Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Globusiku:-) Odskocznię miałaś od dnia codziennego:-) Tak sobie myślę co by powiedział Twój Pusio,gdyby wiedział?:-D X Dziewczyny,fajny przepis na :szybkie,smaczne,domowe;-) Szyszki krówkowe z płatków kukurydzianych 250g krówek 100g masła 120g płatków kukurydzianych -roztopić masło i krówki w większym garnku,dodać płatki -przełożyć masę do większej miski,odrobinę przestudzić -moczyć ręce w zimnej wodzie i formować kuleczki z masy -pozostawić do ostygnięcia co najmniej z godzinę. I już:-) wyglądają pięknie;-)Ponoć bardzo smaczne;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
miłej niedzieli. Już dość smakołyków:) nie szalejcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
nie słuchacie mnie:( o tej godzinie jesteście padnięte , ja też:) x Lunka Masz dzisiaj dzień świąteczny!!! składam Ci serdeczne życzenia. Wszystkiego dobrego i pomyślności na każdy dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria59
Dobry wieczór. Byłam dziś na jarmarku bożonarodzeniowym. Kupiłam strucel makowy z Wilna. Jedno ciasto mniej do pieczenia. Wypiłam grzańca i słuchałam kolęd. Pięknie śpieawy dziecięce zespoły. Pózniej lepiłam pierogi. O mamo! trzy godziny zeszło:) Ale już zamrożone , jedno z głowy. W piwnicy stoi srebrny świerk. Dziewczyny , święta już czuć:) X A jak u Was? Ime na ślizgawkę zapraszam , jak mróz dopisze. Zresztą będę spędzać wigilię u córki, w jej nowym domu za Kartuzami. A tam las dookoła. Dobrej nocy kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie. Pijmy kawę bo grudniowa niebawem się skończy. x Marylko zapowiadają się miłe święta. Szkoda,że nie ma śniegu. Ośnieżone drzewa to dopiero bajkowy świat. x Dzisiejszy dzień mam wypełniony po brzegi:( x Dobrego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babki :D Marysiu No jak to za Kartuzami :O Mam rzut beretem do Kartuz :D A zdradzisz nazwę miejscowości? No to się nie poślizgamy razem bo święta na Kaszubach mają być deszczowe i ciepłe :( Resztę Pań pozdrawiam i ...lecę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna33
Dzień dobry. Stoliczku nakryj się. Kawka gotowa. Jak idą wam przygotowania do świąt? Ja na razie bigos nastawialam. Reszta w środę bo mam już wolne. Imus babciu,gratuluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam miło:-) Luna dzięki;-) Przygotowania do przodu,właściwie skończyłam. Wczoraj byłam u kosmetyczki,dzisiaj fryzjer,to tak przy okazji świąt:-) Też się zastanawiałam nad ugotowaniem bigosu, ale chyba zrezygnuję,bo to by było już na ilość,a potem marnuje się... Strasznie wieje i leje... Pozdrawiam Was .Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień doberek. Dzięki za napój. Lunka tym razem nie robię bigosu. x Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry.Witajcie na kawie. Zapraszam kawoszki;-) Żyjecie??? Dzisiaj nigdzie nie wychodzę,nie mogę patrzeć na te kolejki w sklepach.... Dobrego dnia koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha,ha ....starszy S opowiedział mi swój sen. Śniło mu się,że "Sam Prezes" (ten prezes) był u nas na wigilii:-D Politycznie nawet w snach;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane koleżanki :-) Jutro już nie zajrzę więc: Przyjmijcie ode mnie życzenia. Życzę Wam wielu szczęśliwych chwil w gronie najbliższych Radosnych Świąt Bożego Narodzenia. ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna33
Hej kobietki moje! Jestem w ferworze gotowania,! Korzystając z małej przerwy, chcę złożyć wam serdeczne życzenia Zdrowia bo to najważniejsze, spokoju ducha, radości , mniej problemów i spełnienia marzeń! Pozdrawiam was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
24 grudzień 2015 rok. x na święta i każdy dzień życzę wam wszystkiego dobrego. serdecznej atmosfery przy wigilijnym stole, abyście miały poczucie świadomości,że jesteście przez wszystkich kochane❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
...........Jezusie,Jezusie pozostały plamy na obrusie, trza je prać....... po kilkudniowych świętach pozostają nie tylko plamy:) x Chętne Koleżanki zapraszam na spacer. x Dobrego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
poczta jeszcze świętuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
xxxxxxxxxxxxxxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Święta , święta i po świętach. I dobrze, koniec jedzenia:) Ime , byłam w Łapalicach. Spacery po lesie udane, chociaż w błocie. Jutro 8 .oo - praca. Pozdrawiam dziewczyny. Mam nadzieję, że wszystkie w dobrym zdrowiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po świętach Globusiku Masz jeszcze buty na nogach? ;) Chodź,idziemy się przejść :D Marysiu W Łapalicach zamawiałam mój kamienny blat do łazienki :D Cieszę się,że fajnie spędziłaś święta :D Jedyneczko Ha! Teraz moja kolej...;) Gdzieżeś? Lunka Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie co ja widzę :) powolutku wstajemy od świątecznych stołów. Czas wypić codzienną kawę w Wagoniku. x Ime nie mogłam znaleźć drugiego buta:) dlatego nie poszłyśmy na spacer:) x Marylko Powiadasz,że dzisiaj już dzień pracy.Ja chętnie zabiorę się za syzyfy. x Jedyneczko hop hop wstawaj!!!!! x lunka już po świętach, wstawaj!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tużem;-) Wreszcie:-) Witajcie... Globusiku zasiadam na swoim starym miejscu i dziękuję Ci za kawkę. Wczoraj była u mnie śnieżyca,potem lał deszcz. Dzisiaj wysoko na plusie. Pralka już wiruje,wracamy do normalności:-) A ja dodatkowo mam koniec miesiąca:-D Święta spędziliśmy bardzo miło,tylko ten wczorajszy wolny dzień nie był już potrzebny.Za długo:-(a dzisiaj mnie plecy bolą od leżakowania. Do kawki stawiam sękacza,jak zwykle pyszny... Ja nie przejadłam się,wszystko było z umiarem;-) Dobrego dnia kochane Wdepnę w między czasie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyneczko Tużem ;) Ha ha ha...dobre! :D Od jutra pogoda na minusie,podejrzewam,że u Ciebie też ;) Również się nie przejadłam ;) W przedświątecznym ferworze ubyło mi 3 kg i niech tak już zostanie :D Globusiku Trzeba był wołać,pożyczyłabym Ci swojego buta :D Wyglądałabyś oryginalnie ;) Marysiu Miłego pracusiowania ;) Lunka Gdzie żeś Ty teraz? ;) Jutro mamy kolędę Pasuje bo w środę wybywamy Jednak zdecydowaliśmy się na wyjazd do siostry,choć mama dzisiaj zadzwoniła,że nie pojedzie...chyba Szczerze mówiąc też mi się nie chce :( Zobaczymy jak to wyjdzie... Do uzdrzeni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś hejka:-) Więc jednak podróż się klaruje... W sumie Nowy Rok i Sylwka spędzilibyście w WM Krakowie?? Ja tradycyjnie na kanapie w DP(duży pokój)i może telewizor włączę??? ...muszę się pochwalić prezentami od Mikołaja:-D Otóż najfajniejszy: bilet do Opery B. na Upiór w operze 17 stycznia. A u Was jak tam?? Mikołaj był??? Wigilię spędziłam z M i synami,było bardzo miło. Na pierwszy dzień Świąt przyjechał brat z rodziną i było wesoło. Drugiego dnia nie pamiętam:-D nudy,leżakowanie i niezbyt ciekawa książka,do której na siłę chciałam się przekonać. Dzisiaj wreszcie w pracy;-) I powiem Wam,że ludzie przychodzą... deszcz nadal leje.... Ponoć mają być mrozy,także Ime będziemy rzucać się śnieżkami;-) Luna jak tam u Ciebie? Gości miałaś,czy byłaś? Marysia świątecznie deptała ścieżki,a Ty Globusiku,u Ciebie,czy w gościach?Czy w tę i we w tę?? Pozdrawiam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Jedyneczko Niby się coś klaruje Pojechałam do mamy wkurzona na maxa ;) To ja specjalnie to dla niej wszystko organizuję a ona sobie powie-NIE Fajne prezenty dostałaś :D Ja między innymi,dostałam karnet do kosmetyczki Teraz jestem zmuszona go wykorzystać ;) Miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witam Was z kawką;-) Zapraszam.Mróz -8 idę odczuć go na własnej skórze;-) Imuś Ty też dostałaś fajny prezent:-) Identycznym obdarowałam "synową" połowę już wykorzystała:-D To idę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. x Jedyneczko dzięki,że mnie obudziłaś i za kawusie. Powiadasz,że masz - 8 st. Ja mam 0 . Musze się dobrze ubrać przed wyjściem na choding:) Znajoma mnie ciągnie do Galerii na wyprzedaż. Opieram się jak mogę.Nie lubię wyprzedaży!!!! Zobaczymy kto zwycięży. Wczoraj zmagałam z poświątecznymi syzyfami. U Ciebie koniec miesiąca i koniec roku tyż. Trzeba go odpowiednio zakończyć:) x Imus jednak dobro serca zwyciężyło. Chcesz siostrze zrobić przyjemność i planujesz podróż. Wiesz co??? Mamie się nie dziwię,że woli być w domu. Dostałaś fajny prezent. Relaks przed Tobą .Zakończ rok pełen wydarzeń relaksem.Ja miedzy innymi dostałam narzutę na łóżko w kolorze złotym.O kocie Mikołaj też pamiętał.Przyniósł mu myszkę której się boi:) x Marylko jak Ci minął dzień w pracy???? x Lunka czy Ty zabłądziłaś???? tu jesteśmy :) hop hop!!! x Dobrego dnia , do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku,witaj:-) Uśmiałam się z prezentu dla kota:-) Boi się myszki:-D Globusiku w galeriach gorąco,na podwórku zimno,ubieraj się na cebulkę:-) Czy B czuje się już lepiej??? Miłego dnia Globusiku,może coś fajnego wypatrzysz na wyprzedaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Jedyna Tak "B" czuje się duuuzo lepiej. Zagrożenie minęło. Na szczęście. U mnie 0 ale zauważył że wieje wiatr. Ale co tam dam radę. W Galerii /jeśli pójdę/ usiądę przy kawie , a kto chce niech gania:D. Milego dnia hejka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×