Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Jedyneczko Do kina nie ;) Byliśmy z M w niedzielę na "Wołyniu" Film taki sobie,prawdę mówiąc ;) Do SPA...Marzy mi się :D Mówię ostatnio do M...Mogę do SPA? A chcesz? Pyta I na pytaniu się jak zwykle skończyło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie Zapraszam na kawę i babskie rozmowy. x Imuś przeskoczyłaś szlaban:) spryciara jesteś. Na wagary pojedziemy do wielkiego miasta:) i będzie ..hulaj dusza piekła nie ma!! Powrócimy jak się skończy kasa:) Imuś choroby przepędzam do innych lasów tych daleko od ludzi. Szepcę , tupię , pluję aż do skutku. Innymi słowy jestem szamanką:) x Jedyneczko Szukaj miejsc na wagary:) x Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Zgubiłam się nie wiem gdzie jestem, a szlam z listem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodź Globusiku,błądzisz po tych suchych lasach:-D z latarką Cię wypatrzyłam,ciemnica jeszcze:-(wietrzna i mokra... Najważniejsze,że się odnalazłaś;-) Kawa jeszcze gorąca,dzięki. Z wagarów dzisiaj nici,ale podoba mi się hulanka w mieście Globusiku;-) Zaraz jadę z mamą do szpitala zdjąć holtera. Wyłączyłam wczorajTV w złości, w ostatniej sekundzie meczu,a tu dzisiaj niespodzianka:-D Imuś ja byłam w kinie w zeszłym tygodniu na Bridget Jones. W sumie taki lekki,wesoły filmik.Czytałam wszystkie części Bridget,książki o stokroć były lepsze. Dobrego,ciepłego dzionka. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka Śpię sobie smacznie i słyszę szelest suchych liści pod stopami Globusika :D Choć szczerze mówiąc,suche wcale nie są! Wiem bo na grzybach przedwczoraj byłam :D Jest tak mokro i ślisko w lesie,że można by było się przejechać ;) Globusiku Mi się kasa już skończyła! Na jeden przelew czekaliśmy 2 tygodnie Pracownicy jeszcze wypłaty nie dostali bo drugi przelew idzie chyba z piekła,szybciej by z Chin doszedł! Jedyneczko Jakoś tak nie przepadam za Bridget :( Junior chce wszystkie części Harry Pottera No cóż.O gustach się nie dyskutuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie . Trudno mi się wstawało. Tylko kawa może mnie pobudzić. Parzę więc i stawiam na stole. x Dziewczyny dobrze,że mnie wczoraj znalazłyście w tym lesie. Cały dzień błądziłam. Jaki ranek taki cały dzień. Na wieczór ściągnęłam do domu. Szukałam jakiegoś drobiazgu na Jadwigi. Wiecie łatwiej kupić coś konkretnego niż drobiazg. Nic nie znalazłam:( x Jedyneczko x Jak samopoczucie mamy?? x Imus Jak ja "kocham" takie wyczekiwanie. Zaraz ogarnia mnie niepokój czy aby ktoś nie mydlił oczu? że już wysłane!!!! itd Niech Wam kasa spłynie jak najszybciej. Na wagarach damy radę zrobimy zrzutkę:) x Przychodźcie na kawę , czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Globusiku:-) Dzięki,kawa tak pięknie pachnie,chwyciłam za kubeł i sparzyłam język:-D Globusiku mama miała całodobowe mierzenie ciśnienia.Wyszło ok. W końcu zaczęła chodzić do kardiologa i pani dok. bardzo ładnie dobrała jej leki. X Globusiku ja też mam Jadwigę,sąsiadkę. Kupiłam jej miód pitny w pięknej butelce do tego czekoladki. Nic innego nie wymyślę,ponieważ sąsiadka ma kwiaciarnię;-) W przeszłośc****ekłam jej tort lub jakieś wymyślne ciasto.... Teraz idę na łatwiznę;-) Imuś wiem coś na temat wierzycieli:-( Całe biurko mam oblepione kto i ile:-( Mam nadzieję,że dałaś radę i poszłaś do okulisty... Co tam?? Marysiu co u Ciebie??? Rozejrzałaś się już za pracą??Pewnie znowu przygarniesz jakiegoś maluszka... Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kał (inaczej stolec, ekskrementy, odchody) – odpadowe produkty procesu trawienia. Kał powstaje w jelicie grubym. Resztki pokarmowe przemieszczane z jelita cienkiego do jelita grubego mają konsystencję stosunkowo płynną. Dopiero w jelicie grubym dochodzi do końcowej fazy resorpcji wody i zagęszczenia kału. W skład kału wchodzą resztki pokarmowe, śluz, bakterie, resztki nabłonka, woda, itp. Kał przesuwa się w jelicie wskutek ruchów perystaltycznych. Ostateczne jego formowanie zachodzi w o******cy. Wydalany jest podczas defekacji przez o***t, dzięki skurczom ścian o******cy. Kał człowieka i innych ssaków charakteryzuje się dość znaczną gęstością, natomiast w przypadku kręgowców innych niż ssaki (z wyłączeniem stekowców), może być znacznie rozcieńczony. Wiąże się to z faktem, że w końcowej części jelita grubego (kloaka) znajduje się u nich ujście moczowodów. To właśnie z tej przyczyny kał ptaków (guano) charakteryzuje się znaczną płynnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko ja też pójdę na łatwiznę :) dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy dzień dobry czy nie... Coś Was słabo widzę :O Globusiku Kawa na start była pyszna ;) Na zrzutkę też już nie mam :( Chyba,że moją świnkę wytrzęsę :D Jedyneczko Dobra wiadomość o mamie :D Oby tak dalej ;) Tak,byłam u okulisty Dostałam maść do oczu i dlatego tak źle Was widzę :D Za 2 tygodnie do kontroli Wierzyciele... Są i owszem ale to nie znaczy,że M musi się wyżywać na mnie Miałam mieć spokój No i miałam Dopóki M z pracy nie wrócił :( W następną sobotę mamy dyżur przy wnuczce bo młodzi idą na wesele do brata naszego zięcia No i jeszcze jedna dobra wieść! Zięć odzyskał prawo jazdy :D Marylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś dobre wieści dzisiaj przynosisz:-D Dobrze,że byłaś u okulisty. Niech się szybko goi. Weź Ty sobie jeszcze jakąś różową tabletkę od stresa i nie przejmuj się tak M;-) Dziewczyny słońce dzisiaj u mnie świeci. Nad nami jasne niebo... Studencik dzisiaj przyjeżdża...szykuję mu pyszności. Prawdopodobnie piątki będzie miał wolne. Globusiku cieszę się jeśli podsunęłam Ci pomysł;-) To pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie od godziny siedzę przy kawie. Nie mogłam spać więc wstałam i ogarniam myśli robię plan na dzień dzisiejszy. Wymyśliłam że ugotuję grochówkę:) ale najpierw pójdę po groch. U mnie zimno tylko dwa stopnie. x Jedyneczko Dziękuję za pomysł , zrobiłam tak samo i zmartwienie się skończyło. Dobre wiadomości o mamie budują. Nasz Juniorek jeszcze nie planuje przyjazdu. W ubiegłym roku przyjeżdżał aż za często:) x Imuś Oprócz jednej, wiadomości są dobre. Przed Wami miły wieczór z wnusią. Już widzę jak będzie gaworzyć , oby rozmów nie chciała prowadzić w nocy:) Imuś wagary odłożymy do czasu zgromadzenia miedzi. Uderzymy wtedy z podwojona siłą:) x Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku witaj:-) Kawka na przebudzenie,dzięki. Dzisiaj też wcześnie wstałam. Studencika wyprawiałam.... Pojechał z moją mamą do onkologa. Ciekawa jestem czy tak z biegu ją przyjmą.... Nie była na wizycie cztery lata. Teraz powiedziała że jest gotowa,ciśnienie unormowane może zmierzyć się z wizytą. X Globusiku grochówka w sam raz na chłodny dzień;-) U mnie rano -3.Słyszałam skrobanie szyb w samochodach. Już do chłodu przywykłam,a niech tam.... W domu mam cieplutko. Imuś a jak tam u Ciebie??? Sterowanie opanowane? X Roleta w górę.... Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka To znowu ja:-) U nas wszystko ok. Mama wróciła już o 11-stej. Trafiła na lekarza który ją operował. Pogawędzili sobie,mama powiedziała,że nie chce żadnych badań,tylko nową protezkę. Ale skoro pan doktór był taki miły zgodziła się na USG, termin na grudzień. W przychodni wszystko bardzo szybko.Cały system rejestracji skomputeryzowany. Od rejestracji do wizyty u lekarza niecałe pół godziny. Jestem pod wrażeniem. Mama bardzo zadowolona z wizyty. Ot i tyle. Co porabiacie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko Od rana jeszcze Cię nie widziałam. x Bardzo fajnie,że mama trafiła na życzliwych ludzi. Nie zniechęciła się a to duuuużo znaczy. Badanie na grudzień to też termin nie zbyt odległy. Rano pisałam ,że Juniorek nie przyjeżdża na weekend. Otóż przyjeżdża:) Mama wniebowzięta i Tata tyż.:) Zupa ugotowana i "oszukany" bigos. Robiłaś kiedyś ?? jest w nim wszystko i nic:D mnie smakuje :) x Imuś No właśnie czy jesteś zadowolona z ogrzewania???? czy w domku ciepło.Tak sobie myślę,że ogrzać tyle metrów to piec polyka sporo groszku. x U mnie dzień był pogodny ale ziiiiiimnyyyyy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Późno...ale lepiej tak,niż wcale ;) Jedyneczko Pozazdrościć tempa w przychodni ;) Same przecież wiemy ile trwa czekanie na wizytę,niby umówioną na daną godzinę Globusiku Cieszysz się z wizyty,prawda? Wysłałam Ci coś na komórkę ;) Piec połyka coraz więcej groszku,no bo i coraz zimniej się robi W połowie domu grzeje,to znaczy tam,gdzie siedzimy,na piętrze Na parterze jest podłogówka i tam zimnica :( Panowie schrzanili coś przy podłączeniu...Tak przynajmniej stwierdził M Ja myślę,że przyczyna tkwi...w niewiedzy mojego J Tym razem nic nie tykam,poprzedni piec ja oporządzałam ;) Teraz czas aby M pokazał,że nosi portki ;) Jedyneczka dobrze napisała...Sterowanie mam opanowane,chodzi o programator,który jest w kuchni Wnuczka była po wypłatę :D Powiedziała,że przepije :D Na mleko :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej usłyszałam piosenkę ...wstawaj szkoda dnia ..... no to wstałam i jestem z kawą.Zapraszam. x Jedyneczko Nasza Ime zrobiła mi niespodziankę.Otworzyłam telefon i co widzę ?? roześmiana buźka wnusi ...tak od ucha do ucha:D Poprawił mi się humor i będę miała roześmianą całą sobotę. x Imuś Dziękuję. Czy wnusia kiedykolwiek jest z czegoś niezadowolona????? x Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry,witajcie... Jestem z kawką,zapraszam. I rogale;-) Globusiku lubię taki niby bigos:-D A to wasz studencik niespodziankę zrobił:-D Nie dziwię się radości z wizyty. Oj puki jeszcze mamy kogo rozpieszczać.... Globusiku chyba zaspałaś dzisiaj.Jeżeli to spokojny,długi sen,to dobrze;-) Imuś :-D Rozbawiłaś mnie tą wypłatą :-D na flaszki;-) Dzisiaj pilnowanko babcia Ime ma?? Nie boisz się? :-D Dziewczyny u Was też taki chłód??? Strasznie wieje,a do tego mróz:-( Dobrego dnia. Roletę muszę podnieść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Jedyneczko wieje jak diabli , jest co prawda 6 st. ale tego się nie czuje. x Babki dobrego , spokojnego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja miłość
Dzień dobry :) Jedyneczko Babcia ma pilnowanko za tydzień :) :) Czy się boję? A czego... Przecież wnusia mnie nie zje :) Ewentualnie dziadka wciągnie razem z wąsem :) Globusiku Wnuczka jest niezadowolona... Jak się ją dotyka :) C mówi, że jest niedotykalska Pytam się wczoraj M... Po kim ona to ma? No jak to po kim! Po babci Ime! :) :) Spokojności i ciepełka Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Byłam w piątek na grzybach. Nazbierałam maślaki, już są w occie. Wczoraj balanga, bratowa obchodziła 6o lat. Zabawa z tańcami w restauracji. Oj bolały potem nogi. A dziś chrzciny wnusi. Była bardzo grzeczna w kosciele. Dużo sie działo i teraz w portfelu mało kasy. Pozdrawiam cieplutko, pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×