Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Globusiku witaj. Odbierałam wędzonki z wędzarni;-) Już wszystko załatwione...teraz wypisuję kartki świąteczne.Kartki sama robiłam;-) Studencik mój ostatni tydzień ma zajęcia,a potem wolne aż do 10 stycznia.Wczoraj jakoś tak mi za nim tęskno było,esemesowaliśmy do późnej pory wieczorowej:-D Ładnie w tym roku zalicza;-) A jak Twój studencik sobie radzi Globusiku?? X Śnieg nie stopniał,żeby tylko nie przyzwyczaić się do tej zimy:-D Gdzie pytam się !! nasze pozostałe kawoszki są??? Pochwalcie się co czynicie przed świętami;-) Do uzdrzeni.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka Dziękuję za czarny napój 👄 Też wysiorbię w pośpiechu ;) Mam panów w łazience! Dwóch...:O ...zakładają kamienny blat na szafki :D U mnie też pada śnieg :D Co by nie mówić,w mojej miejscowości zawsze jest najwięcej śniegu,największe mrozy i największy wiatr ;) Wszystko naj ;) Dobrego dnia babki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej wieczorową porą. x Kawoszki zapraszam na uroczyste oświetlenie choinki, już gotowa. Bardzo mi się podoba. Usiądziemy w kółeczku, przeniesiemy się w bajkowy świat❤️ zapraszam. x Jedyneczko wędzonki gotowe, co za smak!!!! moja lodówka również się zapełnia. Planuję do piątku kupić wsio:) od poniedziałku będzie taniec z garnkami.Niech tam lubię to:) Junior również przyjeżdża w piątek. Ile ma wolnego jeszcze nie wiem.Twierdzi ,że jest zadowolony i chyba tak jest bo przecież to daje się odczuć. x Imuś jaka szkoda ,że w tym roku jeszcze nie widziałam śniegu, wpadnę do Ciebie choćby po to żeby się w nim wytarzać:) No moja droga łazienka będzie jak cukiereczek. Już to wszystko widzę.Imuś jak będziesz ciut nerwowa walnij do mnie jednego kamienia:) x Ja tak gadu gadu a kot mnie ciągnie za nogawkę piżamki :) tak tak piżamki. Tak lubię . Przygotowana do spania mogę łazić do późnych godzin. W ten sposób odpoczywam. Jestem sową:) x Zastanawiam się czy czas zgasić światło w Wagonie??? a jeszcze nie oświetla nasze miejsce schadzek:) x Do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Przyszłam do wagonika trochę odpocząć :D Nabrać oddechu i dystansu ;) Jedyneczko Ałć! To bolało! :D :D :D Będziemy miały wspólnego guza :D A tak poważnie... Może i na bogato...ale pamiętam czasy,kiedy mieszkaliśmy w zimnie,grzybie aż po sufit :( Doceniam to,co teraz mam :D C...je jak koń albo hipcio jakiś :D Ostatnio zjadła u mnie dwa obiady,a jeszcze zięciowi wyjadała potem z talerza :D Było to podczas wizyty stolarza...i głośno mu zakomunikowałam,żeby się nie zdziwił,jak wyjdzie od nas z widelcem w tyłku :D :D :D Globusiku Siadam z Tobą i przenoszę się w bajkowy świat ❤️ Moja choinka też gotowa Zawsze ubierałam ją przed samym Bożym Narodzeniem ale obawiam się,że w tym roku bym nie wyrobiła ;) Do wieczerzy usiądzie nas 8 osób! W tym moi rodzice bo są sami i chcę ich gościć u siebie :D W śniegu się raczej nie wytarzasz bo jest go jak na lekarstwo Ponoć w pierwsze święto czeka nas prawdziwie świąteczna aura :D Też jestem sową :D Nie gaszę więc jeszcze światła,cobyśmy się odnalazły ;) Marysiu Ty nasz lekturkowy molku ❤️ Lunka Pewnie kawkę rano zaparzysz? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Udało się , choinka zabłysła. Zapraszam na krótką rozmowę przy kawie i choince. x Imuś Każdego roku choinkę ubieram wcześniej.Cieszę się nią teraz,po świętach już nie bo !!! to co miłe minęło. Wzmożony apetyt C to dobry znak. xx Jedyneczko wszystko przygotowane , przybywaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ,witam na kawie. Dziewczyny,mróz -8 Globusiku u mnie byś się wyturlała w śniegu:-) Ime:-D C będzie zaraz jak słoniątko;-) Globusiku choinkę masz piękną... Sorki ja tak szybko bo robota mnie goni. Pozdrawiam Was,dobrego dnia. X Nie przejmujcie się tym podszywem. Puste dzwony dzwonią najgłośniej.... Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Jedynko przecież jesteśmy strażakami. W tym wypadku chyba szkoda wody:) x powiadasz,że u Ciebie mogę zrobić orła na śniegu! więc wyruszę w drugim kierunku ...do Cię:D wytarzam się no i zaoszczędzę bo za jednym zamachem wypiorę paltocik:) x Miłego wieczoru przy choince lub przy herbatce. Do uzrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna33
Hej. Łapie kubek kawy i lecę. Uff już niedługo sobota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko , Lunka witajcie. ja też piję kawę szybko. Co za czasy:) gonitwa prawie jak na Służewcu:D x Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Znowu mam szlaban:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku coś znowu przeskrobała?? :-D Myję schody,ale mi się nie poddają:-( ślizgawica.Muszę stać w drzwiach szklanych i obserwować klientów;-) żeby któryś orła nie wywinął,bo będę miała biedę... X Zakupiłam już świeże ryby:tołpygę,dorsza,śledzie.Karpia dostałam. W sumie mam już wszystkie potrzebne produkty,nic tylko szykować się do stołu;-) No to nie przeszkadzam,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj wieczorem Jedyneczko. W końcu dotarłam na miejsce przeznaczenia:) no właśnie często mam karę:) Również zakupy za mną. Teraz tylko zaczarować aby skrzat zajął się kuchnią:) x Jutro na kawie nie będę.Mam dyżur !! będę pilnować Demona, Dejlę i Tygrysa:) x Do uzdrzeni aż w sobotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczornie się znowu witam No kołomyja u mnie taka,że szkoda gadać ;) Wczoraj byłam z córką w przychodni pracy w jednym mieście Dzisiaj u ginekologa w drugim ;) Samochód jej się zepsuł i robię za szofera :( Zrobiłam taką minkę bo pora była późna a mgła u nas taka,że 40 km na godzinę trzeba było jechać.Miejscami nie wiedziałam gdzie jestem ;) Jedyneczko Wpadnij i oceń moją łazienkę! :D Wymieniłabym jeszcze kabinę prysznicową ale nie można mieć wszystkiego ;) Globusiku Intrygujące to zoo ;) :D Zdradzisz kto jakiej rasy? Lunka Ja też czekam na sobotę :D Mogę poczekać z Tobą? Marysia Się zagubiła nam kochana...;) Już wiem kto zostanie babcią...albo dziadkiem! ;) :D Wiedziałam od początku :D Taka ze mnie wróżka ;) :D Miłego wieczoru i ranka bo pewnie nie zdążę wpaść na kawkę ;) Do uzdrzeni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Co to za zoo Globusiku;-) Zasiałaś ziarno ciekawości... To komu ja mam tą kawę zrobić :-( Imuś Tobie na noc nie będę,Luna pewnie już wyfrunęła.Marysia nie wiadomo kiedy wpadnie;-) Mgła jaką opisałaś Ime jest teraz u mnie. Jechałam rano do mamy,zerowa widoczność. Wczoraj był jeszcze mróz,a teraz wysoko na plusie. Ime niech zgadnę...chłopczyk??? :-D Dobrego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka Jedyneczko Mi mogłaś zrobić kawę :D Ale skoro Ty nie zrobiłaś,to poczęstuj się moją :D Zdążyłam już piec wyczyścić ;) Nie zgadłaś :D Dziewczynka :D To ja będę prawdziwą babcią :D Miłego...❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś cieszę się bardzo ,że nie zgadłam:-D Gratulacje❤️ Młodzi nie mają wyboru,muszą się cieszyć;-) Super.... Miało Cię nie być rano,to nie parzyłam...piję Twoją,pyszna. Dosypałam odrobinę cynamonu. Deszcz leje,nie mogę skupić się na robocie i ogólnie nic mi się nie chce. Wczoraj brat zapowiedział się na święta. Fajnie;-) O, może dzisiaj prezenty ładnie opakuję.Jak tam u Was z tymi sprawami? Mikołaja miało nie być,a będzie jak zwykle,na bogato:-D Zlustrowałam Imuś Twoją łazienkę;-) Może być... Pięknie:-D Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Dzięki za kawę. Pilnuję K. czasami wnuki. Byłam we wtorek z czwórką na ślizgawce. Do tego zakupy świąteczne. Ciągle brakuje czasu ! I idż tu człowieku na emeryturę:) Pozdrawiam serdecznie wszystkie kobietki. Obiecuję poprawę❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu witaj:-)Miło Cię widzieć;-) No tak... A mówią,że na emeryturze można robić co się chce :-D Z tego co piszesz,wnioskuję,że namiastkę zimy też miałaś.Ślizgawka zaliczona:-) Ale ogólnie dziewczyny,w tym roku zimy nie będzie!!! Pozdrawiam Cię Marysiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczornie, babki ;) Globusiku Jutro do nas wracasz więc myślę,że zaspokoisz naszą ciekawość ;) Jedyneczko U mnie na + od dwóch dni Dzisiaj było 10 stopni :O I dziękuję,nie zapeszając :D Im więcej przy stole tym weselej ;) Moi rodzice,córka i zięć też będą na Wigilii :D Ty moja koffana podglądaczko! ;) Marysiu Jak miło,że wpadłaś 👄 Ślizgawka! Zabierzesz mnie też następnym razem? :D Zabiorę łyżwy i narty biegowe...i sanki z kierownicą :D To co? Zabierzesz? ;) A gdzie Lunka? Luuuunaaa...odezwij się... :D Wstawiłam na fb filmik...tak trochę dla Was ;) Jak obejrzycie,to napiszę coś więcej :D Spokojnej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry,witajcie. Zapraszam na kawę. +10 stopni,u Was też??? Co to porobiło się:-( Imuś masz rację,im więcej ludzi przy stole ,tym weselej. Sami swoi u Ciebie:-) Wróciłam z zakupów i śmieję się:-) Udka z kurczaka 2,49.. Ludzie chyba nie śpią,tylko kolejki w sklepach tworzą... No cóż,święta tuż,tuż;-) Dobrego dnia koleżanki. Globusiku,opowiadaj:-) Luna ciekawa jestem co też zaplanowałaś na wolny dzień??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Poproszę kawy, duuużo kawy:) tak naprawdę to nie wiem co lepsze syzyfowe prace czy praca w zwierzyńcu:D Zaczynam opowieść:) Dwa niemieckie owczarki /silne jak tarpany/ i kotek dachowiec /dla niego nie ma przeszkód, zrobi co zaplanuje?/ Oto dorobek moich dzieci. Demon to wieloletni pies więc rozróby już za nim. Dejla skończyła rok wiadomo czas na głupstwa i chęć zabawy. Tygrys mimo lat wejdzie wszędzie :) Zwierzaki wyczuły moją słabość, więc robiły co chciały. Co parę minut wychodziły na ogród i wracały. Nie zdążyłam ich powycierać i znowu chciały wychodzić . OOOOO Matko Dziewczyny jaka to ciężka praca:D . Przyjechał Juniorek więc na jakiś czas mam spokój:) x Dzisiaj regeneruję siły. x Ime gratulacje dla Dzieci i Dziadków:) x Mam nadzieję ,że poczta nie zawiedzie.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×