Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Witam . x Lunka dzięki za kawę. Za chwilę pędzę do dentysty. Podobnież to ostatnia wizyta.Oby!!!!!! x Wstawajcie Na równe nogi kawa czeka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dzięki Luna za kawę,a gdzie dobre słowo??do kawy:-D Co się nie odzywasz? Globusiku żyjesz??? Współczuję i mam nadzieję,że już lepiej się czujesz. Mgła...nic nie widać... Kupiłam wczoraj maszynkę do robienia ciasteczek,jeszcze takiej nie miałam. Od dzisiaj produkcja;-)Muszę znaleźć tylko jakiś fajny przepis. Dobrego dnia wszystkim. Do uzdrzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna33
Dzień dobry. Kawka na was czeka. Zapraszam,! Jedyna znalazłaś już przepis na ciasteczka? Ja się w pracy najem ciastek. Babki już popiekły i stawiają mi do kawy. Globusiku czy wizyta udana i zakończona? U nas znów pada deszcz. Jestem zarobiony po łokcie. Jak co roku,przed świętami. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luna cześć,witaj:-) Dzięki za kawkę i Twoje towarzystwo;-) Przepis znalazłam,czy się sprawdzi,zobaczymy,jeszcze nie piekłam... Owsiane z żurawiną piekę co drugi dzień i rozdaję:-D Fajna przekąska i mało fatygi przy robocie... Dzięki tym ciasteczkom Grześki odstawione;-) Nie wiem co mi się stało,nigdy nie jadłam i nie przepadałam za słodyczami. Luna dobrego dnia w pracy,nie przemęczaj się. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Lunka ale smaczniutka kawa. Dziękuję. x Ostatnie dni mam pełne wrażeń. Skórka z winogrona najprawdopodobniej zakłóciła trawienie. Dobrze,że te problemy mam za sobą. Niestety:( wizyta u dentysty nie była ostatnią , następna 9-go grudnia. Nie wypowiadam się czy będzie ostatnia:) Z tego co piszecie atmosfera świąt wkracza do naszych mieszkań. Ja zaczęłam od choinki:) Kurier dostarczył śliczną choinkę na naturalnym pniu. Pozostał sprawy w toku załatwiania. Miałam przepis na kruche ciasteczka , były bardzo smaczne .Niestety nie wiem gdzie się podział.Może lepiej.Mam wymówkę, przepisu nie ma i ciasteczek nie będzie:) x Jedyneczko bardzo jestem ciekawa tej maszynki, czy zda egzamin. x Babki od wczoraj jestem przybita. Moja ....B..... w szpitalu po operacji przepukliny. Było bardzo źle:( Dzisiaj rozmawiałam z jej synem, Stan się ustabilizował. x Imuś czas wstawać:) bez Ciebie smutno:( x Marylko jakie wrażenie po obejrzeniu filmu???? x Dobrego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Globusiku. Życzę zdrowia B i wszystkiego najlepszego. Dzisiaj Barbórki... Globusiku,jest choinka znaczy się Święta będą:-D Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
x Rok 2040, Polska. Rozmawia dwóch emerytów. - Dzisiaj dostaję emeryturę. Ale zaszaleję! - To znaczy? - Włączę światło na 20 minut. x Jedyna i niepowtarzalna:) Nooooo tak święta będą , może nie w pełnej krasie ale będą. Napisz na czym polega wyrób ciasteczek przez ...aparaturę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku:-D Przez aparaturę ciasteczka wyglądają pięknie. Można użyć 13 tarcz z wzorami do robienia ciasteczek, można też użyć 6 tulejek do zdobienia... Również dzięki"aparaturze"domowe ciasteczka można przygotować bez zbędnego wysiłku:-)a wypieki będą oryginalne i niepowtarzalne;-) Tylko że....ciasto powinno mieć odpowiednią konsystencję aby maszynka mogła poradzić sobie z wyciśnięciem ciasta. Dlatego też szukałam odpowiedniego przepisu. Tyle na temat aparatury;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko rzeczywiście maszynka może być przydatna.Zadałam Ci pytanie ponieważ kiedyś kupiłam maszynkę do makaronu. Okazało się, mogła tylko pokroić. Żaden cud. x "B" miała transfuzję krwi. Jest świadoma.Cholernie to wszystko smutne:( Siadam w kącie i zamieniam sie w kamień.Tyle tylko mogę zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyna dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko mam ochotę i potrzebę wypić kawę.Dziękuję. x Dobrego dnia , pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś❤️ No pewnie,że Cię pocieszę. Mów mi zaraz kto Ci zalazł za skórę?? Będą bicze!!! Siadaj ze mną przy biurku mam tu kilka kolorowanek:-D odstresujemy się;-) Wczoraj byłam na Listy do M 2 Powiem szczerze,że pierwszą część oglądałam kilka razy i zawsze z uśmiechem na ustach i z przyjemnym dreszczykiem. Tej drugiej części nie chciałabym oglądać jeszcze raz. Imuś zostawiam Ci czekoladę z Mikołajkiem;-) Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Imuś ja też jestem w dole:( stawiam drabinę po niej wychodzimy z dołka. Damy radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Kochane jesteście ❤️👄 W tym przypadku chodzi o moją siostrę Próbuje wymóc na mnie wyjazd do Krakowa Mam prawo powiedzieć-NIE! ;) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brak mi słów:-( Nie będę rozpoczynała poniedziałku od przekleństw... Sobotnie i wczorajsze wpisy dopiero pokazały się. Ime no kamień z serca,nastraszyłaś mnie:-( Siostra ma rację;-) Globusiku widzę ,że też próbowałaś się dostać do wagonika... Powiedz co z B ? jest poprawa? Luna blondi czeka;-) Marysiu pozdrowienia na cały tydzień:-) Pa dziewczyny,lecę po mleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam poniedziałkowo. Jedyneczko dziękuję za kawusię i Mikołajka. Tak wczoraj próbowałam do Was napisać,,,nie dało się:( x Wyobraźcie sobie,że odwiedził mnie Mikołaj,Wizyta była ...... na bogato:) przyniósł mi telefon .Nazywam go ...telefon z poślizgiem, palec się ślizga po ekranie:D Rzeczywiście jestem zadowolona. Po woli opanowuję jego możliwości. Co by:D się nie pogubić internet odłożyłam na później. x Jedyneczko "B" miała drugi raz operację. Lekarze chcieli stwierdzić czy wszystkie naczynia krwionośne zostały zamknięte. cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
List dzielę na części w obawie ,że może pójść w eter. x Nie wiedzieli dlaczego nastąpił krwotok. Wszystko dla mnie jest dziwne. Na szczęście krwawienie ustąpiło.Chora nabiera sił. Operację wykonywali znajomi lekarze:( Bardzo mnie to wszystko przygnębiło. Żeby "wyjść" do ludzi wpadłam w wir pracy. Nic ,że niedziela.Bardzo dobrze sprzątało mi się kuchnię. Dzisiaj planuję dalszą walkę z syzyfami. x Imuś Jak dobrze,że się odezwałaś. Mam wrażenie ,że siostra chce abyście przyjechali na święta? Wiem,że w domu najlepiej ale warto jechać,co się źle zaczyna dobrze się kończy i będziecie zadowoleni. x Dobrego poniedziałku i do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Globusiku. Ale komóra wypas:-) Globusiku ja jeszcze się bronię,ale coś czuję,że dostanę pod choinkę i nie będzie zmiłuj:-D Cieszę się,że B dochodzi do zdrowia. Będzie dobrze. Spokojnego dnia i samych dobrych wieści;-) Do uzdrzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pisałam bo nie było widać postów ;) Globusiku Przyślij takiego Mikołaja do mnie :D Faktycznie na bogato ;) Ucz się teraz na nowym sprzęcie,co byś umiała wysłać mi smsa :D Jedyneczko Siostra nie ma racji ;) Podróż kosztuje,nie nasikamy przecież do baka ;) Poza tym... Siostra zabiera po świętach mamę do Kr a my mamy po nią pojechać Nie mam ochoty jechać przez całą Polskę,bo młodsza coś sobie wymyśliła :( Zabiera to niech odwozi :P Ja nie tańcuję jak mi zagrają :D Pozdrowionka dla Lunki i Marysi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Ime:-) Masz rację,siostra nie ma racji;-) Nie sikajcie do zbiornika:-D Jeśli dobrze zrozumiałam,to siostra ma przyjechać na święta i po świętach zabiera mamę? X Wiecie,że u mnie słońce dzisiaj świeci:-D Ale w dalszym ciągu wieje okrutnie.... Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Jedyneczko Dobrze zrozumiałaś :D Poza tym grudzień to dla nas czas większych wydatków Trzeba pracownikom coś włożyć do koperty.Wiadomo,prezenty dla najbliższych... Mam nadzieję,że w tym roku mój szanowny M nie wpadnie na pomysł szykowania Wigilii dla naszej ekipy ;) Com się w zeszłym roku nagotowała dla chłopaków,to moje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ime pamiętam;-) jak się narobiłaś. Taka moda na tego opłatka powstała... Naciągane to wszystko,a jeszcze często zakrapiana alkoholem:-( Nie praktykuję :-D Moja T za to i owszem. Przed Wigilią uczestniczy na trzech,czterech, spotkaniach opłatkowych, a w Wigilię siedzi sama w domu ,bo ona już była....na kilku... Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna33
Dzień dobry. Zapraszam na kawę. Jakoś nie mogę dotrzeć do wagonika. Zawsze od nowa muszę szukać tematu, mimo że dodaję do ulubionych. Nic, dotarłam, więc gotuję wodę na kawę. Zapraszam. Po powrocie z pracy, napiszę więcej! A tymczasem idę z piesa. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×