Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Witaj Lunka za kawę dziękuję. Muszę mieć dzisiaj dużo energii. Z kafeterią są kłopoty to prawda ale nie daj się pokonać:) x Ime zrozumiałam inaczej ,że Ty masz zaproszenie na wypad. Wiesz ja też bym się wkurzyła. Nie wzięłam pod uwagę,że to taki szmat drogi.Do tego grudniowe wydatki są bardzo znaczące dla portfela.Po prostu pogadaj z siostrą, może zrozumie ,że strzał chybiony. Sprzęt opanowuję. Co prawda mam mało czasu bo zabrałam się za porządki. Zostało jeszcze jedno okno ale mam to gdzieś. Dzisiaj mam zaplanowaną przerwę:) x Jedyneczko ja również broniłam się rękami i nogami:) nie pomogło i jestem zadowolona:) x Pozdrawiam i do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Luna,Globusiku. Dzięki za kawę. Jestem obudzona....wróciłam ze spaceru;-) Mgła i lekki mróz.Szkoda,że trzeba było wracać do pracy:-( Globusiku łapiesz w lot,czyli nie taki diabeł straszny:-) Dobrego dnia dziewczyny,lecę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna33
Gruntowne syzyfy w domu mam już zrobione. Zostały tylko okna. Nie łatwo jest pogodzić pracę z porzadkami w domu. Z wraca późno do domu, ja zmęczona po pracy. Na porządki zostaje nam niedziela. Myślę że w wielu domach taki system funkcjonuje. W pracy dostaję prezenty na Mikolaja. Jeden wniosek z tego, klienci zadowoleni. Mój wnusio zadowolony w szkole, ma swoje małe sukcesy. Babcia duma. C od stycznia będzie odrabiała staż. Po kursie fryzjerskim. Syn to już wyższa szkoła jazdy, powiem wam ,że mądry chłopak z niego. A tak po za tym jakoś się kręci u nas. Zdrowie na razie dopisuje. To najważniejsze. Lecę do garów, obiadokolację muszę zrobić. Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witam Was miło:-) Zapraszam na kawkę. Luna Twoja C w bardzo popłatnym zawodzie startuje;-) Skoro tak wybrała,pewnie ma do cięcia smykałkę? Masz rację z tymi porządkami to właśnie tak u kobiet pracujących wygląda;-) Spokojnej pracy Luna.. Globusiku wstałaś? Co tam słychać w wielkim Świecie? Ime gdzieżeś??? Łoj od godziny już piszę:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie . Wpadłam n chwilkę. Przecież dzisiaj wizyta u dentysty. Mało brakowało a zapomniałabym. x Jedyneczko w wielkim świecie:) zamęt przed świąteczny. Robi się bardzo kolorowo. x Lunka niestety jeszcze z syzyfow została łazienka i jedno okno:( okazuje się ,że jestem .....grzebułą.:) x To wszystko ...mały Pikuś.... oby dzisiejsza wizyta była ostatnią. x Do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku. Bądź dzielna!!! Trzymam kciuki,oby wizyta była ostatnia. Wczoraj dostałam 2 karpie od znajomego. Oj, musiałam je oporządzić...na szczęście głowy były ucięte. Kleiłam też pierogi.W tym roku nie będę rozdawała;-) Ulepiłam 50,drugie tyle planuję na dzisiejszy wieczór i na tym koniec. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witam Was na kawie i zapraszam... Globusiku jak wizyta ? ostatnia? Lecę po pieczywko. Dobrego dnia wszystkim...o już czwartek 10 grudnia;-) Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja miłość
Siemka Mam problem z laptopem Muszę go zresetować i pozapisywać wszystkie ważne rzeczy Teraz piszę na komórce Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie Kumpelki. Jestem zamulona , Jedyneczko pozwolisz,że wypiję dwie kawy???? Hura Jedynko ostatnia wizyta. Jestem zadowolona z wybranego lekarza. Odniosłam wrażenie ,że jest dokładny. Gdyby cuś bedę biegać do niego. x Ime Masz ci babo placek:) ja pogubiłam adresy @ przy przenoszeniu z kompa na laptopa. Ciebie też czeka żmudna robota. x U mnie bieganie w te i we wte:) dzisiaj ma być ubezpieczyciel od mieszkania. Znowu potrzebna kasa:( x Do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Zaczęłam walkę z ...kafe... :) x Byłam z kawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko dzień może będzie dobry ale zapowiada się pochmurny i mokry. Odpowiedni żeby posiedzieć u fryzjera:) x Do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku witaj:-) Ta powyżej to nie byłam ja,ale jak grzecznie się przywitała,to może być. Globusiku dziękuję za kawę. Ja miałam maraton poranny;-) Byłam u mamy z zakupami. Na ulicy ślizgawka... Teraz zaświeciło słonko,zapowiada się pogodny dzień. Super ,że dentystę masz z głowy:-) Dzisiaj planuję ozdobić mój dom na zewnątrz.Tak ładnie miasto wygląda,przyłożę się też i ja:-) Dobrego dnia wszystkim życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria59
Dzień dobry dziewczyny. Mikołaj przyniosł mi książkę:) Globus cieszę się , że wizyty u dentysty zakończone. Luna porządki chyba nie są takie ważne, jesteś zdrowa i to się liczy. Ime fajnie , że masz wybór . Jechać czy nie ? Każdy spędza święta tak jak lubi :) Jedynko podrzuć parę pierogów z kapustą, proszę. Mam lenia i w ogóle jeszcze nie czuję atmosfery Swiąt. Pozdrawiam Was , pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja miłość
Wstawać śpioszki! Podciąganie rolet nic nie daje ;) Ciemno jeszcze :D Ale zapach kawy może Was tu zwabi ;) Stawiam dzbanek i zostawiam kubki :D Wpadłam w szał sprzątania i pakowania wszystkiego co się tylko nadaje...do zmywarki :D Jaka to ulga nie szorować wszystkiego ręcznie :D Pozdrawiam Was cieplutko ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Ime:-) Dzięki ,że pomogłaś mi z roletą,jakoś skubana zacięła się;-) Twoja obecność mnie zwabiła no i przy okazji ten piękny aromat... A u mnie deszczyk padał w nocy i teraz też kapie... Pierniczki korzenne piekłam wczoraj,częstujcie się... Marysiu zamówienie przyjęte;-) Ime laptop widzę już sprawny... Pa,jeszcze się odezwę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej dobrego dnia życzę. x Oj bardzo się ucieszyłam,że koniec z dentystą. Przetrzebił mi kiesę .Oby nic nie wypadało i nie bolało:) x Imuś tak właśnie jest ...ciemno... szlam po omacku za zapachem kawy. Doszłam!!!!!! Dzięki. Ech te porządki!!! jeśli dzisiaj skończę będę bardzo szczęśliwa. Nie szaleję ale cuś trzeba zrobić dla lepszego samopoczucia. x Jedyneczko u mnie też jest kolorowo za oknem. Noszę się z zamiarem ozdobienia choinki. Zrobię to niebawem. Do tego celu kupiłam białe piórka.Choinka będzie biała. x Jestem ostrzyżona. Ważne przedsięwzięcie za mną:) x Do uzdrzei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jesli zobaczycie listonosza , znaczy ,że niesie moje listy.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dlaczego faceci noszą zdjęcie dziewczyny w portfelu? Żeby przypominało, że w tym miejscu mogły być pieniądze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku witaj:-) Ha,ha ;-) Śmieję się z dowcipu;-) Twoje listy doszły,dopadłam listonosza;-) Co do choinki,fajne masz plany.Efekt -śnieżna choinka... Ja wczoraj ubrałam w lampki choinkę przed domem,mam taką ogromną tuję w donicy. W moim mieście duże zmiany odkąd rządy przejęła blondynka:-) z całym szacunkiem Pani Burmistrz.Jest wspaniała .Zmiany na lepsze. Pozdrawiam Cię globusiku.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna33
Dzień dobry. Kawusia czeka na was. Zaczynamy ostatni pełny tydzień przed świętami. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedendwalrzy123
hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. x Moja żona ma straszną motywację żeby schudnąć. Właśnie ukończyła dwutygodniową dietę w trzy godziny.:) x Dość porannych żartów czas wypić kawę. Lunka dziękuję.Spojrzałam na kalendarz i zdziwiłam się bardzo,że tak mało czasu zostało do świąt i końca roku. Chyba bujam w obłokach:) x Jedyneczko co ja słyszę ! u Ciebie śnieg???? biegnę z taczką będę go wywozić w ramach porannej zaprawy. U mnie pogoda była łaskawa. Nie odczułam wichury a podobno szalała w niektórych częściach kraju. x Ime obudź się , kawa czeka. x Jedyneczko gratuluję dobrego gospodarza w mieście. Od gospodarza zależy wszystko. x Pozdrawiam i miłego poniedziałku życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku,witaj;-) Tak jest śnieg:-) i ślizgawica... Co prawda zaczął topnieć,ale z chodnika trzeba było go usunąć. Dzięki za pomoc. Ime KAWA!!!! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko a gdzie tak gnasz:) z samego rana:) kawę wypiłaś w pośpiechu:) Tobie też życzę dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×