Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Witaj Jedyneczko x szczęśliwego dnia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Globusiku wygląda na to ,że na kawie zostałyśmy same. Zapraszam Cię :-) Pogoda mile nas zaskakuje.Szkoda tylko,że tak szybko ciemno się robi.O 18-stej u mnie ciemnica. Dzisiaj spodziewam się gościa .Mój brat przyjedzie. Dobrego dnia Wszystkim. Ime❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko. Dziękuję za kawę i spotkanie. Rzeczywiście pogoda piękna . Wczoraj było gorąco. Niechaj tak będzie jak najdłużej. Do Ciebie przybywają goście. .... Ja spodziewam się w przyszłym tygodniu. Miłego i spokojnego dnia. Do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livia21
Witam się z Wami,po krótkiej chyba przerwie. Czas za....... Zaraz tydzień jak miałam u siebie Chłopaków,fajnie było,na grzyby pojechaliśmy - a co! Grzybów niet - no Wnusio miał radarowy patyk i cos tam pierwszy wyszukiwał. Zasuszyłam te "skarby" - nie wiem,czy pozwolę kiedyś w bigosie im ugrzęznąć:) x jestem na etapie pouczeń i wyszukiwaniu starych mądrości..jak macie 2minutki to sie dokształćcie x http://www.youtube.com/watch?v=CFLWNjRBu5o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Livciu:-) Radarowy patyk dla mnie by się przydał:-D Zresztą, każdy by taki chciał mieć:-) Co do włosów i miodowego sposobu...wolę go pić:-D X W moich okolicach urodzaj w tym roku na grzyby,ziemniaki,orzechy włoskie...Chociaż z tymi orzechami różnie...u sąsiadów za płotem teściowej też rośnie orzech i ani jednego,a u nas gałęzie się uginają. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Wróciłam do domu właśnie... Posiniaczona,poszyta ale cała ;) Mieli problem z moimi żyłami bo po wyrostku zrosty się zrobiły :( Wyglądam jak żona Frankensztaina...ale grunt,że już w domku :D Pozdrawiam Was wszystkie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
O jej jak dobrze ,że przyszłam do wagonowego kąta odsapnąć. Widzę Ime , Livię i Jedyneczkę jak sobie gaworzą. x Ime Super ,że jesteś . Prawda w domu tylko w domu nabiera się sił. Wracaj szybko do pełnej sprawności. Cieszę się ,że najgorsze za Tobą 👄 dla Ciebie. x Livio wygospodarowałam troszkę czasu. Obejrzę co wkleiłaś. Masz rację te grzybki w bigosie nie byłyby smaczne:) x Jedyneczko menu dla gości już przygotowane??? ja myślę co mam zrobić żeby było szybko i smacznie:) x Dziewczyny chyba idzie do nas druga wiosna. Przesyłam więc wiosenne pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. x Kawa i słońce przygotowane. Zapraszam. x Babki w niektórych rejonach są grzyby. Moje dzieci /dwoje/ zebrały wczoraj 20 kg. Myślę,że kilka ususzonych dostanę w prezencie. x Livio sposób na odrost włosów genialny tylko jak się uchronić przed osami?:) x Ime jak minęła noc? x Marylko , Lunka pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Wy tu kolezanki sobie dyskutujecie....fajnie tak o przyjemnosciach,troche o zyciu.....DLACZEGO ja mam stale pod gorke?:( pobieramy z mezem rente,zyje nam sie bardzo ,bardzo skromnie mam na 2 osoby 1500zl na utrzymaniu dom 100m2 jednego syna(zarabia bardzo duzo) zawsze syn mowi ,ze nie mamy sie martwic,on nam pomoze.......:9 pomaga ,ze przyjezdza z rodzina do nas,wywozi z domu mnostwo przetworow,co moge to im daje łacznie z obiadem dla calej rodziny 4osobowej....ale do rzeczy synus obiecuje,ale rzadko ,kiedy nas wspomaga......mowi,a nic z tego nie wychodzi........obiecuje,ze nam rodzicom bedzie zylo sie lepiej,ze pomoze wyremontowac dom (bo mamy tylko jego( syna) obieca duzo,czlowiek mysli,ze zycie bedzie na starosc godne,ale ja juz nie wierze ,bo nasz syn tylko MOWI,ze pomoze i pewnie czuje sie lepiej ,a my czujemy sie oszukani tak pomoca Magda 59l :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livia21
witam się sobtnio. MAGDA - jeden Syn,liczycie na pomoc,jest odwrotnie -jest ciężko i smutno -DLACZEGO? x To DLACZEGO - zawsze pytałam,dlaczego tak mam - kupa nieszczęść a wkoło pełno egoizmu. x Odpowiedzi nie widać. Chociaż nieraz może jeszcze się zdziwisz? Po prostu,zmień się Ty - mów prawdę,nie stacnas na goszczenie sporej Rodziny,chcecie przyjechać? - wodę na herbatę mam,przywiżcie pizzę. Przetwory? -to zapas na zimę,dla Was Rodziców. Ty im pomagasz -i nie widzą potrzeby pomocy. x Ja moich uprzedziłam -w tym roku maja sobie w Vilię za fundować SPA. Nam S.pomaga ale już przestałam sie wygłupiać i robic z siebie herosa -mówię jak jest. A remont/ - zrób tez toco ja - wisi mi! Nam wystarczy.Przed dziećmi którenas odwiedzaja wcale się nie pękam.Spię spokojniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAAK - nieraz można się zdziwić. niektóre z Was znają moją sytuację,wyładowywałam żale,szczególnie na swoje liczne rodzeństwo. Zostałam odrzucona -przeżywałam jak "koń pod góre".. dlaczego? x pisałam z MĄDRĄ KOBIETĄ - POMAGAŁY MI LISTY DO NIEJ I OD NIEJ -to trwało i pomogło mi podjąć decyzję...wypisuję się,nie dzwońcie,nie kontaktujcie się... coroczne ZJAZDY MIŁOŚCI-pełna koalicja,zwarte szeregi. x nagle po chyba 4 latach dostaję m-la, szukanie sprzymierzeńca - liczne rodzeństwo podzielone na obozy,obrzucajace się błotem, WOJNA- można ją nazwać RELIGIJNA - i tu nie przelewki,lecą jak na razie wióry - ale kto wie,czy nie polecą odłamki. x dałam odpowiedż,że jestem neutralna i niech już mnie nie tykają.Uzyskałam spokój i chcę mieć go dalej. Nie tylko m-l,telefony tez się zaczęły - x z początku sie smiałam,ale teraz juz tylko we mnie żal nad nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odwrotność działa cuda? - chyba! x tym razem o moim M - uparty,wszystko na NIE - Dzieci do domu nie wrócą,po co nam takie drogie zycie w tych czasach pogardy. Sklepik zamknięty - jest jeden,troche dalej - strasznie drogi,do lekarzy daleko,do apteki daleko..był zdrowy - nie było z tym problemu. x Przestałam się wykłócać o zmianę miejsca zamieszkania - tak jest fajnie. Patrzę,jak z chorymi nogami siada do samochodu - ABY MI UDOWODNIĆ - DAMY RADĘ- robi zakupy,och jak się stara,nawet w pociąg wsiada i jedzie do WM P,nieraz pół drogi stoi podparty kulami,nikto miejsca nie ustąpi.Przeciez tak jest dobrze,to wszystko jedno które z nas ten ,coraz cięższy wóz ciagnie - JA -to tak jakby i On. wczoraj zapowiedział,z rana idzie do sklepiku po chleb - sądził,że usłyszy to co zawsze - ja się przejdę...nie usłyszał! Zamiar to nie wykonanie - jak na razie spi,chlebek pewnie w sklepiku się kończy - a ja? - mnie boli kręgosłup i nogi.:) x Jak do tej pory,nie dawałam mu odczuć uciążliwości- serduszko litościwe - twarde co innego. Zycie uczy rozumu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ;) Globusiku Spałam dzisiaj jak zając pod miedzą ;) Ale przyjdzie jeszcze pora na mocny,zdrowy sen :D Zazdroszczę dzieciom tych grzybów bo u nas posucha :( gość Przykre to co piszesz Może pora przestać słuchać obietnic syna? I skoro tak dużo zarabia,nie dawać swoich zapasów? Pora pomyśleć o sobie Magdo :D A gdzie Jedyneczka? Lunka,Marysiu,Liviopozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Ime , hej Livio x Jedynka nie piła kawy???? x Ime Oby takie noce nadeszły jak najszybciej. Zdrówka Ci życzę. Jeżeli dostane dwa grzybki do barszczu podzielę się z Tobą:) x Gościu smutne to co napisałaś:( ale bardzo życiowe...niestety. x Spokojnego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria59
Dzień dobry. Witam w niedzielę na kawce. Słońca dziś ie ma, trochę popadało. Kłopoty jak zwykle, te same... Trzeba sobie radzić. Cieknie mi woda pod wanną. Macie jakiś pomysł? Pozdrawiam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Marysiu Dziękuję za kawkę❤️ Prawdopodobnie uszczelka pękła albo zwyczajnie masz zapchany odpływ Jeśli masz dojście do rury odpływowej to wystarczy ją zdjąć(przedtem zamknąć zawór wody)i przeczyścić Natomiast jeśli poszła uszczelka,to bez wizyty w sklepie się nie obejdzie ;) U mnie też słońca brak Resztę koleżanek również zapraszam na kawkę :D Miłego dzionka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dobrej niedzieli Marylko , Ime:) x Dziękuję , kawa niedzielna smakuje mi bardzo z Wami. U mnie również jest ciepło. x Marylko tak problemy jak zawsze lubią się powtarzać . Co najgorsze dość często:( x Ime Tak jak powiedziałam dwa grzybki dostanę:) Myślałam ,że dzisiaj pójdę w ..długą ... brak słońca nie zachęca do wyjścia. Może lepiej trzeba oszczędzać obuwie. x Miłej niedzieli wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Wróżka – jesień x Świat się śmieje i świat tańczy, jesień swoje obrazy maluje, w żółci, czerwieni i pomarańczy, nowe, piękniejsze wyczarowuje. x Wróżką jest nasza jesień, siła jej pędzla jest magiczna, najcieplejsze kolory na płótno niesie, jej ręka pewna, rytmiczna. x Tyle było wokół zieleni, jej magia gdzieś się ulotniła, dzisiaj wszystko złotem się mieni, ręka wróżki nie chybiła. x To co było żółte, jest pomarańczowe, czerwień nasze serca ogrzewa, wielobarwne liście, kolorowe, tańcząc, wirując, spadają z drzewa. x wiersz znaleziony w necie. Polecam do kawy zamiast ciasteczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jdyneczko oczywiście ja też dołączam się do życzeń dla Mamy ...WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Za oknem jeszcze ciemnica, nie lubię tego czasu! Zapraszam was na poniedziałkową kawę! Ime odpoczywaj dużo! Jedyneczko najlepszego dla mamki! Globusiku, Marylko pozdrawiam. Nic czas zbierać swoje 4 litery i do pracy. Jutro mam wolne!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kochane koleżanki. Luna jaka pyszna kawa:-) Dzięki koleżanki za życzenia dla mojej mamki . Muszę zobaczyć co się tu działo pod moją nieobecność w sobotę. Sorki,że nie wpadłam,ale zrobiłam sobie wolne w pracy i wykorzystałam wizytę brata,pojechaliśmy na groby dziadków... Dzisiaj mam trochę papierkowej roboty... Kolejny bardzo ciepły dzień.Pozdrawiam Was.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam Bardzo serdecznie. x Lunka dopiero teraz wypije zaparzona przez Cibie kawę. x Babki przyznaje się ,że całkiem świadomie nie przyszłam na poranna kawę. Jestem straszliwie na >>NIE!!!!. i nie chciałam Wam psuć nastroju. Co prawda raniutko posłałam piękny bukiet róż i iii wiecie co??? ...pomogło:) x Miłego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam. Zapraszam na spotkanie przy kawie i we mgle. Będzie smakować wyjątkowo:) x Bardzo ciepła noc . Wybieram się do fryzjerki. x Jedyneczko Ile świeczek zdmuchnęła Mama:) x Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Globusiku,kawa,kawy,kawa...dzięki. Witajcie dziewczyny. Mgły u mnie nie ma,ale zapowiada się na deszcz. Globusiku mamka skończyła 74l.Pamiętam jej 50 urodziny,aż wierzyć się nie chce,że to tak dawno... Globusiku przegoniłaś NIE:-) Dobrego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Globusiku kawa pyszna! Dziękuję. Ja dziś zrobiłam sobie wolne, wybieram się na shopping. Za oknem chłodno ale bezchmurnie. Pozdrawiam was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×