Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Hejka Jedyneczko Wydaje Ci się ;) Napisałam to na telefonie i stąd taki mały uśmieszek... Trochę mi rzeczywiście smutno bo Globusika jeszcze nie ma :( Dzisiaj był kurier ale z prawdziwie zamówionym towarem Kupiłam wnuczce łóżeczko turystyczne,żeby miała gdzie spać u nas :D Ma ful wypas :D Zabawki,moskitierę,przewijak i interaktywny miś ;) Już była przymiarka bo C nie mogła się doczekać :D To łóżeczko służy także jako kołyska ;) Super zakup bo można to złożyć i wozić gdzie się tylko chce :D Marysiu Globusiku Odezwij się w końcu :( Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam się z Wami. Ostatnie dni piłam kawę gorzką jak piołun , kwaśną jak ocet. Dzisiejsza jest smaczna taka jak dawniej. Zapraszam Was do towarzystwa. x Staram się wejść na domową orbitę , troszkę ciężko. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Nie mogę się dostać do klubiku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto było się zmęczyć:-) Globusiku witaj❤️ Wreszcie kawa smakuje jak powinna;-) Jesteś już z nami,bardzo się cieszę. Szlaban otwarty,pisz... X Imuś rzeczywiście wypasione łóżeczko:-D Cudeńka teraz wymyślają dzieciom...i słusznie,gospodarka się kręci i wszyscy zadowoleni;-) Piszę dzisiaj faktury,koniec miesiąca, ale z przyjemnością i z doskoku będę zaglądała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz mogę pisać normalnie bo na telefonie to się wkurzam ;) Globusiku Masz rację...Teraz,kiedy tu jesteś,kawa smakuje o wiele lepiej :D Mam nadzieję,że przed nami jeszcze dużo takich dni... Ostatni dzień wakacji Jutro pierwszy dzwonek Muszę zawlec Juniora do fryzjera,bo wygląda jak dzik Do uzdrzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po wiadomości od Ciebie Imuś był to najgorszy dzień w moim życiu. Po drugiej Twojej wiadomości uznaję,że: JEST TO NAJPIĘKNIEJSZY DZIEŃ W MOIM ŻYCIU!! Globusiku stawiasz:-D ❤️ ❤️ ❤️ Imuś 👄 Bożesz,powietrze ze mnie zeszło;-) :-D Globusiku👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Napisalam do Was @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyneczko He he :D Masz rację... Globusik stawia! :D Ze mnie nie tylko powietrze zeszło ;) Globusiku Mój M bardzo się przejął tymi wieściami... Jeszcze wczoraj planowaliśmy jak wyskrobać czas,żeby jak najszybciej Ciebie zobaczyć ;) Teraz zaplanujemy na spokojnie :D Bądźcie zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Babeczki napisałam do Was @. Poczytajcie przy kawie. Jest gotowa, zapraszam. Stawiam dzisiaj ale coś mocniejszego. Musimy zgładzić tego robaka:) x Zapowiada się słoneczny i ciepły dzień. Muszę wyjść po zakupy i zapełnić lodówkę. x Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Imuś dziękuję za Wasze plany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Globusiku dziękuję za kawkę. Smakuje wybornie,jak zwykle;-) Jak to dobrze,że ja nie muszę iść do szkoły:-D Globusiku to prawda,Imuś kombinowała;-) co zrobić,aby jak najszybciej do Ciebie wpaść. Zgadzam się,że teraz można sobie na spokojnie zaplanować. Imuś Ty jeszcze masz dzieciaka szkolnego;-) Co tam,jak tam? Junior gotowy do szkoły? Dobrego dnia dziewczyny. Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Jedyneczko Junior właśnie poszedł na autobus :) III gimnazjum Globusiku Wyspałaś się trochę? Nie dziękuj, na razie nie ma za co Jak mi dzisiaj kawa smakuje... Jak nigdy :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Imuś:-) Niech się szczęści Juniorowi... Dzisiaj spokojniejszy dzień się zapowiada. Nie spodziewam się tłumów ,planuję więc dzień;-) P dzisiaj zwiedza Rzym. Wcześniej był w Neapolu,wrażenia niesamowite. Lecę na prawdziwą pocztę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Jedyneczko P przynajmniej coś zobaczy,ja jeszcze nigdy nie byłam za granicą :( A teraz takie czasy,że strach się bać ;) Globusiku Ale widoku z okna to Ty nie masz ładnego...;) Masz luk na garaże? ;) Tam gdzie mieszkałaś poprzednio był ładniejszy,co nie? ;) Milusiego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Imuś:-) Nie przywitałam się z Tobą dzisiaj. Internetu nie było...Imuś jeszcze wszystko przed Tobą;-) Wymarz sobie podróż,pogadaj z dyrekcją,zapełnij swoją skarbonkę;-)Masz ją jeszcze??? i w drogę:-D X A co ty Globusika podglądasz:-D Domyślam się,żeś w lornetkę luknęła;-) taką na kółkach... Piękny,słoneczny dzień dzisiaj. Przyjrzałam się mapie pogody i widzę,że wrzesień będzie piękny. Kupiłam piękne wrzosy.Cięte zdobią moje biurko,a doniczkowe zawiozę na Rodos. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyneczko Jesteś dzisiaj w tak dobrym humorze,że przywitałaś się ze mną dwa razy! :D Ciebie też podglądnęłam,nie bój żaby :D :D :D Mapa google to fajna rzecz ;) Mnie na niej nie znajdziecie bo mieszkam za lasem :D Świnkę mam a jak :D Tylko ostatnio jakoś mało do niej wrzucam... Wrzosy też kupiłam Fioletowe i zielono-różowe :D Na balkonie stoją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedziałam,że jeździsz z kamerką:-D No masz rację Imuś,zakręcona dzisiaj strasznie jestem. Miłego popołudnia... Imuś 5 września świętujecie??? Zleciało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świętujemy w niedzielę :) W następną teściowa ma urodziny a my 23 rocznicę ślubu No i dlatego nie możemy w te obydwie niedziele pojechać do Globusika :( Chyba, że M dostanie wezwanie do dachu bo pracował niedaleko Globuska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie. Jestem na kawie. Czekam na Was. x Spalam kamiennym snem. Mózg jeszcze mam zaspany:) x A teraz moje drogie biorę się za Was. Ładnie to tak!!!!!! uknułyście spisek :) i udało się Wam:)Ja nic nie winowata a tu taki @ od Jedyneczki. Stanęły mi łzy w oczach i jednocześnie uśmiech na moim ...licu:) Dobrych bardzo dobrych ludzi jest cala masa. Nie widać ich bo w jeszcze większej masie nienawistnych giną. Do tych pierwszych należycie Wy.Dziękuję Wam z całego serca.Po prostu nie potrafię wyrazić słowami podziękowania. Jedyneczko będę się stosować do zaleceń. Imuś kochanie ja w tych garażach szukam Pokemonów:D Przed sobą masz uroczystości będę się z Wami radować. x Jedyneczko Twój studencik czas wakacji kończy przyjemnościami. Fajnie. Mój Juniorek był w Danii. Dobra wiadomość,że rozstał się z dziewczyną. Dla całej rodziny ulga:D. Po maleńku przygotowuje się do wyjazdu.Stancję ma tą samą. O jej kończy mi się kawa. Nic to niedługo zrobię drugą:) x Imuś przed nami spotkanie , fajnie, fajnie , fajnie. x Babki w domu wokół mam syzyfy dzisiaj je przegonię. x Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×