Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Marylko domyślam się, że to prywatne przedszkole.Już wcześniej wspominałaś , że dostaniesz maluszki , myślałam , że coś się zmieniło. No to najmłodsze , płaczliwe , ale rozkoszne.Co do Twego byłego , trudno radzić. No bo co? na drzewo go nie pogonisz , no chyba że chcesz. Wyobrażam sobie, że te wizyty Cię drażnią.Może zapytaj go wprost , czego przyłazi.Jak chce ustalić widzenie z psem to niech wcześniej dzwoni.Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam kobiety! No i stało się,mam czerwone pasemka! Ciekawe co Z na to!!!! Gotuje ziemniaczki i mielone no i oczywiście surówka! Globusiku co porabiasz? Marylko gratulacje,dzieci trzy letnie,fajnie! a co do zarobków ,napewno dostaniesz podwyżkę! Twój eks chyba lubi cię odwiedzać,ja z moim służbowo a najlepiej wcale! 123 życzę ci cierpliwości z tym remontem. Prinzessko ładna okolica! Czy mogę zapytać o twojego czworonoga? Piesek czy suczka,jak się wabi? Ka Sandra witaj! Baskinko wołamy cię!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio wracam do tego gołębia, to trochę dziwne że on w trawie siedzi zamiast na drzewie. Jeszcze nie widziałam takiego cudu. Może jak będziesz go dokarmiać,to jakoś ujdzie z życiem. Racja żeby toto koty nie wytropiły! Co tam w twoim ogrodzie słychować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Lunka.No to masz nowy fryz.Twojemu Z spodoba się na pewno . Mój to takich rzeczy nie zauważa , no chyba że się upomnę.Wtedy mi wpiera ,że przecież mówił mi że ładnie. Jeśli chodzi o gołębia... Starszy syn opowiadał mi, że na balkonie w mieszkaniu w ,którym mieszka jego dziewczyna , zagnieżdził się gołąb i tam wysiadywał swoje jajo. Z tego co wiem jest już gołąbek. Dziewczyny miały ubaw. Na balkon żadna nie wchodziła , bo gołębica nie wpuszczała.Obserwatorium zza szyby. Mój syn jak do niej dzwonił to pierwsze słowa; jak tam gołąb? No cóż szczęśliwy dom. U Liwi w ogrodzie ,to dopiero RAJ. Pozdrawiam Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
KA SANDRA! Ciebie też pozdrawiamy Po całodziennym włóczęgostwie wróciłam do domu.Ponieważ dzień jest ciepły i słoneczny więc wykorzystałam go do maksimum. Z długiej zrobiła się maksi - długa:D 1 2 3! Przyznaję się bez bicia na obiad zjadłam niesmaczną zapiekankę/ser był do kitu/ dla M ugotowałam kalafiora. Bidaczysko wróciło z pracy i taki nędzny obiad ma przygotowany. WYJAŚNIAM / żeby nie było na mnie/ taki chciał:D Podobnie jak Ty mam dostawę jajek 30 szt. od młodych kur więc są małe i 10 szt. dużych. W takiej sytuacji BIEDA NAM NIE GROZI:D:D MARYLKO! Super sprawa. Dzieciaki już ciut starsze , Pani do pomocy , Dyrektorka konkretna .... wszystko jest na dobrej drodze.Finanse po jakimś czasie na pewno Ci podwyższy. Bardzo się cieszę. A co do eks , uważam ,że jesteś normalnie:D:D normalna. Usamodzielniłaś się , zaczynasz żyć swoim życiem . Nie wszystkie małżeństwa po rozstaniu wieszają na sobie psy. Sadzę,że w pierwszej kolejności odwiedza Ciebie , a później Kaję. Ciągnie wilka do lasu Marylko. NOOOO z sygnetu się uśmiałam. To cuś:D tak jak mafiozo:D:D LUNA! Wizyta u fryzjera na pewno jest udana. Czuję,że jesteś zadowolona:D wyobraź sobie,że ja mam dwa kosmyki w podobnym kolorze i bardzo mi się podobają czuję,że będę robić dalej. A ..Z ... będzie akceptował Twoja decyzję i powie... bardzo ładna fryzura:D LIVIO! Gołębica może rzeczywiście wysiaduje młode. Zawirowania klimatu mogą pomieszać okres wylęgu , później złożyła jajka i cierpliwie chce doczekać młodych. Dobrze,że możesz ją dokarmiać. Czekamy wszystkie co będzie dalej????? Po tej zapiekance wypiję wodę z WIsły:D:D Miłego i ciepłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luna na pewno jest Ci ładnie w czerwonych pasemkach. Dobre - niech eks umawia się na widzenie z psem:D 123 wszystkie dzieci są fajne.Jest mi obojętne w jakiej grupie będę pracować.Z maluszkami pierwszy miesiąc jest ciężko.Tęsknią , płaczą, na początku nie można wyjść na dwór, żeby nie uciekly.Ale potem już jest okej.Zresztą pracowałam w tym zawodzie 30 lat.Największą nagrodą jest uśmiech dziecka wchodzącego do sali. Globus a Ty cały czas czekasz na pracownika.Pewnie chciałabyś mieć remont za sobą.? Princessko pozdrawiam- okolice piękne. Livio pisuj nam losy gołębia.Bardzo jestem ciekawa co dalej. Byłoby szkoda gdyby go zjadł kot. Miłego wieczoru: a jest jeszcze słoneczny i ciepły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Wiadomość z ostatniej chwili:D Starszy wnuk stwierdził,że ma dużo wolnego czasu i poszedł do pracy ...do hurtowni kwiatów. Każda kasa się przyda. No i dobrze,jeżeli tak uważa niech pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie ,że jesteście dziewczynki. Ja tu syzyfa odprawiam , ale z doskoku zaglądam czy ktoś się odezwał. Sama w domku jestem , a bez Was to już nie potrafię . Wiem Marylko o czym mówisz . Pracowałam w różnych grupach , ale najdłużej z sześciolatkami. Cieszę się , że wracasz do zawodu. Dzieciaki będą szczęśliwe . Tylko co z domowym przedszkolem? Dadzą sobie radę bez Ciebie? Globusiku ,tak się wyspacerowałaś? Wyśpisz się ? Będziesz spać jednym ciągiem. Zapiekanka , no cóż , też bym chętnie zjadła ,takiego gotowca.Ser ? Nie znam się . Uwielbiam oscypki. Będzie dobrze buziaczki.Jajka świeżutkie , naleśniczki zapodaj M na kolację. Żartowałam. Odpoczywaj.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki! Z stwierdził że ładnie wyglądam i trochę inaczej niż zwykle.Mi też się podoba,chociaż nie są ułożone po mojemu....jutro będą! Globusiku gratulacje takiego wnuka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LUNA! Bardzo ważna jest opinia Z, jest OK. Twoja satysfakcja i samopoczucie to jest to!!!!! Każda kobieta lubi coś w sobie zmienić. 1 2 3! Też tak uważam praca Krzysiowi nie zaszkodzi. Każde doświadczenie w życiu może się przydać. MARYLKO! Tak jak myślisz , cały sajgon chciała bym mieć za sobą. Na noc powiedz Kai dobranoc od nas ...mnie i Cienia:D Tobie też mówimy dobrej nocy. LIVIO! Dobranoc! Wszystkim mówię dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze ja .Dziewczyny , zmierzyłam sobie ciśnienie. I nie wiem , od roku tego nie robiłam .Wyszło , rewelacja , tak myślę sobie , 123/79 ? Może być ? Chyba usnę spokojnie. Zawsze było dużo , oj, dużo wyższe. przepraszam , Was . Śpijcie słodko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 ciśnienie masz w normie,to dobrze. Dziewczynki ja też już wam mówię dobranoc! Globusiku przyślij koguta jutro do mnie, pa! Całuski i ładnych snów wam życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posiedziałam sobie w ogrodzie z synem i synową, wnukiem i psami. O mało nie zżarły nas komary, trzeba bylo uciekać do domu. jeszcze wszystko mnie swędzi. A Wy tu gadu-gadu beze mnie :) Dobrej nocy kobietki❤️ 123 cieszę się ,że też pracowałaś z dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Dziś nie zaspałam,bo kogut mnie pilnuje,punkt 6 pieje. Słonecznie się dziś zapowiada. Dziewczyny dziś ja kawę zapodaję. Otworzyłam okna w wagoniku,żeby aromat do was doleciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
:D nasz kogut to odpowiedzialne ptaszysko:D jego zadanie to pobudka dla wszystkich. Kogut pieje , kawa pachnie poranek zaczyna się dobrze:D Dobrego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aromat ciągnie Lunka:) Jestem w Wagoniku i czekam z Tobą na pozostałe. Wiadomość o gołębiu - jak w życiu, wczoraj nie było go za płotem, na polu za to - piórka. Dziewczyny - nie wiem co z nim było nie tak. Zmieniał miejsca,co kilka metrów - siedział nieruchomo,żadnego jajka niet. Ciąża UROJONA - albo choroba.:( Przykro mi. Kiedyś jak moja C.była mała,mieszkalismy w bloku - gołębie założyły gniazdo wśród kwiatów w skrzynce na balkonie. Wcale,ale to wcale się nie bały. Mieliśmy co oglądać.Miały aż 4 młode.Próbowałam dokarmiać - niczego nie ruszyły od nas.Spokojnie mogliśmy stać przy nich a one nie reagowały. C.miała radochę.Dotykać nie pozwalałam. Pewnego dnia pofrunęły i koniec... Następnego roku nie wróciły. Mojej C.kazałam trzepotać rączkami,że też może uda jej się pofrunąć - zareagowała krzykiem,ONA NIE CHCE !!!!:D Ech życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już znikam,dziewczyny kawą się częstujcie,gołębia szkoda Livio! Miłego dnia dla was, pa pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! witaj. Jednak gołąb był chory. Dobrze,że nie dotykałaś go. Smutne , ale cóż:( odszedł od stada chciał spokoju. Samo życie. Miłe wspomnie o gołębiach i córce. Niby taka drobnostka a pozostaje w pamięci. Ja mimo koguta i pobudki jestem do wszystkiego nastawiona na....NIE!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kobietki. Dobrze , że ten kogut mnie budzi sama już bym nie dała rady. Piję z Wami kawkę , sorki że ziewam , nie mogę tego opanować. Pogoda piękna się zapowiada. Co tam Globusiku? z kąt ten zły nastrój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Prinzessko .Co Tam u Ciebie? Wcześnie dziś wstałaś . Nie ziewasz bo pewnie już spacerek zaliczyłaś z psiunią. To urokliwe miejsce , które nam wczoraj pokazałaś , mieszkasz w pobliżu? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! Sama nie wiem skąd to NIEEEEE:D Pozdrawiam. MASKOTKA PRINZESSKA! Witaj. Miejsce urokliwe , widoki piękne , dzięki:) pozdrawiam Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×