Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Livio kozie u Ciebie jest dobrze. No dziewczyny spadam na dół do wnuka. Na razie pa.Zasypia o 21 ej. Bądżcie grzeczne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko ! tez kołyszę wnusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livciu :-) wysłuchałam!! Mój miś nie zauważył,że zakupiłam nowy fotel!! No i dobrze!! Przyjdzie któregoś dnia do dużego pokoju i zapyta:-Co to??? - odpowiem:-) -Fotel:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dziewczyny , orzechówka podobno dobra na wszelkie dolegliwości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
123! Ha ha skąd ja to znam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Więc do dna :) pod fotel , za fotel :D i za zdrowie! / nie mogę się pozbyć identyfikatora/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dziewczyny kochane :) oby nam się:D proszę wypijmy za mojego kota ... niech nie szaleje na balkonie . Idę go uciszyć!!! Jak myślicie ..dojdę?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Wyobraźcie sobie dostałam reprymendę od Cienia ....a co tak się rozpisałaś???? a ja na to .... tyle mojego ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cały czas jesteśmy w wagoniku:-) Ja też mam swojego wróbelka!! Chciałam Wam o tym wcześniej opowiedzieć:-) Przylatuje do mnie ilekroć siedzę na tarasiku!! Jak pada deszcz kryje się pod daszkiem i czeka... Deszcz ustaje,przylatuje do niego lub do niej ćwirkadełko ,hasło i odlatują:-) Mój M śmieje się ze mnie. I jest zadowolony. Mówi,że zaczęłam zauważać... Zawsze widziałam,tylko nie mówiłam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! Z ciężką głową usiadłam na bardzo wygodnym Twoim fotelu. Odpoczywam. Wróbelek ❤️ widzisz ile masz przyjaciół❤️ Baj baj do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej witajcie. Na ciężką głowę dobra kawa. Zapraszam. LIVIO! W Stacyjkowie mamy malutki zwierzyniec. Trzy pieski , jeden kotek , kózka , świnka, wróbelek , sroczka i wrona. Zwierzaki nakarmione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! witaj. Smacznego poranka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku,sprawdziłam pogodę.Ciepełko u Was się zapowiada. U mnie rześko:-) Chłodny wiaterek. Pranie szybciutko schnie i pachnie wiatrem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko! Poranek również chłodny. Zapowiedź : do 24 st w późniejszych godzinach. Ważne ,że nie ma upałów. Nie wiem czy masz podobnie. Na moim małym balkonie i namiastką krzewów pojawiła się jesienna pajęczyna , a na niej perełki rosy. Pozdrawiam Cię i dobrego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej koleżanki. Oj oj co tu się wyprawiało wczoraj? Fajnie ,tylko szkoda że mnie nie ma wieczorami!!! Chętnie bym się przysiadła. Uśmiałam się,miałyście super wieczór. Zasiadam z kawą i rozmyślam, co dziś trzeba zrobić. Okna mam umyte, chodnik przed i za domem zamieciony,chyba wybiorę się dziś z piesem na długi spacer. Globusiku kopytka robiłam w zeszłym tygodniu. Dziś mam wolne od garów,Z zaprosił mnie na kolację do restauracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Zwierzyniec nakarmiony, mogę wypić kawę. Ale co to za kawa bez fajki. Lecę do sklepu. Na razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczorajszy wieczór był extra. Rano za to zawsze jest kiepsko. Jaki sens jest chodzić do dohtoruff.szczególnie tych,na siłe. Wczorajszy ranek miałam taki nerwicowy.zawroty głowy,szum w uszach - typowe dl mnie. bardzo sie więc zdziwiłam,jak pielegniarka zmierzyła mi ciśnienie 110/6o - jak dla mnie,nieosiągalne. Wszyscy byli zadowolenie.cukry miałam wyzsze niż zazwyczaj,ale ponieważ trzymaja się w jakiejś normie,poniżej 200,pani dohtorofa bardzo zadowolona,bo opanowała sytuację :) Więc zadowoleni wszyscy,ja najbardziej. Dzisiaj czuje sie rano podobnie,zmierzam więc ciśnienie,czy znowu takie niskie - no nie,dzisiaj jest moje 210/9o. Nie ma silnych - wczoraj odwaliła lipę. Lipę odwaliła lekarka,pielęgniarka - a ja wiem swoje i leczę się po swojemu ,nastepna wizyta w marcu 2013 roku.. Wszyscy sie ciesza - najbardziej ja,bo to tylko zawracanie d...y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M pojechał na grzyby - o właśnie wrócił..hehe był godzinę..nic nieznalazł. a mówiłam..tylko on wie swoje. grzybów niet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×