Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Globusiku widzę twój spadochron jest ogromny! Zawsze można to co zaplanowane na dzisiaj,zrobić jutro! Koleżanki kochane zostałam ciocią,chłopunio, waży 3600,zdrowy,tylko mama po krwotoku. Odpoczywają oboje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E-milka:)
Hej! Pol roku temu zaczelam prace w nowej firmie,praca super,ludzie tez,aleee jest taki jeden gosciu,calkiem fajny,ale jak juz jest za blisko to sie strasznie spinam i nie jestem w stanie nic powiedziec,a jak juz powiem to totalna glupote. W polowie tygodnia jest coraz lepiej lecz po wolnym weekendzie znow to samo. Czuje sie jak bym go dopiero co poznala,taki typowy pierszy dzien w nowej pracy. Jak wspomnialam wczesniej minelo juz pol roku,a ja sie wciaz nie moge przyzwyczaic. Czy to normalne? Szczerze mowiac wolalabym z nim tak na lajcie jak z innymi,prosze o rade.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a coś ty za jedna?
????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E-milka:)
dzieki,bardzo mi to pomoglo heh. moze cos konkretniej,slowami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lunka gratulacje dla cioci:) Widać , że bardzo się cieszysz. Robiłam dziś ogórki małosolne i kompot ze śliwek . Wpadajcie na kawę albo śliweczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorkiem:-) Marysiu masz swojskie śliweczki?? U mnie dzień pełen wrażeń!!! Dopiero zauważyłam,że deszczyk siąpi przez cały dzień:-) Nie przeszkadza mi to bo mam dużo pracy takiej różnej. W pracy i w domku. Na kolację bliny:-) Zastawiam stół,wpadajcie!! Luna,pępkówki to za pewne dzisiaj nie wypijesz?? Masz dyżur nocny??? Globusiku,Livciu ,co porabiacie?? Dobrej nocki koleżanki. Jestem zmęczona:-( Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Koleżanki:) Spadochron odpięłam:) poszłam w ruch:) LUNKA! Serdecznie życzę jak najszybszego powrotu do zdrowia Mamusi Dzidziusia. Tobie GRATULUJĘ , cieszę się z Tobą. MARYLKO! Zrobione małosolne już zjadłam. Jestem ,siedzę w kuchni i podkradam ogórki. Bardzo smaczne. Oczywiście śliwki zajadam też.Nareszcie czuję smak dojrzałego owocu. Na jutro umówiona jestem do fryzjerki. Główkuję nad zmianą fryzurki. Co z tego wyjdzie zobaczymy . 1 2 3! Po odpięciu spadochronu zawinęłam rękawy i do roboty. Zrobione wszystko i jeszcze więcej:) Tak lubię. Jutro wolna ruszam w długą:) LIVCIU! Zawitaj do nas na chwilkę. Życzę przyjemnego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! Dobrze,że mamy szerokie drzwi. Swobodnie wchodzimy do Wagonika i nie nabijamy sobie guza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! no własnie mój też czeka:D dobrej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Poranne spotkanie na kawie przed nami więc zapraszam Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kolezanki! Globusiku masz dziś wizytę u fryzjera,ja muszę poczekać niech mi trochę włosy urosną,też chcę coś zmienić w swoim wyglądzie! Kawa smakuje,jak nic innego! Dziękuję za gratulacje. Muszę dziś zadzwonić i zapytać jak się czują oboje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Globusiku,kawa dzisiaj nie działa.Wypijmy drugą. Leje drugi dzień,zimno!!!zaledwie 8 stopni.Rano z premedytacją spóźniłam się do pracy!!! E tam i tak nikogo nie było. Jutro święto:-) Sklepy zamknięte,muszę cuś upichcić na 2 dni. Może bigosik??? Pozdrawiam Was koleżanki.Dobrego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. 123 dzięki ,że przypomniałaś o zakupach. Trzeba kupić chleb na 2 dni. Chcę upiec drożdżówkę ze śliwkami , tyle ich na drzewie, że aż gałąź się złamała. Miłego dnia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Zgoda Babeczki! pijemy druga kawę. Przed wychodnym muszę nabrać energii. Do zobaczenia hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Ja tez wybieram się do WM - zakupy i wizyta w jakiejś przychodni. Pogoda u mnie fajna, deszczu nie widzialam juz 2 dni hehe.. fajnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie koleżanki. Co tam porabiacie?? Ciemny wieczór u mnie:-( Jestem po pracy w pracy i nie tylko:-) Marysiu uwielbiam śliwki!!! nektarynki,to są moje smaki.Drożdżówki nigdy w życiu nie upiekłam!! Nie uda się:-) Kruche ciasta i owszem!Jakie śliwki masz? Węgierki??? Te najbardziej lubię.Urodzaj w tym roku??? Livciu co tam w WM??? Byłaś u doktorów??? Tylko nie strasz:-( Powiedz,że jesteś dobrą pacjentką i przestrzegasz zaleceń!!! Co tam z fajczeniem???? i z Twoją silną wolą??? Globusiku,jutro wolny dzień od pracy:-) Nie robimy syzyfów!! ODPOCZYWAMY!!!! Będę spała do 10 :-) (żartuję sobie) Luina,co tam u Ciebie?? Mam nadzieję,że wszystko ok.??? Nie byłaś na kawie:-( Pozdrawiam Was koleżanki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam serdecznie wieczorkiem. Co za dzień.Może zmiana ciśnienia , jeśli tak to ma na mnie zły wpływ. Rozkojarzona jestem straszliwie. Oprócz wyjścia do fryzjera nigdzie się nie włóczyłam:) a jestem padnięta, ale co tam przecież noc przede mną. Ze strzyżenia jestem zadowolona. Postanowiłam,że włosy będą mniej ścieniowane i dłuższe. Według mnie jest OK. Na tę okoliczność Cień zapytał mnie czy w ogóle byłam u fryzjerki:) nie wiem czy mam się śmiać czy płakać:D wiecie co??? ani nie płaczę ani się nie śmieję tylko.... olewam ... bo nic nie jest w stanie mnie rozśmieszyć i zdenerwować też :D:D jestem w stanie niebycia :D:D Co będzie na jutrzejszy świąteczny obiad ??? ...pomyślę o tym jutro:D:D Dziewczyny dzięki Wam nie zapomniałam kupić chleba:) Szczerze przyznaję , że nie najlepszy jest stan ...niebycia:D Tym razem chyba o wszystkim napisałam. Mówię wszystkim miłego wieczorku👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko! OK jutro odpoczywamy . Podobnie jak Ty nie wyobrażam sobie spania do 10tej.Trzeba byłoby mnie przylutować do łózka:) Wyobraź sobie, LUNKA wpadła na kawę tak cichutko ,że nie zauważyłam kiedy:) Pozdrawiam Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z grila od siostry . Czytam i się śmieję. Globus jak Twój Cień? Nie zauważył, że byłaś u fryzjera? Typowy Menn! Taki nasz los! Jak nie powiesz , byłam u fryzjera , nie zauważy... Dziewczyny , na dworzu ciepło, wiatru nie ma. Fajnie, tylko nie ma z kim podziwiać gwiazd? Cha , cha..piję jogurt truskawkowy i słucham muzyki z radia.Kaja już śpi, pora do spa. Dobrej nocy, drożdżówkę upiekę jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Po cichutku zaparzam kawkę,posiedzę troszkę tu w ciszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry LUNKA! Dosiadam do Ciebie. Poproszę kawusi:) Cisza nie tylko w Wagoniku. Moje osiedle śpi. Nawet pieski nie są w stanie wyciągnąć Panów na spacerek. Na łące pusto. Święto...święcimy więc zioła. Jak zdrówko Siostry i Maluszka??? Pozdrawiam hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Globusiku! Siostra wczoraj dostawała 3 jednostkę krwi i kroplówki non stop! Jest napuchnięta,po cesarce boli ją ale już wstała wczoraj. Maluszek czuje się dobrze. U nas święta nie ma,pracujemy jak w normalny dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Zioła na każdą przypadłość Na moim strychu suszę zioła dziurawiec na dziur łatanie bez czarny - na bezsenność na rumieńce - rumianek na złość - złote złocienie zimne noce - kocanki na obżarstwa leczenie fioletowe sasanki na sny długie - liść wiśni na karierę - maliny brak pieniędzy - tysiącznik rutka - na brak dziewczyny na nieczyste sumienie suszę kwiaty dziewanny zaś późne ożenienie wianek mirtu dla panny jest szczypta rozmarynu na ranny nieporządek dla niegrzecznych łubinu nazbierałam też w kątek na życiowy brak celu celozja jest wyniosła na zaślepienie - bieluń i owies jest dla osła łopian - na rąk mozole na grymasy - mimoza a w koszyku przy stole dla nieposłusznych łoza nasturcja - na humory muchomor - na nastroje a na nocne horrory zasuszony mam tojeść mam szałwię dla szalonych tymianek na tymczasem na potem anemony i zatrwian do nóg za pasem i jeszcze zioła w pęczkach w woreczkach, w zawiniątkach w dużych workach, w chusteczkach poutykane w kątkach są na każdą przypadłość i na każdy dzień w roku na smutek i na radość na dotrzymanie kroku nadziei, co prowadzi nas swoimi drogami i której nie zawadzi zapytać, co będzie z nami.... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LUNKA! OK Siostra jest silną kobietą i wszystko jest na dobrej drodze❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z Wami na kawie. GLOBUS -świetny ten wiersz o ziołach. Zastanawiamsie,które ziółko by mi się pzydało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj LIVIO! Też tak myślałam , które mogłoby mi pomóc?:) U mnie pochmurno i chłodno snuję się więc po chałupie:) zaczynem też druga kawę. Hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam sączę jeszcze pierwszą. U mnie pogoda fajna.Ciepło takie w sam raz.A za oknem szaleje przyroda. jakieś gpłębie gruchają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×