Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Jedyneczko Płoną mi policzki,tak mi wstyd :( ...ale szczerze mówiąc...mam to ;) Fajny ten Twój odkurzacz :D Ja jestem też ze swojego zadowolona :) Goście są grzeczni ;) To siostra M z mężem i trójką dzieci Ich najstarsza to nasza chrześniaczka a szwagier to chrzestny naszego Juniora :D Globusiku Nie myję okien bo ciągle pada :( Dzisiaj dosłownie leje od nocy... Pisz tego @ bo zżera mnie ciekawość ;) Wnuczka to rzeczywiście mała spryciara :D Ma humorki,raz się śmieje i próbuje gaworzyć a za chwilę łe łe łe ;) :D Marysiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś cieszę się,że masz to...:-D Odpoczywaj kiedy możesz. U mnie zaś upał;-) 32 Chłopaki jutro idą na wesele,a my z M za tydzień. Wczoraj kupiliśmy wspólnie z M(co bardzo rzadko się zdarza) garnitur slim.Zakupy trwały 7 minut:-D W biegu chciałam jeszcze chwycić koszulę i krawat,ale nie dał się Pani była zszokowana;-) zmierzył tylko marynarkę. Na szczęście spodnie jak ulał,nic nie trzeba przerabiać. Cztery garnitury mam na zbyciu;-) P już wrócił,za 10 dni na zdjęcie szwów. Pa Imuś,dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. No dobra:) pozwalam Wam pospać dłużej.Przy sobocie po robocie więc róbta co chceta:) Kawa zaparzona i czeka.Wczoraj wieczorem nie mogłam otworzyć drzwi a chciałam napisać:( x Jedyneczko Twój Men kocha robić zakupy:) wiem coś na ten temat. Powiem Ci że siedem minut to rekord zakupowy. Dobrze,że nie ma poprawek.Dodatki to mały Pikuś ,kupisz sama. x Ime Malutka wiek jak walczyć o swoje:) w końcu jest najważniejszą w rodzinie. x Miłego weekendu życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Globusiku:-) Piję z Tobą kawkę,dzięki. Ciężko było się obudzić,ale jestem już na nogach, po zakupach w Geesie;-) Wczoraj ciężki dzień przy takim upale,noc również gorąca, nad ranem ulewa.Chwila odpoczynku od upałów. Za to komary,wstrętne,bezczelne krwiopijcy:-( Są wszędzie,nawet pod moim biurkiem,nogi mam w ranach. Wczoraj pokropiłam olejkiem antymoskito powierzchnię pod biurkiem,na biurko i w okolicach.... I wiecie co??? Musiałam się wynieść ze stanowiska,tak śmierdziało :-D Jeszcze dzisiaj czuję ten wstrętny zapach,a komary są:-( i gryząca meszka:-( Dobrego dnia Globusiku,Tobie również Imuś wpadnij na łyczka;-) Do uzdrzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Komendant straży pożarnej zjawia się w remizie. Wolnym krokiem idzie korytarzem do swojego gabinetu. Siada za biurkiem, powoli wypija kawę, przeciąga się, ziewa, nie spiesząc się włącza megafon i mówi: - No, chłopaki, zbierać się! Jest robota! Pali się urząd skarbowy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry wieczór Pseplasam za nieobecność...;) Globusiku Masz rację,ogrodu nie muszę podlewać ale za to pomidory chcą nadal pić :) Beczki przepełnione,trawa rośnie jak szalona ;) Goście pojechali do domu bo ciągle pada Byliśmy wczoraj z M w Gdańsku Najpierw u klienta,potem w banku,następnie na Jarmarku Dominikańskim a potem...no dobra,już kończę :D 7 godzin w mieście! Mam wrażenie,że na Kaszuby zjechali wszyscy z Polski a i dużo zagraniczniaków ;) Tłoczno jak jasna...ekhm...no tego...;) Wszędzie korki a na autostradzie jedzie się wolniej niż po polnych drogach Jedyneczko Ale Ty masz dooobrzeeee :) Ja swojemu sama kupuję ciuchy i zawsze trafiam z rozmiarem Gdy M sam sobie kupuje(ciuchy robocze :D) to zawsze za krótkie i za duże :D Ha ha ha...Jedyneczko Toś sobie nasmrodziła :D :D :D Ale faktycznie...Tego lata komarów jak mrówków ;) A wiesz co jest dobre na komary,meszki i kleszcze? Łykanie witamin B complex Te małe smrody nie lubią zapachu skóry,wydzielanego przez tą witaminę ;) Łykam i polecam :) He,nadaję się do reklamy :D Mieliśmy jutro jechać nad morze z dzidziochem ;) Pada... Kino z Juniorem? Miłej niedzieli,kofffane ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Kawa już zaparzona,szlaban w górze;-) Wpadajcie. Idę zaraz do fryzjera,może tym razem uda się uzyskać to co chcę. Imuś sposób z wit. B znany....ale Wiesz jaka to fatyga łyknąć pigułę? bynajmniej ja z tym mam problem:-D Dobrego dnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie. Dzięki za kawę , bardzo jej potrzebuję.Jestem zaspana i mam spowolnione ruchy:) x Jedyneczko ale fajny sposób na otwarcie bramki. Już się .......odcięło....:) Wyobraź sobie,że u mnie nie ma komarów. Ja przynajmniej nie widzę i żaden mnie nie ciapnął.Oby tak dalej. x Imus tak to prawda, w okół się mówi,ze na Kaszubach jest dużo turystów. Tereny piękne więc warto tam jechać. Odnoszę wrażenie że w tym roku znacznie mniej było wyjazdów za granicę. No cóż najbezpieczniej jest w naszym kraju. x Pierwsza kawa nie poderwała mnie do życia. Robię dolewkę. x Do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Jedyneczko No coś Ty,pigułki jednej,takiej malutkiej nie dasz rady łyknąć? :D Ja mam wprawę bo codziennie rano muszę na brak tarczycy ;) Miłego fryzurowania ;) :D Globusiku Gdzie obiecany @? ;) :D Dzisiaj uczyłam się robić przelewy internetowe :D Nasz bank dopiero teraz zrobił taką możliwość I...w głowie mi się kręci od tych cyferek :O Kino zaliczone wczoraj Oczywiście nowa wersja Epoki lodowcowej ;) Fajny film,można się pośmiać :D Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Imuś:-) Super sprawa z Tym bankiem. Szybko załapiesz,to łatwe. Wygoda i oszczędność czasu. Ale o tym zapewne wiesz:-D Co do wit. B mam...w apteczce;-) i tyle... Epoka Lodowcowa,świetny film :-D Ja leniwie spędziłam niedzielę,po południu dzieci przyszły i opowiadały wrażenia z wesela. Państwo Młodzi przygotowali gościom prezenty w toaletach:-) Ogromne kosze pod nazwą "koło ratunkowe" W tych koszach-w damskiej toalecie -kilka par rajstop -plastry -woda utleniona -antyperspirant -tabletki przeciwbólowe -sylimarol w męskiej nie wiem co było,nie chcieli gadać:-D Muszę lecieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. A u mnie nie ma komarów :). Spacerkiem przyszłam żeby przygotować kawusię. Zapraszam. x Gadacie o bankach. Właśnie dzisiaj idę zrobić opłaty. Główkuję jak zrobić żeby nie płacić a było zapłacone:D x Imus będzie @. Ciągły brak czasu . W dzień ganiam .Łapię powietrze do dzbanka:D a wieczorem padam. Filmu nie widziałam. Może się zmobilizuję ale watpliwe:) x Jedyneczko jak u fryzjera? uzyskałaś to co chciałaś???? ja ostatnio chyba troszkę przesadziłam. Chciałam przyciemnić włosy i tak zrobiłam. Jeszcze się nie przyzwyczaiłam i w lusterku widzę kogoś innego:) x Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry,witaj Globusiku. Piję z Tobą kawkę,dzięki. Również przyciemniłam włosy i dopiero mogę spojrzeć w lustro. Miałam zbyt rozjaśnione,źle się z tym czułam,kolor włosów zlewał się z twarzą,teraz jest ok. Globusiku oko wygoiło się dla kici? Imuś wpadaj na kawkę. Marysiu,odezwij się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Jedyneczko Z takim pomysłem na weselu to się jeszcze nie spotkałam :D W męskiej toalecie to pewnie dmuchana lala siedziała na sedesie ;) :D Wy się fryzurujecie,ja postanowiłam zostawić odrosty i...zrobi się ombre Też zauważyłam,że gdy farbuję cały GLOBUS (;)) to nie mam twarzy :D Globusiku Nie ganiaj tak bo mi się w głowie kręci ;) :D Dobry pomysł nie jest zły :D Może wypróbuję Twoją metodę z rachunkami? :D Miałam sms-ową potyczkę z jaśnie pani rodzinną hrabiną Ja nie wiem jak to jest... Wszyscy jej nie lubią a obchodzą się z nią jak z klejnotem rodzinnym :D Ja sobie nie dałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś :-D No świetne porównanie z tym klejnotem:-D Jak nic pasuje, to do niemieckiej siostry mojego M:-D A tu proszę i u Ciebie takie świecidełka;-) Wczoraj Niemcy latali z aparatem i fotografowali DOM .... dokumentację robili....co najwyżej mogą ją sobie.....:-) Imuś ponoć ombre już nie modne;-) ale ładnemu we wszystkim ładnie.....zobacz jak Ci ładnie posłodziłam:-D Jak się ma wnusia? Już niedługo 3 miesiące...Poznaje babcię Ime??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyneczko Nie podążam za modą, w dodatku jako babcia...;) Mam nadzieję,że te zdjęcia to do rodzinnego albumu co najwyżej ;) Dałam kilku fajnych ciuchów swojej chrześniaczce(tej co była na dole,na wakacjach) W tym taki fajny czarny,letni kombinezon... Zaznaczyłam,ze jak nie będzie pasował,ma do mnie wrócić Przyjechała jaśnie hrabina i zabrała go sobie,jak gdyby nic... Napisałam jej sms,że ciuch ma do mnie wrócić! Purtała się w tych smsach,jakbym to ja jej coś ukradła Ostatecznie napisałam jej,że próbuje sobie podporządkować nie tą osobę co trzeba i żeby zmieniła adres! Kombinezon wrócił następnego dnia,jej mąż go przywiózł :D Wnuczka...:D Jak jest przed jedzeniem to bez kija nie podchodź :D Zaraz po nakarmieniu,gadamy sobie o starych Niemcach i czy jej tata jest grzeczny :D :D Młodzi byli w szoku,że ich córka potrafi mówić :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej na kawę czas, zapraszam. x Od wczoraj ubyło mnie z kilogram bo zrobiłam opłaty:). x Dziewczyny takich klejnotów jest bardzo dużo. Nie wiem po czemu ale one nie błyszczą:D pewnie dlatego,że jest na nich rdza. Wiadomo rdza zżera aż do kości:) x Jedyneczko aż strach pomyśleć o takiej siostruni:( x Ime Wnusi życzę smacznego:) x dziewczyny niestety znowu mam wychodne . x Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku witaj. Imuś cześć. Dzięki za kawę. U mnie znowu pada,prognozy na deszcz i chłód zawsze się sprawdzają. Globusiku bardzo ładnie ujęłaś temat o klejnotach:-) Ime załatwiłaś hrabinę:-D Dobrze,że umiesz walczyć o swoje;-) Ja to nie bardzo:-( Pogodnego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny :D Jedyneczko Czyżbyś znowu wstała nie wyspana? ;) Mój wpis był wczoraj :D :D :D Globusiku Ty lufrze! ;) :D Przekażę wnusi "smacznego" bo za chwilę przyjeżdża do mnie :D Babeczki Przepadłam... Wzięłam się za deocupage... Zrobiłam już stary chlebak,córce 2 deski do krojenia,sobie 4 obrazki...i ciągle chce mi się jeszcze :D Tylko zabrakło mi już farby i lakieru,dlatego dzisiaj jadę zrobić napad na sklep ;) :D Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ime:-)Hejka;-) Wyspana i to bardzo,ale,że co? Cześć do Ciebie rano powiedziałam?? Wiedziałam,że jesteś gdzieś w pobliżu;-)to krzyknęłam... Wciągnęłaś się w malowanki,zazdroszczę talentu;-) Mam chwilę oddechu w pracy,deszcz pada,mniej klientów. Po pracy idę do kosmetyczki,w piątek wesele. Kupiłam dzisiaj w biegu pantofle dla M,ale za duże,jakaś dziwna numeracja:-( ciekawe ile jeszcze kursów do obuwniczego wykonam:-D To pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Część co za czasy , ciągły brak czasu. Musze dobrze kombinować żeby z wami wypić kawę. Zapraszam do stolika:) x Jedyneczko wesele tuż tuż! przygotowania trwają pełną parą. Nie udało Ci się namówić M do obuwniczego:) wiesz co? pamiętam jak byłam dzieckiem i mama chciała mi kupić buty robiła mi miarę patyczkiem. Na patyczek stawiałam stopę , zaznaczany był dokąd sięga duży palec i miara gotowa. Polecam to dobra metoda:) x Imuś Ty pracusiu masz czas na decupage? znam tę metodę jest bardzo pracochłonna . Przypomniałaś mi może zacznę coś robić w zimie:) x U mnie pogoda jesienna. Noce zimne. Na niebie jesienne kumulusy:( nie wygrzałam się tego lata. Gorących dni było bardzo mało. x pozdrawiam hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku witaj:-) Dzięki za kawkę. Znam metodę z patyczkiem:-D Kolejne buty zakupione do wymiany... bardzo dziwna rozmiarówka,wręcz nie mogę uwierzyć,no chyba,że stopa się skurczyła:-( M zawstydzony,że mnie aż tak nadużywa....obiecał,że pójdzie sam. Globusiku i u mnie jesiennie.Rano niecałe 10 stopni. Całą noc lało. Ja też się nie wygrzałam porządnie tego lata:-( Ach,znowu odliczanie do maja.... Idę po pieczywo.Dobrego dnia. Hej Imuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Pozwoliłam sobie wstać później. Nie lubię tak ale sen był silniejszy ode mnie. Kawę przygotowałam zapraszam. x Jedyneczko zapomniałam Ci napisać,że z oczkiem Pusia jest lepiej ale cały czas zapuszczam krople. Dzisiaj znowu kontrola. U mnie również pogoda jesienna, noce zimne.Zastanawiam się czy tak już zostanie:( x Ime gdzie Ty się schowałaś.Trawę wykopałaś nie wiem gdzie mam Cię szukać:) Czy wnusia gości u Ciebie??? x Słonecznego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×