Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Witajcie Pisałam wcześniej ale poszło w eter chyba ;) Jedyneczko Ty chyba rzeczywiście jeszcze śpisz :D Wpis Globusika jest z wczoraj :D Junior...Charakter mu się nie zmienił,dalej uparty jak osioł ;) Reszta bez zmian Globusiku Co tam? Wpadnij i odsapnij chwilkę ;) Marysiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Imuś:-D Z przyzwyczajenia;-) Śpię dalej... Stawiam kawę!!!! Zamówiłam dzisiaj odkurzacz akumulatorowy ręczny bez akumulatora i ładowarki.Litowo jonowy...Boscha...cena przyzwoita,poprosiłam o fakturę,będzie warsztatowy;-) Rzuć mi jednego pomidora;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria59
Dobrego dnia kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyneczko Pomidora nie rzucę Ci bo mogłabyś się zatruć :( Pryskałam je wczoraj na szarą pleśń Nie chciałam ale byłam zmuszona bo wszystkie by szlag trafił Muszę luknąć co tam zakupiłaś ;) Marysiu Witaj Szybko wpadłaś i wypadłaś :( Globusiku Co z Tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Kawa i ja jestem gotowa na spotkanie. x Wczoraj opisałam wydarzenia z całego dnia .Niestety post nie doszedł:(. Otóż prawie cały dzień byłam z B. Badania kontrolne wypadły bardzo dobrze. Po trzech dniach w domu poprawa zdrowia idzie milowymi krokami. Uskrzydliło ją to bardzo. Ja też sie cieszę. x Jedyneczko muszę poczytać co za cudeńko kupiłaś? x Imuś jestem :) przy kawie rozkręcam się i planuję dzisiejszy dzień. x Marylko ale jesteś małomówna.:) x Do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Witaj Globusiku,dzięki za kawkę:-) Bardzo się cieszę,że B lepiej się czuje. Globusiku cały czas myślę,czy to ta B o której myślę??? Imuś ponoć bez oprysków teraz nie da się nic wyhodować. U mnie w każdej śliwce siedzi gościówa:-( Drzewka nie opryskiwałam,bo nie mam o tym pojęcia,kiedy,co i jak... Mam nadzieję,że uratujesz pomidory i wtedy dasz mi jednym w łeb:-D Zapowiada się ładny dzień.Wyspana i gotowa zasiadam do roboty. Do uzdrzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z językiem na plecach,melduję się spóźniona na kawce Globusiku Oby tak dalej z B. :D Zdrowia i siły Wam życzę ❤️ Jedyneczko No w łeb to Ci nie dam :O Co najwyżej,mogę poczęstować pomidorkiem ;) Jest ich na prawdę dużo :D W niedzielę przeorałam sobie łepetynę takim metalowym uchwytem do otwierania okien w szklarni :( Krew się polała...;) Chciałam farbować włosy,no i teraz nie mogę :( Musi się to najpierw zagoić Marysiu Miłego dnia babki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Imuś obie zerwałyśmy się z łóżek raniutko.Już w nocy myślałam o kawie zaparzonej przez Ciebie. Dzięki:) x U mnie chłodny poranek /9 st/ i mgła. Dokładnie widzę bo wczoraj umyłam okna. Uwolniłam się od myśli. x Jedyneczko to zbieg okoliczności , prawie wszystkie koleżanki mają imiona zaczynające się na B:). x Ime jeżeli rozwaliłaś głowę idź do lekarza. Może potrzebny jest zastrzyk przeciw tężcowi. x Przede mną dzień wypełniony .Rano idę do B. Później do okulisty.Nie wiem o której ściągnę do domu. x Miłego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Imuś kawka pyszna i Twój widok rannym świtem przemiły;-) Cóż Cię zmusiło do wczesnej pobudki? Ja zaspałam...Deszcz lał całą noc... X Globusiku rozumiem;-)koleżanki na B;-) Co słyszę w radiu?? Kurski zostaje:-( Dobrego dnia koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem Jedyneczko Dziękuję za komplement 👄 Często tak mam,że budzę się nad ranem i już zasnąć nie mogę To po co leżeć w łóżku po próżnicy jak w domu i nie tylko jest tyle roboty ;) Junior ma gości z Gdańska,przyjechało jego kuzynostwo Ale przebywają u babci na dole.Raptem 5 osób ;) Przynajmniej ma towarzystwo i nie łazi za mną ze słynnym ględzeniem-NUDZIIII MI SIĘĘĘĘĘ :D Mają wielką trampolinę,wielki basen,w piłkę grają... Może Junior zdąży schudnąć przed pójściem do szkoły? ;) :D Do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Wstawajcie i witajcie:) czujecie zapach kawy? gotowa! zapraszam. x Jedyneczko nie lubię wstawać z opóźnieniem. Dezorganizuje mi to dzień. Nie znaczy,że wyskakuję z łóżka chętnie. Tak źle i tak nie dobrze:D tak ze mną jest. U mnie wczoraj była mżawka. Bez względu na pogodę idę do fryzjera. Jedynko o Kurskim usłyszałam i się pogubiłam , myślałam,że to żart. To jednak prawda:( x Ime zostaw ogród ,szklarnię i siadaj z nami. Oby dopisała pogoda Juniorkowi i gościom.Pięć osób to nie małe zamieszanie:) x Dobrego dnia i do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czujemy,czujemy;-) Witaj Globusiku,dzięki zasiadam... Imuś Wczoraj przecierałam szlaki,chciałam się Wam pożalić, ale szlaban był ciągle zamknięty:-( Wczorajszy dzień,masakra:-( Najpierw spotkanie całkiem przypadkowe,pod sklepem z niemiecką siostrą mojego M,upokorzyła mnie okropnie, do końca dnia miałam okropny ból brzucha... Przed południem P rozwalił nogę,przestawiając przyczepę.Duża otwarta rana.....6 godzin w oczekiwaniu na lekarza na SORZE. Lekarz zszył mu ranę,dostał skierowanie do chirurga na dzisiaj,a na karcie informacyjnej pisze : uraz przedramienia z otwartą raną:-( Toż to noga!!! zauważyłam wpis dopiero w domu...Zobaczymy co z tego dzisiaj wyniknie. X Starszy S dowiedziawszy się jaka nieprzyjemność mnie spotkała od niemców,poszedł ich rozliczyć:-D Zrobił im taką jazdę;-)sądzę,że nie ośmielą się już mnie zaczepiać i atakować. Wojna!!! Pozdrawiam Was kochane,dzięki,że mnie wysłuchałyście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ta znów tworzy w kilku osobach,porąbana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz na spokojnie mogę pisać ;) Jedyneczko Nie,nie...spokojnie ;) Wnuczka wyciąga mnie na zakupy i musiałam podgonić robotę :D Czegoś tu nie rozumiem... Nikt nie ma prawa nas upokarzać Ja przynajmniej bym sobie nie dała! No co za tupet!!! Masz wspaniałego S ❤️ A tak w ogóle o co poszło tej pani? ;) No jak lekarz myli nogę z przedramieniem,to ja już słów nie mam Ale podobnie miała C z wnuczką...wnuczka w ciągu dwóch dni,przybrała aż 2 kg :D :D :D I została chłopcem :D Globusiku Do szklarni i tak muszę iść... W związku z pogodą,otwieram,zamykam,otwieram zamykam :D Wnuczka przybyła :D Do uzdrzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Imuś:-D Musisz słuchać się wnuczki,chociaż z chaty Cię wyciągnie:-D Głodomor z niej,po kim to? Na pewno nie po babci;-) X Pytasz o co poszło??? Jakim prawem mój M,a jej brat remontuje DOM bez ich wiedzy??? -bo gnije?-odpowiadam... i zaczęło się...ona nawija z prędkością światła,taka wada wrodzona:-D myślałam,że rozmowa nasza będzie merytoryczna ale ona uderzyła w najbardziej czuły punkt,moją rodzinę....i nie miało to nic wspólnego z remontem. Wyłudziła od ojca część domu,nie interesuje się nim tak samo jak i ojcem....zabrania ojcu na wizyty u urologa,twierdzi,że on i tak niedługo umrze.Mówi mu to prosto w twarz:-( Oczywiście my go wozimy do tego lekarza... Teraz przyjechała przy okazji wesela w sobotę... Do mojego S powiedziała,że nic z tego nie ma,że on jest jej bratankiem.... na odchodne powiedziałam jej coś bardzo brzydkiego:-( X Do chirurga P dzisiaj się nie dostał.Limit,tylko 40 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam swoją nową zabawkę;-) Odkurzacz bezprzewodowy... Zabaweczka piękna,ale.... gapa ze mnie za szybko czytałam i nie doczytałam się:-( Akumulator i ładowarkę,należy dokupić oddzielnie:-( wartość odkurzacza.... Zastanawiam się ,czy go zostawię.Do głowy by mi nie przyszło,że należy oddzielnie osprzęt dokupić. To tyle;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Jedyneczko No tak mi coś dziwnie było,że kupiłaś odkurzacz bez akumulatora :D I co teraz zrobisz? Mój kosztował przeszło 500 zł i ma już wszystko,nawet trzy szczotki ;) Co do Twojej bratowej... Jak ja "uwielbiam" takich ludzi Takowych omijam szerokim łukiem...a mam w rodzinie również nietypowe,nieuleczalne przypadki ;) Ale stwierdzeniem,że tata i tak niedługo umrze to przebiła wszystkich! A ona zna datę swojej śmierci? ;) Bo nigdy nie wiadomo kiedy i gdzie... A najlepsze jest to,że w mogile będziemy wszyscy równi ;) Ja tam nigdy nikomu źle nie życzę ale tej pani,przydałby się kop w cztery litery P niech nie zwleka z chirurgiem,żeby mu się rana nie paprała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie . Co za dzień:(:( ja również dostałam po nosie ha ha ..... służ panu wiernie a on Ci pierdnie:D Nie mam sil nawet pisać. Jeśli znajdę chwilkę czasu napiszę Wam @. x Jedyneczko P wcześniej miał takie kłopoty z nogą..... pamiętam. Teraz ponowny kłopot.:( Bardzo Ci współczuję. Może tym razem będzie się goić łatwiej. Co do siostruni to bądź strażakiem ......olej!!!!!!!! i tyle. Gratuluję K , postąpił jak prawdziwy mężczyzna. x Imuś Wnusia mała "spryciarka" wie ,że Babcia niczego nie odmówi. x Dziewczyny na pocieszenie siebie mam ostrzyżoną głowę i co ważne tak jak chciałam. Umyłam również okna / we wtorek/ wszystko widzę , jest w domu milutko. x Trzymajmy się Babki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko zarejestruj i wpadnij na kawę. x U mnie ciemno , pada spokojny deszcz. x Ime nie musisz podlewać ogrodu:) czas na kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z powrotem. Witaj Globusiku.15 numerek dostałam:-) Przewidywana godz. 10,30. Jest limit,40 osób... Ludzie od 5 rano zajmują kolejkę.Przesada,sami je tworzą:-( Tak Globusiku, to ta sama noga...nic złego się nie dzieje.Rana zszyta...a dzisiaj powie doktor,kiedy zdjęcie szwów. Globusiku bo to tak właśnie jest jak w twoim powiedzonku:-D Nadgorliwość gorsza od faszyzmu;-) Imuś domówiłam ładowarkę i akumulator.Taki ładny ten odkurzacz,nie rezygnuję:-) Jego pierwszą zaletą jest to,że jest bardzo lekki. Ma 3 ssawki i rurę przedłużającą. Co tam u Ciebie? Jak goście się sprawują? Wpadaj;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×