Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Dzień dobry,witajcie. Globusiku,Ime dzielę się z Wami słońcem :-)Przyda się nad morzem... Dzisiaj świeci całym niebem,jest bardzo ciepło. Zaraz wychodzę na pożegnanie lata..taka imprezka w moim mieście,festyny itp... Wszystkie Was pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Jedyneczko Dzięki za kawę :D Dzisiaj mam dzień pełen wrażeń :O Biuro rachunkowe,bank-nie lubić tego ;) Junior zaspał do szkoły więc musiałam go zawieść Jeszcze Urząd Gminy mnie czeka...a wszędzie kolejki :O Potem jeszcze fotograf bo syn musi mieć zdjęcia do legitymacji A wszędzie utrudniony dojazd bo mamy roboty drogowe :( Ale odbiłam sobie wczoraj,pobytem nad morzem Zdjęć nie robiłam bo z Łeby mam ich dość sporo :D Pozdrawiam Was wszystkie...i lecę dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ime. Sprawą oczywistą jest,że zdążysz jeszcze na czas z obiadem i posprzątasz wokół:-D A ja uporałam się z robotą papierkową i szczęście ze mnie tryska:-) W tym miesiącu guzdrałam się. Wczoraj czule żegnałam się z latem na kolorowym jarmarku w mojej mieścinie.Prawdziwy spęd ludzi,a ilu znajomych dawno nie widzianych spotkałam....niektórzy posiwieli:-D Na końcowej części imprezy nie byłam,bo nie lubię disco polo,a występował pan dla którego ona tańczy,a on uwielbia ją.../ Z okna na poddaszu obserwowałam fajerwerki i zrobiło się tak bajecznie;-) X Globusiku wpadnij z podróży do mnie na obiad. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria59
Cześc dziewczyny. U mnie też piękna pogoda, oby nie zapeszyć. Kupiłam dziś cebulki tulipanów, posadziłam. Na wiosnę się okaże czy będą takie jak na obrazku:) Jedynko fajnie , że byłaś na festynie. Nie samym chlebem człowiek żyje... Ime pożegnanie z morzem się udało? Globus, Luna, Livio wysyłam do Was pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Jedyneczko Jak Ty mnie znasz...;) Faktycznie dawno znajomych nie widziałaś,zdążyli się bowiem zesiwieć ;) Ale fajnie spędziłaś czas :D Marysiu Jak najbardziej pożegnanie się udało.Byliśmy całą rodziną :D Choć jak pogoda dopisze,to na pewno tych pożegnań będzie więcej ;) A jakie tulapiny zasadziłaś? Livio,Lunka,Globusiku Pozdrawiam Was gorąco :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam wszystkie Panie . x Jedyneczko Dziękuję za kawę. Ubiegłaś mnie:). x Babki najlepsza kawa w Stacyjkowie. Na wywczasach piłam również w towarzystwie jednak to nie to. Była pół gorzka. Wróciłam wczoraj. Nie weszłam jeszcze na domową orbitę. Marylko podobnie jak Ty spojrzałam na okna i wiem co mnie czeka. Pobyt nad morzem był udany nawet bardzo udany. Przede wszystkim noce były ciepłe , ranki też i przez cały dzień słońce. Wstawałam o szóstej i szłam nad morze. Morze było spokojne i przyjazne. Mewy bardzo gościnne. Opowiadały mi swoje życiorysy .Ja również mówiłam im o sobie. Mewy są gościnne wszystkich zapraszają na drugi rok. x Zwiedziliśmy Dolinę Szrlotty. Ostatnio dużo słyszałam i nie wiedziałam z czym to się je:D Jest to urokliwe miejsce . Rzeczywiście teren położony bardzo nisko. W naturalnych leśnych warunkach powstają piękne hotele , w nich sale koncertowe, oczywiście SPA i wiele innych atrakcji. Ja skupiłam się na ZOO. Wstęp kosztuje TYLKO 18 zł.:D Wszystkie zwierzątka mają stworzone świetne warunki . Są wesołe i prawie ,że popisują się umiejętnościami. Kończąc powiem ,że dni mijały szybko . Dłużej nie chciałabym być. Nie ma jak w domu. x Wizytę w Wagoniku zaczęłam od pisania.Teraz dokładnie poczytam co działo się u Was. x Pozdrawiam i do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku witaj:-) Cieszę się,że pobyt nad morzem sprawił Ci radość.Wiadomo,że w domu najlepiej,ale parę dni można przeżyć bez niego:-) U nas stare biedy:-D Fajnie,że już jesteś❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko witaj ponownie. x Stare biedy powiadasz. Prawda ja też zastałam stare biedy. Szukam recept i sposobów na ich przepędzenie. x Ime Dalej walczysz ❤️ co jest z ręką? x Livio czy dalej nie masz internetu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Piszę trzeci raz:( listy poszły w eter:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livia21
Witajcie Dziewczyny. Globusik - mqam internet,tyle,że głowa jakas pustawa. x nawet jak nie piszę i się nie ruszam - życie mija. x U mnie nadal zacięta płyta - z mego M zrobiono stałego pacjenta-klienta.Chyba nikomu nie zależy aby było inaczej.Foorsa leci,nic się nie dzieje i jest wszystkim fajnie. W WM P - porobiono mu wreszcie wyniki,posiewy,prześwietlenia - dobrano antybiotyki i (odpukać) jakby zaczęło się goić. W moim WM takie możliwości tyyyż są,ale to trzeba o tym wiedzieć,że są.Lekarze mają inne zalecenia. x Nie żałujcie czasu na toco wklejam,może jakiejś miedzi komuś zaoszczędzę.Zyjemy w szalonym świecie opanowanym przez żądze pieniądza. http://www.youtube.com/watch?v=9J90IVw3vqE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żyjemy w czasach żądzy pieniądza i strategii farmaceutycznych... Witaj Livio. Bardzo ciekawe,niesamowite,kontrowersyjne odkrycia pana J Z Należałoby wniknąć głębiej w temat...Jestem pod wielkim wrażeniem,dzięki :-) Pozdrawiam Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Livio. x Mam tak samo , głowa pusta . Ponieważ jest pusta powinna być lekka a jest odwrotnie. Mimo tego każdego ranka wyruszam w podróż aby napić się słodkiej kawy. Za chwilkę wysłucham tego co wkleiłaś. x Pozdrawiam Koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Livio szczerze mówiąc po wsłuchaniu autora książki mam zawrót głowy ..kogo słuchać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livia21
Ten Pan ma rację. Leki na obniżenie cholesterolu bardzo nam szkodzą,wysłuchałam też jego wykładu - szczególnie robią szkody u starszych kobiet. ST jak po kilku latach ich braniaje odstawiła - może ponownie chodzić. Mojemu M nakładłam do głowy,rana yez z ich powodu może się nie goic.Noo i te oleje roślinne,coraz więcej propagandy - robia to samo co sterydy w tablekach - Wszystkie chyba je wywalę - x Jak do tej pory ustrzegłam sięod ich brania,chociaż mój cholesterol doprowadza do szału lekarzy - 240,ostatnio trafiłam na neurologa który z uśmiechem mi przytakiwał - tylko,że głośno nic nie powiedział. x Ostatnio zostałam złapana w "łapance" hehe.. ambulans badajacy gęstość kości - od razu diagnoza i ulotkaOJJ BO ŻLE BĘDZIE - na wapno - wapno?wiem,że nie wskazane,bo żyły zatyka - ale ile ludzi pognało do apteki. Od dzisiaj zaczęłam masowo jeść jajca. Tak prawdę mówiąc - jak z rana 2 zjadłam na smaluszku usmażone,do tej pory jeść mi się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja C po tych wszystkich szpitalach weteranka,właśnie dzwoniła,dojechała do W-wy,jutro kontrol. x To już 4 lata,jak siedziałam przy niej w szpitalu w Poznaniu,leżała obok emerytowanej Pani Doktor - ona włAśnie o tych jajkach wtenczas mówiła. Przeszła chemioterapię(wcześniej) - dziennie zjadała kilkanaście jaj - nawet włos z głowy jej nie wypadł. Ludzkość to świetny materiał na biznes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam rano,przed wyjazdem do szpitala ale podobnie jak Globusikowi,nie udało się tego wysłać Mamy problem z zasięgiem bo operator coś tam niby ulepsza :O Pozwólcie,że najpierw przeczytam co napisałyście ;) Pozdrowionka❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Stolik przy stoliku krzesła , na stoliku kawa. Zapraszam. x Słońce zachęca do spaceru. Mam przymusowy :)Idę po zakupy. x Livio Podobnie jak Ty miałam cholesterol 240. Wystraszyłam się i zgodnie z zaleceniem lekarza zaczęłam brać leki. Po jakimś czasie odstawiłam. Było tak tak mówił JZ mocno bolały mnie mięśnie. Jaki mam teraz nie wiem. Dawno nie robiłam badań. x Miłego dnia wszystkim Paniom życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko witaj. Fajnie się przywitałaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku,ciary mam po wysłuchaniu tej małej :-) Coś pięknego. Livio zabiłaś mi klina ,w każdym bądź razie na śniadanie jajka na miękko:-D Swoją drogą dawno nie jadłam... Szukam informacji na temat pana J. Z. np. kim jest z zawodu?? Lekarzem chyba nie jest?? Piękna pogoda na wykopki no i nie tylko.Grzybobranie u nas w pełni. Jakie piękne okazy prawdziwków widziałam wczoraj na ryneczku.. Ime jak terminy,ustalone?? Pozdrawiam Was Wszystkie.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witam się przy kawie. Kacperek śpi:) W wolnym czasie poczytam o jajkach. Ciekawie piszecie o wpływie jedzenia na zdrowie. Jem masło bo lubię i nic sobie nie robię z margaryn. Miłego dnia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livia21
Dzień Dobry dla Was i dla mnie. - jak w piosence. x Demaskowanie firm farmaceutycznych i skorumpowanych,lub nieświadomych lekarzy - no cóż..ja się nie znam,niech nikto mnie nie słucha. x kolejna "wspaniała"akcja - jak już cukrzyca,konieczna ta 2-ka 'cudownych"cukrzyków,przyjmujących rocznie kilka tysięcy nieszczęśników, i kolejny wymóg - OKULISTA - moja domowa,kiedy wreszcie do tej jej znajomej okulistki poszłam - oczywi,ście prywatnie,az podskoczyła z radości z okrzykiem - "JEST JASKRA"??zapewne by była, gdyby nie to,żebardzo zle się czułam u pani okulistki i już nie miała sumienia mi tej jaskry wykryć. x Zle widzisz,masz problemy ze wzrokiem? - sam idziesz do okulisty. moja siostra u której" stwierdzono " jaskrę - zanim jej ją wykluczono,była klientką - pacjentką przez kilka lat. Ciekawe,że żaden z tych "cudownych"cukrzyków nie zauważył kłopotów ze wzrokiem u mojego M,sam prywatnie chodził,załatwiał skierowania - zabiegi nie mówiąc już o nogach i stopach. to nie jest leczenie - to jest BIZNES. x Moja insulina z 12 zł "podskoczyła" na 97 zł - moja wina,powinnam zaliczyć tych wspaniałych fachowców i poprosic o zamiennik,przy okazji robiąc sobie w organiżmie misz-masz. x kolejna ściema - MAMMOGRAFIA - cuś tam wykaże,a tak naprawdę zwykłe USG jest o wiele skuteczniejsze,nie wspominając juz o szkodliwości naświetlen piersi. x kiedyś tam,wspaniała pani ginekolog"wykryła" umnie,aż 4 guzy piersi - skierowanie na mammografię. poszłam na usg - niczego lekarz nie potwierdził. Ech..nie słuchajcie mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio witaj. No proszę Cię,no jak można nie czytać tego co piszesz??? Ale tak swoją drogą to jak można zjeść kilkanaście jajek w ciągu dnia?? Mnie mdli po dwóch:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livia21
Nie jem kilkunastu jajek :) To Pan JZ je zjadał - tak mówi i Pani Doktor tak mówiła,przy chemioterapii. Jedyna - ja nic nie wiem - wkurza mnie tylko zrobienie ze zdrowia ludzkiego biznesu.Odczuwam to na własnej skórze od dawna. scczególnie na tym,co dzieje się w moim domu. Dzisiaj M jest na 3-ciej wizycie w tym tygodniu - wyznaczonej przez terminy - no i wiem,że ta wizyta kompletnie nic nie wniesie -bedzie wyznaczona kolejna...........kolejna....kolejna. Nikomu nie zależy,aby go wyleczyć - gdyby nie pomoc finansowa od dzieci to....ech,może wreszcie wyniknełoby cos dobrego,nie starczyłoby na lekarstwa. cukrzyca też by się skończyła - dieta o suchym pysku też ma swoje zalety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Dziewczyny. x Nie wiem co jest na rzeczy ale moi znajomi zabrali się za siebie i robią kontrolne badania. Pewnie to dobrze tak dla własnego uspokojenia. Ja na razie odłożyłam wszystkie ....kontrolki:). Dotychczas przypisane leki łykam i tyle. Jeżeli chodzi o jajka ponieważ za nimi nie przepadam , nie jem. Może coś się zmieni po wykładzie JZ. x Hej Marylko mam postanowienie ,że jutro wyczyszczę choć jedno okno. Tak mnie zaraziłaś tą robotą. x Jedyneczko Na terenach wokół mnie grzybów nie ma. Upatrywałam dzisiaj na ryneczku i nic z tego. Były kanie. Nie skusiłam się żeby kupić. x Lunka Co z Tobą????? zdrowaś:)??? x Ime Wpadnij na oddech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Czwartkowa kawa przygotowana. Zapresium:) x Wczoraj miałam wielkie plany:) dzisiaj główkuję jak je zweryfikować:) Na początek biorę kosz w rękę i idę na bazarek. x Do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Globusiku jestem cała i zdrowa. Jakoś ostatnio nie mam weny do pisania. Jak już mam , to Z siedzi, pisze, czyta. Coś mi tam pokazuje, a ja jakaś taka depresyjna. Roboty mam w cholerę. Wieczorem zasypiam w locie. Pozdrawiam was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×