Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Ale się przestraszyłam z tym komp. pstryk i nie ma nic. A ja jutro tyle przelewów.Liwio , wracaj zimno jest. Jeszcze się nam przeziębisz.Śpijcie spokojnie ja już też idę się szykować żeby glebę zaliczyć.Mam nadzieję .ze do jutra.. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wróciłam .Wypiłyśmy kawę i kieliszek likieru.Ale mi teraz słodko.Jednak wolę szampana albo drinka :) Anulko -oba wiersze piękne, pasują do naszego życia❤️ Chyba je sobie przepiszę. Globus umowa stoi.Będziemy razem robić zdjęcia.Pojedziemy pociągiem. Livio jak było? nie zmarzłaś ? Dorciu :) Mam nadzieję, że Dalida też nas znajdzie.Ktoś niechcący zrobił nam reklamę i zostawił adres. 1 2 3 -proszę wymyśl jakiś pseudonim :) Cyferki nie pasują do Ciebie :) Kawę mogę pić jeszcze o 19 tej.Problemy ze spaniem mam jak mocno wieje , podczas pełni a najwieksze jak się położę i pomyślę o jakimś kłopocie. Wtedy wybiję się ze snu i potrafię się przewracać z boku na bok przez pół nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i posłuchalam sobie :" jedzie pociąg ".Swietny utwór na wesela.Niejedne tańce przy tym były :) Na dobranoc Cz.Niemen, którego bardzo lubię. Dziękuję Anulko. Śpicie dziewczyny ? A ja jeszcze posiedzę przy telewizji ."Kocham Cię Polsko" Tez można posłuchać i pośpiewac sobie .Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO LIVIO 1 2 3 ANULKO Codziennie budzi mnie radio , w soboty też, po co????? tak rano zbudziło mnie dzisiaj??? Dni wolne od pracy , to się czuje , na osiedlu cisza. Cała obsługa pociągu pewnie też będzie dzisiaj odpoczywać , przecież należy nam się to:) Ale póki co pierwsze spotkanie zaliczyć trzeba. Ekspresso do kawy włączone , LIVI samowar też , picie gotowe. Na śniadanie też coś się znajdzie. Ja zjadłam musli ale nie zalane mlekiem tylko przegotowaną wodą.Mleka nie toleruje żołądek. Tyle na pierwsze spotkanie kontaktowe:) Miłej soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
No i po śniadaniu ciąg dalszy:) 1 2 3 ale mnie rozśmieszyłaś ...okresem próbnym. U nas nie ma okresu próbnego wszystkie zawieramy umowy na czas nieokreślony. Przywileje są tylko dla gości❤️ w Warsie fotele z zagłówkami. Dodam jeszcze ,że nasza ANULKA pisze wyjątkowo pięknie. Jak to w życiu bywa czasami korzystamy z urlopów zdrowotnych i jeśli jej nie ma robi się smutno:( ANULKO! Tak jak 1 2 3 jesteś naszym gościem , masz przygotowany fotel z zagłówkiem. Przecież musisz się ponownie zaklimatyzować. Za jakiś czas , nakarmione Twoją poezją wyruszymy w dalekie podróże , poczujemy nieograniczoną wolność. Anulko , samo życie , LONIA ma kłopoty rodzinne. Ponieważ mam jej prywatny adres napiszę , jeżeli odzyska równowagę i będzie chciała się z nami skontaktować , gdzie może nas znaleźć. Jakoś o tym nie pomyślałam do tej pory. MARYLKO! Muszę zaznaczyć w kalendarzu ,że będę miała wyskok do Gdyni:) co prawda mój grafik wcale nie jest taki napięty i czas zawsze znajdę ale ...ta pamięć:D LIVIO! Przybywaj na śniadanie i kawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Co napisałam to jeszcze nie koniec. Kończę pierwszą kawę. Z wiersza Anulki wybrałam sobie motto na dzień dzisiejszy ....PRZED NAMI DNI NIEPOZNANE ..... planowałam wyjście do sklepów. Pewnie nic nie zakłóci tych planów, ale jak w życiu nigdy nic nie jest pewne. Dzień zapowiada się bardzo dobrze , słońce zagląda w okna dodaje energii.Dalej jest za mało deszczu, na ....oślej łączce ...przed moimi oknami są już żółte place , zaczyna wysychać trawa. MIŁEGO I DOBREGO DNIA DLA WSZYSTKICH. Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO! Samoloty latają po moim niebie i kierują się w Twoją stronę , dla mnie zostaje tylko charakterystyczna smuga:) Wydaje mi się ,że wykupiłaś kawał nieba i to bez mojej zgody:D:D Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry , miłego dnia wszystkim.U mnie słoneczko świeci od rana. To dobrze.Rozkojarzona jakaś jestem nie mogę zebrać myśli.No i w pracy.A na górze tyle na mnie pracy czeka.Rozmrozić lodówkę trzeba itd.Pralka nastawiona,e takie tam przyziemne sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypowiadała
się obraźliwie o Loni wasza Livia, opluła ją wręcz swoimi słowami a wy chcecie aby ona was znalazła.???? Żenada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polezałam sobie dzisiaj do 9 tej ..Słońce świeci , ptaszki Spiewają ,niebo bezchmurne .Dzisiaj urodziny mojego wnuka.Prezent kupiłam :okulary do pływania i rękawiczki na rower. Idę na kindrbal:) Globusik :) gdybym miała na własność pół nieba sprawiłabym , żeby nikt na tym świecie nie był głodny , szczególnie dzieci ! :):):) S. pojechał z kolegami na domek.Wraca w niedzielę.Mam wolną chatę :D Możecie wpaść wieczorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO! ja też tego pragnę ...żeby DZIECI I WSZYSCY LUDZIE NIE BYLI GŁODNI❤️ Zbieramy się i wychodzimy po małe zakupy. Przyjemności wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej melduję się. Fajnie było - przeciągnęło się do póxznych nocnych godzin. Tylko świece na stole,a w koło ciemnica. Dzisiaj dłuższe spanko - mój czas komputerowy przeleciał,a teraz wprosiłam się na siłę do kompa. Pozdrawiam wszystkie,miłej soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam u mamy.Zrobiłam jej zakupy, wypiłyśmy kawę. Dostałam dziś zaległą wypłatę, w końcu dorwałam byłą szefową. W drodze powrotnej zaszalałam, kupiłam 10 pelargonii w różnych kolorach. Chcę je wsadzić do skrzynek i powiesić na balkon.Niech cieszą oko :) Miłego dnia dziewczyny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! Przy świecach był wieczór nastrojowy i zapewne miły. Miłego odpoczynku. MARYLKO! Gratuluję, w końcu udało się odzyskać pieniądze za pracę, nie dziwię się,że masz wielką radość. Ja też mam , zakupy udane.Rzymianki kupione,narożna półeczka do łazienki , beżowy dywanik "puchacz" i mop kupione.Z tego ostatniego cieszę się najbardziej:D. Kiesa pusta. W samą porę otworzyłyśmy Warsa, mam nadzieję,że pozwolicie mi w nim przetrwać do końca miesiąca:D. Po obiedzie pijemy kawę i zabieramy się do roboty. Baaaardzo lubię choć maleńkie zmiany w domu. Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Melduję się w piękny sobotni dzień.U mnie wszyscy odpoczywają-Mama drzemie,mój ślubny też a ja pracowicie stukam w klawiaturę. Globusiku,mnie też odpowiada Motto wybrane przez Ciebie z wiersza Anulki-"Przed nami dni niepoznane".Chciałabym żeby dla nas wszystkich były to dobre dni.Gratuluję zakupów.Zawsze się śmieję z tego ale coś w tym jest-mała rzecz a cieszy. Anulko cieszę się,że znowu się odezwałaś.Myślę o tobie i trzymam kciuki. Livio ale imprezowałaś!Szczególnie by mi się podobały świece ita ciemność.Przypominają mi się moje imprezki na tarasie./niestety to już nie wróci-troszkę żal/. Mario,wsadziłaś już pelargonie?.U mnie pięknie wyglądają.Mam ich23 sztuki.W ogóle to na moim balkonie tak jak w ogrodzie.Rosną dwie róże/żółta i czerwona/,wierzba i jeszcze jedno drzewko,nie pamiętam jak się nazywa.Chcę dokupić jeszcze jedną różę.Jeszcze zapomniałam o trzech skrzynkach sundaville. 123 jak tam wyrobiłaś się?Ja ambitnie wstałam wcześniej i wysprzątałam łazienkę przed pracą.W tej chwili już nic nie robię.Będę się lenić. Loniu czekam na Ciebie. HEJ DALIDO ODEZWIJ SIĘ!!! Fajnej soboty dla wszystkich .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dora hej....
starych drzew się nie przesadza!!! Taka prawda, też chcesz mieć tylko to coś????? NAMIASTKĘ z----------globusem??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dora. Gdzie tam się wyrobiłam. Siadłam tu sobie żeby , posiedzieć powiem szczerze,a nie żeby odpocząć.Wcale nie czuję się zmęczona,chociaż troszkę zrobiłam.Praca fizyczna uspokaja moje mozgi.Nie myślę wtedy o rzeczach ważnych.A posprzątać i tak trzeba.Nikt w tym domu mnie nie wyprzedzi,jak zrobię tak będę miała.łazienki to mam 3 do sprzątania.No ,ale coś za coś.Wsiadłaś do wagoniku.Super,tylko nie opuszczaj nas zbyt często.Ja to czekam jeszcze dziś na jakiś cudny wierszyk od Anulki lub Globusika taki na dobranoc.Liwio,a co u ciebie? Mario kochana przezwij mnie jak chcesz.Niku nie zmienię bo dla mnie głąba komp.to za wielka fatyga.Nie mam pomysłu,akurat w tej sprawie ,chociaż myślałam nad tym.Raz, dwa, trzy.U mnie tak jest .Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlaczego!!!
Heja po południu👄 DORCIA! Wiem,że kochasz się w różach. W ubiegłym roku w okrutne upały szukałaś dla nich odpowiedniego miejsca:D Mam dość mocno nasłoneczniony balkon , więc najbardziej słońce wytrzymują pelargonie. Pozdrawiam , tez jestem jakaś ospała, dla Ciebie serducho❤️ 1 2 3 Pracujesz intensywnie od samego rana. Z lodówką uporałam się po świętach . Totalny bałagan w kuchni i prawie w całym mieszkaniu. Babki! U mnie przy sobocie i po robocie. Półeczka zawieszona , chodniczek leży , rzymianki super, wybrałam kolor czarny , założę do wszystkich innych. Mój Cień zapowiedział,że jutro odpoczywa. W naszym teatrze zaczął się KONTAKT 2011. Moja "B" dla siebie wykupiła karnet , ja będę chodzić wybiórczo. Zaczynamy jutro. Dla wszystkich Babeczek , pracujących , odpoczywających miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3 serducho dla Ciebie❤️ Najpierw zadedykuje Ci piosenkę zespołu " Raz Dwa Trzy" bo lubię i słuchać. Następnie wiersz , ale NIKT W TYM NIE ZASTĄPI ANULKI. ANULKO serducho dla Ciebie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku ,mój ukochany,na Ciebie zawsze można liczyć.Jak obrobię jeszcze te trzy pięterka schodów to wrócę z miłą chęcią do Was.M jeszcze muszę wyprawić w daleką drogę,kanapeczki w podróż itd.Już tęsknię.Ale jak się cieszę...Chrapania nie będzie w nocy.Wyśpię się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Sen... Sen tak łatwo cię usypia A mnie znów omija! Chociaż czekam godzinami Wypatruję go w oddali Może przyjdzie, może nie? Za godzinę albo dwie? I tak nastaje ranek świeży A ja nawet nie zmęczona! I tak marzę , że sen nadejdzie Gdy następny wieczór przybędzie. Do powitania rano , a może jeszcze dzisiaj:) Pocałuski :) dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3 OOOOO MATKO! ale się uśmiałam ...skąd ja to znam:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku, z kąt to się u Ciebie bierze tak na zawołanie? Mówię i mam.A czy ty grilujesz czasami? Masz swój ogródek, zaciszne miejsce w którym byś mogła przycupnąć? Ptaszki, kwiatki i te inne sprawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
http://youtu.be/klABJLn9U58 Dziewczyny co się wyprawia w moim domu. Mam M didżeja , słucha piosenki " Pokochaj mnie" zespołu Chanel i śpiewa:D ale jak głośno, i go nie kochać??????? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3 Mam balkon:D i duuuużo kaktusów w doniczkach:D. Ale grilluję czasami. M M bardzo chętnie jeździ na wędkowanie. Mamy kilka miejsc , gdzie przy pogodzie jedziemy. Często dołączają do nas znajomi / dwa małżeństwa/ od lat się znamy i rozumiemy. Znajomi zarówno jedni jak i drudzy mają domy i ogródki, jedni nawet 40 hektarowe bywamy u nich też. Nie narzekam na brak miejsca do posiedzenia, byle by dopisywało zdrowie. Hejka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3 tak kocham męża , że wyżej zjadłam ..go... miało być ...jak go nie kochać???? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3 OOOO Matko! ale ze mnie pusty globus:D zjadłam .....jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochać,a jak by inaczej.To znaczy że jest mu dobrze, jest szczęśliwy przy Tobie.Jak by mu było żle w domu to by polazł gdzieś.A tak siedzi sobie szczęśliwiec i śpiewa piękną piosenkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×