dzisiaj poczynił formalności. Do zobaczenia koleżanki jutro na kawie;-) Merysiu❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry wieczór Trochę mi zeszło w mieście bo córka się ze mną na zakupy przy okazji zabrała ;) :D Jedyneczko Hę...a potrzymaj sobie,proszę Beżowy blond powiadasz Myślę,że bardzo twarzowy Będzie Ci bardzo ładnie :D Adele,też lubię :D Lunka Jak się trzymasz kochana? Dubluję pytanie Jedyneczki o dohtora ;) Globusiku Wyobraziłam sobie jak przekładasz mnie przez kolano :D :D :D Marysiu Co teraz ciekawego czytasz? Zdradź nam jaką literaturę preferujesz ;) Do itra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! Jestem na kawie ,Jedyna dziekuje wybiore chalke! Bylam und lekarza, zapalenie zatok. Dawka antybiotyku iscie końska! Wypoczywam w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cześć Wam. Znowu zaspałam, jestem zła. Poproszę kawy i duuuużo. x Co za czas wszyscy pędzą i ja też:D Wczoraj zaliczyłam dentystę. Ale jestem zadowolona, ostał mi się ząbek którego spisałam na straty. Następna wizyta 5go. x Ime popatrz na swoje cztery litery , jeszcze dzisiaj jest czerwona od klapsów. x Jedyneczko ten kolor zawsze mi się podobał. Uważam ,że jest bardzo twarzowy. Wyglądasz super!! x Lunka o jej ale Cię złożyło. Kuruj się .Pamiętaj też o nakryciu głowy. x Babki jestem na wylocie do sklepów. Żeby uniknąć szaleństwa w sklepach idę dzisiaj po zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Globusiku To Ty mnie wczoraj nie widziałaś w gabinecie dentystycznym? ;) Chyba wepchnęłaś się w kolejkę przede mną :D Widzę na swoich czterech literach odcisk dłoni... Ciekawe czyj to? ;) :D Jedyneczko Dziękuję za kawę i pieczywko ;) Kawę wychłeptałam,na to drugie sobie popatrzę tylko :D Muszę poczekać z 2 godzinki po pysznym Ethyroxie ;) Lunka Toś się załatwiła dziewczyno :( Muszą Cię boleć te zatoki Kuruj się.Ja Ci pożyczam berecik moherowy ;) Marysiu 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Globusiku:-) Ime.. Ufff... Mam biedę dzisiaj z mamą. Byłam już dwa razy...piguły chyba zaczęły działać.. Znowu w żebra jej coś weszło. X Ime ja czytam coś bardzo ciekawego,inteligentnego i błyskotliwego Pana Krzysztofa Kowalewskiego TAKA ZABAWNA HISTORIA Przezabawna rozmowa z Juliuszem Ćwieluchem pełna mądrości życiowej no i świetnych dowcipów... Bardzo sympatyczny człowiek... Polecam;-) Odkryłam jeszcze świetną pisarkę,pisze w moich klimatach JODI PICOULT Ime Twój dysk już na miejscu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyneczko No masz ci los :O Biedna ta Twoja mamka :( Podejrzę sobie te książki ;) Dysk? A mam Ci nim rzucić? ;) :D Jeszcze mnie skubany trochę męczy Zakładam sobie specjalny pas i...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ime:-D dawaj.... będę łapała,żeby nie spadał;-) Co Wy tak razem do dentysty??? Ze strachu:-D X Gotuję fasolową. Hit jesieni;-) na przemian z gulaszową. A i jeszcze rosół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
strasznie drogo ta stancja, w 3-miescie od 450-500 standard

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ime no masz ci los!!! nie weszłam przed Tobą.Czekałam bo miałaś mnie trzymać za głowę a ponieważ ząb się ostał z radości pognałam do domu. Wstydzę się ,że nie zaczekałam na Cibie:) przyrzekam poprawę:) x Jedyneczko nasza "piguło" ja też potrzebuję cuś od bólu. Nie tylko żebra ale caluśkie plecy mnie bolą. x Dziewczyny czy zdarzyło się Wam kupować kiedyś tabletki na ból głowy , mnie tak:) Kiedy poprawił mnie aptekarz ,że na ból nic nie ma , a raczej od bólu zaśmiewałam się ,żem taka gapa:D Było minęło. x Lunka Berecik moherowy jest konieczny:) x Marylko Pozdrawiam , pa pa ..... x Do miłego wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! Kawe wam przygotowalam! Ja dzisiaj na kontrole do dohtora. RTG tez dzisiaj! Zakladam moherowy berecik ich weiß droge! Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dziękuję Lunka. Trzymam kciuki za powodzenie. x Przede mną dzień intensywny. Czy u Was też szaleństwo w sklepach i na ulicach??? x Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry,witajcie. Dołączam się do kawy.Dzięki Luna. Powodzenia;-) Globusiku natężenie ruchu obserwuję również;-) Na cmentarz nie ma jak dostać się autem... X Zaraz jadę do mamy...i do przychodni zamówić wizytę domową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O jej jaka cisza! jestem witam się z Wami i czekam z kawą. x Jedyneczko jak się czuje Mama? x Dobrego wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Nie chcę być gościem:) jestem swoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Swojaków:-) Globusiku właśnie wróciłam od mamy. Mogę już spokojnie pracować. Jest już lepiej, rano oko miała podmalowane;-) Znaczy się lepiej...Ja i tak za dużo się jej nie wypytuję;-) Umiem ocenić sytuację:-) Wczoraj była p. dohtor,przebadała ,a że ma "ręce,które leczą" dzisiaj jest ok;-) Piękne słońce na bezchmurnym niebie.. Globusiku,a jak Ty się czujesz? jak Twój kręgosłup??? A pozostałe koleżanki? Na kawę proszę mi tu zaraz przybywać!!! Ime gdzieżeś?? Luna jak zdrowie??? Marysiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedynko noooooo:) właśnie taka lekarka jest potrzebna.Wyleczy wszystko:D No i o to chodzi. Pytasz o mój kręgosłup??? otóż TRZESZCZY:D ale dokąd się trzyma idę dalej:) Wczoraj wróciłam z cmentarza padnięta.Dzisiaj się podniosłam i niebawem będę mieszać w garach:) Wyobraź sobie,że poprawiły mi humor mewy.Tak tak mewy. Prawie każdego ranka odprawiają swój rytualny taniec. Dzieje się to przed moim oknem.Jest na co popatrzeć. Codziennie na nich czekam:) Wyobraź sobie,że moje kocisko zaczęło również tańczyć tyle,że wieczorem. Noooo jest bardzo wesoło. x Więc tak jestem po wagonikowej kawusi i czas zabrać się za syzyfy. Jaki będzie efekt okaże się wieczorem. x Pozdrowienia ślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku:-D Miłe towarzycho masz za oknem ;-) Pusio też zachwycony:-) X Ponoć w Twoim WM serwują pyszne paszteciki mięsne. Słyszałaś coś o nich Globusiku??? Mnie tak obiło się o uszy,a że przepadam za takimi frykasami to zapytuję Cię;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Jedynuś!!! O pasztecikach jeszcze nie wiem ,ale PIEROGI!!!!!!! oj pyszne a pierogarnię mam jakieś 150 m. Rzut beretem. Za pasztecikami rozpuszczę wici :D muszę je odnaleźć i posmakować. Jeśli będą warte reklamy kurierem puszczę w świat:). x U mnie dzisiaj pochmurno i tylko 9 st. Po południu wybieram się po owoce. Zupka pomidorowa /dyżurna / gotowa. Teraz pichcę gulasz wołowy do tego buraczki. Zapraszam. x Podrzuciłaś mi pomysł na popychanie listów.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Śpicie??? To na rozbudzenie kawkę stawiam;-) Globusiku pierogarnia powiadasz:-) To masz gotowce w zasięgu;-) Słońce przecudnie świeci. Smutna prawda:-( zaczęły się już żniwa jutrzejszego święta... Wczoraj w okolicy zginęły trzy osoby...wracali z cmentarza.. Zabieram się za koniec miesiąca. Pozdrawiam. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko. Dziękuję za kawę. Jestem rozbudzona. U mnie również słońce wstało razem ze mną. Zapowiada się ładny dzień. Tak masz rację żniwa już się zaczęły:( x 1 i 2 listopada poświęcam wszystkim których już nie ma:( x Pozdrawiam wszystkie Koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
🌻 x Kwitną zniczami ciemne chodniki. Jesienne kwiaty, błędne ogniki palą się znicze. x Dziesiątki, setki, tysiące zniczy... Nikt ich nie zliczy... x Przechodzą ludzie, schylają głowy. Wśród żółtych liści listopadowych palą się znicze... x Danuta Wawiłow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Pelna zadumy i wspomnien o tych co odeszli. Bolesny to da nas dzien!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria59
Dobry wieczór dziewczyny. Piękna pogoda dziś była. Zauważyłyście, że coraz mniej ludzi uczestniczy we mszy na cmentarzu? Może tylko u mnie? X Wspominacie o wyborach? też jestem na nie... to kto głosował za? X Ime pytasz co czytam?? Ostatnio książki Anny Karpińskiej, obyczajowe.Swietnie pisze. Polecam też Olgę Rudnicką. Kryminał z wątkiem romansu i mnóstwo śmiechu " N atalii 5". Luna kuruj się i wylecz zatoki do końca, bo niestety zapalenie zatok często wraca . Globus i Jedynko pozdrawiam . Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Witaj Wierka, jesli masz ochote wpadaj do nas. Dziewczyny kawa czeka na was. Marysiu lecze sie,uwazam na siebie a to cholerstwo i tak wraca! Nie wiem kiedy ostatni raz czytalam ksiazke,jakos nie moge sie zebrac. Musi mnie najsc wena czytania. Pozdrawiam i milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×