Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Globusiku cześć i czołem:-) Dzięki za kawkę.Słonecznie się zapowiada niebo bezchmurne,oby tak było przez cały dzień. Globusiku rano było 5 stopni,dasz wiarę???;-) A my dzisiaj balujemy... Ślub o 17,na salę weselną trzeba będzie dojechać ok. 45min.Będą podstawione busiki,mamy zakaz jazdy własnym pojazdem:-D Ale jaka sala weselna.....ful,wypas z fontanną w środku;-) Goście będą murzyńskie,arabskie,nasze ...i inne;-) Jestem bardzo ciekawa tej uroczystości.Trzy dni ma trwać:-D każdego dnia w innym miejscu.Rodziny stomatologów....dzieci również są stomatologami... X Imuś gdzieżeś???przybywaj,kawa stygnie. Pozdrawiam Was.Do uzdrzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Globusiku Trafiłaś! :D Szukaj mnie w pracowni :D Urządziłam sobie ją w tym nie wykończonym pokoju... Mam wszystko pod ręką i nie muszę latać po całym domu w poszukiwaniu tego i tamtego ;) Wnusia była wczoraj z nami na zakupach,jej rodzice idą za tydzień na wesele i mamusia chciała nowe buty :D Pusia powinna przybić łapkę Juniorowi ;) On też jeszcze zapuszcza sobie krople do oka I z nim również jest lepiej :D Jedyneczko Ja pierdziu! ;) Co za weselisko! :O I aż na trzy dni nam przepadniesz?! ;) Przypomnisz babci Ime,kto się żeni? No to do uzdrzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś:-D Hejka. To wesele córki naszej przyjaciółki. 220 osób ma być,nie lubię takich tłumów,więc postaram się w nim zgubić;-) Imuś planujemy tylko dzisiaj,ale czas pokarze:-) Jak będziemy dobrze się bawić,to czemu nie?? Ale jak znam nas....zwiejemy po oczepinach. P będzie w gotowości,jakby co to po nas przyjedzie. Imuś na taką wiadomość czekałam o Juniorze.... cofnęło się?? napisz coś więcej. Wiemy już z Globusikiem gdzie Cię można znaleźć :-) Podejrzewam,że łączność masz wyłączoną w tym warsztacie;-) Pozdrawiam Cię.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Imuś zostałyśmy dwie do porannej kawy.Wpadaj więc. x Jedyneczko Ooooooo Matko wesele na ....bardzo bogato... nigdy na takim nie byłam. Mam nadzieję,że nie zgubiłaś się. A co z roletami, kto poniesie w gorę:D Póki co niech odpoczywają nogi. Po takim szaleństwie należy im się:D. x Ponieważ mam wolną sobotę , przy kawce zasiadam do pisania @ do Was:). x Do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry,witajcie. Stęskniłam się za kawą w Waszym towarzystwie. Gdzie jesteście?? Zapraszam. Byłam raniutko w szpitalu,zarejestrować P do ortopedy na zdjęcie szwów. W kolejce byłam 22 ,a numerek dostałam 37 :-D X Wesele udane,przyjechaliśmy o 5 rano.M na 8 poszedł do pracy:-D a ja miałam wolne;-) Chłopaki zadbali o wszystko,roletę też podnieśli. Za jakiś czas wpadnę i opowiem Wam parę historyjek z wesela;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Jedyneczko Pkamy :D Mam masę kurek do zrobienia Wczorajsza wyprawa do lasu zaowocowała trzema koszykami tych grzybów :O Czekam na wieści o weselichu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Dziewczyny. Z opóźnieniem ale jestem na kawie. Z przyjemnością wypiję drugą. Jestem po wizycie lekarskiej. x Jedyneczko no to potańczyłaś solidnie. Nogi już odpoczęły? x Imus a to dopiero żmudna robota:). Chyba już gotujesz kurki bo czuję charakterystyczny zapach:) x Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Cześć Imuś miłej pracy:-D Dostać się tutaj dzisiaj bardzo trudno:-( Wesele... Tak jak wspomniałam wcześniej tłum ludzi...220 osób Ślub bardzo piękny,nawet ksiądz się postarał i po angielsku mówił tyle ile dał rady, oraz prosił pannę młodą o tłumaczenie.Więc ta co i rusz szeptała młodemu do ucha. Pozostała część gości siedziała jak na tureckim kazaniu;-) Co niektórzy zabawiali się telefonem.Zagranicznych gości było ok.100. Sześć druhen jak na amerykańskim filmie;-)ubranych identycznie,wyglądały jak bliźniaczki,sześcioraczki:-D cudnie ubrane w zwiewne bladoróżowe sukieneczki z koszyczkami wypełnionymi płatkami róż. I to co najpiękniejsze,śpiewacy operowi...jak zaśpiewali Ave Maryja,to jeszcze czuję ciary na skórze. Po ślubie przed kościołem składaliśmy życzenia młodym.Fotograf wszystkich nie obejmował kamerą,ani aparatem więc wspomagał go latający drom z kamerką :-) Obok młodych ustawiła się druhna z urną na koperty(prezenty dla młodych) a za nią ojciec pani młodej z takąż samą urną,ale na datek dla kościoła;-) Urny zostały napełnione,życzenia złożone, wyjechaliśmy na salę weselną,podróż trwała 30 min. Ja z M jechaliśmy autobusem integracyjny:-D (również wypasiony) Sala ogromna,pomieściła wszystkich gości.Jedzenie różnorodne, muzyka przecudna,ale raczej koncertowa. W pierwszej godzinie biesiady zostałam wywołana do drzwi wyjściowych z informacja,że mam gościa. Paradowałam przez całą salę prowadzona zaciekawionymi oczami,co też takiego się mogło wydarzyć ?? Wyobraźcie sobie ,że to mój synuś mnie odwiedził :-D -Cześć mamuś,daj mi klucze od domu :-D Z powrotem do stołu po torebkę i z powrotem do drzwi wyjściowych.Stałam się osobą rozpoznawalną:-D 10 razy przed wyjazdem pytałam,czy ma klucz od domu,mówił,że tak.Owszem miał klucze,ale od środka były zasadzone inne,a w tym dniu nikt tymi drzwiami nie wchodził:-( Ot i taka przygoda:-) Biesiadowaliśmy do 3. Na poprawiny nie poszliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria59
Cześć dziewczyny. Rzadko zaglądam do stacyjkowa, bo nie mam oczym pisać. Cieszę się,że mogę poczytać co u Was. Byłam 2 dni u córki i wybrałam się na grzyby. Suszę prawd****** a maślaki zjedliśmy z jajecznicą. Ach ten zapach. :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam. Mgła,szłam po omacku .Nic nie widać .Dałam radę i kawę przygotowałam. x Jedyneczko wrażenia z wesela niesamowite musiało być pięknie i romantycznie.Rzeczywiście po amerykańsku. Długo będziesz wspominać.Oby życie nowożeńców było tak piękne jak wesele. S zrobił Ci niespodziankę:) to też trzeba zaliczyć do atrakcji:D x Marylko zapach suszonych grzybów ...sama przyjemność. Pozdrawiam . x Ime czy uporałaś się z kurkami???:) x Dobrego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry,witajcie. Marysiu miło Cię widzieć:-)Ja też czuję ten zapach grzybów. W tym roku nie brakuje. Globusiku dziękuję za kawkę. Napisałam dużo więcej o weselu,ale poszło w plener:-( Powiedziałam dosyć tego!!!Zagoniłam P do wyczyszczenia mojego kompa.Zmieniliśmy przeglądarkę i takie tam inne;-) super teraz działa. Imuś jak tam?kurki w słoiki robiłaś? Dobrego dnia dziewczyny.Niech wam przyniesie same dobre nowiny;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie. U mnie dzień deszczowy. Na poprawę samopoczucia proponuje kawę. x Jedyneczko Czy już jesteś w drodze na spotkanie??? x Imus gdzie żeś Ty??? czy znowu na grzybach??? x Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko już wiem gdzie się dziewa Ime. Wyobraź sobie,że zamknęła się w pracowni. Wykonuje cudeńka. x Ime Nooooo nie daruję Ci opuszczenia naszego towarzystwa. Wyłaś z kantorka i zjedz coś:) wypij cuś:) Decoupage opanowałaś.!!!!szybko. Piękne świeczniki i wazonik też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku witaj:-) Pomagam Ci wyciągnąć Ime ,łap za lewą rękę ja za prawą;-) Wypijmy razem kawkę,dzięki. U mnie na razie nie pada,świeci słoneczko. Coraz gorzej się wstaje,z lekkim opóźnieniem:-( Moje starszaki jadą dzisiaj w Bieszczady.E ma dwa tygodnie urlopu,K niestety tylko jeden dzień wolnego wygospodarował.W nowej firmie drugi miesiąc pracuje.... Lecę do US zdać deklarację. Do uzdrzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam,oj tam :D Coś mnie ręce bolą ;) :D Jedyneczko Weselisko przepiękne :D Choć nie lubię aż takich wielkich imprez,to ta na której byłaś,to prawdziwe widowisko było ;) Mam nadzieję,ze się wybawiłaś :D Kurki w słoikach siedzą a dzisiaj starszy S przyniósł mi borowiki,takie wielkie :D Ja też wczoraj opłacałam Zus-y i US Chciałam rzez internet ale wypisać taki przelew to...wrrr Co chwila było coś nie tak :( A to słowo złe,a to identyfikator nie taki... Wkurzyłam się i pojechałam z tym dziadostwem do banku :) Marysiu No jak to nie masz o czym pisać... A Twoje wiersze? Wpadaj do nas częściej :D Globusiku Dziękuję za komplement ❤️ Ale te cudzeńka,jak je nazwałaś,nie zadowalają mnie jeszcze ;) Muszę nabrać wprawy ;) Nie opuściłam Waszego towarzystwa :D Sercem jestem z Wami ❤️ Jutro mam iść na rzęsy,trochę się boję bo moje oczy nie lubią,jak się przy nich operuje ;) C mnie namówiła ;) Trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Wstaje mi się coraz ciężej. Gdyby nie chęć wypicia kawy byłoby jeszcze ciężej. Jestem więc i zapraszam na kawę. x Imuś Co też Ty mówisz jeszcze Cię nie zadowalają?? butelka z wąsem jest kapitalna.Podobają mi się również te ozdobne kielichy. To pierwsza sprawa a druga... Córka wie na co Cię namawiać. Dasz radę bo warto .Zrobione tak oko wygląda pięknie. Koniecznie idź!!!!!! x Jedyneczko Jak słyszę US to mam gęsią skórkę. Co prawda nie mam częstego kontaktu ale wystarczy aby tak się czuć. U mnie nieśmiało pokazuje się słońce. Rano wręcz zimno.Wczoraj cały dzień padało. Szkoda lata:( już widać koniec. Czekajmy znowu do maja:) x Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Globusiku. Dziękuję za kawkę. Słyszałam dzisiaj w TV ,że lato jeszcze będzie. Dzień zaczął się u mnie bardzo pogodnie,zapowiada się ciepły dzień. Imuś a ja Ci życzę cierpliwości co do przelewów elektronicznych. Początki są trudne,ale potem będzie to banalnie proste;-) Niech Ci któreś z cierpliwszych dzieciaków pomoże.... Ja jak czegoś nie kumam to tylko młodszy S może mi pomóc :-) Starszy uważa,że wszystko jest tak oczywiste,proste i łatwe... a ja zgrywam się z niego i udaję,że nie wiem:-D Tak mnie załatwia;-)W końcu tracę cierpliwość i przeganiam go:-( Dziewczyny mam biedę:-( Pralka się zepsuła. Amortyzatory puściły,już raz tak było. M obiecał,że naprawią;-) Marysiu,wpadaj na kawkę.Jak Twoje zdrowie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stawiam się na kawie,dziękuję :D Globusiku Mi też wstaje się coraz ciężej ;) Razem damy radę :D Te ozdobne kielichy,to nic innego jak świeczniki z Ikei ;) Te rzęsy mi spać nie dały ;) Swoją drogą,zastanawiam się po co na nie idę,skoro moje własne sięgają do brwi? :D Jedyneczko Inne przelewy poszły gładko,tylko te do urzędów nie chciały,uparte jakieś,czy co...;) Ten tekst o młodszym S,coś mi przypomina :D :D :D Mnie i Juniora,żywcem wyjętych z Twojego opisu! A pralka po gwarancji jest? Mi też już poszły dwa razy amortyzatory Za drugim,pralka była 2 tygodnie przed końcem gwarancji,bo inaczej koszt naprawy-600 zł :O U mnie pochmurno :( Chciałam się zabrać za okna ale to syzyfy bo ciągle pada Marysiu Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Oj Dziewczyny znam pomoc Juniorów w sprawie kompa:) czasami mnie wkurzają:D Ime będą gęściejsze , noooooo idź!!!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś,Globusiku Imuś idź!!! Idź,przekonasz się co to za cudo. Ja to bym się nie dała;-) Takie niedotkniątko ze mnie:-D No chyba że zrobiliby mi to na stałe:-D Pralka po gwarancji,może ma już 10 lat? drugi raz się popsuła też amortyzator. Szkoda mi jej ,bo te stare są lepsze od tych nowych.... Ale zaraz będę miała część,zaprzyjaźniony majster ma mi przywieźć,a chłopaki zamontują. Też się wystraszyli:-D Błyskawicznie M zajął się problemem....wizja chodzenia w brudnych portkach.... Imuś opowiedz coś o wnusi;-) Globusiku nie pędzisz dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to...Dwie na jedną? :O :D Dobra już dobra... Idę ;) Jedyneczko Stęskniłaś się za dzidziochem? :D Jesteś gorsza od dziadka :D ;) Wnuczka na ostatniej wizycie,jak zobaczyła wąsa u dziadka to uderzyła w płacz :D Nie wiem kto był bardziej wystraszony...Dziadek czy wnuczka :D Przy mnie tak gaworzy,że młodzi mają ubaw po pachy Stroi przy tym takie miny,że trudno się nie śmiać :D Poza tym,stanowczo za szybko rośnie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
HA HA Ime już rozumiem skąd ...ten wąsik ach ten wąsik na flaszce:D Czyżby Twój Men zapuścił wąsa??? jeżeli tak !!! to zapewne mu do twarzy. Wnusia to już duża dziewczynka /ach ten czas/ niebawem będzie biegać i będziesz mogla zatrudnić ją rękodzieł:) jeżeli artystyczną duszę odziedziczyła po Babci będzie super. x Jedyneczko Otóż planowałam wiele ale plany mam w czterech literach. Zrobiłam obiad , na jutro też i pozwalam sobie na bumelkę. Jedynko czemu jesteś taka niedotykalska?:D Wyobraź sobie ,że zdecydowałam się na "retusz" brwi i jestem bardzo zadowolona. Rzęsy robi Synowa. One są dość trwałe. Namawiam Cię bardzo ,zdecyduj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Globusiku Ja też robiĘ HA HA HA :D Czyżbyś nie zauważyła na naszym spotkaniu,że mój M ma wąsa? Ma go od zawsze! Raz go tylko zgolił i...wszyscy dookoła pękali ze śmiechu :D Ma tak dużą przerwę między nosem a ustami,że można by było tam brukiew sadzić ;) Rzęsy zrobione Ale pamiętacie o moim uczuleniu na czarny barwnik? Tego właśnie się obawiam najbardziej :O :( Dało się to przeżyć... Do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie. Kawa gotowa. Zapraszam. Za oknem 16 st, wyłazi słonko. x Imus spójrz na mnie a zobaczysz jak jestem zawstydzona:D no nie!!!!!! na oczach mam kataraktę albo sklerozę ...... albo jedno i drugie. Tak!!!! bardzo szybko sobie przypomniałam i zobaczyłam wąsik:) Widzę też Twoje oczy ....piękne .Dobrze,że poszłaś.Co do barwnika, jest go niewiele i nic dziać się nie będzie. x Jedyneczko ale dałam plamę:D. Co tu mówić SKS i pamięć nie ta:) Zasiadaj do kawy.Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×