Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Dzień dobry:-) Bardzo przepraszam za spóźnienie:-( Coś nie tak z internetem,codziennie wyłączają na kilka godzin. Globusiku:-D A co Ty tak za tymi Pokemonami się uganiasz?:-D Miło Cię widzieć uśmiechniętą. Globusiku,to wszystko to drobnostka,obyś była zdrowa i szczęśliwa❤️ Oby u młodych nie było tak zw. kryzysu,bo jeszcze się pogodzą;-) Mój studencik wczoraj zwiedzał Rzym,zostanie tam jeszcze dwa dni,potem Mediolan...i do domku. Stancję też przytrzymaliśmy.Za okres wakacyjny właścicielka policzyła troszkę mniej....Warto było,bo....teraz z widokiem nie tylko na polibudę,ale również na stancję swojej dziewczyny:-D Imuś,to świętujemy w niedzielę. Same imprezy przed Wami;-) Dobrego dnia kofane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Uzależniłam się od Was :D Jednocześnie sięgam po kubek i telefon :D Globusiku Jaki spisek? Po czemu ja nic nie wiem?! ;) Znalazłaś jakieś stworka w tych garażach? ;) Jedyneczko No,niby imprezy...ja tam kura domowa jestem i wolę swoje jajka wysiadywać niż w "obcym"kurniku gdakać :D Dzisiaj się śpieszę... Mały shogun zaraz przyjeżdża,jak nazwała C wnuczkę :D Jedziemy po prowiant na imprę No to pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Mówię sobotnie dzień dobry. Kawa pachnie.Zapraszam. x Jedyneczko Dobrze byłoby aby się nie pogodzili:D tak myślą wszyscy.:D:D Wyobraź sobie,że wczoraj zaszalałam i oprócz okien przegoniłam syzyfy. Inaczej mi się oddycha. Dzisiaj mam domowe SPA. x Imuś Życzenia zaczynam składać już dzisiaj ...dalszych szczęśliwych minut,godzin.dni,tygodni i lat❤️ ciąg dalszy nastąpi:) x Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witaj Globusiku,dzięki za kawkę. Dałaś po robocie:-D No tak, w domu zawsze jest robota. Ja wstępnie przed końcem sezonu wymiatam na tarasiku. Część kwiatów wylądowała w koszu. Pelargonie zostawiłam,bo jeszcze nie rozkwitły:-D Spodziewam się bliżej listopada.Zarzekam się co roku,że nie będę ich sadziła,a potem i tak kupuję,sadzę...Budynek nowo wybudowany obok mojego domu,zabiera dużo światła... Wczoraj mój prezes zaproponował mi wspólny wyjazd do Lęborga ;-) Odmówiłam,ponieważ cała podróż to w te i we wte :-D a widoki tylko z samochodu. Pojechał nad ranem sam,a ja prezesuję... Imuś,zakupy poczynione??? Pa. Dobrego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz mogę się normalnie przywitać... Dzień dobry Globusiku Kawa smakowała wybornie,dziękuję :D Widzę,że obie czyściłyśmy widok na świat ;) Moje okna w kuchni były tak brudne,że aż wstyd ;) Ale ciągle padało więc odwlekałam i odwlekałam ;) Wczoraj wyrobiłam normę 5-ciu facetów i padłam wieczorem jak kawka :D Dziękuję za życzenia 👄 Jutro C,za tydzień my ;) Jedyneczko Moje rośliny zaatakowała antraknoza :( Liście brązowieją... Robiłam wczoraj opryski i jak na złość pękła mi lanca od spryskiwacza Muszę kupić nową O jakim Lęborgu piszesz... My tu w pobliżu Lębork mamy,tam byłyśmy właśnie wczoraj po prowiant :D Zakupy poczynione,prezent kupiony... Marysiu Gdzie żeś? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś Tak Imuś...wczoraj nie skojarzyłam,zresztą dowiedziałam się późno.O 19 pakowaliśmy samochód.Wyjazd na telefon... Lębork.....do Łeby miał rowerkiem podjechać(zawsze rower z nim jeździ)a to blisko do Łeby? I żebym to ja wiedziała wcześniej,to bym zajumała z Kargulowego pola Krasulę i zajadałabyś już tatara:-D Tak,tak,Globusiku :-D Ime zasugerowała mi,że mogę jej krowę przysłać bo lubi tatara :-D :-D Imuś jutro pełnisz obowiązki babci,młodzi Świętują;-) Szczęścia i długich lat w zdrowiu młodym życzę🌻 Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria59
Cześć dziewczyny. Wczoraj wróciłam do domu. ! września byłam w szkole powitać nowy rok z Zosią . Już pierwszak! Jak dzieciom szybko płyną lata, nam nie! :) Dziś ogarniam chałupę. Miłego dnia kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dladobrychkobiet.wordpress.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Marysiu Oj ,tak...czas szybko leci :D Za niedługo będziemy prababciami ;) Ja zawsze powtarzam,że to nasze dzieci się starzeją a nie my :D Jedyneczko Apetyta mi narobiłaś na tego tatara :D Żeby dojechać do Łeby,trzeba przejechać przez moją miejscowość Latem mamy tutaj istną autostradę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Zapraszam na kawkę. Pochmurno i ciemno za oknem. Ciężkie powietrze....Muszę się obudzić,pobudzić;-) kawa pomoże? Lecę po pieczywko,zaraz wracam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry x Jedyneczko dziękuję za kawę .Ja też muszę się pobudzić. x Pogoda taka jak u Ciebie. x Imuś Czy imprezy się zakończyły. Wrzesień dla Twojej rodziny jest miesiącem rocznic. x Marylko Daruj ale nie wierzę,że Zosia już poszła do szkoły. x Do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Globusiku:-) Już obudzona jestem;-) I pobudzona,prawdopodobnie czeka mnie zakup nowej pralki:-( Zaraz się dowiem. Marysiu,ta mała Zosieńka???już tornister dźwiga:-) Wcześniej poszła o rok,czy 7-latek? Imuś jak imprezka??? Mój M wyjeżdża w Twoje rejony raz do roku.Może następnym razem się załapię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Wczoraj lało cały dzień. Ta mała Zosia ma w grudniu 7 lat, długie do pasa włosy i z podkówką na buzi ze strachu ,szła do szkoły. Ale dziś ponoć już dobrze.:) Myję okno w kuchni , i co? Chmurzy się, będzie padać. Pozdrawiam cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry a może i nie...;) Globusiku Imprezy dopiero się zaczynają ;) W niedzielę urodziny ma teściowa,my rocznicę ślubu 20 IX siorka ma urodziny... Mamy do niej jechać ale to tak daleko... Jedyneczko Nie byłam na wczorajszej imprezie :( M pojechał sam bo my z Juniorem mamy bakcyla... Junior ma taki katar,że oddychać nie może i boli go gardło,mnie boli jeden migdał,no i nie chcieliśmy zarazić wnuczki Wczoraj wyczułam guzek na karku,na linii włosów Te nocne poty,swędząca skóra wieczorem... Duszności... Marysiu Zosia zapewne się przyzwyczai do szkoły Trzeba dać czas czasowi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie ponownie. Pada i pada. Chciałam zanieść bieliznę do magla i guzik. x Jedyneczko ach te pralki , ja też niedawno wymieniałam. Często nie ma możliwości naprawy, brak części. Z obecną obchodzę sie jak z jajkiem:) Na razie pierze!!!! x Marylko a więc Zosia wyrosła:) muszę w to uwierzyć. x Imus Psia krew!!!! nie miało kiedy Was dopaść przeziębienie. W takiej sytuacji rzeczywiście lepiej było zostać w domu:( szkoda:) nic to drugi rok szybko minie i znowu będzie rocznica. Masz przed sobą dużo wrześniowych imprez. Przeziębienie do tego czasu minie. Współczuję Juniorkowi .Wakacje miał przechlapane i teraz znowu coś go dopadło. Imuś kurujcie się i pamiętaj posiedź w domu w ciepełku to najlepszy lek. x Pozdrawiam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Imuś. A to Ci dopiero:-( Nie wiem co jest z tymi guzami na szyi, kilku znajomych ma to samo,do tego przeziębienie... Jakieś wirusowe pewnie. Kurujcie się i wracajcie do zdrowia.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Globusiku:-) Martwię się,że Ci kłopot sprawiłam:-( Czyżby listonosz jeszcze nie dotarł??? W czwartek rano,priorytetem wysłane... Pozdrówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu Gapa ze mnie nie zauważyłam Cię. Śmieję się z podkówki na ustach u Zosieńki;-) Widzę takie zasmucone maluszki,z dnia na dzień będzie coraz lepiej Sama Wiesz,jak to jest... Globusiku,pralka reanimowana. Pierwsze pranie zakończone. Będzie dobrze,mam nadzieję. Studencik wylatuje jutro o 20-stej do Polski. W domu będzie w środę. Ależ ja za nim tęsknię.... Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×