Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Hej wieczorem! Livio nie odzywasz się :) Pewnie odsypiasz grilla . Globusik , cieszę się ,że masz Mena który śpiewa w domu - znaczy jest szczęśliwy. 1 2 3 Nie będę Cię sama nazywać:) Widocznie jesteś szybka w pracy , dlatego tak się nazwałaś:) Pelargonie posadziłam.W reklamówkach wyglądało dużo a na balkonie jakoś ubogo. Balkon jest wąski ale długi przez cały dom( 10m ) i tak jakoś ich mało... Poproszę dzieci , żeby mi dokupiły na dzień mamy :) Na urodzinach wnuka było 14 dzieci w wieku 8 - 1,5 .Wesoło :) Teściowie mojej córki byli trochę przerażeni , ja bawiłam się świetnie. Wymyśliłam konkursy z nagrodami .Wnuk się chwalił - to moja babcia ! No i usłyszałam od chłopców - pani jest super... Jestem chwalipięta :) Ale po ostatnich 2 latach potrzebuję pochwały chociaż od dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę spać.Abonent nie odpowiada..no to do jutra mam nadzieję.Dobrej nocki wszystkim niech wam się np.pyszna golonka przyśni.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123.........................
czytaj dobrze "dlaczego" to wasz globus i co ty na to globusie? latasz po innych topikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO! Jeszcze słówko na dobranoc.. Dziecięca Komisja Sędziowska jest bardzo wymagająca, usłyszałaś ..Pani jest super..... ile to znaczy Ty wiesz najlepiej i my też wiemy👄 Dobrej nocy i do jutra wczesnego rana:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Najważniejsze w dniu dzisiejszym to Imieniny Zofii! Wszystkim Zofiom, Zosieńkom, Zosiom i Zochom:) najlepsze życzenia niech lecą w świat:) Przy dzisiejszym dniu radości Który Twym imieniem słynie Życzymy Wam niech w obfitości 100 lat życia w szczęściu płynie Wszystkie najczulsze wyrazy Wiosna na Ziemi i w niebie Morza i gór krajobrazy Wszystko to... dla Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
ANULKO DLA WASZYCH MALUTKICH PIĘKNYCH ZOŚ👄 od naszego ... wagonowego klanu:).... życzonka 🌻 uśmiechu od ucha do ucha pięknych bajek na dobranoc, własnego pieska i kotka , gwiazdki z nieba , siedmiomilowych butów i miłości od całego świata🌻 Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Babki:) wiem,że śpicie , pogoda do tego zachęca. Ja się już krzątam, pozbierałam myszki poroznoszone przez kota / to taka zachęta do zabawy z nim/ odbyłam spacer balkonowy , popatrzyłam na zieleń i wskoczyłam do Wagonu. W ciszy i spokoju uciekłam w marzenia:) Dobrego dnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Po marzeniach , była mobilizacja M , pograliśmy w warcaby w necie. Jedna wygrana , jedna przegrana. Pada deszcz idę do łóżeczka , co mi tam zależy ...glebnę się:D:D Mam dobre serce i nie budzę Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Globusik Dziękuję w imieniu małej Zosi. Na dworze dziś zimna Zosia :) Pada deszcz , pochmurno. temp. 11 stopni. Mam nadzieję , ze póżniej zrobi się cieplej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Globus poszła sobie do łóżka, a ja niedawno wyszłam ze swojego. Wypoczywajce - Pogoda - jest taka na jaką zasługujem.Ja to z niej się cieszę,chłodniej i popaduje (duje,uje się nie kreskuje - przypomniał mi się polonista)!! A na chrapanko 123 - jest sposób. rodzina powinna zakupić takie cuuś - nooo ,korki do uszu:D W mojej to nie ta męska sttrona chrapie :):) Tak sobie siedzę w wagonie i wymyślam jakieś głupoty. globus wędkuje - może kiedyś podrzuci jakąś świeżą rybkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO! witaj:) LIVIO! Głupoty to część naszego życia. Rybkę powiadasz ....nie ma sprawy:) Ponieważ wiem,że wędkując można chwycić haczykiem za nos, jestem ostrożna i co najwyżej stoję za plecami M , tym razem ja jestem cieniem:D Mamy jedno miejsce gdzie są stawy hodowlane. Złapać karpia naprawdę nie jest trudno. Uwierz mi LIVIO ,że nie są smaczne bo zapasione i bardzo tłuste. Podczas smażenia na niewielkiej ilości tłuszczu po krótkim czasie pływają we własnym. Cwańsze i smaczniejsze są amury. Trzeba się narzucać wędką i często nici z tego. Właściciel ustalił 10 zł. opłatę i wędkujesz ile chcesz. Niestety złapane ryby waży i opłata wynosi mniej więcej tyle ile w sklepach. W to miejsce jeździmy jeżeli chcemy mieć jakąś rybę , łatwiej złapać. W innych opłaty są różne , niższe ale często nie złapie się nic. M bardzo lubi wędkować , jednak nie zdecydował się kupić stałej karty wędkarskiej. Ostatnimi czasy pogoda płata takie figle,że mimo chęci, pojechać nie można. Jeśli ma być fajnie jest jeden warunek ....ciepło i słońce. Ja jeszcze w piżamce , być może,że tak dociągnę do wieczora. Będę miała " dzień dziecka ....... przecież wieczorem myć się nie muszę:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3 Mam nadzieję,że nie wyruszyłaś w podróż razem z M:D:) Pozdrawiam Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje Drogie👄 Moje pozdrowienia mają zdrowe nogi - idą do Was choć jest kawał drogi. Moje pozdrowienia jak ptaki fruwają, lecą do Was, bo drogę już znają. Globusiku dziekuje za zyczenia w imieniu mojej Zosienki :D U mnie chlodno ale sloneczko wychodzi , mam nadzieje, ze po "zimnej Zosi" bedzie cieplej. Pozdrawiam caly nasz " pociag" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten nasz "pociag" super sprawa ... To wytchnienie i zabawa ... Można sobie pożartować ... Zgubić troski i kłopoty... Nabrać chęci do roboty... Czasem smutkiem się podzielić... I złamane serce skleić. Ten nasz "pociag" radość wielka... Wiele osób tutaj zerka... Pozdrawiamy się nawzajem... Żeby życie było majem. A ja na obiadek Was zapraszam, beda" golabki, ktore same leca do gabki" czekam na Was :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
COŚ O PRZYJAŹNI Napiszę Ci wiersz wieczoru spokojem, Szarą codziennością, ciężkiej pracy znojem. Napiszę Ci wiersz szumem wiatru, deszczem, promieniem słońca, zielenią, Za to, że dla mnie jesteś przyjacielem... A kiedy wszystkiego będziesz mieć dość Gdy wszystko będzie się burzyć i nie układać, Pomyśl, że jest w Twoim życiu taki ktoś, Kto w dłoniach serce składa. Nieważne gdzie on jest, czy daleko czy blisko Ważne, że o Tobie myśli, lubi Cię, Kocha A to przecież dla człowieka oznacza wszystko. Milej niedzieli Wam zycze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No i globusik
nie odpowiedziała:P a z tego wynika, że LATA po innych topikach! Co to było "Dlaczego!!!' globusiku- komu tym razem przyłożyłaś??? A może tu raczej CLUDIA nie zagląda tylko globusik MĄCI???? Juz napisała wam na meila , że powinnyście IGNOROWAĆ wpisy???- Chyba TAK!!!!! ŻAŁOSNE!!!!!: 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O MATKO - GLOBUSIKU WITAJCIE WSZYSTKIE DZIEWCZYNY - a ja juz sie zmartwiłam,że już przestałyście pisac i juz was nie będzie. POZDRAWIAM SERDECZNIE KOCHANE 🌼 Zachodze w głowe co sie stało ,że znikłyście ze strony. U mnie ok , pracuje i jestem zdrowa Mam dziś urwanie głowy bo M z kolega skręcaą szafe.................. i wiadomo wszystko musi być dużymi literami noi ja potrzebna KONIECZNIE. JESZCZE RAZ POZDRAWIAM I BARDZO SIE CIESZE ,ŻE DAŁYSCIE MI ZNAC NA EMAIL KOCHAM WAS ****************************************************************** Jutro poczytam od początku do końca tą nową stronke PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e meil-pewnie
od globusika. Chce pokazać, ze ZBIERA! cały BAGAŻ z topiku Loni Napiszczcie na SWÓJ stary topik ---------- Z BIEGIEM LAT- Z BIEGIEM DNI.- globusa tam niema !!!!!;) Kiedyś to DOCENICIE,,,,CHYBA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a KTO TO MA DZIS TAKI FATALNY DZIEŃ - ktos poczuł sie niedoceniony , pominięty - kto tam podszywa sie pod Globusika.A MOŻE MENOPAUZA - to fatalne uczucie. Komus czegos żal - i wcale nie czuję nie akceptowana - a jeśli tak jest, to fajnie by było ,,,,,,,,,,,,,żebym o tym wiedziala. Mimo wszystko pozdrawiam i życzę miłej niedzieli. Globusiku - i wszystkie kochane Panie - trzymajcie się i zdrówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s..dalida
to BYŁAM JA- --------WASZA DALIDA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
DALIDA!serducho dla Ciebie❤️ Jesteś zdrowa to superosko , bądź dalej zdrowa będzie jeszcze superosko. Nowy mebelek to zawsze cieszy , a składnie oooo, też byłam ....... podaj , przynieś , pozamiataj ...przy składaniu małej komody. Składnie trwało cały dzień, już o tym zapomniałam. Uprosiłam "B" ,żeby dała mi wolne popłunie , dalej pada jest zimno. Chyba ulegnie:D. Ponieważ M zabrakło mleka do kawy / ja piję bez/ wybiera się do sklepu. Poproszę żeby mi kupił kozi serek , będę jeszcze bardziej skakać z radości:D ANULKA! Analizuję i wiem,że w Twoich wierszach jest wielka mądrość, jest jeszcze coś co nie pozwala się oderwać od czytania👄 Czuję głód , na szczęście coś tam na kuchni pachnie :) Do zobaczenia. Heja 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Zwolnij swoje tempo. Refleksje życiowe. Czy widziałeś już kiedyś dzieci bawiące się na karuzeli lub słuchające deszczu? Skaczące po dachu? Tropiłeś radośnie fruwającego motyla albo obserwowałeś zachód słońca? Powinieneś się zatrzymać. Nie tańcz za szybko, bo życie jest zbyt krótkie, muzyka nie trwa wiecznie. Czy jesteś zabiegany całymi dniami, wiecznie zajęty? Jeśli zadajesz pytanie "Co słychać?", czy masz chwilę żeby usłyszeć odpowiedź? A gdy wyciągasz się w łóżku po całym dniu, czy myślisz o 1.000 różnych rzeczach, które plączą ci się po głowie? Powinieneś zwolnić tempo. Czy mówiłeś już do swojego dziecka "zrobimy to jutro" i przekładałeś to na pojutrze? Czy straciłeś już kontakt z przyjacielem, pozwoliłeś umrzeć przyjaźni, bo nigdy nie miałeś czasu żeby zadzwonić i spytać jak leci? Byłoby lepiej gdybyś zwolnił tempo, nie tańcz zbyt szybko, bo pewnego dnia muzyka ucichnie, życie jest takie krótkie. Gdy biegasz gdzieś tak szybko żeby gdzieś zdążyć, tracisz połowę przyjemności bycia tam dokąd biegniesz. Gdy zawracasz sobie głowę i zbyt się codziennie przejmujesz, to tak jakbyś wyrzucał prezent którego nawet nie otworzyłeś. Życie to nie wyścig, powinieneś zwolnić tempo, znajdź chwilę na wysłuchanie muzyki zanim się skończy piosenka. autor nieznany 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastosuj to
do siebie- ŻYCIE tak szybko UMYKA! Miłość własna to gówno w porównaniu do ................ NO ...WŁAŚNIE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zal mi osoby , która tak krytykuje wszystko i wszystkich Jesteś bardzo nieszczęśliwa , za wszelką cenę starasz się zwrócić na siebie uwagę.Kto nie lubi nikogo - nie lubi też siebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do"No i globusik" Proszę o wyjaśnienie znaczenia słowa"PLORETARIACIK"? Jeżeli to miało być-proletariacik to uniżenie pozdrawiam wyższe warstwy społeczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Przyłączam się do życzeń dla wszystkich,małych i dużych solenizantek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To na pomarańczowo to nie ja - ktoś się pode mnie podszywa? Nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi urwało z tekstu. Nie ładnie jak sie ktos pode mnie podszywa. Meble skrecone M i Kolega Zadowoleni!!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam i buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO, 👄 DORCIA👄 DALIDA👄 Dziewczyny Moje Kochane , nie warto zwracać uwagi . Pozdrawiam Was mocno i serdecznie. Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×