Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość livia21
Dziewczyny rogalowe - x ten usmiech z poczatku,to szczerze się ubawiłam tym dowc**em. x :Ddzisiaj też sie uśmiecham - do Was,chociaż mam momenty całkiem nie do śmiechu. -ale są też i dobre - momenty:( x Ostatnio robię próby ustalenia co ze świętami - ta choinka - to juz prawie jutro - jak dlamnie. choinka,choinka,choinka.......... x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Livio. Ja też nerwa od rana miałam,ale wyprostowało się już;-) Choinka u mnie też tuz,tuż:-) Tym bardziej ,że za oknem zimowo.Mróz i prószy śnieg. U mnie ustaleń nie ma,ale nie nakręcajmy się zawczasu.Święta i tak będą,czy tego chcemy,czy nie:-) Ktoś podrzucił mi info,że jutro zbiórka odzieży. No to mam poważną robotę na popołudnie:-)Trochę szafy opróżnię. E. poszła na rozmowę kwal. o pracę.Trzymam kciuku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Paniusie. x Moja choinka jeszcze w lesie. Za to syzyfy / wcale nie świąteczne/ raczej przed zimowe rozpoczęte. Kuchnia przebielała . Zostały firanki do zawieszenia. Jutro dlaej syzyfy ....i tak dalej i tak dalej!!!! x Jedyneczko również trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Globusiku. Udało się!!! Dacie wiarę??? bo ja jakoś jeszcze nie mogę uwierzyć:-) Na razie staż,ale z możliwością przedłużenia. Fajny dzisiaj dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na rogale się już nie załapię,widzę ;) Żeście się rzuciły,nawet okruszek się nie ostał :( Globusiku Odbyłaś spacer balkonowy? A duży on chociażby? ;) Jedyneczko Gratulować E. i Tobie🌼 Podrzucę Ci trochę ciuchów na zbiórkę odzieży ;) Livio Choinka sztuczna czy prawdziwa ma być? Lunka Odpoczęłaś? Marysiu U mnie też kołomyja i syzyfy Odgruzowuję mieszkanie na święta,a i po remoncie trzeba wszystko doszorować ;) Pozdrawiam Was moje miłe❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Jedyneczko nooooo uwierz wreszcie . To najprawdziwsza prawda. Ja Ci to mówię:D Gratulacje!!!!! x A ja miłość🌻 odbywam codzienny balkonowy spacer z kotkiem:) takie cztery kroki:) w ten sposób witamy dzień:) Cieszę się bo udało mi się odgruzować kuchnię. Reszta przede mną:) x miłego wieczoru wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Idą pieniądze do nieba. Najpierw idzie 10 złotych. Gdy jest przy bramie, słyszy: - Ty, 10 złotych, nie pójdziesz do nieba! Do piekła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczorkiem :D Globusiku Widzę,że humorek dopisuje! To wspaniale! Oby tak dalej bo ja chcę więcej :D I zapraszam na mój "balkonik" Pochodzimy 9 kroków...to już dłuższy spacerek będzie ;) Spokojnej nocy wszystkim życzę I do uzdrzeni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Lunka x gdzie tak pognałaś??? za kawę dziękuję. x Duuuża mgła. Wagonik wyrusza w drogę. x Ime Do Ciebie dojadę z opóźnieniem ale na pewno będę. x Jedyneczko czy uwierzyłaś ???? x Livio, Marysiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka,dzień dobry. Podsuńcie się,już ciasno się robi na tym balkoniku:-D i kawa stygnie;-) Globusiku smakuje wybornie jak zawsze,dzięki:-) Uwierzyłam,uwierzyłam:-)mam na stanie Instruktorkę korektywy i kompensacji wad postawy ciała...chyba dobrze się wyraziłam:-) Na razie kumpelki,pędzę po zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria59
Dzień dobry. Trochę słonka dziś było. Globus dobrze ,że nas rozśmieszasz.. Dzięki:) Jedynko cieszę się, że E. dostała pracę. Początek nowego życia zrobiony. Luna , Ime, Livio {czesc} Świąteczne porządki? Narazie umyłam okno w kuchni, jeszcze jest czas. Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Kawa czeka, wpadajcie i się częstujcie. U was już porządki a ja jeszcze daleko. Jakoś nie mam ochoty na to, wiecie że szewc w dziurawych butach chodzi, nie!!!!!! Ale co tam , jakoś się muszę zebrać w sobie. Miłego dnia kobitki! Lecę do pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Lunka Dziękuję za kawę , kawał drogi pokonałaś:) Mnie również syzyfy idą ciężko! ale co tam ..bez pośpiechu dzień będzie wydajniejszy:) x Jedyneczko już Cię widzę!!! mając taką siłę fachową nigdy nie będziesz chodzić zgarbiona:) x cześć Mereszka:) uporałaś się z Kają??? x Dobrego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livia21
hejka. Dziwny dzien był wczoraj - po raz pierwszy wezwałam do siebie karetkę - no..dziw przyjechali. x Dziasja zaliczam dohtora. Postanawiam -wreszcie pomyślećo sobie. x IME - ta choinka..to zdrobniale od chol....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostawiam dla was kawę! Spóźniona lecę do pracy! Livciu co tam się stało! Miłego pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie:) Chyba wszystkie wpadłyśmy w pośpiech!! x Siądźmy na chwilę przy porannej kawie. Zapraszam. x Livio co się stało?? my kobiety powtarzamy ,że czas zadbać o siebie. Bywa z tym różnie. x Jedyneczko jak przygotowania do wieczoru andrzejkowego??? x Ja wczoraj odwiedziłam nowo otwarte placówki handlowe. W każdym masa ludzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Lunka:) powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witaj Globusiku,Luna Globusiku zanim zacznę przygotowania Andrzejkowe muszę zakończyć miesiąc:-) Dużo roboty z tym się wiąże,ale nic to,damy radę. Wczoraj upiekłam ciasteczka korzenne,częstujcie się;-) Drugi dzień mrozi,zima u mnie. Pozdrawiam Was i życzę zdrowia. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko Livio Co tam u Ciebie się dzieje? Jak się czujesz? Z tą choinką to się domyśliłam ale nie miałam czasu sprostować ;) Luna Dzięki za czarny napój :D Jedyneczko Tobie dziękuję za ciastka.Wybornie smakują :D Globusiku Masa ludzi wszędzie...to dlatego mnie wczoraj nie zauważyłaś na zakupach ;) U nas też mrozi...a ja dalej mam letnie opony :( Sama bym pojechała je zmienić ale są tak duże,że nie zmieszczą się w samochodzie Miłego dzionka❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
O jej Ime ! Jaka szkoda ,że nie dojrzałam Cię. Ale byśmy zaszalały na zakupach:) Nic to jeszcze odrobimy wczorajsza wpadkę. x Jedyneczko trzymałam mocno w dłoni ten przedostatni miesiąc bieżącego roku i nic z tego. Pomknął , zresztą jak wszystkie. Czuje,że jutro będę musiała Ci pomóc przy ustawieniu stołu:) x Livio jesteś po wizycie ???? co dalej. x Lunka , Marylko 👄 x Dobrej nocki. Chyba już nikt nie zajrzy do Stacyjkowa , gaszę więc światło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Jestem z kawą,zapraszam Was . -14 u mnie było o szóstej rano.Podejrzewam,że zaświeci dziś słoneczko:-) Globusiku Twoja pomoc przyda mi się bardzo,z góry dziękuję;-) Widzę,że poszalałyście sobie po zakupach:-) Pozdrawiam Was ,spokojnego dnia. Zabieram się za ten koniec miesiąca,już niewiele mi zostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko dziękuję za kawę. x U mnie -6. Samochody pokryte szronem. Pomagam Ci we wszystkim. Na cztery ręce szybko się uporamy. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku,witaj. Słońce pięknie świeci,robota przyjemniejsza:-) Dzięki za pomoc;-) Koleżanki przybywajcie na kawę:-) Ime dach nie pofrunął?? Co dalej z Twoją młodą kuzynką,nadal pomieszkuje z Wami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry;) Dzięki za kawkę :D Jedyneczko Na szczęście dach jest tam gdzie był :D Ta dziewczynka to nie moja kuzynka,tylko bratanica męża ;) Mieszka z teściową na dole ale przychodzi do naszego syna,pobawić się... Wczoraj dowiedziałam się,że sąd odebrał prawa rodzicielskie rodzicom małej I dlatego pewnie dużooo wody upłynie,zanim do nich wróci Dostali sądowy nakaz leczenia,chyba wiadomo czego... Życzę Wam miłego weekendu❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Babki. U mnie słońce naprzemiennie z chmurami. Przegoniłam siebie:) po mrozie. Zdrowe powietrze. x Ime Czy mała będzie mieszkać na stałe??? x Jestem w oczekiwaniu na dwie koleżanki. Może zaznaczymy wieczór andrzejkowy? x Jedyneczko Trzeba sobie pomagać!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria59
Cześć dziewczyny. U mnie też mrozi od wczoraj. Nic to - zdrowsze powietrze. Umyłam następne okna, jeszcze tylko 8. Kaja ma guza, weterynarz nie chce wycinać, boi się ,że nie wybudzi się z narkozy. Za stara.. , jak będzie bolało, albo pęknie, mam przyjsć ją uspać. Na razie chodzimy wieczorem na spacer. Ech , smutno mi. Pozdrawiam Was ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×