Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Witaj nasza wczasowiczko MARYLKO👄 Oczywiście na kurki jestem chętna w obojętnie jakiej postaci. Czuję pismo nosem:) i myślę, że na wyjazd wybrałaś odpowiedni czas. Przeczytajcie z uwagą Kobietki:) mówi do Was ZŁA WRÓŻKA Z ZEZEM ...znaczy się ja:) czuję,że na siłę chce przyjść ..jesień. Ostatnie dwa dni bardzo przypominają mi jesienne. Ale dosyć złych wici na dzisiaj:) Spokojnej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka koleżanki:-) Marysiu wróciłaś i nie na pusto:-) Co ja czytam ,szczęśliwa i grzybobranie zaliczone!!! Jutro robimy zupkę krem z kurek:-) Pozdrawiam Cię serdecznie!!! Teraz pewnie potrzebujesz wypoczynku??? Globusiku bez fryzjera wyglądasz superancko:-) Jestem zmęczona:-( Przyznaję się bez bicia!! Dzień był bardzo długi. Na obiad usmażyłam Mirunę.Pyszna rybka.Jak zwykle przesadziłam z ilością:-) |Nadmiar wykorzystałam!! Zrobiłam rybkę po Grecku,zapraszam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzyby ugotowane, Kaja wyściskana. I wiecie co? Nawet zdążyłam kupić żółte buty i zieloną marynarkę po przecenie. A poszłam do miasta po wędlinę bo w lodówce pusto. No i przez przypadek :D kupiłam co innego. Zdążyłam też wnukowi wręczyć niespodziankę z podróży. Pamiętacie małą piłkę , odbijaną na gumce? Kupiłam taką we Wielu, tam spędziłam ostatni tydzień. Na Kaszubach. Piękne sosnowe lasy, czyste jezioro. Łabędzie, kaczki i rybki. Nie łowiłam , przynosili nam :) Płotki , liny i karasie , już wyczyszczone, w zamian za smażenie. Dobrej nocy dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Wyjrzyj za okno Widzisz? Tak. To ja !!! Witam , kawa paruje i zapach rozsiewa:) zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GLOBUSIK - w tamtym oknie na lewo to jaaa! Macham do Ciebie i na kawę lecę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gości mam w domu . Na balkon przyleciały sroczki,domagają się wrzaskiem jedzenia. Pokroiłam im trochę boczku.. no i mam gościaw chacie nieproszonego,łapki zastawiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczorajszy dzień był kulinarny.Nikt nie przebije Marii,KURKI - minęły czasy wypraw na grzyby:(,a jest co wspominać. Zakładowe wyprawy autobusami,ojj zawsze się działo. pewnego razu znależliśmy w lesie zabłąkaną duszę. Radośnie nas powitał facio.Zgubił się dzień wczesniej własnej grupie. Dokąd jedziecie?? Do Gorzowa.Ucieszył się,to do domu mam już niedaleko. Po przyjezdzie,zdziwiony patrzy i stwierdza - to nie Gorzów. Noo tak,on był z Gorzowa śląskiego.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wczoraj zrobiłam sałatkę ziemniaczaną. Przyniosłam na sniadanie.Częstujcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj LIVIO! Nieproszony gość:) w chacie szuka ciepełka:) zła wróżka mówi ..idzie jesień:( Na sałatkę biorę jak największy talerz , bardzo lubię. MARYLKO! moja wyobraźnia próbuje ogarnąć wszystko o czym napisałaś. Przepiękne miejsce na odpoczynek. Marylko taka piłeczką się bawiłam. Byłam w rozpaczy jeśli zrobiła się dziurka i wysypywały się z niej trociny:) Zakupy super . 1 2 3! Jak zaczął się dzionek u Ciebie??? Ja na razie snuje się po chacie:) LUNKA! kawa na Ciebie czeka (_)> Miłej soboty życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Globusik - jesień już dobrze widać. astry kwitną w całej krasie.Mam przed sobą piekny bukiet. Zakwitła mi też przed domem datura.Co za przedziwne kwiaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie koleżanki. Globusiku dzień zaczął się pracowicie:-) Ludziska pracują,wolna sobota zawsze można coś przy domku zrobić. Dzisiaj pomaga mi mój starszy S .Pozdrawiam i uciekam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku za kawkę dziękuję. U nas również jesień się zbliża,ranki takie chłodne. Poproszę faszerowanej cukinii. Potańczyłaś wczoraj nieżle. Marylko fajnie że już jesteś,kurki uwielbiam,zupka z kluseczkami lanymi to jest to. Odpoczęłaś,nawdychałaś się czystego powietrza i jeszcze rybki......mniam same pyszności. 123 stwierdzam,że z ciebie również pracoholiczka,kiedy zamierzasz odpocząć? Jak wyniki badań twojego M? Livciu podsyłam ci moją piesę,gwarantuję,że złapie nieproszonego gościa! Koleżanki wybywam na zakupy,potem na dłuuugggiiii spacer zabieram mojego kochanego i piesę! Dziś mamy oboje wolne,rzadko takie coś się zdarza,więc trzeba wykorzystać! Pozdrawiam i miłego dnia dla was moje kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Od rana biegałam. Wizyta u mamy. Sprzątanie domu itp.Zapraszam na ogórkową zupę. Zostało jeszcze pranie... to potem. Livio myszy do domu się pchają jak idzie jesień. U mnie wędrują wieczorem pająki polne. Kaja sobie z nimi radzi:) Luno życzę miłego spaceru i odpoczynku. 123 zaplanuj popołudniu odpoczynek na tarasie. Globus przyjemnej soboty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piecze mi sie placek z dodatkiem cukinii.Bardzo jestem ciekawa coz tego przepisu z netu wyjdzie. mój "gość" :( smutno mi,ale doczekał przeznaczenia. ojj nie lubię,nie lubię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio podrzuć trochę placka:) Chce mi się coś słodkiego, a nic w domu nie mam. Co porabiacie dziewczyny? Byłam u siostry na kawce, a teraz jeszcze nastawiłam pralkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cześć Dzieweczki:) Jasna sprawa jeśli jesteśmy w domu syzyf do każdej przylgnie. Pranie , sprzątanie itd. Dzień podobny do dnia. MARYLKO! również nie mam nic słodkiego . LIVIO! czy placek już gotowy???? będzie bardzo smaczny. Poproszę duuuży kawał. Ja byłam w SPA. Jestem prawie na wykończeniu:) siebie, jeszcze tylko paznokcie i myk myk do wyrka. 1 2 3!LUNKA! macham Dobrej nocy baj baj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Byłam tutaj. (____)> kawa czeka. Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku kawa pyszna,dziękuję. Wyglądasz pięknie,my kobiety potrzebujemy na bustwo się zrobić! Jedyneczko odpoczywaj dzisiaj! Livciu placek z cukinią,nie jadłam! Daj kawałek,chętnie posmakuję. Marylko odpoczęłaś i wróciłaś do codzienności,zakupy,syzyfy itp. My dzisiaj zaplanowaliśmy wyjazd do WM, Kolonia mnie urzeka za każdym razem! Mam duży sentyment do tego miasta. Pozdrawiam was i życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LUNKA! dużo przyjemności Wam życzę:) ...patrzę na astry... gdy astry zakwitną to wiem że już jesień nieważne październik czy też mokry wrzesień jest jesień i zimno wkrada się do myśli w snach tylko nadzieja że się lato przyśni jesienią omijam wszystkie zimne lustra bo w nich twarz zszarzała bez wyrazu pusta tam usta zgubiły uśmiech latem ciepły nie patrzę wiem przecież marzenia uciekły lecz patrzę na astry jak je barwi jesień im zimno nie szkodzi nie marzą o lecie bo w lecie pragnienie trudniej jest ugasić wciąż patrzę na astry to musi coś znaczyć. Jedziemy na poobiednią kawę i jabłecznik do znajomych. Dobrej niedzieli do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jabłecznik bardzo lubię.Smacznego GLOBUSIK. A astry mam takie w ogrodzie,jak żadnego roku. Astry Znowu więdną wszystkie zioła, Tylko srebrne astry kwitną, Zapatrzone w chłodną niebios Toń błękitną. Jakże smutna teraz jesień, Ach, smutniejsza niż przed laty, Choć tak samo żółkną liście. Więdną kwiaty, I tak samo noc miesięczna Sieje jasność, smutek, ciszę I tak samo drzew wierzchołki Wiatr kołysze. Ale teraz braknie sercu Tych upojeń i uniesień, Co swym czarem ożywiały Smutną jesień. Dawniej miała noc jesienna Dźwięk rozkoszy w swoim hymnie, Bo aielska, czysta postać Stała przy mnie. Przypominam jeszcze teraz Bladej twarzy alabastry, Kruzce włosy, a we włosach Srebrne astry. Widzę jeszcze ciemne oczy I pieszczotę w ich spojrzeniu Widzę wszystko w księżycowym Oświetleniu. Adam Asnyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,mam prośbę.Spróbujcie wkleić jakąś piosenkę,bo mi za chiny się nie udaje. czyżby jakieś ograniczenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jużponiedziałek. piesspieszył się na randkę,tylko bestia nie potrafi sama drzwi otworzyć :D samowar nastawiony,kawa będzie za 20 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry LIVIO! dzień dobry wszystkim. Tak znowu poniedziałek. Zaczynam tydzień od spotkania na kawie i herbatce z samowara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Kawy potrzebuję,duży kubełek.Noc minęła z pobudkami co 3 godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko!Lunka! Livio! witajcie MARYLKO przybywaj. Dziewczynki kawy mamy w bród , ratujmy się więc i wspierajmy się:) Dzień mam bez planów. Jeszcze się snuję. Posiedziałam wczoraj nad oczkiem wodnym w ogródku znajomych. Wyobraźcie sobie ...ławicę:)...kolorowych rybek /około 40szt/ jak na zamówienie pływały w jedną i drugą stronę. W nagrodę posypałam karmę , są najedzone nie zrobiłam im frajdy:) Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dzięki Livio za kawę. Nie macie dziewczyny wrażenia , że już pachnie powietrze jesienią. Rano chłodno, wieczorem zimno... A gdzie upalny sierpień? Od dziś zaczynam rehabilitację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Marylko! co za spotkanie:) Jesień tuż. Bądźmy jeszcze w lecie wśród kwiatów:) Letnie kwiaty. Kobiety wokół , jak kwiaty na łące, Nęcą kształtami , powabów odsłoną. Rumieńcem palą marzenia gorące gdy oczy bezwstydnie widoki te chłoną. Wśród kwiatów wielu kuszących zapachem wybieram różę co kolcami kole. I choć do krwi rani tej najbardziej pragnę . tę zerwaną z trudem spośród innych wolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Mam za plecami spadochron hamujący, jeśli chcę się podnieść nie mogę mocno mnie trzyma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×