Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Witaj LIVIO! Jakoś tak przyspieszyłam. Ale lato zwiewa:( niedługo zawita jesień. Też zwieje iiii zima:( Dobrego dnia wszystkim .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj MARYLKO! co za spotkanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje kochane koleżanki:-) Wpadłam dopiero teraz,pracowałam po za pracą:-) Bardzo przyjemne zajęcie, rozwoziłam faktury:-) Widzę,że u Was znowu smali:-( Jakie piękne kwiaty w wagoniku:-) Zostawiam zimną lemoniadę i pędzę dalej.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3 witaj! Jeden pracuś się nam odezwał , jeszcze drugi gdzieś gania :) LUNKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Nadrabiam poranną kawę z wami i zajadam śniadanie! Naleciało mnie na rybę w sosie pomidorowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Zapraszam na herbatkę popołudniową. Babeczki smaliło u mnie solidnie. Na szczęście poszłam w ..krótką.. i szybciutko wróciłam do domu. Zdążyło osmalić mi noc:) Teraz mam dylemat. Niedługo mecz w siatkówkę. Nie wiem czy powinnam oglądać:D Ponieważ mam zeza , nie chcę aby siatkarze mieli ....zezowate szczęście:D Już wiem będę oglądać z doskoku:D więcej nie będę oglądać niż oglądać:) Jeszcze pokrzątam się w kuchni. Jutro przed 13tą będziemy witać młodszego wnuka. Starszy dzisiaj zaczął dwutygodniową praktykę. Miłego popołudnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Wszystkie pracuja, jedne w domu drugie w pracy. I za czym my tak gonimy? Dopołudnia pilnowałam wnuki. byliśmy na placu zabaw, na lodach, ale słońce dawało... Zosia wszystko papuguje po chłopakach. Oni wysoko na drabinkach, ona też a babci serce staje w gardle ze strachu. Wlazłam za nią bo się bałam ,że spadnie. Popołudniu z s. obcinaliśmy żywopłot, Potem grabienie no i musiałam się zdrzemnąć. Globus jak będziesz udawała, że nie patrzysz na mecz, może wygrają nasi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:-) Globusiku tak z doskoku wysłuchałam w radyjku,ale NASI WYGRALI!!! Bardzo się cieszę:-) Już wyobrażam sobie Twoją minę i Twojego M:-) :-D Nie szalej w kuchni!!! Upały!! Wnuczek ucieszy się na pizzę!!! Na telefon :-) Buziaczki!!! Marysiu,wypad nad morze zaliczony!!Imprezka urodzinowa też!! Miłe chwile przejdą do pamiętnika wspomnień:-) Lidziu,komary Cię nie zjadły??? Wstrętne owady!!! Potrafią uprzykrzyć życie!! A Twój ogród przecudny:-) Lunka pracusiu :-) Zwariowany tak samo jak ja:-) Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Marysiu!! Takie życie:-) Gonimy,bo życie nam tak dyktuje.Dobrze,że mam przystań w Stacyjkowie:-) Mój M źle się czuje!! Pierwszy raz w życiu słyszę jego narzekania na zdrowie.Jutro muszę coś z tym zrobić. Ponoć ciemność dzisiaj w oczach widział:-( Martwię się !!!:-( Odpoczywajcie!! Dobrej nocki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Znowu piątek:( niech będzie dobry dla wszystkich👄 Kawa pachnie .....duuuuży dzban przygotowany dla zmęczonych, niewyspanych i wyspanych:D dla wszystkich chętnych. Babki zeza zasłoniłam , podglądałam jednym okiem i MECZ WYGRANY!!! super:) MARYLKO! jak się ma wnuki ciągle jest się młodym:) Razem z Zosią miałaś taniec na drabinkach. Rozbawiłaś mnie:) 1 2 3! Przekonaj M na spotkanie z lekarzem. Raz na jakiś czas trzeba to zrobić. Już widzę jak się będzie bronił ..po co mam iść??? nic mi nie jest! Skąd ja to znam???? LIVIO! LUNKA!macham do Was. Nasz mały chłopczyk ❤️ wpada na kilkadziesiąt godzin. W niedzielę wraca , a we wtorek jedzie na obóz. W domu zapanowała radość. Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:-) Dosiadam się do kawy Globusiku. Cieszę się razem z Tobą:-) W dalszym ciągu u Was smali??? U mnie w miarę :-) Dobrego dnia kobietki. Od wczoraj zbieram rachunki,nowy miesiąc nastał:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3!witaj! pijemy szatanka:) dzisiaj u Ciebie smali i z tego co widzę smalić będzie do wieczora. Ja liczyłam na ulgę słoneczną ale nic z tego. Dobrego dnia hejka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! Widziałam Cię na przystanku Woodstock:D:D już nie szalej :D wracaj:D dość tej zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was moje kochane. Globusiku popijam duszkiem kawę i nalewam już drugą. Ciężka noc poza mną. Dziś mam wolne,jadę pobuszować po sklepach. Dzieci czekają na paczkę.Wnisio prosi o duuużżżżoooo gum maoam. Globusiku czekasz na wnuka,nie szalej w kuchni. Marylko czasem też się zastanawiam, po co tak gonimy?Niezłą gimastykę miałaś z Zosią! Jedyneczko zwariowana,przyznaję ci rację,takie czasy,jak nie będziemy gonić to nic do nas samo nie przyjdzie. Twój M zapewne przemęczony,wiadomo pracoholik!!!!!! Livciu ogród twój pięknie odchwaszczony. Teraz odpoczynek. Last gdzie się podziewasz? Pozdrawiam was i życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Częstuję Was dzisiaj czekoladowym ciastem z cukinią.Znalazłam przepis w necie. U mnie zaczyna się wysyp kabaczkowo-cukiniowy :) Pomiar cukru :( Straszny był wczorajszy dzień,niesamowicie dusxzny i gorący,a potem burze do północy. Moja c.z woodstoku nie dzwoni,ciekawe czy zauważyła,że jest burza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Piję przestudzoną kawę, ranek gorący. Livio uśmiałam się z tej burzy na Woodstoku :) Taka muzyka przegania chmury. Globus życzę Ci milutkich chwil z Wnukiem. Lunka udanych zakupów. 123 pogoń M. do lekarza. Może to ciśnienie? Last🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:-) Doceń siłę domowego octu!!!! Umyj i obierz jabłka.Skórkami i gniazdami nasiennymi napełnij słoik. Zalej ciepłą wodą,przegotowaną z cukrem (na kubek wody wystarczą 2 łyżki cukru) Słoik nakryj gazą i odstaw w ciepłe miejsce. Po miesiącu ocet jest gotowy,ale wymaga przecedzenia za pomocą gazy!!! Powinien być przechowywany w chłodnym miejscu. Leczy: alergie,anemię.,choroby skóry,dobrze wpływa na przewód pokarmowy florę jelitową.Zapobiega nowotworem jelita grubego,obniża poziom cholesterolu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ocet jabłkowy- ostatnio bardzo duzo o nim słyszę.Zapominam tylko w sklepie o niego pytać. 123- dodać jeszcze trzeba,że na pogryzienie komarów zapewne też pomaga :D Dzięki za przepis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnie wiadomości z wooodstoku !!! Mamo - sprawdż w necie pogodę dla Kostrzyna,bo ciągle deszcz pada :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Livciu:-) Fajna ta Twoja C :-D u Ciebie też leje???? Chwila odpoczynku od skwarów. Przysłałam Wam przepis na ocet winny, ostatnio też często o nim słyszę. Łatwy do zrobienia,zero fatygi:-) Pozdrawiam Was!!! Uciekam do pracy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej mam tylko chwilunię:) Komp zablokowany przez Chłopaków. Grają , młodszy uczy starszego:D jest wesoło:D Dobrej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wieczorem. Globus wyobrażam sobie tą naukę na kompie:) Na pewno jest wesoło... Wybrałam się do miasta po prezent dla zięcia na urodziny.Nie dość, że zmokłam to jeszcze nic nie kupiłam. Kupić prezent facetowi to naprawdę problem. Jutro coś wymyślę , chyba ,że Wy mi coś podsuniecie? Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka koleżanki:-) Jakaś tam delikatna burza była. Prawie bez deszczu:-( Marysiu masz rację,facetowi trudno jest kupić prezent!!! Nie mam pomysłu:-( No bo co?? Do SPA,czy do kosmetyczki karnet?? Może ładny flakonik z zawartością?:-) Globusiku,radość w domu!!! Nacieszcie się sobą!! Gdzie cała reszta Dam???:-) Pozdrawiam Was i życzę dobrej nocki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Zapraszam na kawkę do Stacyjkowa. Sprawdzam pogodę u Was :-) Livciu Ty chyba masz najkorzystniejszą??? Pozdrawiam Was !!!! Miłej soboty. Jestem w pracy.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam wszystkie Panie:) spokojnie piję kawę.Chłopaki śpią. Nasz dom żyje. Nareszcie ... komputer, muzyka , Olimpiada:) Miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Wpadam żeby wam życzyć miłego dnia. Dziś czas mnie goni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Ogladałam wczoraj naszych złotych mdalistów,emocje były. A pogoda u mnie faktycznie fajna.Deszcz przestał padać,jest słonecznie i rześko,na WOODSTOKU TEŻ :D Moja c.postanowiła przedłuzyc pobyt do samiutkiego końca..hehehe.. MARII - SOLENIZANT lubi czytać?,albo ma jakąś pasję? Najlepsze są ksiązki.Albo eleganckio krawat... albo dobra flaszka. GLOBUS - cieszę się z Tobą z chwil z młodzieńcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Piję drugą kawkę z Wami. Solenizant lubi gry komputerowe i książki fantastyczne. Na tym się nie znam, niestety. Chyba pójdę po najmniejszej linii oporu: flaszka wisky albo dębowej:) Miłej soboty babki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×