Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Dzień dobry. Witam serdecznie w Babciowym Dniu. Jedyneczko dziękuję za bukiecik tulipanków. Dosiadam się do kawy niech robi swoje i pobudza do życia. U mnie zima na całego -10 st. Miłego dnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
U Ciebie -16 , na taka temperaturę mam się przygotować jutro. Aż strach. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Jedyneczko kawa i muffinki z samego rana,do tego tulipany. Rozpieszczasz nas, babcie! Dziękuję. Ja już po odśnieżaniu,w kominku przyjemnie strzelają iskierki. Zaraz śniadanie i wybywam na małe zakupy. Marylko tobie również wszystkiego dobrego. Dla wszystkich Babć życzę duuużżżoooo zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jesteście:-) Livio,Dorciu, czekamy na Was:-) X Tak sobie dumam co by tu na obiad treściwego przygotować?? Może fasolówkę??? X Niedawno wypróbowałam taką mrożoną z Horteksu.Całkiem dobra była,tylko ziemniaczków dokroiłam.No to mam pomysł na gotowca:-) Dobrego dnia i miłego !!!! Panie Babcie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Nie popchnęłam i liścik utknął w zaspie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Nic nie rozumie co z poczta kafeterii wyprawia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Globusiku ja też się zastanawiam co się dzieje z tymi listami:-( Jest to strasznie irytujące. Może po moim wpisie przejdzie Twój:-) X Że też na wszystko trzeba mieć sposób:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej , witam Was serdecznie .U mnie do d.... Niestety złamałam postanowienie i już wypaliłam jednego papierosa. Co znaczy moje słowo. Do pracy biorę sobie marchew do gryzienia i mam nadzieję , że chociaż mniej wypalę . Buziaczki i wszystkiego naj... na cały dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie BABCIE - aktualne i przyszłe. Ubierajcie Babcie ciepłe majtki,mróz u mnie -6,nie za wysoki, ale wiatrzysko wieje,nieprzyjemnie. x na balkonie mam ptaki - odmiany różne,chlebem sie z nimi dziele:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to od dzisiaj Jedynko - odliczanie.- DO MAJA x Dorka - tak to juz jest z tym rzucaniem papierosów,jak do tej pory - jak piszemy ze sobą,to chyba udało sie to tylko mojemu M. Z podziwu wyjść nie mogłam,jak zapowiedział,że rzuca -i to zrobił,z dnia na dzień. To już chyba około 3 lat temu. x jeden nalóg mu został:) - pilnuje,aby mi ich nie zabrakło,maszynką kręcił jeszcze przez długi czas,teraz odpuscił -ufff, wkurzał sie,że tyle narobił i już nie ma,a ja sie wkurzałam,co to go obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja C.zadzwoniła dzisiaj po wyjściu z POLICJI KRYMINALNEJ:D Ale łach. x wspólokatorzy różni - rózniści sie trafiają. x tym razem jakis drobny cwaniaczek,podał ten adres na allegro - kasował pieniądze na nieistniejący towar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na moim balkonie gości kawka - ptak oczywiście x http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://paranormalpl.files.wordpress.com/2011/01/kawka.jpg&imgrefurl=http://paranormalpl.wordpress.com/2011/01/03/kolejna-tajemnicza-smierc-ptakow/&h=450&w=600&sz=82&tbnid=EozeErswVHki1M:&tbnh=91&tbnw=121&prev=/search%3Fq%3Dptak%2Bkawka%26tbm%3Disch%26tbo%3Du&zoom=1&q=ptak+kawka&usg=__Vcva1YLohxSjqfB35AA5yZOHmzE=&docid=Vw1uiBlqMm4TgM&hl=pl&sa=X&ei=Bwz9ULXtKcSM4ATY4ICYCw&sqi=2&ved=0CDQQ9QEwAQ&dur=3333

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio mój M też tak rzucił. Nie pali już bardzo długo . Kobitki widocznie mają gorzej.Coś z moją silną wolą jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Minus 12 i wiatr. Poszłam po pracy do Lidla na zakupy. Nie powiem co mi zmarzło po drodze:D Zapraszam na gorącą kawę, W domu jak zwykle 16 stopni...łauu Syn przywiózł dwóch fachowców do pieca. Od połtorej godziny radzą w piwnicy, efektów na razie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka babciunie:-) Marysiu,to Ci serdecznie współczuję:-( Dobrze,że masz kominek.Może chłopaki coś uradzą??? X Dosiadam się do herbatki.Też wyszłam po zakupy,ale w połowie drogi chciałam zawrócić.Tchu nie mogłam złapać -16 w tej chwili.Dobrze,że sklepik blisko. X Moi chłopcy zrobili zrzutkę i kupili babciom dekodery do telewizorów.Podłączyli nawet:-).Babcie mają 12 kanałów??szczęśliwe:-) X Dorka,no cóż??? Może następnym razem Ci się uda??? Ja też palę,ale od 17-stej:-) Mam to od kilku lat. O wcześniejszej porze nikt mnie nie skusi:-) Dym mi przeszkadza,nie pozwalam nikomu palić w mojej obecności.No,ale jak zbliża się 17-sta,można regulować zegarek:-D Spalę 3 lub 4 to zależy.Głupota!!! Mogłabym w ogólne nie sięgać po fajkę,ale... X Próba wysłania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio,kawka na balkonie:-) Bardzo ciekawy artykuł.Jakoś od kilku dni nie widzę,ani kawki,ani innego ptaszka.Słoninka wisi na balkonie. Wpadaj na herbatkę!! X Globusiku,zebranie przy kominku u Marysi:-) Herbatka stygnie,jesteś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam Panie. Za oknem szaro .Wieje , pada śnieg jednym słowem ...zawieja. Kawę zostawiam w termosach , musi być gorąca. Zapraszam. ll Dla młodszego wnuka / 2 lata / mojej "B" jestem ..ciocią - babcią. W serwetce zawiązanej wstążeczką dostałam trzy ptasie mleczka , które razem zjedliśmy. Smak wyjątkowy ❤️ i niezapomniany. ll Dobrego dnia i do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko. ll Do maja już tylko 99 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki. Za oknem prawie na plusie. Mogło by trochę stopnieć tego śniegu,nie mam jak pobiegać. Wczoraj zgubiłam moją srebrną obraczkę,którą dostałam od Z. Nie wiem gdzie i jak to się stało. Zorientowałam się dopiero wieczorem. Zła jestem sama na siebie. Marylko czy piec już grzeje? Globusiku miły prezent dostałaś.Ja usłyszałam od wnusia baba kocham cię. Jedyneczko z tym paleniem to ja mam odwrotnie, po 20 zero palenia. Livciu u nas pełno szpaków,sikorek za to mało jakoś w tym roku. Dora mam nadzieję ,że dalej próbujesz rzucić palenie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dziękuję za kawę. Na dworzu minus 11, w domu 15 stopni. Fachowcy nie pomogli, nie wiem co dalej. W piecu się pali ale nie grzeje domu. Dora wytrwałości:) Idę do pracy, dziś na 10 tą. Miłego dnia dziewczyny. Byle do wiosny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam .Jestem z popołudniowa herbatą. dzień bardzo zimowy, mroźny , wietrzny z opadami śniegu. W taką pogodę trudno wysadzić nos za drzwi. Marylko!. Złośliwości losu. Na szczęście masz kominek , wiadomo nie ogrzeje całego domu ale zawsze coś :( ll Ciepłego wieczoru życzę wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka koleżanki:-) Mój czas antenowy. X Marysiu,może rury są zamulone?? Chciałabym pomóc ,ale nie znam szczegółów.Dzisiaj z chłopakami przy śniadaniu rozpatrywaliśmy Twoje grzejniki:-) Palisz węglem??? X Globusiku,dzisiaj nigdzie nie wychodziłam. W pracy marzłam,chociaż grzejniki gorące,ale w pomieszczeniu 14 stopni.Ludzi dzisiaj troszkę było,nie domykali drzwi. Grzałam się herbatkami. X Luna brakuje Ci śniegu?:-) Dmucham w Twoje regiony!! Proszę bardzo,bierz ile chcesz:-) X Dorka,walczysz dalej??? X Livio,wnusio odezwał się??? Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja walka to tylko zmniejszenie ilości ale nie drastycznie - niestety. Nie ma się czym chwalić .Totalnie brak silnej woli u mnie .Pozdrowienia . Mario , coś ci fachowcy są do bani. Przecież musi być jakiś powód , że ogrzewanie nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam marznąć w domu , to poszłam na basen z siostrą. Przed chwilą wróciłam, tak się naskakałam w wodzie, że teraz mi ciepło ! Jedynko mam piec na ekogroszek z zasobnikiem, dwiema pompami, sterowaniem komputerowym i czujnikiem na temp. Działa od 5 lat i dopiero teraz nie dogrzewa. Czujnik ustawiony na 20 stopni , a jest 15 i pół i piec się wyłącza. Nie wiem, wołać jakiegoś elektryka do tych komputerów? Co myślisz? Sorry ,że zanudzam . Dora ograniczenie ilości fajek to już pół sukcesu. Livio , Globus , Luna 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×