Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

A kto to tak krzyczy z samego rana??? Dawno wstałam,ale na paluszkach chodzę:-) Byłam w sklepie,pralka już wiruje,śniadanie gotowe;-) Witajcie... Luna dziękuję za kawę.Co to za smutne wieści nam przynosisz:-( Miejmy nadzieję,że wszystko będzie ok ❤️ Imuś Ty nasz chuderlaku roztańczony:-D Trzeba Cię podtuczyć,żeby jakoś wyglądać przy Tobie:-) Śnieg pada,ładnie... Dzisiaj muszę przypilnować swoich facetów ,żeby mi zimówki założyli,proszę już od tygodnia i ciągle słyszę to samo:-zaraz... X Globusiku jak nocka Ci minęła??Spałaś jednym ciągiem;-) Dobrego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyneczko :D No masz... To ja od 5 rano chodzę na bosaka,żeby nie tupać a Ty już dawno na nogach jesteś ;) Ej no...;) A co ja,świnka jestem żeby mnie tuczyć? ;) Nie dam się :D Globusiku Gdzie żeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D :-D Ime,Twoje porównanie przekonało mnie i tuczyć Cię nie będę:-D X Czemu tak wcześnie wstałaś??? Toć to noc jeszcze... Za miesiąc wigilia;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uczniowie z gimnazjum są dojrzalsi -chora ,pogadałaś ze sobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyneczko Nie wiem czemu tak wcześnie wstałam ;) Oczy w słup i koniec spania :D Zdradzę Wam tajemnicę...Tylko cicho szaaaa ;) Moja brzydsza połowa ma dzisiaj urodziny ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Nareszcie dobudziłyście mnie:) dolazłam na kawę. Dzień dobry. Dziękuję za kawę. Następnym razem pukajcie mocno w okna , drzwi w co się tylko da. Wczoraj nie mogłam zasnąć , dzisiaj nie mogłam się obudzić. Jestem zła straciłam poranek:) x Dziewczyny nie dziwcie się ,że Ime schudła.Ona je mniej niż wróbelek. Prawda Ime???? ja to wiem.:) x Ime Andrzejki masz za sobą jeśli były tańce to znaczy się :) było fajowsko. Jeżeli masz jeszcze śnieg prześlyj z kilogram. U mnie czarno i brudno. Feeeee x Lunka Jeżeli nie wiesz jak mogą boleć pięty to znaczy,że nie dokuczają Ci ostrogi. To boli jak diabli:) Cierpliwości Lunka i ból minie. x Jedyneczko ranny ptaszku już pranie odwaliłaś??? raniutko obudziłaś Franię:) ja jestem jeszcze w proszku. Kawa zaczyna mnie stawiać na równe nogi.Czas do roboty:) x Do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ime nooooooo znowu masz uroczystość. x Połówce śpiewam ......sto lat..... życzę pogody ducha, siły fizycznej i duchowej. Nade wszystko zdrowia , zdrowia i zdrowia!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
x - Policja, słucham? - Własnie zostałem okradziony. - Gdzie miało to miejsce? - Na stacji benzynowej. - Wie Pan kto to mógł być? - Tak, dystrybutor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja miłość
Globusiku :D A już myślałam,że zamiast wróbelka zamienisz mnie w sikoreczkę i będziesz podtuczać jak Jedyneczka ;) :D Fakt stwierdzony nawet przez Juniorka ;) Mama mało jada ;) Mam nadzieję,że męża moja usłyszała Twoje sto lat ;) Jak nie,to przekażę :D Kawał na czasie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka Globusiku:-) Imuś niech Twój Zgredzik żyje długo,szczęśliwie w zdrowiu 🌻 Sto Lat ... Mój Zgredzik świętował pod koniec października... A w przyszłym tygodniu znowu świętuje :-D Globusiku fajny dowcip:-D Posłuchajcie mojego: Kobieta w sklepie pyta: -Przepraszam,czy mogę przymierzyć tę sukienkę na wystawie? Na to sprzedawczyni: -Bardzo proszę,ale mamy też przymierzalnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luna33
Dzien dobry ! Kawa stoi na stoliku. Wczoraj padal deszcz ze sniegiem, nie zla ciapa. Brr nie lubie takiej pogody. Ime spoznine ale szczere zyczenia zdrowia dla twojej brzydszej polowy. Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dzięki Luna za kawkę.U mnie -5 i pełnia;-) Zgredzik obudził się o 2 i łaził do 5 :-( X Dzisiaj wizyta u fryzjera,piórka już odrosły.. Globusiku wyjrzyj przez okno,pogodynka mówiła,że śnieg będziesz dzisiaj miała:-) Imuś nie skradaj się,wiem,że jesteś z kubkiem po napój;-) Dobrego dnia babki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie x wściekłam się napisałam do Was duuuużo i poszło !!!!!!!!!!!!!!! nie tam gdzie trzeba. x Zajrzę później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku witaj:-) Nie wiem co z tą kafeterią się dzieje. Coraz więcej utrudnień,zniechęcają ludzi:-( Może jeszczeTwój liścik dojdzie??? X Słoneczko świeci,tak się zastanawiam,czy to nie pierwszy raz w listopadzie tego roku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziękuję Lunka za kawkę i życzenia 👄 Jak tam Twoja pięta? Boli jeszcze? Jedyneczko Ach te zgredziki ;) Jaką fryzurę planujesz? Masz mnie! :D Stoję z tym kubkiem i stoję ;) Globusiku Nie wściekaj się ;) Niestety kafeteria ma to do siebie,że działa coraz gorzej ;) Mam stolarza w domu Montuje meble w łazience,no i mam nadzieję,że zamontuje nowy nabytek,czyli zmywarkę :D Miłego dnia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Dzisiaj moja kolej parzenia;-) Zapraszam.Luna jesteś??Blondi taka jaką lubisz czeka na Ciebie.Zdążysz jeszcze do pracy?? Imuś,a ja gapa nie podziękowałam Ci za pyszności urodzinowe TM.Się narobiłaś;-) Fryzjer zaliczony:-D Standardowe podcięcie... Globusiku widzę,że jednak nie dostałaś się wczoraj do wagonika:-( Nie zrażaj się,jesteśmy i czekamy:-) Marysiu,co u Ciebie?? Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. stawiam "spokojną" kawę.Pobudzi ale nie wkurzy.:D x Czy zdarza się Wam być niezadowoloną przez cały dzień i bez powodu?? Mnie tak!!! x Jedyneczko szykujesz się na świętowanie? czy będą wróżby??? moje ubiegło roczne się nie sprawdziły:( x Ime cały czas się meblujesz:) fajnie bo ułatwiasz sobie życie. Zmywarka super sprawa.Nie wiem czy wiesz,że powinna być oblana dobrym trunkiem:) będzie sprawna aż do starości:D x Lunka ,Marylko x Mam zamiar odwiedzić bazarek pod warunkiem ,że nie będzie chlapał śnieg z deszczem. x Do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Globusiku:-) Wygląda na to ,że kaf. też potrzebuje kawy na rozruch:-) Od rana człowiek musi się namęczyć tym dmuchaniem;-) U mnie zimno,nieprzyjemnie i z wiatrem... Dobrego dnia Globusiku. Jadę po dzieci,obiecałam im,że dzisiaj podwiozę ich do pracy... Jedyny minus ich zamieszkania,to daleka droga z buta:-) Jak jest w miarę pogoda to idą z buta;-) W obecnej firmie u K nie przelewa się,musiał oddać samochód służbowy,ponieważ szef sprzedał swój... Ale dobra wiadomość,wczoraj K dostał umowę do nowej pracy i teraz jest na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko gratulacje dla K. Sprawa jest pewna. Mam zamiar się zebrać i wyruszyć na początek z buta ,późnej zafunduję sobie choding:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Jedyneczko Dzięks za kawę i gratulacje dla K Oby mu się wiodło :D Globusiku Czasami też tak miewam ;) Bo tak i już! :D Zmywarki oblewać nie będę ;) Sama się obleje jak będzie używana ;) :D Mam nadzieję,że już dzisiaj to nastąpi ;) Marysiu Lunka Do miłego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kumpele Dzięki za gratulacje:-) Ime po prostu nie wiem co Ty będziesz teraz z wolnym czasem robiła??jak Ci tą zmywarkę zamontują??:-D Powodzenia w montowaniu... Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka co tam?? Globusiku wróciłaś już z chodingu??? Wracaj,ciemno się robi. Pytasz mnie czy szykuję się do świętowania. Raczej nie,ot może tak symbolicznie. M od dwóch miesięcy na antybiotyku:-( Poprawa marna...napiszę @ Mączno ziemniaczany obiad u mnie dzisiaj,na prośbę dzieci.Kopytka;-) Ja jem ryż z kurakiem;-) To do jutra na kawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
x - A teraz przeprowadzimy test IQ. - A co to jest? - Dziękuję, właśnie się skończył.:) x Jedyneczko choding miałam opóźniony ponieważ miałam gościa "wielkiego" gościa. Moje ...synisko.....wpadło na kawę po przyjeździe do domku. Szykuje się zjazd rodzinny , Junior również dojedzie. Starszy Junior niestety jest w Japonii, ciut za daleko aby wpaść na kawę. Jedyneczko Juniorek ze stancji zadowolony. Jeden mankament to dostęp do kuchni. Jak Wasz studencik , zadowolony??? x Ime rozśmieszyłaś mnie ,że zmywarka sama się obleje:D jest wyjście nie odkręcaj wody :D:D a tak poważnie to życzę pełnego zadowolenia z jej działania. Wiem co to jest bo również mam. x Dobrej nocy życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry czas wstawać, szkoda dnia:) x Krzątam się przy kuchni. Woda kipi ,kawa pachnie i zaprasza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek Zapraszam,kto nie śpi ręka w górę... Kawa gotowa.roleta w górze,zaczynamy;-) Pogoda: -5 bez opadów. X Globusiku to Ci gość wspaniały:-) Wnuk też wypłynął w dorosłość,strasznie daleko:-( No cóż,śladami ojca:-) Niech mu się wiedzie w rejsach... Mój studencik klimatyzuje się w akademiku. Mieszka w jedyneczce,na drugim piętrze, ma cudowny widok na Politechnikę ;-) stołuje się na uczelni.. Największymi wrogami są przyjezdni stypendyści Portugalczycy. Piją od rana do nocy ,strasznie hałasują,nic nie robią, pobierają ogromne stypendia.Erasmusi... Brak empatii u mojego syna :-D Dobra.Wy sobie jeszcze leżakujcie,a ja biegnę po rogale. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×