Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Hej LIVIO! Zgadzam się z Tobą :) gdyby nie ...rodzaj MENSKI :D :D ... w domu byłyby nudy iiiiiiiiiii SPOKÓJ... ha ha Masz teraz dwóch PRZYSTOJNIAKÓW i przecież o to chodzi:) Pozdrawiam hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wrócilam do domu. Polukrowałam jeszcze drożdżówkę. Pieklam dziś nową, najmłodszy przyjechał z pracy na weekend do domu. A że zjawił się z doniczką kwiatów dla mnie , no to niech ma ciasto ze śliwkami. Stęsknił się za mamą :D Ćha, cha, po półgodzinie zjawiła się jego dziewczyna... Młodość, miłość... niech się cieszą sobą. Kiedyś też byliśmy tacy:) Globus , fiacik , taki maluch, wspominam z sentymentem. Jeżdzilo się na wczasy w piątkę z bagażami. Pakowny był i dowiózł na miejsce.:) Dobrej nocy dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie Koleżanki. Kawa przygotowana , do kawy mamy drożdżówkę od Marylki:) .... fajny niedzielny poranek:) MARYLKO! Masz rację .... młodość i miłość... niech trwa jak najdłużej:) Miłej niedzieli życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kolezanki! Kawkę już wypiłam,Livciu co za zbieg okoliczności,ja dzisiaj ostrzygłam Z,wygląda o 10 lat młodziej! Globusiku ten zlot fiacików oglądaliśmy wczoraj w TV,może i ciebie widziałam???? Dziś robimy wyjazd na basen,gorąco jak cholera. Miłej niedzieli dla was wszytkich. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej LUNKA! Byłam byłam , przesyłałam Ci buziaki 👄:) Słyszałam,że u Ciebie ekstremalne upały! u mnie również gorąco. Tym razem słonko świeci wszystkim jednakowo , nie ma podziałów na północ i południe kraju. Wygrzewajmy się :) więc. Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIOARA
DLACZEGO MARIĘ NAZYWACIE MARYLKĄ Mario ,dlaczego na to pozwalasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upalny dzień :) Pilnowałam dopołudnia wnuczęta. Byliśmy na placu zabaw i na lodach. Zrywaliśmy też śliwki, Zosia się denerwowała, że nie może dosięgnąć. Wspólny obiad, wesoło. I tak minęła niedziela. Do pani Kioara. Lubię jak dziewczyny piszą do mnie Marylko, Marysiu , Marii . To są moje koleżanki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Czekam na Was z kawką. Widzę,że znowu u Was smali.U mnie pogoda w sam raz:-) W nocy przeszła burza z ulewnym deszczem.Teraz zdrowe,rześkie powietrze. 2 okrągłe tygodnie zostały do końca wakacji,jak ten czas leci:-( Pozdrawiam Was koleżanki,dobrego dnia. Mój pierwszy samochód to Fiat126,ileż ja z nim miałam przygód:-) Nazywałam go Krecik:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Wpadam na kawkę,choć gorąco ale kawa zawsze smakuje w waszym towarzystwie. Wczoraj padł rekord ,mieliśmy 39 st w cieniu. Całą noc witraki chłodziły,niewiele to pomagało. Jestem zmęczona nocnym upałem.. Pozdrawiam was i życzę ochłody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Kawa z rana bardzo smakuje. U mnie parno i duszno Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Spóźniona dopadam do kawy. Dzisiejszy ranek się nie liczy, nie byłam na kawie w Stacyjkowie. Netu ...nietu :D ale była bida:( Nadrabiam teraz. U mnie również gorączka. A nie to!!!!!! Miłego i spokojnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam ponownie Upał odebrał mi apetyt , sen i dobre samopoczucie.Jestem więc taka ...byle jaka . Do tego w okół robi się brzydko ...żółto ... brak deszczu do tego szalone słońce:( Zebrałam siły :) i obejrzałam roślinki na balkonie. Mam pytanie???? JEDYNECZKO! jak postrzegasz trzmielinę??? czy rośnie?? ja śmiało mogę przyznać,że poczyniła postępy i znacznie urosła. LIVIO! przypomniałam sobie,że również zakupiłaś sadzonki , jak rosną??? LUNKA! Uffff przysmoliło solidnie u Ciebie.My podobnie włączamy wiatraki , ale co one znaczą??? robią dużo hałasu i tyle:) MARYLKO! Niedzielę miałaś wesołą. Zosia najmłodsza i najmniejsza wyobrażam sobie jak się złościła przy okazji na swoich braci pewnie też:) Na moim bazarku również pojawiają się węgierki. Żadnych zapraw nie robiłam ale powidła śliwkowe BĘDĘ smażyć. Czuje,że zacznę po niedzieli. Co prawda moja "B" twierdzi, że jeszcze za wcześnie na smażenie. Ale co tam :) ..co zrobione to z głowy!!! Tym bardziej,że czekamy na drugiego wnuka. Od dzisiaj całą rodziną zaczęli 10 dniowy urlop. Na początku września Krzyś jedzie na zjazd samochodowy i być może już stamtąd przyjedzie do nas. JEDYNECZKO! no własnie już tylko kilkanaście dni wakacji. Młodszy Junior:) już z tego powodu rozpacza:) , czy Twój S również???? Chyba zakończę na tym. W oddali słyszę burzę.Znowu się zaczęło:( połamane drzewa itd. Miłego spokojnego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Globusiku:-) Upały zatrzymały się na Wiśle,do mnie nie dotrą!!! Ale Wam kochana współczuję!! Wam Wszystkim koleżanki!! Obserwuję mapę pogody. Jeśli chodzi o trzmielinę-rośnie ładnie,tylko jakaś taka malutka:-( Myślałam,że to będą takie wysokie krzewy. Może nie ten gatunek zakupiłam?? W internecie wyglądały inaczej!! Posadziłam je w gruncie, na Wielkim placu:-) Pasowały by raczej na skalniaki. W przyszłym roku pomyślę jak by je przesadzić. Śliwki Węgierki lubię najbardziej. Takie dojrzałe bardzo mi smakują. Nie robię przetworów,bo nie mam gdzie ich przechowywać:-( Za to mamuni podrzucam co dzień po kilkanaście ogóreczków działkowych,a ona układa je w słoiczki:-) Tak 2 słoiczki dziennie,żeby jej nie obarczać!! Nazbierało się już troszkę!!Mamka też zadowolona :-) Ma robotę!!! i uśmiech na twarzy:-) Mój młodszy syn przeszczęśliwy:-) Nie ma jak ogórki od babuni!! Pozdrawiam Was koleżanki i przesyłam spokojny deszczyk,siąpi u mnie co chwila:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! witaj. Dziękuję za spotkanie przy kawie. Zaczyna smalić:( Jedyneczko ! co do trzmieliny to faktycznie na skalniakach rozrasta się bardzo ładnie. Oczywiście potrzeba czasu. U kuzynów widziałam kilkuletnią jest bardzo duża i gęsta. Ponieważ zrobili drabinki więc rośnie również w górę. Ważnie ,że rośnie za jakiś czas będzie bardziej widoczna. Super pomysł z ogórkami , są zaprawiane świeżutkie. Ze względu na gorączkę mam dzień ...lenia:) Pozdrawiam wszystkie koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki. Witam was,u nas tak jakoś mgliście,moze trochę popada,strasznie duszno. Dziś mam wizytę u fryzjera,nie mogę wytrzymać,denerwują mnie moje włosy,Z mówi że wyglądam jak stara babcia. Dziewczyny muszę wam powiedzieć ,że ze względów zdrowotnych zrezygnowałam ze sprzątania u moich klientów! Wszyscy bardzo żałowali,ja też, ale cóż moje zdrowie jest na pierwszym miejscu! Globusiku śliwki również uwielbiam. Rodzinka na urlopie,oby pogoda dopisała. Jedyneczko za kawkę dziękuję,mój S wczoraj kupił sobie przybory do szkoły. Livciu czy burza nie poczyniła szkód w twoim ogrodzie? Marylko co dziś w planie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. W ogrodzie od rana pełno wróbli. Zastanawiam się co je sprowadza. Może jakiś smakołyk , a ja nie wiem co. Chodzę jeszcze na zabiegi.Wyobrażcie sobie solux 15 minut w taki upał: Wczoraj zrobiło mi się słabo, może z tego zabiegu zrezygnuję.Zostało jeszcze 5. Pozdrowienia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Ochłodziło się, burza była,deszcz padał - najważniejsze,że jak na razie jest czym oddychac. Ale mam chrypę - papierosową?? Zaczęłosie,jak mieszałam te papierosy. Dziewczyny - mam od 22-giej do 16 moją C. Dawkowanie,jak na lekarstwo. Jakieś cuuś dusi mnie pod powieksami. Dnia miłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj MARYLKO! rzeczywiście upal i nagrzewanie. Spróbuj przełożyć na późniejszy termin. Szkoda byłoby zrezygnować. Wyobraź sobie Marylko ,że w niedzielę rano moja oczy ujrzały duże stano wróbelków. Obsiadły całą akację. Cieszyłam się jak dziecko ponieważ od dłuższego czasu ich nie było. Nie zabawiły jednak długo i odleciały. Posmutniałam jak dziecko:(. WITAJ LIVIO! Jasne chciałoby się więcej ale dobre i kilkanaście godzin z TAKIM GOŚCIEM. Do zobaczenia hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki jestem po wizycie u fryzjera. Smali niemiłosiernie Zapraszam na ciasteczka i mrożoną kawkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej LUNKA! Mrożona kawa plus ciasteczka ...ale luksus:) dzięki. Bardzo lakonicznie napisałaś o wizycie u fryzjera , napisz coś więcej:) czy udało Ci się wyhodować długie włosy???? i były tylko lekkie podstrzyżyny , czy może zaszalałaś :D i obcięłaś się na króciutko???? U mnie również smali okropnie. Mówię dość!!! gorączce!!!.......... akurat mnie posłucha:D:D Pozostałe Koleżanki pokonałyście lejący się żar z nieba????? Miłego wieczoru hej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LUNKA! No nie !!!! jak mogłam rano nie zauważyć ,że byłaś na kawie. Należy mi się upomnienie ....UPOMINAM więc siebie:D:D następnym razem będzie nagana:D NAJWAŻNIEJSZE Twoje zdrowie , zmniejszyłaś ilość obowiązków i chwała Ci za to. Liczy się wszystko najbardziej jednak jedno i jedyne ZDROWIE. W związku z powyższym będziesz miała więcej czasu na wszystko. Mieliśmy dzisiaj wiadomość od dzieci .Ledwie wczoraj wyjechali z domu i zaczęło lać. Na szczęście deszczu ze sobą nie zabrali , mają słońce. LUNKA! pytanie o fryzurkę aktualne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Upał By wywołać tzw wilka z lasu (czyli piękną, upalną pogodę), ale też: z pamięcią o tym, jak to, co utęsknione potrafi... dopiec Rozlał się wokół, zaległ upał leniem. Pełno go wszędzie w powietrza bezruchu; nawet bez słońca, nawet tam gdzie cienie wziął się uwalił i leży na brzuchu... A świat pulsuje. Jednak w czas upałów zwalnia wyraźnie, zmienia amplitudę; rytm swój odmienia, ustaje pomału, przepływa wolniej omijając nudę. Wszystko jest dzisiaj zanadto leniwe; muchy siadając na liściach od spodu pająka widzą, który (sieci krzywe, rytm pogubiwszy, wiążąc) szuka chłodu. Bocian się zziajał wyłącznie od stania i wolno jakoś śmiga rząd jaskółek; są coraz niżej, bo lot bez machania skrzydłem- się kończy. Nie chcą kręcić kółek. Te stania, trwania również są leniwe i zbudowane z powolności całe; każdy wie przecież, że życie prawdziwe ustaje niemal sklejane upałem. Jedno: powolność, a drugie: pragnienie. Choć jest - wciąż czeka. I długo nie zmusza by wstać, pić trochę...Każdy woli w cieniu choć trochę pobyć, jeszcze się nie ruszać. Upał przetrącił kolory zieleni; a te, co khaki dumne są dziś liście z brązów żółtawych przybrawszy odcieni z tła nawpółzeschłych świecą najsoczyściej. Chciałem opisać dużo więcej, ale ja też, czekając dni chłodnych i dżdżystych jak wszyscy jestem zmęczony upałem i wiersz ten chętnie do kąta bym cisnął! Autor: Bałachowski Paniusie! W upalny wieczór mówię dobrej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wieczorem. Upały przeżyłam bo trochę wiało. Gotowałam dziś mus jabłkowy. Bratowa uszczęśliwiła mnie 3 wiadrami papierówek.Przywiozła rowerem. O mamo, 2 wiadra obrałam ale już mi się nie chce. Livio ciesz się dziewczyno z każdej chwili z Córką. Następnym razem będzie dłużej. Globus wróble jutro przylecą znowu:) Tak myślę... Lunka pochwal się fryzurą. 123 pewnie zmęczona jesteś pracą w takim upale. Dziewczyny mam wesoło w domu. Kaja ma cieczkę. Starszy syn ma psa, mieszka z tylu domu. Psy skaczą na klamkę i drzwi sobie otwierają.Nie wiem czy damy radę je upilnować.Kłopot , nie chcę szczeniaków. Dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wieczorem. Upały przeżyłam bo trochę wiało. Gotowałam dziś mus jabłkowy. Bratowa uszczęśliwiła mnie 3 wiadrami papierówek.Przywiozła rowerem. O mamo, 2 wiadra obrałam ale już mi się nie chce. Livio ciesz się dziewczyno z każdej chwili z Córką. Następnym razem będzie dłużej. Globus wróble jutro przylecą znowu:) Tak myślę... Lunka pochwal się fryzurą. 123 pewnie zmęczona jesteś pracą w takim upale. Dziewczyny mam wesoło w domu. Kaja ma cieczkę. Starszy syn ma psa, mieszka z tylu domu. Psy skaczą na klamkę i drzwi sobie otwierają.Nie wiem czy damy radę je upilnować.Kłopot , nie chcę szczeniaków. Dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×