Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Livio witaj. Przygotowałaś piękny poranek. Zabieram kubek z kawą do ręki i pospaceruję po Ogrodzie. Jest pięknie , tyle dużych drzew. Każde obejmę i pogadam z nim. Na początek nawdychałam się zapachu paproci. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry w Ogrodzie Livii. Pięknie pachnie , kawa smakuje. Co nieco wzięłam ze sobą, chłodzi się w cieniu pod Plajtą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj MARII. GLOBUS - NIE ptrzytulaj się do PLAJTY,sprawdziłam to,ona wyciąga,cokolwiek to znaczy. Brzoza - o to jest,to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Zacisnęłam pięści przesłałam dobre myśli ❤️. Szukam żabki ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! Przytuliłam się do brzozy , gadałam , listki szemrały mi do ucha.... trzeba zaakceptować chwilę. MARYLKO! witaj . Do żaby musi być ..popitka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! Najpierw połknę i wiesz co???? ZWROCĘ:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! MALWY widzę je z daleka.Podobnie jak bociany są takie nasze Polskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Jako ostatnia dołaczam do was,z kubełkiem kawy od Livci, spaceruję po ogrodzie! Wdycham poranne powietrze,jak to rzecze porzekakadło,, od Anki chłodne noce i poranki.,, Zapowiada się ładny dzień,zjadam żabę i nic gorszego już spotkać mnie nie może. Apropos tej żaby,może w królewicza się zmieni,albo nas w piękne królewny ,zresztą nie musi nas zmieniać i tak jesteśmy piękne! Malwy pamiętam u mamy w ogrodzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak popijesz tą żabkę,miksturą od Marii - to potem bedzie miała skoki :)po zwrocie,oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Nawet nie wiem kiedy i pierwsza kawa już zaliczona. LIVIO czy po obiedzie będzie herbatka z samowara???? Szukam dzbana z kawą ... no gdzież on jest????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam Wam wkleić kwiat szarłatu,nie wyszło. Zobaczcie w goglach.Po raz pierwszy w moim ogrodzie.Wysiałam nasiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj LUNKA! Kawa wyjątkowo smaczna. LIVIO! w towarzystwie żabki również poskaczę :D Bardzo dobrze mi się gada , a robota leży odłogiem:) Miłego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! co za kolor !!! piękna ozdoba w ogrodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię popatrzeć na żabki jak skaczą:) Jeść ? Fe! Musiałabym najpierw wypić popitkę:D A tak serio :wybrałam się dziś nad morze z siostrą. strój kąpielowy, kapelusz słomkowy, okulary:D A tam zero słońca...wiatr, zielona woda, glonów pełno. Może żabki się kąpały :D Pospacerowałyśmy sobie, powdychałyśmy jodu. I to dobre:) Miłego wieczoru dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noi już wieczór. Przyniosłam do Wagonika przepiękna wiązankę z polnych kwiatów. wróciłam ze spaceru po dzikich polach. ależ to wszystko zarośniete i piękne. Fajnie tak sobie spacerować po ścieżkach z kwiatów. Moja Mama zawsze mi powtarzała,w mieście będziesz chodziła po brukach.a tutaj zobacz ten piękny dywan. Wracam w myslach do tamtych lat - czy to wszystko naprawdę było i się zdarzyło? Mama miała rację,wieś i przyroda ciągle ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponieważ Mama mieszkała daleko ode mnie,widywałam ja rzadko,w myslach widzę ją nadal z nami. Przy pewnych odwiedzinach,byłam w miescie i pomyslałam o lodach dla Mamy. Kupiłam więc porcelanowy kufel,kupiłam w niego lody i Mamie zaniosłam. Kufel jest u mnie.postawiłam w nim te piękne kwiaty - dla niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! Już rano wprowadziłaś piękny nastrój. Kawa była cymes. Wieczorem nastrój jeszcze się spotęgował. Nie musiałaś szlifować bruku:) byłaś w urokliwych miejscach. O bukiet dla Mamy będziemy dbać .... niech stoi jak najdłużej ... MARYLKO! a u mnie cały dzień słonecznie i gorąco. Nic to ... nad morze masz żabi skok / co za zbieg okoliczności , dzisiaj gadamy o żabkach/ więc go powtórzysz:) 1 2 3! LUNKA Do zobaczenia jutro baaaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Bukiet pachnie pięknie. Na spotkanie przygotowałam kawę.Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Miesiąc sierpień!!! Przysłowia i powiedzenia Jak po lipcu gorącym sierpień się ochładza, to później zima twarda z wielkim śniegiem chadza. W pierwszym tygodniu sierpnia spieka, zima ciężka, śnieżna i długa nas czeka. Kto w sierpniu pracuje, ten zimą głodu nie poczuje. Gdy z początkiem sierpnia panują upały, to zima długo trzyma kożuch biały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech GLOBUSIK Ty już o zimie. Kawa zaliczona. wybieram się do ogrodu,wyrywam chwasty,a dorodne,że hej :D Nasza 123 napisała,że uratował ja przed komarami ocet. Jakoś dawno juz o tym wiedziałam,towarzyszy mi w ogrodzie,bo komarzysk kupa. ooo do Wagoniku jeden wleciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Livio wyobrażam sobie jak spacerowałaś wśród tych kwiatów, Pedro też. Wprowadziłaś nas w romantyczny nastrój:) Globus dziękuję za przysłowia, dobrze ,że nie zawsze się sprawdzają. 123 , Luna , Last pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×