Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

No to jutro świętujemy:D IMIENINOWO 123 - ja też juz nie zawsze pamietam o takim dniu. Ważne,że Rodzinka zapewne nie zapomniała. Gratulacje dla S.za zdanie egzaminów. Dzisiaj kolejny śpiąco-chłodnawo-duszno - leniwy dzień :) Deszcz pada z przerwami cały dzionek. W ogrodzie - rozpanoszyły się chwasty. ale u mnie były smaczne czereśnie. babki - nie poczęstowałam Was,bo była ich tylko garsteczka,tych na dolnych gałęziach, a po te parę na wysokim drzewie ,nie miał kto wejśc. Za to dzisiaj odwiedziły ogród setki szpaków. widowisko niesamowite. Pootrząsały czereśnie z drzea a potem na ziemi wcinały. Mój ogród pod czeresnią zrobił się szary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio,och, to moje najulubieńsze owoce.Są bardzo drogie w tym roku.Gospodarze, życzą sobie12 zł.za kilogram.Pojem sobie i tak, bo je kocham, to moje ulubione owoce. Anulka,Ty moja poetko,zawsze mnie wzruszasz,nie umiem tak pięknie jak Ty.Dzięki wielkie. Globusiku, Livio , Anulko ,Mario , Dalida, Dorcia , pozdrawiam , wpadajcie jutro na mus czekoladowy , i nie tylko.Pa. Idę się wyspać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pracy było nieżle- ludzie mili.Pomyliłam się tylko dwa razy.Raz pan miał zapłacić za 4 chleby 1558 zł- nie wbiłam przecinków.Przeprosiłam- uśmiał się.Paragon do anulowania:)Drugi błąd- podkolanka za 1. 70 sprzedałam za 3.70.Zauważyła klientka- wzięła rajstopy za 2 zł i okej. Po pracy pojechałam jeszcze do bratowej na urodziny.Teraz jestem padnięta 1 2 3 Będę świętować Twoje imieniny od rana , na drinka wpadnę wieczorem:D Dobranoc dziewczyny. .Jak dobrze , że jesteście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam serdecznie:) 1 2 3! Z okazji imienin życzę Ci: - aby każdy dzień miał kształt Twoich marzeń, - aby Twą drogę ominęły wszelkie troski i niepowodzenia, - abyś przeszła życie w pełni, lecz zawsze pozostała sobą. Życzę Ci jak najwięcej takich chwil, w których z uśmiechem na twarzy mogłabyś powiedzieć: Jestem szczęśliwa! 1 2 3! krótko się znamy , a jednocześnie tak dobrze się znamy❤️ wszystkiego naj najlepszego👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Babki. Zaczynamy dzień świąteczny. MARYLKO! Bardzo się cieszę , w pracy było OK , każdego dnia będzie coraz lepiej:) Dziewczyny , czereśnie , a kto ich nie lubi? u mnie są bardzo drogie. Ładne , dojrzałe były po 19 zł. Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babki - od paru dni - od powrotu z P.nie mogę znależć ładowarki do komorki. sprzątałyście - nie widziałyście jej gdzieś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marii - gratulacje. Pomyłki nie wielkie. Kiedyś tam jedna z mojej rodziny zapłaciła w markecie 400 zł za kg cebuli,zorientowała się dopiero w domu,że cuuś nie tak :D,potem jeden z mojej rodziny sprawe odkręcał:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukałaś w łazience ? Livio ja na podróż wkładam ładowarkę do kosmetyczki :) 1 2 3 Masz imię na M. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane babeczki ,dzięki za serdeczności, oczywiście stół zastawiony zapraszam na słodkości. Od M dostałam piękny prezent.Wolny dzień.Lecę się obkupić.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! Ja zagubionych rzeczy szukam zawsze w ...dolnej szufladzie:D to jest takie nieznane miejsce:D:D 1 2 3! jak ja lubię takie dni kiedy mogę sobie coś kupić:) Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzę przy tym suto zastawionym stole z Wami. Opowiem Wam coś z życia. Wnuczka mojej znajomej - 18 lat,wałęsała się gdzieś po nocy - wracała z jakiejś imprezy ok 2 w nocy. Niedaleko od domu - została nagle zaatakowana,dostała mocne uderzenie w głowę. Upadła - udała,że straciła przytomnośc. Muszę tutaj dodać,że dziewczyna bardzo dobrze wysportowana i to w boksie - jako juniorka w tej dyscypliwnie - zdobywczyni wielu medali. A więc udała nieprzytmną - gdy facet się rozluznił,zaczął dobierac się do jej spodni - kolanem walnęła go w twarz,potem niezle natłukla i zwiał. Miała wielkie szczęście. Wróciła do domu i wezwała z rodziną policję. minęło trochę czasu - dowiedzialam się ostatnio,że gnojka złapano. Dowiedziałam się też,że jej babcia,na propozycję rodziny gnojka jest gotowa za 5 tyz zł.puścić incydent wniepamięć!!!! Podobno to syn PORZĄDNEJ MIEJSCOWE RODZINY! Decyzja podobno jeszcze nie podjęta,bo napadnięte dziewczę jest na jakimś obozie. Ech życie..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globus , nie puściłabym chlopaka za żadną kasę.Za chwilę zrobi to dziewczynie, która nie umie się obronić. Zresztą nie babcia tu decyduje- tylko sama napadnięta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! To co napisałaś aż mną wstrząsnęło. Na szczęście dziewczyna jest pełnoletnia i babcia nie może decydować za nią. Nie wiele ludzi , nawet mężczyzn nie mówiąc o kobietach jest tak odważnych i wysportowanych żeby obronić się przed napastnikiem. Tym razem skończyło się szczęśliwie. Babci chyba coś się pomyliło:( że w przypadku kiedy został schwytany napastnik nie dąży do tego by odpowiedział za swój czyn! Czyżby chciała zasilić swój budżet tymi nędznymi groszami? Mam nadzieję,że dziewczyna uzna,że naraił ją na niebezpieczeństwo i nie wyrazi zgody na polubowne załatwienie sprawy. A jasne jest ,że rodzina chłopaka dąży do tego by zamydlić oczy i uchronić go od kary. To jest okropna demoralizacja, udało się raz, można tak robić dalej , tyle,że następstwa mogą mogą być straszne. Ot życie! U MARYLKI niedługo koniec pracy, Solenizantka po zakupach przyjmuje gości, LIVIA obserwuje przyrodę i ptaki w ogrodzie, DALIDA wypoczywa, ANULKA natomiast odpoczywa:D po wczorajszych syzyfach , DORCIA może jeszcze w pracy ??? ja ...odgruzowałam :D.... chałupę i tak dzień za dniem mija!!!!! Do zobaczenia hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,pozdrawiam Was serdecznie i na moment wsiadam do naszego pociągu. 123 Samych szczęśliwych zdarzeń,wszystkiego naj..... Buziaczki dla całego składu pociągu naszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - praca ekspedientki jest ciężka .Bolą mnie nogi, trzymam je teraz na krześle:D Nic to przeżyję! Jestem dumna z siebie-żadnej pomyłki. !0 godzin praktyki w nowym zawodzie:) Piję kawę w końcu, tam nie ma toalety więc ograniczam picie. Doro - cześć. Miłego wieczoru. Livio znalazłaś ładowarkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.Imprezować to chcę z Wami.Zakupy udane ,a co tam kupiłam se trochę WACIKÓW w prezencie.Gości nie przyjmuję, kto chciał i pamiętał wskoczył z życzeniami.Ludzie zabiegani .Ja też wolę każdego z nich przyjąć ot tak,powiedzmy, w każdy inny dzień.Przez tyle lat się starałam,a tu masz,maje święto,dzień dla mnie. Livio,zgadłaś. Mario,ciężka jest praca z ludżmi ,tym bardziej , jeżeli obciążona Jesteś materialnie.Dasz radę.Ciężka praca , ale i nowe doświadczenia.Trzymaj się kochana dasz radę. Livio ,zgadłaś.Buziaczki. Dorka dawno Cię nie było , dzięki za życzenia.Co u Ciebie? Globusiku kochany, pantofelek przepiękny , czuję się Kopciuszkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stawiam drinki , znowu słodkości, koktajle co sobie zażyczycie. Anulka,okna wymyte,wysprzątane w domku siadaj do wagoniku,pijemy drinki,za moje i Wasze zdrowie. Dalida, choć do nas,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj DORA dzięki:) MARYLKO! To fakt , praca w przeważającej części na nogach , myślę,że z czasem nie będziesz czuła bólu. To tak trochę ja trening, potrzeba czasu by się zahartować. Ważne ,że bardzo szybko opanowałaś całą buchalterię. Wiem,że poradzisz sobie. 1 2 3! Uśmiałam się z Twoich zakupów:D ważne ,że się udały:) i jesteś zadowolona. "Kopciuszkowy" Pantofelek wypełniony jest kwiatami i workiem szczęścia👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dobrze,że zdążyłam umyć włosy. Ja tez zaczynam ...balety... z Wami. 1 2 3! Ja też poproszę coś mocniejszego , a co tam ..:D niech zawiruje z nami cały świat:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WG WIELKIEJ KSIĘGI IMION Imię A .pochodzi prawdopodobnie od angielskiego zdrobnienia niemieckiego imienia Adelheid (Adelajda) co oznacza: niewiasta o szlachetnym obliczu i usposobieniu. Możliwe jest również inne pochodzenie od greckiego słowa aletheia (pisanego alitia) - prawda. Charakterystyka imieniaA.to zaradcza i twórcza kobieta. Z tego też powodu dobrze się czuje w zawodzie nauczyciela, muzyka lub artysty. Al. bardzo kocha rodzinę i jest jej bardzo oddana. Jako gospodyni jest oszczędna i umie wyśmienicie gotować nawet wyszukane potrawy. A. umie zachować się w każdym towarzystwie oraz potrafi szybko dostosować się do każdej sytuacji. Ma wielkie poczucie humoru i jest lubiana przez znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ moje Kolezanki👄 Oj taki bal a ja tak pozno przybywam :D Kochana 1 2 3 🌻🌻🌻 Marzeń, o które warto walczyć! Radości, którymi warto się dzielić! Przyjaciół z którymi warto być! Nadziei, bez której nie da się żyć! W dniu imienin dużo szczęścia, radości, uśmiechu, mnóstwo wiary, wytrwałości, siły, samych przyjemnych i spokojnych dni zyczy Anulka Ci :D Y Y Y Y Y Y Zdrowie Twoje !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak zawsze bylo, kto pozno przychodzi wypija "karniaka" [ znacie to ?] Wypilam duzego kielicha za zdrowie 1 2 3 i siedze tu sama , przybywajcie bo wypije sama wszystko :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×