Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Dzień dobry wszystkim:-) Cześć Globusiku.Dzięki za czarnulę:-)Wypiję i też pędzę na bazarek. X Wywóz śmieci dzisiaj u mnie i tak się rozglądam co by tu jeszcze wyrzucić.... X Kolejny słoneczny dzień,fajnie:-)a dzisiaj dzień szczególny,nasi chłopcy grają WAŻNY mecz.Szkoda ,że nie mogę oglądać w TV. Mój młodszy chodzi na każdy mecz do PUB,potem mi relacjonuje. Dobrego dnia wszystkim,mam nadzieję,że wstałyście prawą nogą:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ble,ble,ble...mdlosci sa tutaj ,ze az czlowieka odpycha od takich wpisow :(Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Lunka prawda też zasypiam w locie:) i co najgorsze rano wcale nie czuję się wyspana. Roboty tez mi przybywa:) x Jedyneczko No tak mecz bardzo ważny. Już trzymam kciuki i przez to nic nie mogę robić:) x Pozdrawiam hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livia21
U mnie "zacięta płyta" wgłowie - nawijam dalej na tzw,opiekę lekarską. Fajny mam widok,jak mój M po raz 4-ty w tym tygodniu zalicza SPECJALISTĘ - Stoi oparty o płot,kule pod pachami i czeka na taxi. W korporacji już nawet nie muszę owić,kto zamawia pojazd. Wczoraj wizyta u specjalisty od "prawej stopy cukrzycowej'okazała się interesujaca.Prowadzący go,od prawie pól roku chirurg - radośnie zauwazył - OO ,zaczęło się goić. Szybko do dzieła - - papiery z poznania mojego M,aparat fotograficzny -swój komuter - bedzie wspaniały okaz do jego pracy naukowej:D Jakaś w koncu korzyść ze star***** x malutkie to nasze forum,ale czuje potrzebę reagowania na to szaleństwo wkoło. Może dziewczyny,kiedy będziecie w moim wieku,wyeksploatowane po latach ciężkiej pracy - zaznacie innej,prawdziwej opieki. i trochę spokoju na emeryturze. nie człowiek podzielony na kawałeczki,ale będzie widoczny CAŁY? x kiedyś ktoś zadał mi pytanie - czy dawałam koperty lekarzom -dawałam i to niektóre bardzo duże,co wnich się nie liczyło - liczyło sie co innego. Teraz kopert nie potrzeba,sami biorą. a jak zależy komuś na zdrowiu - leczy się prywatnie Zapewne znajomi Globusa też prywatnie badania sobie robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Dziewczyny. x Usiadłam na ..peronie pierwszym..... chcę popatrzeć na podróżnych. W ten sposób też lubię odpoczywać. Livio również jestem zmęczona. Nie odpuściłam. Umyłam trzy okna. Poczułam w domu świeżość. Co do badań ??? szczerze mówiąc nie wiem czy robią je prywatnie. Przy okazji zapytam. x Miłego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Kawa przygotowana. Zapraszam. Moja mała firma się powiększa. Zatrudniłam na okres próbny taką miłą panią. Zobaczymy czy sobie poradzi. Jutro zaczyna! Mecz oglądałam do końca pierwszego seta. Dzis Z mi powiedział ,że wygrali! Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Luna robisz pyszną kawę:-)Dzięki... Globusiku ja wczoraj też załatwiłam 3 okna.Pogoda sprzyja.Obok zakończono budowę,ostatnie ich prace to było układanie,docinanie kostki brukowej.Cały kurz zatrzymywał się na moich oknach... Prace już zakończone,nareszcie...ale budynek piękny,miło mi będzie z nim sąsiadować:-) Kolejny ładny dzień.To już końcówka tego lata:-(Łapmy każdy promyk słońca... Mecz wygrany!! Dobrego dnia wszystkim. Do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dobry dzień. x Lunka dziękuję za kawę rzeczywiście jest pyszna. Moja droga gratuluję , większa firma więcej miedzi:D Powodzenia. x Jedyneczko U mnie również wokół prace remontowe.Podwójnie się kurzy. Jesli dzisiaj pokonam ostatnie okno odniosę sukces. Meczu nie oglądałam /za duża nerwówka/ bardzo się cieszę ze zwycięstwa. x Dobrego dnia hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej babki. x Okna pokonane. Lżej na duszy.Czas odpocząć. x Poza tym stara bieda:) x Jak u Was???? x Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Zapraszam na sobotnie spotkanie. Kawa czeka. x Obserwuję piękne zjawisko. Nad ziemią snuje się mgła. Widać tylko czubki drzew. x Miłej soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ,witajcie:-) Globusiku dzięki za kawę,ale wcześnie wstałaś... Jakie błyszczące okna:-) Mgły u mnie nie ma.Możliwe,że już opadła.Lało całą noc. Za długo dzisiaj spałam,jestem przespana:-) Za chwilkę podnoszę roletę. Młody zdał poprawkę z matmy,egzamin,ćwiczenia też zaliczał,ale nie ma jeszcze wyników. Również życzę miłej soboty...pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko. x Masz deszcz i grzyby:) u mnie już po mgle i dzień słoneczny. Młody stanął na wysokości zadania. Pierwszy roczek za nim. Przygotuj torcik ze świeczuszką:) x Życzę przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witam Was . Dzień przepiękny,cieplutko.Po mgłach porannych zaświeciło słoneczko.Wydeptałam się już dzisiaj.Byłam na cmentarzu,postawiłam piękne wrzosy na grobach,odwiedziłam swoich bliskich... Dzień już coraz krótszy,a ja mam jeszcze plany;-) Teraz pichci się obiadek.Kuraki,tak najszybciej.. Pozdrawiam Was i życzę miłej niedzieli. Nie zapomnijcie o meczu:-)Dzisiaj chłopaków można będzie oglądać bez kodów... Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witem również wieczorową porą. x Jestem już przygotowana do oglądania siatki!!!!! x Szczęśliwych wrażeń życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria59
Cześć dziewczyny. Trochę dziś padało ale i tak był ciepły dzień. Też byłam na cmenarzu. Kupilam białe chryzantemy dla taty. Potem obiad i jeżdziłam na rowerze. Niedziela zleciała:) Miłych wrażeń podczas oglądania meczu. No i spokojnej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie : Marylko , Jewdyneczko i ukryte Koleżanki:) x Rano nie zdążyłam na kawę. Po obejrzeniu meczu tak się rozkręciłam ,że nie mogłam zasnąć. Rano bardzo ciężko było wstać. Nic to !! teraz wypiję. Nic też ,że zimna:) x Jedyneczko u mnie wczoraj od południa padał deszcz ale było ciepło. Dzisiaj tez temperatura znośna. Nie jest źle mimo tego,że jutro zaczyna się jesień. Jak każdego roku o tej porze zacznę smażyć śliwki. To wszystko będzie się działo jutro. x Ime, Lunka , Livio pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie. x Zapłakany poranek. Zawitała astronomiczna jesień. Na lepsze samopoczucie zapraszam na kawę. x Wybieram się na ryneczek. Deszcz może wystraszyć handlujących i będzie po śliwkach.:) x Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O wreszcie udało się. Zniechęcił mnie szlaban. Dzięki za jesienną kawę,czyli już nadeszła😭 Śliwki u mnie po 0,99gr. Jabłka putinówki po 1,20.Taniocha. Wpadnę Ci z pomocą:-) Ime ??? martwię się o Ciebie. Pozdrawiam Was koleżanki pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko. Nie wiem co przeskrobałyśmy ale mnie również postawiono szlaban. Pisałam o śliwkach:) a śliwki to robaczywki:D x Ime ja również myślę o Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Globusiku Jak zwykle Twoja kawa aromatem po Kaszubach daje ;),dziękuję Śliwki...ech Mogłabym je jeść tonami,zwłaszcze renklody ;) Jedyneczko To miłe z Waszej strony,że się o mnie martwicie...;) Ale jak to w piosence...O mnie się nie martw,o mnie się nie martw...;) Zebrało się trochę spraw Badania potrzebne do szpitala i takie tam Zobiłam test ROMA i niestety,wyszedł niedobry,ale nie martwię się na zapas 8 X kładę się na oddział a 9-go pewnie operacja A i jeszcze 7-go testy alergiczne w Gdańsku U nas dzisiaj w nocy okropnie wiało,deszcz ulewny prawie bez przerwy.Taka pogoda,której nie lubię...;) Pozdrawiam serdecznie Babki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ime to co w Tobie kocham najbardziej:-D Tryskasz optymizmem ;-) Będzie dobrze!!! U mnie wczoraj cały dzień lało i wiało,ale było ciepło.Słyszałam jak grzyby rosną:-) Dzisiaj czekam na słońce,ma zaświecić ok.13-stej. Moje ulubione śliwki to węgierki.Wiosną posadziłam drzewko,ciekawa jestem kiedy zaowocuje i czy to oby na pewno węgierka???Sprzedający pan zarzekał się,że tak.Różnie to bywa:-( Ewentualnie mogą wyrosnąć gruszki:-) Pozdrawiam Cię Ime .Wpadaj jak będziesz miała wolne przebiegi.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyneczko kochana❤️ Moja mama ma gruszę i rosną na niej dwa rodzaje tych owoców.Jedne dojrzewają szybciej,natomiast te drugie dopiero teraz :D Miała śliwy...ale je ścięła :( Były węgierki,renklody i jeszcze jakaś pdróbka chyba wspomnianych węgierek,bo pamiętam,że strasznie gorzkie były :O Ale ostały się wiśnie i czereśnie I każdego roku ścigamy się z rodzeństwem,jak te kawki...Kto pierwszy,ten więcej zje ;) Mam bardzo dobry słuch,ale nie słyszę jak grzyby rosną ;) Po prostu ich nie ma :( A mnie na grzyby nie trzeba namawiać ;) Do miłego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj IME❤️ bardzo się ciesze,że JESTEŚ!. PLIS wpadaj częściej. Wnosisz tyle radości do tego kawowego Wagonu. Nie martw się na zapas. Nie zawsze to co nieprawidłowe będzie przysparzać kłopotów. Jak dobrze,że jesienno - śliwkowy zapach dotarł na Kaszuby. W domu też pachnie. Zawsze ale to zawsze smażenie śliwek osadza mnie w atmosferze jesiennej. Do tego masa astrów w sprzedaży , no i te chmury kłębiaste!!!! x Wyobraźcie sobie Dziewczyny, że słońce mnie oszukało. Świec****ięknie. Nie sądziłam,że jest tak zimno. Z bazarku wracałam biegiem:). Koniec z zimnem. Wyciągnęłam kurtkę i od jutra będę w niej paradować:) Aaaaa jeszcze jedno , wiatr wieje również. x bardzo serdecznie Was pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ime, też bym chciała mieć taką gruszę:-)i jabłoń i śliwę:-D Upiekłam ciasto "salceson"troszkę modyfikując przepis.Zamiast jabłek dałam gruszki,a cynamon zastąpiłam przyprawą korzenną. Pychotka,wpadajcie!!! Za oknem przejaśnia się.... Rozważam uruchomienie dzisiaj kominka. Globusiku jak Ci idzie smażenie powideł??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
OOOO MATKO!! Jedyneczko co Ty znowu wymyśliłaś ...salceson.... lubię , bardzo lubię biały i czarny pod warunkiem,że jest dobrze zrobiony. Do dzisiaj takiego nie jadłam iiii nareszcie u Ciebie jest salceson pyszny. Powidła się smażą baaardzo po woli. Tak się zacięłam,że na jednej partii śliwek chyba nie poprzestanę. x Ime podobnie jak dobrego salcesonu nie jadłam tak i owoców dobrych nie jadam. Nie ma to jak świeżo zerwane. Kupuję i próbuję różnych. To nie to. Moim zdaniem zrywane są za wcześnie, dojrzewają gdzieś w chłodniach.Taki owoc nie ma smaku:( Trudno niem na to wpływu. x Lunka , Livio gdzie bywacie??? x Marylko zejdź z roweru , czas odpocząć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Globusiku❤️ Dzisiaj już trzeci raz wpadam do wagonika,udało mi się bo za szybko nie jechał ;) Globusiku Ale ja się na prawdę nie martwię.Przyjmę wszystko na klatę,co los mi ześle ;) Co najwyżej to on dostanie ode mnie po łbie :D Jedyneczko Ja też marzę o prawdziwym sadzie,tym bardziej,że miejsca mam dużo Tylko... Nie posadzę drzewek bo wszystkie drapią koty teściowej.Ile ja już musiałam drzewek wyrzucić Ale znalazłam sposób na te zwierzaki ;) Każde drzewko włożyłam w odpowiednio przyciętą rynnę :D A że mamy firmę dekarską to i żelastwa nie brakuje ;) Teraz koty drapią drzewka właścicielce ;) I proszę mi się CIEPŁO ubierać :classic_cool:!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w.youtube.com/watch?v=iVz-KTj_QsY Wars wita Was:-) gorąca,pachnąca podana...zapraszam. Ime według rozkazu!!! Ciepłe pantalony mam na sobie:-) +1 brrrrr. Globusiku zgadzam się w zupełności co do smaków owoców i wszystkiego co nie swojskie...takie tam ble... Słonecznie zapraszam Was w dalszą podróż;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×