Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Masz rację:-)Globusiku... Chybił ,trafił to najlepsza opcja:-D Napisz koniecznie czy trafiłaś;-) Ja zapisałam się na 27pażdziernika. Kolor,cięcie i takie tam ułożenie;-) Wracam do domu i tak zawsze czochram się po swojemu:-D Globusiku to powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka Globusiku Do lekarza? Tylko jak...:O Mam siedzisko w werandzie i właśnie na nim wypadł mi ten niesforny koleżka ;) Jak fryzurka po wizycie chybił trafił? ;) Jedyneczko Mąż był wczoraj u lekarza,dostał zastrzyki Gdy dzisiaj rano wstał,szedł normalnie,nie to co ja.Jakoś śmiesznie wygięta ;) Mi zastrzyki nie pomagają.Mam silne leki ale niedobrze mi po nich :( Nocka nie przespana... Która chętna na wizytę u kosmetyczki? Jestem umówiona na dzisiaj i z wiadomych przyczyn,odstąpię ;) Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ime. Oj strasznie mi Ciebie szkoda. Widziałam jak ludzie cierpią przy takich bólach:-( I co dalej??? O ile wiem to trzeba na twardym leżeć,najlepiej na podłodze? Trochę to potrwa. Kto Ci pomaga w domu?? Bądź zdrowa. Dobrze,że zgredzik już w lepszym stanie;-) To pa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyneczko Leżenie to dla mnie śmierć ;) Muszę właśnie jak najwięcej chodzić... Junior jest w domu ale też chory.Angina Jednak pomógł mi w piecu napalić ;) Jak nie będzie lepiej,to pewnie się wybiorę do lekarza Tylko leki mam,więc nic mi zbytnio nie pomoże ;) Operacja?! Za bardzo się pietram ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Dziewczyny!!!! wyobraźcie sobie ,że nie chybiłam a trafiłam dobrze.Młoda dziewczyna i bardzo kreatywna. Jestem ostrzyżona . Fryzura taka jak była ale następnym razem kierownictwo oddam w ręce tej Pani. Nie wiem nawet jak ma na imię.Czuję ,że nastąpi jakaś zmiana:) x Ime no coś takiego!! Juniorek też chory:(. Wiem,że leżenie to ostateczność i przy dyskopatii diabli wiedzą jak jest lepiej.W każdym bądź razie proszę uważaj i nie przeciążaj kręgosłupa.Imus wskazana jest wizyta u "znachora". Mąż poszedł i jednak ból mu zlikwidowali. Tabletki na te schorzenia rozwalają mi żołądek .Nic dziwnego,że masz mdłości. Wolę również zastrzyki. Trzymam kciuki niech jutro będzie lepiej. x Jedyneczko czeka Cię fajna wizyta w saluuuunie odnowy:) lubię takie wyjścia. Poprawa samopoczucia murowana. x Miłego popołudnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku No no no :D Jak Ty pięknie wyglundasz ;) :D Pierwsza wizyta na chybił trafił i proszę! Promieniejesz ❤️ Mam znachorkę ;) Jej ojciec mieszkał kiedyś z nami i również nastawiał moje zwichnięte kostki i nadgarstki ;) Byłam u niej w zeszłym roku i powiedziała mi tak... Nie dźwigać,nie schylać się.Ja Ci dziecko już też nie pomogę bo masz za dużo zmian...ale na operację proszę nie idź Jest to starsza pani,z którą współpracują najlepsi neurochirurdzy,tudzież inni lekarze Całe miasteczko wali do niej jak w dym Przeczekam,pocierpię i znowu wrócę na stare obroty :D Miłego wieczoru wszystkim 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witam Was w deszczowy poranek. Zapraszam na kawkę. Ime życzę Ci ,żebyś do połowy zaleceń Znachorki się dostosowała;-) Wiem,wiem:-(..... Swoją drogą,to fajnie mieć w pobliżu taką Znachorkę:-D U nas była Szeptucha,też pomagała:-) Zmarła już kobietka... X Globusiku trafiony wybór,bardzo się cieszę:-) Wyglądasz pięknie.... Luna gdzieżeś??? Już trzeci dzień kawa stygnie:-( Marysiu,dla Ciebie w termosiku;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie w wagonikowym barze. Pachnie kawa i zachęca na spotkanie. x Wyobraźcie sobie,że mój zegar /kocisko/ chodzi bardzo dokładnie. Codziennie 5,50 mam wstawać i nie dyskutować. Postanowiłam,że nie będę w nim mieniać baterii:D może się kiedyś wyczerpie i ja będę decydować kiedy mam wyjść z pod pierzyny:) x Ime Również szukałam pomocy u "znachorów" Niestety żaden / było ich kilku/ nie zdołał mi pomóc. Skończyło się na zabiegu. Mojej znajomej natomiast pomogli na tyle ,że nie pamięta co to ból . Bądź cierpliwa , nie przeciążaj dysków:) a ból musi ustąpić. x Jedyneczko czekam na Ciebie:) x Do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Jedyneczko ciągnąć dalej rozmowy o fryzurach właśnie główkuję o kolorze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Zapach kawy mnie zwabił,choć nie śpię od 3.30 Globusiku Blond,blond i tylko blond...? ;) :D Odnośnie operacji... Usłyszałam wczoraj w wiadomościach,że szpital w Gryficach przeprowadził ich już kilka innowacyjnych :D Polegają one na wstrzyknięciu czegoś,co potem zamienia się w żel Pacjenta się nie usypia i tego samego dnia wychodzi do domu To coś dla mnie! Tylko te kolejki :O Chyba,że zapłacę 18 tysięcy :( Jedyneczko Tak,tak.Ja też wiem ;) :D Pozdrowionka dla nieobecnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Globusiku:-) Już w sobotę zmiana czasu kocur do Ci pospać godzinkę dłużej:-D I ja też się zastanawiam nad zmianą koloru Globusiku. Gapię się na obrazki od kilku dni. Nie chcę już być blondi;-) No może ciemniejszą :-D Ależ leje u mnie... Studencik dzisiaj następną kwaterę będzie oglądał. Ja tym razem mu znalazłam;-) Z widokiem na polibudę:-D Zobaczymy co z tego wyniknie... Narka,ktoś do mnie idzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jestem w Wagonie. Usiadłam w kąciku i pisze do Was. Ime ja rzeczywiście najlepiej czuję się w kolorze blond.Próbowałam różnych różności i wracałam do tego samego. Miewam rożne odcienie ale ...zawdy...:D jasność. Ime oczywiście jeśli jest możliwe zapisuj się i czekaj w kolejce. Medycyna robi ogromne postępy. O tym co ja przeszłam nawet nie chcę wspominać.Wiem również ,że obecnie w metodzie z narkozą operacje przebiegają zupełnie inaczej. To co napisałaś to wręcz rewelacja.Próbuj bo warto. x Jedyneczko a przecież miałaś być rudzielcem?:) i już Ci się odwidziało.?::) Czekam cierpliwie na kolor jaki wybierzesz. Coooo u Ciebie pada??? u mnie niebo jest łaskawsze. Nie pada i jest ciepło. x Do uzdrzeni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Już wstałam. Do wypicia kawy zawsze jestem chętna. Dziękuję. Byłam już po pieczywko, zapraszam na bułeczki z jabłkiem. x Do udrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Globusiku:-) Za bułeczki dzięki;-) Zalatana dzisiaj od rana jestem,do sklepu nie chodziłam. Wywóz śmieci,trzeba dopilnować,żeby wszystko zabrali... Już po wszystkim.. Globusiku zastanawiam się jeszcze nad tym rudym... Ale powiem szczerze,że boję się,aż takich zmian... Studencik wynajął wczoraj stancję. Tą którą ja znalazłam pocztą pantoflową. Takich luksusów i wyposażenia u mnie w domu nie ma:-D We trzech będą wynajmowali.... Ale...mój P jest odpowiedzialny za mieszkanie. To taki warunek wynajmu. Damy radę:-) Od niedzieli zostajemy z M sami... Dzisiaj nie pada,wybieram się na cmentarz.. X Imuś jak się czujesz?? Jak młody? Pozdrawiam Was Wszystkie.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Jedyneczko Dziękuję za troskę 👄 Czuję się tak...sobie ;) Gorączkę w nocy miałam i zębami szczękałam ;) Ale żeby nie było tak różowo,to przedwczoraj znalazłam guzka w piersi Jutro wizyta u ginekologa.Prywatnie oczywiście ;) Mam nadzieję,że to tylko jakiś polip Czasami nie kumam mojego męża :D Wie,że ledwo chodzę a wysyła mnie do biura i sklepów :O Junior lepiej,tylko coś go brzuch boli ;) Jeden z naszych pracowników pomagał bratu kłaść dachówkę... Niestety,spadł z dachu i jest w śpiączce :( :( :( Jest w moim wieku ale nie założył rodziny Modlę się za niego bo to wspaniały człowiek Tyle u mnie/u nas Pozdrawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam przepchnąć mój poprzedni liścik do Ciebie,ale pofrunął... Jeny Imuś,same nieszczęścia u Ciebie:-( Bardzo mi przykro... Trzymaj się kochana❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Jedyneczko Jakoś tak ostatnio wszystko się sypie Ale co nas nie zabije to nas wzmocni :D Zaczęło nam brakować pracowników Starszy syn wyjechał do Anglii,zięć poszedł do swojego ojca,o trzecim już pisałam Dałam ogłoszenie ale jak na razie brak odzewu Trzymam się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Imuś O mój Boże :) Zasmuciłam się.Dobrze,że masz wizytę u lekarza.Żeby przepędzić myśli trzeba wyjaśnić co to jest.Ja dzisiaj również robiłam badania wyniki w przyszłym tygodniu.Jakie będą???? któż to wie. Ime jestem dobrej myśli nie może być nic złego❤️. Gorsza sytuacja jest z tym młodym mężczyzną.Tragedia dla rodziny i wszystkich którzy go znali. Trzymaj się Imuś jestem z Tobą myślami i sercem. x Jedyneczko nie ma potrzeby bać się rudego koloru. Jest tyle pięknych odcieni.Jeżeli będziesz się źle czuła zmienisz go. Moja synowa od niedawna jest ruda. Bardzo mi się podoba taki kolor.Jest wyraźny a jednocześnie spokojny. x Lunka Marylko pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Oj Ime!!! Zaszczepiłaś moją ogromną ciekawość. Siadam w kącie z kubkiem kawy i medytuję. x Czuję ,że poprawia się stan zdrowia waszego pracownika. x Witajcie Panie zapomniałam się przywitać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rogale,kawa,zapraszam:-) Ime zgaduję dalej... Pracowników znalazłaś??? Co tam u Ciebie,co przyniosła noc?? Jakieś zmiany na lepsze?? Globusiku zaspałaś;-) Luna,Marysiu U mnie dalszy ciąg opadów,ciemno:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj Jedyneczko ale mam dobrze, popijam kawę ,jem rogale i czekam na rozwiązanie zagadki. Ime proszę:) daj odpocząć mojemu globusowi:D. U mnie jeszcze poranek pogodny. x Do uzdrzei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×